Lehekülg 61, kokku 61 EsimeneEsimene ... 11515758596061
Näidatakse tulemusi 1 201 kuni 1 219, kokku 1219

Teema: LIIKLUS

U21 Kasutaja Sambaz avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2015

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Rein Vaata postitust
    Kruiisimiseks? Ma kasutan Nõmme-Harku-Õismäe kergliiklusteed peaaegu igapäevaselt. Jalgratturite kruiisimist näen ma seal väga harva. Enamasti käib seal üks hullumeelne kihutamine.

Milleks sul kergliiklusteel jalakäiaid hoiatada vaja on? Kui jalgratturid jälgivad korralikult liiklusseadust, siis peavad nad jalakäiate juures sõitma jalakäiate kiirusega. Seda tehes, ei ole mingit hoiatamist vaja. Oleks võinud palju hullemini minna, nii koeral kui vanaeidel.

Milleks ma nii pöördesse lähen selle teema pärast? Sest kevadel sõitis üks hull vanaeit oma rattaga mu koerarihma sisse. Ainuke vabandus oli, et ma tõesti ei näinud ei koera ega rihma. Õnneks koeraga ei juhtunud midagi.

90% ei võta ükski jalgrattur hood isegi siis maha, kui ta näeb, et seal olen mina koos koeraga. Nende arvates peab minu pea käima nagu loaator ja ratturit nähes, pean koeraga kraavi jooksma.
    +1

Berliinis näiteks on autojuht madalam kui muru. Jalgrattur ja jalakäija on kunnid, kui sa nendega ei arvesta, siis ole valmis saama sõimu osaliseks.

Professionaal Kasutaja elx avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2001

Algupärane

Kruiisimiseks? Ma kasutan Nõmme-Harku-Õismäe kergliiklusteed peaaegu igapäevaselt. Jalgratturite kruiisimist näen ma seal väga harva. Enamasti käib seal üks hullumeelne kihutamine.

Milleks sul kergliiklusteel jalakäiaid hoiatada vaja on? Kui jalgratturid jälgivad korralikult liiklusseadust, siis peavad nad jalakäiate juures sõitma jalakäiate kiirusega. Seda tehes, ei ole mingit hoiatamist vaja. Oleks võinud palju hullemini minna, nii koeral kui vanaeidel.

Milleks ma nii pöördesse lähen selle teema pärast? Sest kevadel sõitis üks hull vanaeit oma rattaga mu koerarihma sisse. Ainuke vabandus oli, et ma tõesti ei näinud ei koera ega rihma. Õnneks koeraga ei juhtunud midagi.

90% ei võta ükski jalgrattur hood isegi siis maha, kui ta näeb, et seal olen mina koos koeraga. Nende arvates peab minu pea käima nagu loaator ja ratturit nähes, pean koeraga kraavi jooksma.
    Tead, üldiselt olen ma sinuga nõus, ise ka paar päeva tagasi hoidsin hinge kinni, kui nägin ühte jalgratturit suisa kõnniteel bussipeatuse kõrval läbi rahvasumma nii 15+20kmh sõitmas. Lisask sellele oli see rahvahulk just kõnniteele astunud ülekäigurajalt ehk liikus. Mingi ime läbi suutsid jalakäiad teda siiski vältida ning kokkupõrget ei toimunudki.

Aga.. rääkides jalutatavatest koertest, siis liiga tihti jalutatakse nina telefonis ja jalutusrihm koos koeraga teisel pool kergliiklusteed ehk jalögrattur võib kas või ratta pealt maha tulla aga mööda pääseb ainult teelt väljudes. Ja rääkides kellaga hoiatamisest, siis üks vajadus on eelkirjeldatud situatsioonide ajal, teine vajadus on see, kus seltskond jalutab terve tee laiuses ja jälle peab mööduma teelt korra välja sõites või kella andes.
    BVB - Pärnu

Must puudel Kasutaja Rein avatar
    Liitus foorumiga
    Feb 2005

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Stok Vaata postitust
    See on see vastastikuse austamise asi, mille puudumise tõttu meil see teema üleüldse on. Kui mu ees on kaks milfi lapsevankritega või väikse lapsega/lapsjalgratturiga või pika rihma otsas koeraga, siis on kõikide osapoolte jaoks lihtsam, kui ma teen dilly-ding, dilly-dong, mulle tehakse natuke ruumi, ma möödun mõõduka kiirusega ja tühjal teel kruiisin jälle umbes 20 km/h edasi. Tunnistan, et pole viimase 18 aasta jooksul liikluseeskirja lugenud, aga minu arust pidid jalgratturid kõnniteel jalakäija kiirusega sõitma, kergliiklusteid tollal vist polnudki. Kas need on päriselt ka loodud selleks, et 6-kilomeetrine jupp jalgrattal tunni ajaga läbida?

Kõnnitee kohta ei tea, aga konkreetsel Nõmme-Harku- Õismäe teele on joonistatud märgid ja liiklusseadus kohustub sellise märgi puhul ratturitel jalakäiate juures sõitma jalakäiate kiirusega.

Ma ei nõuagi, et nad sõidaksid nii nagu seaduses kirjas. Piisab sellest kui nad hoogu natukenegi maha võtaks ja teeksid väikse möödapõike. Vastastikusest austusest rääkides- kuidas ma siis seda veel peaksin rohkem ülesse näitama, peale selle, et mu pea käib nagu lokaator? Kraavi jooksma nende lähenedes?
    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

Asjahuviline Kasutaja Stok avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2007

Algupärane

Jalakäijate puhul sooviks, et nad käiks ühes või teises teeservas ja kui neil on lapsevankrid, siis nad ei oleks kõrvuti. Kuigi ma saan aru, et keeruline on sõbrannaga (või ka teise sõbrannaga, olen näinud!) rääkida, kui peab hanereas kärutama. Koerajalutajad võiks ka oma lemmikuga samas teeservas käia, mitte nii, et nähtamatu pael on risti üle tee. Näiteks kui ma lastega sõitma lähen, mida ma teen üpris tihti, siis me ei sõida kõrvuti, vaid hanereas ja ma õpetan neile nii liikluseeskirju (neid, mida mäletan, eks) kui ka liiklusviisakust. Peamiselt siiski liiklusohutust.

Aga üks huvitav asi tuli meelde. Kuna töö juures on tervisekuu ja Endomondo challenge, siis ma teen tavapärasest veits enam trenni ja et üksluiseks ei lähe, jooksen erinevaid tänavaid pidi. Eile ja üleeile jooksin läbi südalinna, mis tähendas seda, et neetud jalgratturid jäid mulle jalgu, pidin otsima võimalusi neist möödumiseks.
    "This team will be a bit different next season, it is clear," said Klopp. "We will do something with transfers."

Maldini Baresi Rivera Kasutaja Jasper avatar
    Liitus foorumiga
    May 2003

Algupärane

Nõmme-Harku- Õismäe teele on joonistatud märgid ja liiklusseadus kohustub sellise märgi puhul ratturitel jalakäiate juures sõitma jalakäiate kiirusega.
    siis, kui need märgid keelasid rajal koertega liiklemise, siis ma 80-ni (80% naised) viitsisin loendada neid värdjaid. aga siis vist leiti, et sellele inimgrupile märke küll kuidagi selgeks ei tee.
    jokers to the right
    clowns to the left of me

Liitus foorumiga
    Feb 2005

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Jasper Vaata postitust
    siis, kui need märgid keelasid rajal koertega liiklemise, siis ma 80-ni (80% naisded) viitsisin loendada neid värdjaid. aga siis vist leiti, et sellele inimgrupile märke küll kuidagi selgeks ei tee.
    Kas see on mingi peen huumor?
    Kuna sa tundud selline ajaloohuviline olevat, siis kindlasti mäletad seda, et homoseksuaalsuse eest sai kunagi paragrahvi kaela. Kas see paragrahv praagiti ka selleks välja, et sellele grupile ei suudetud seda selgeks teha? Viimasele küsimusele ei ole tegelikult vaja vastata.

Ja üldiselt ei kavatse ma sellel teemal siin rohkem jaurata. Sain ära öelda ja hakkas kergem. Äkki mõni rattur mõtleb nüüd tulevikus rohkem, kus trenni teeb. Kui jah, siis läks mu jaur asja ette.
    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

Asjahuviline
    Liitus foorumiga
    Sep 2003

Algupärane

Tere mõistus
    Ristiku\Paldiski mnt foori all üks rattur arvas, et liiga lihtne oleks niisama rattaga tööle kulgeda. Et asi põnevam oleks, pani ta omale ka rattakingad jalga. Oh seda üllatust hommikuses ummikus, kui tekkis olukord, kus pidi jala maha panema. Kuna ta ei saanud kossi õigel ajal pedaali küljest lahti, kukkus küljega ühe sõiduki peale. Tema õnn, et oli ummik ja see kõrvalolev sõiduk pm seisis.

Liitus foorumiga
    Apr 2007

Algupärane

Ja üldiselt ei kavatse ma sellel teemal siin rohkem jaurata. Sain ära öelda ja hakkas kergem. Äkki mõni rattur mõtleb nüüd tulevikus rohkem, kus trenni teeb. Kui jah, siis läks mu jaur asja ette.
    Kergliiklustee ei sobi trenni tegemiseks, esiteks on seal palju aeglaseid liiklejaid, teiseks iga natukese aja tagant peale- või mahasõit ja kolmandaks, ega need teed nii head nüüd ka ei ole. Kui maha rullitakse, siis on siledad, aga mõne aastaga tekivad häirivad muhud-lohud. Ja niikuinii on kergliiklusteed trenni tegemiseks liiga lühikesed. Mõned üksikud lükravennad on tõepoolest kergliiklusteel, aga enamik sõidab selle kõrval tänaval või maanteel. Aga mina rääkisingi kruiisimisest, mitte kihutamisest.
    "This team will be a bit different next season, it is clear," said Klopp. "We will do something with transfers."

Maldini Baresi Rivera Kasutaja Jasper avatar
    Liitus foorumiga
    May 2003

Algupärane

Koerajalutajad võiks ka oma lemmikuga samas teeservas käia, mitte nii, et nähtamatu pael on risti üle tee.
    neid ju õpetatakse omanikust vasakul olema. ma täpselt ei tea, aga kahtlustan, et süüdi on üks kole viltune ja tagurpidi riik.
    jokers to the right
    clowns to the left of me

Ilus jalgpall! Kasutaja alehis avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2010

Algupärane

Pärast neid vahvaid arvamuslugusid jalgratturid vs vankritega milfid peab tõdema, et et nii mõnegi kärulükkaja näost on näha, kuidas ta siiani ratturite vastu ässitatud on. Kui sellised vastu tulevad, siis vastastikuse naeratuse peitub tegelikult "tra, mölakas!" ja "kas kondoomid olid tõesti nii kallid?". Lõbus on igal juhul!

Liitus foorumiga
    Feb 2005

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Jasper Vaata postitust
    neid ju õpetatakse omanikust vasakul olema. ma täpselt ei tea, aga kahtlustan, et süüdi on üks kole viltune ja tagurpidi riik.
    Korra teen noka veel lahti. Võistlustel jah, peab vasakul käima. Kõvemad koerad käivad täpselt seal pool, kus peremees käsib

praadimiskindel margariin
    Liitus foorumiga
    Dec 2003

Algupärane

Mulle meeldivad need edumeelsed eestlased, kes laste tegemise asemel koera võtavad... või veel parem, kassi.
    I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

U21 Kasutaja Rudy avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2013

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas dareth Vaata postitust
    Mulle meeldivad need edumeelsed eestlased, kes laste tegemise asemel koera võtavad... või veel parem, kassi.
    Miks mitte õppida kasvatust ja kohustusi koera peal, selle asemel, et lapse elu pekki keerata?

Liitus foorumiga
    Apr 2007

Algupärane

Poiss, see eskaleerus küll kiiresti.

Algupärane

Kui laiad need kergliikusteed on? Kas on võimalik sinna jooned peale joonistada ja eraldada jalakäiatele ja jalgratturitele omad rajad?

Liitus foorumiga
    Apr 2007

Algupärane

Osad on laiemad, osad on joontega, olen isegi näinud sellist, kus tee on jagatud pooleks ja ratturite tee katkendliku joonega veelkord. Päriselus on need jooned rohkem joonija rõõmuks, tuterdajad tuterdavad ikka vales kohas.

U21 Kasutaja Rudy avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2013

Algupärane

Osad on laiemad, osad on joontega, olen isegi näinud sellist, kus tee on jagatud pooleks ja ratturite tee katkendliku joonega veelkord. Päriselus on need jooned rohkem joonija rõõmuks, tuterdajad tuterdavad ikka vales kohas.
    Kusjuures Pärnus on niimoodi, et ratastega vanamutid väriseva käega jälgivad piinliku täpsusega neid jooni ja on üsna hirmus kui nad tee teise veerandi peal Sulle vastu tulevad.

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Nov 2009

Algupärane

Kergliiklustee ei sobi trenni tegemiseks, esiteks on seal palju aeglaseid liiklejaid, teiseks iga natukese aja tagant peale- või mahasõit ja kolmandaks, ega need teed nii head nüüd ka ei ole. ...
    Jutt oli ju mitte trennist, vaid tipptunnil autode vahel tööle/koju sõitmises. Selleks ongi kergliiklusteed mõeldud.

Päris sportlastega polegi nagu probleeme olnud, enamasti sõidavad nad ise piisavalt kiiresti ja valivad normaalseid teid ja aegu. Respekt.
    Seisan üksi mere ääres
    jalas kollased sandaalid
    valged, merevahust sääred
    hüüan: "Elagu skandaalid!"

Pähkel. Kasutaja Fc. avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2017

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas dareth Vaata postitust
    Eriti soovitan lugeda foorumeid a la prantsuse buldog. See on ikka tase. N meie laps sai täna ühe aastaseks
    Teen tapeeti.

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud