320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

LIIKLUS

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    See tähendaks ju, et teatud ajal peaksid rekad pidevalt peatuma ja uuesti kiirendama ning kuna selle käigus on nad tunduvalt aeglasemad, sest kiirendus võtab oma jagu aega, siis jõuab selle aja jooksul nende taha uus grupp autosid.
    Ehk kui laustrahvimiseks läheks, siis saaksid pideva jälgimise all olevad ja korralikult 90nega sõitvad rekad trahvi nende pärast, kes kiirust ületavad.

    Alehis, aa oled antud punktist ikkagi valesti aru saanud - sinu muudatusettepaneku läbimineku korral saaks hakata karistama neid, kelle taha on 5 autot kogunenud, see juhtub aga ka maksimaalse lubatud sõidukiirusega sõites. Antud punkti mõte on aga ohjeldada neid, kes on aeglasemad, kui lubatud maksimaalne sõidukiirus ja teisi sedasi sõites mööduda ei lase - 80 märki omavad karavanid, aeglased veosed, põllutöömasinad jms.
    BVB - Vaprus

    Kommentaar


      Miks peaks õigel kiirusel sõitev rekka enda taga kihutajad nüüd mööda laskma? Ossid võiks selgeks teha endale matemaatika ja siis välja arvutada mitu minutit nad võidavad selle +10km/h kiirusega.
      Je suis Nasfal

      Kommentaar


        Üldjuhul 89 km/h sõitvatele rekkadele ei teki tegelikult taha pikki kolonne, sest ka enamik sõiduautosid sõidab umbes 85-90-ga. Probleem ikka pigem nendega, kes sõidavad ca 10-15 km/h aeglasemalt. Ja mõistagi, räägin reaalkiirusest, mitte sellest, mida standardspidomeeter näitab.

        Viis autot oli ilmselt tõesti liiga väike arv. Samas olen näinud ka aeglasemaid rekkaid, kes tõepoolest vahepeal teeserva võtavad ja mööda lasevad. Asi ikkagi liikluskultuuris.
        “I am Zlatan. Who the hell are you?”

        Kommentaar


          Eelmine aasta käisime autodega Ungaris Videoton-Kalju mängu vaatamas. Trassiks Läti-Leedu-Poola-Slovakkia-Ungari ning neist kõige kohutavam liikluskultuur oli ausalt öeldes Eestis.

          Kommentaar


            89 km/h rekade suunal pole vast kellelgi midagi öelda vaid ikka jah nende 15 km/h või rohkemgi aeglasemalt sõitvate masinate suunas keda ei kotigi mis rivi taha tekib, ikka lasevad tuimalt edasi.

            Siin muidu on veel mainimata need geniaalsed vennikesed kes kurvides lasevad oma kiiruse ~20 km/h aeglasemaks. Sirgel teel 95 km/h sees ja siis kerges kurvis järsku 75 km/h ning kõik peavad pidurdama. Siis kui sirgele jõutakse järsult kiirendus jälle ja 95 taas sees, et keegi ikka mööda ei läheks.

            Kommentaar


              Algselt postitas rallikas Vaata postitust
              Eelmine aasta käisime autodega Ungaris Videoton-Kalju mängu vaatamas. Trassiks Läti-Leedu-Poola-Slovakkia-Ungari ning neist kõige kohutavam liikluskultuur oli ausalt öeldes Eestis.
              Never ei usu. Leedu ja Poola on ikka täisputsis. Kui just kiirteed pidi ei lähe.

              Kommentaar


                Kui ise söidad nagu poolakas, võib päääris p****s olla küll.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Mehhanisaator Vaata postitust
                  Kui ise söidad nagu poolakas, võib päääris p****s olla küll.
                  Ma ise olin kõrval. Pidev kolm rida ja täiesti lambid möödasõidud. Hull oli.

                  Kommentaar


                    Alati on tore lugeda demagoogiat, et mis see mõni minut ikka on, vaadake parem ilusaid vaateid teede ääres ja olge üldse roolis chillid. Kui te sõidate pikemaid vahemaid paar korda kuus maale vanaema juurde on see mõistlik vaatenurk muidugi. Paraku paljud inimesed sõidavad näiteks hoopis 5x nädalas kaugelt tööle ja tagasi, neile on see tühine 10 minutit juba 100 minutit nädalas ja ~5200 minutit aastas Kui sellises autos on rohkem kui üks inimene läheb see raisatud aja number ainult suuremaks...
                    Eesti liikluses on ainult üks suur probleem liiklejatega... keskmine autojuht on nii kuradi lühinägelik ja võtab kogu liiklust umbes selliselt, et kõik minust möödasõitjad on hullud värdjad rullnokkadest bemmipeded ja kõik kes mulle jalgu jäävad on mõttetud penskaritest uimerdised. Rohkem enesekriitikat lugupeetud kaasliiklejad. Eriti tasuks oma autojuhioskused kriitiliselt üle vaadata kui teete pidevalt avariisid (ka väikesed kõksud on täiesti välditavad) saate tihti trahve või tunduvad kaasjuhid teile pidevalt väga kergesti ärrituvat teie sõiduvahendi lähiümbruses.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas vendetta Vaata postitust
                      Alati on tore lugeda demagoogiat, et mis see mõni minut ikka on, vaadake parem ilusaid vaateid teede ääres ja olge üldse roolis chillid. Kui te sõidate pikemaid vahemaid paar korda kuus maale vanaema juurde on see mõistlik vaatenurk muidugi. Paraku paljud inimesed sõidavad näiteks hoopis 5x nädalas kaugelt tööle ja tagasi, neile on see tühine 10 minutit juba 100 minutit nädalas ja ~5200 minutit aastas Kui sellises autos on rohkem kui üks inimene läheb see raisatud aja number ainult suuremaks...
                      Eesti liikluses on ainult üks suur probleem liiklejatega... keskmine autojuht on nii kuradi lühinägelik ja võtab kogu liiklust umbes selliselt, et kõik minust möödasõitjad on hullud värdjad rullnokkadest bemmipeded ja kõik kes mulle jalgu jäävad on mõttetud penskaritest uimerdised. Rohkem enesekriitikat lugupeetud kaasliiklejad. Eriti tasuks oma autojuhioskused kriitiliselt üle vaadata kui teete pidevalt avariisid (ka väikesed kõksud on täiesti välditavad) saate tihti trahve või tunduvad kaasjuhid teile pidevalt väga kergesti ärrituvat teie sõiduvahendi lähiümbruses.
                      Ma käisin kolm aastat Viljandist Tallinnasse tööle. Praegu sõidan keskmiselt korra-kaks nädalas Viljandist kuhugi Eesti teise otsa tööle, olgu Kuressaare või Narva või Tallinn või muu. Et, noh, sõitmist on. Mul kerkib alati kulm, kui hakatakse rääkima minutitest, mis moodustavad aasta peale meeletu, tundidepikkuse säästu. Reeglina ei kaasne nende väidetega selgitust, kuhu ja mil moel need metsikud hävitud tunnid muidu kasutataks ja kui palju meie hulgas on tegelikult neid, kes 180-kilomeetrise trassi läbimise peale 10-minutilise nihkega arvestamata jätavad, sest neil EI OLE seda 10 minutit võtta, NII kiire on... Ülalkirjutaja tõi hästi välja: kui su minutil on eurolipik küljes, siis on sul ilmselt muud vahendid liikumiseks.
                      Kui keegi sõidab 5x nädalas kaugelt tööle ja tagasi, siis usu mind, sellistel inimestel tekib harjumus mitte sekundipealt väljuda (ja siis esimese takistuse taga kohe ajaliselt miinuses olla), vaid normaalselt aega võtta selleks tegevuseks.
                      Su postituse teise poolega olen igati nõus.

                      Kommentaar


                        Kevadel sõitsin Tartust Kalju-Flora mängule. +10/+15 oli keskmiselt lubatust rohkem. Jõudsin 2 minutit enne avavilet mängule - oli väärt seda.

                        Kommentaar


                          Kui aeg tähtis siis tuleb logistiliselt hea elukoht valida. Töökoht võiks asuda maksimaalselt 15 minuti kaugusel ning lastel oleks kool jalutuskäigu kaugusel.

                          Kommentaar


                            Uus Tallinna vangla?
                            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Stok

                              Muuseas, need päevapiltnikud tee ääres on ka süüdi selles, et inimesed ei julge möödasõitu teha ja kolonnid kuhjuvad. Minul nende asukohad peas ei ole ja mingit äppi ma ka pole viitsinud installida.

                              Ma ei tea, kuidas need arengud hetkel on, aga varsti pidi vist see Euroopas tavapärane keskmise kiiruse alusel trahvimine töösse minema. Siis hakkab neid naljakaid kolonne veel rohkem vist olema ja ei kao ära ka enne posti 70 km/h peale pidurdamine.

                              Pärnu maanteel on nendest 2+1 veel mingit tolku, aga Tartu maanteel on see esialgsel hinnagul üsna mõttetu üritus.
                              May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Maarek Vaata postitust
                                Ma ei tea, kuidas need arengud hetkel on, aga varsti pidi vist see Euroopas tavapärane keskmise kiiruse alusel trahvimine töösse minema.
                                Kindlasti mitte lähima 10 aasta jooksul.
                                Je suis Nasfal

                                Kommentaar

                                Working...
                                X