320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

LIIKLUS

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kas liiklejatel on võimalik teist teed kasutada? Abivahendeid (nt Waze) kasutada? Kas lahendus(ed) on sujuvamaks liiklemiseks olemas?
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

    Kommentaar


      Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
      Kas liiklejatel on võimalik teist teed kasutada? Abivahendeid (nt Waze) kasutada? Kas lahendus(ed) on sujuvamaks liiklemiseks olemas?
      Suvel aitas Waze mind korra suurepäraselt välja. Sõitsin tipptunni ajal Peterburi maantee kaudu Tallinnasse sisse. Alguses juhatas mind Nõmmele läbi Järvevana tee, kuid täpselt enne linna piiri andis teada, et Järvevanal on ummikud ja avariid ning kas ma soovin re-route'i. Viis mind läbi kanali ja kesklinna Pärnu mnt-le ning nii uskumatu kui see ka pole, tulin puhtalt igalt poolt rohelise lainega läbi. Koju jõudsin umbes 10 minutit varem, kui Waze Järvevana kaudu oleks juhatanud.

      Kommentaar


        Tallinnas toimib Waze päris hästi. Ja näeb huvitavaid maju, kõrvaltänavaid
        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

        Kommentaar


          Waze on vajalik abimees küll, ei sõidagi enam ilma selleta kuna liiga palju juba selleta ummikutes istunud. Alatihti aga ta ei taha sind kuskile kõrvaltänavatele väga saata. Ikka peab esimese manöövri ise tegema ning siis tema arvutab kenasti ümber.

          Kommentaar


            Algselt postitas Parlour Vaata postitust
            Tõmblukk, rohkem nagu fu off. Niivõrd sisutühja juttu annab ikka ajada, Karter. Sa kas pole Järvevana teel kunagi sõitnud või oled linna palgal.
            Mis ajast on Järvevana antud reastumise idee välimääraja? Haruta oma püksikud sõlmest lahti ja rahune maha. Tõmblukk töötab küll - nähtud ja kasutatud nii Eestis, Euroopas kui USA's. Asi läheb p***sse siis kui mingid vennad üritavad kõikidest mööda sõita, avastavad et tee saab otsa ning siis trügivad vägisi vahele, põhjustades seega mõttetuid pidurdusi ja närveldamist. Iga ummik algab ühe idioodi pidurdusest.

            PS: sõitsin paar aastat Järvevana kaudu tööle ning ei tööta ei linna ega riigi palgal.

            Kommentaar


              Tõmblukk on teooriana hea küll, kuid liitrisesse piimapudelisse kahte liitrit ära ei mahuta. Järvevana lahendust ma aga ei kiru, vahet pole kuhu see tropp tekib, millegi ümber ja laiemaks ehitamine viib pudelikaela lihtsalt järgmisse kohta edasi.
              BVB - Vaprus

              Kommentaar


                Algselt postitas elx Vaata postitust
                Tõmblukk on teooriana hea küll, kuid liitrisesse piimapudelisse kahte liitrit ära ei mahuta. Järvevana lahendust ma aga ei kiru, vahet pole kuhu see tropp tekib, millegi ümber ja laiemaks ehitamine viib pudelikaela lihtsalt järgmisse kohta edasi.
                See võrldus on juba eos vale ju. Sellisel juhul on ju viga juba sees niikuinii ja ükstepuha mis lahendus on ju liiga palju autosid teel. Pigem on küsimus selles, et sa kallad lihtsalt pudelisse ümber ühest või kahest ja korraga lehtrist, et kumb on kiirem.
                Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                My spell checking is second to nine!

                Kommentaar


                  Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                  Kas liiklejatel on võimalik teist teed kasutada? Abivahendeid (nt Waze) kasutada? Kas lahendus(ed) on sujuvamaks liiklemiseks olemas?
                  Üks variant on keerata Järvevana pealt Filtri teele, kuid sealt tulevad ka ummikud vastu, kas siis Liivalaia või Tehnika tänaval. Tegelikult on hea ja kiire variant ka läbi kesklinna sõita, kuna suurem autode mass hoiab sealt viimasel ajal eemale.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
                    See võrldus on juba eos vale ju. Sellisel juhul on ju viga juba sees niikuinii ja ükstepuha mis lahendus on ju liiga palju autosid teel. Pigem on küsimus selles, et sa kallad lihtsalt pudelisse ümber ühest või kahest ja korraga lehtrist, et kumb on kiirem.
                    Kui pudelisuu on sama lai kui lehtrid ise, siis ei õnnestu sul kuidagi kahe lehtriga kiiremini vedelikku ümber valada.
                    BVB - Vaprus

                    Kommentaar


                      Algselt postitas elx Vaata postitust
                      Kui pudelisuu on sama lai kui lehtrid ise, siis ei õnnestu sul kuidagi kahe lehtriga kiiremini vedelikku ümber valada.
                      Fair point. Ma pidasin pigem silmas seda, et lehter on ikka natukene suurem ja rohkem keskendusin matemaatilisele valemile, et ma saan kaks sama aegselt valada, kui ühe kaupa (ka pudeli vahetus on aeg ja nii ei tule segu vaid kihiline vedelik). Samas hooletu käitumise korral ajab see lahendus üle ja see on ka see põhjus miks Järvevana ei toimi. Sest olgem ausad, suurem osa juhte ei taha vahele lasta. Ma olin ise ka üllatunud, kui Tallinn-Tartu maantee peal kolm korda ilmselgelt aeglasem veok võttis kõrvale, et ruumi teha kiirematele teha (Piirkiirusega olid kõik).
                      Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                      My spell checking is second to nine!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
                        Sest olgem ausad, suurem osa juhte ei taha vahele lasta.
                        Ei taha, aga nutavad ja lasevad. Vähemalt Järvevanal.

                        Kommentaar


                          Täna sõitis Tallinnas Tartu maanteel edasi tagasi terve päev üksteise järel 2 tavalist Superb politseiautot, 1 eravärvides Superb ja 1 Tallinna liikluse järelvalveameti Subaru. Vilkuritega ja esimesel autol oli kõrvalistujal aknast väljas oran˛ kumminui/sau. Mis teema võis olla?
                          The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                            Täna sõitis Tallinnas Tartu maanteel edasi tagasi terve päev üksteise järel 2 tavalist Superb politseiautot, 1 eravärvides Superb ja 1 Tallinna liikluse järelvalveameti Subaru. Vilkuritega ja esimesel autol oli kõrvalistujal aknast väljas oranž kumminui/sau. Mis teema võis olla?
                            Vaata Tallinna TV uudiseid. Mingi päästekoridori tekitamine.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Rudy Vaata postitust
                              Vaata Tallinna TV uudiseid. Mingi päästekoridori tekitamine.
                              Timm (Y)
                              The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                              Kommentaar


                                Riigi Teatajas on kirjas, et sõidukiirust ei tohi mõõta tugeva vihmasaju korral. Kui suur või kui palju on tugev vihmasadu?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X