320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

LIIKLUS

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Nurmekas Vaata postitust
    Või väikelapse ja kogu tema kraamiga Tartu sõpradele külla.
    Siis ikka seikled end haigeks ilma autota.
    Rendikad on suht odavad.

    Kommentaar


      Korralik üldistamine käib ikka siin teemas. Tuleb välja, et ma olen kompleksides inimene kes tahab teistest parem olla. Tagatipuks ka veel vaene.

      Isiklikult ei tea ühtegi inimest kes peale auto ostmist oleks soovinud tagasi ühistranspordi kasutamise juurde naasta. Go figure...

      Kommentaar


        Algselt postitas saaaaar Vaata postitust
        Isiklikult ei tea ühtegi inimest kes peale auto ostmist oleks soovinud tagasi ühistranspordi kasutamise juurde naasta. Go figure...
        Meeldiv tutvuda, telekavaataja olen.

        Kahetsen, et autot varem maha ei müünud.
        Instagram

        Twitter

        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

        telekavaataja.blogabet.com

        Kommentaar


          Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
          Meeldiv tutvuda, telekavaataja olen.

          Kahetsen, et autot varem maha ei müünud.
          Mis siis ajendas autot ostma kui meeldis ühistransporti kasutada?

          Kommentaar


            Algselt postitas saaaaar Vaata postitust
            Mis siis ajendas autot ostma kui meeldis ühistransporti kasutada?
            Esimese ostis isa mulle. Teise puhul kujutasin ette, et mul seda täiega vaja. Oleks ka ilma hakkama saanud. Nüüd, kui poed tallinnas toidu ise kohale toovad, kaob minu jaoks mõte ära.

            Inimesed, pered on erinevad.

            EDIT! Lemmikvennad on need, kes elavad Lasnamäe kõige kaugemas majas, aga sõidavad ja igapäevaselt poleerivad oma viimaseid bemmimudeleid.
            Instagram

            Twitter

            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

            telekavaataja.blogabet.com

            Kommentaar


              Narva või Paldiski poolt vaadates? Inimesed ikka pingutavad üle. See on tore. Tegelikult.
              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

              Kommentaar


                Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                Narva või Paldiski poolt vaadates?
                Kiili.
                Instagram

                Twitter

                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                telekavaataja.blogabet.com

                Kommentaar


                  Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                  Noh, kõik on ikkagi mõtlemises kinni. Või oma soovides. Okei, ma elan kesklinnas ja ilmselt erandlik, aga siiski.
                  Mul on isiklik auto. Ma ise ka ei tea miks. Ilmselt olen raha peale vihane, aga kuna suht vana ja kulud väiksed, las seisab.
                  Aasta aega käisin tööle Läike teele, mis on kuskil Mõigus või ma ei teagi, mis selle koha täpne nimi on. Võibolla Peetri. Ükshetk sai autoga sõitmisest kõrini ja mõtlesin, et proovin ühistranspordiga. Ainus variant sinna oli liin number kaks. Jala bussipeale kodust 10 minutit - bussiga läks vist pool tundi, pärast veel 10 minutit jala tööjuurde. Ja õhtul samamoodi tagasi. Autoga läks hommikul 15 minutit umbes, koju rohkem, ei mäleta aga umbes 25-30 minutit vist oli.
                  Nüüd on teine töökoht. Ja lisaks ka tööauto, ka isiklikuks kasutamiseks. Asukohaga Männikul. Siia sõidab buss number viis. Hommikul bussipeale viis minutit, bussis 20 minutit, jala tööle viis minutit. Koju tagasi umbes sama aeg. Autoga läheb hommikul 15, õhtul 20 kui trikitada viitsida. Kui sõita mööda lühemat trajektoori, siis 40.
                  Ehk et ma ilmselgelt kaotan ajas iga päev umbes pool tundi oma ajast. Aga bussisõidu olen ma enda jaoks mõelnud selliseks, kus ma saan rahulikult omas mõtteis olla, muusikat kuulata, keegi ei aja mind liikluses närvi (sest debiilikuid on sitaks liikluses ja tänu sellele saabun ka tööle ning koju rõõmsamas meeleolus), säästan närve ja mis mu jaoks oluline - ka loodust. Jääkarud rõõmustavad ja üldse.
                  No ei ole ikka, kui sul on pere ja väiksed lapsed, kellele tahad pakkuda turvalist ja lapsesõbralikku keskkonda ja samal ajal ei ole raha peale vihane, siis pead linnast nati kaugemale kolima. Kui su igapäevase teekonna osa on lapse lasteaeda viimine ja siis tööle minemine ja siis tagasi samamoodi, siis ei ole ühistranspordiga lihtsalt mõeldav. Mul on ka üks tuttav, kes elab üksi, tööl käib 10 minsa jala ja kodust max 5 minsa kaugusel on kõik Tallinna ühistranspordivõimalused. Tal juba mitu aastat autot pole ja vaja ka mitte.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas saaaaar Vaata postitust
                    Korralik üldistamine käib ikka siin teemas. Tuleb välja, et ma olen kompleksides inimene kes tahab teistest parem olla. Tagatipuks ka veel vaene.

                    Isiklikult ei tea ühtegi inimest kes peale auto ostmist oleks soovinud tagasi ühistranspordi kasutamise juurde naasta. Go figure...
                    Enamus ei ole ju üldistamine. Enamus on ka 50+1%
                    Catalunya is not Spain!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
                      No ei ole ikka, kui sul on pere ja väiksed lapsed, kellele tahad pakkuda turvalist ja lapsesõbralikku keskkonda ja samal ajal ei ole raha peale vihane, siis pead linnast nati kaugemale kolima. Kui su igapäevase teekonna osa on lapse lasteaeda viimine ja siis tööle minemine ja siis tagasi samamoodi, siis ei ole ühistranspordiga lihtsalt mõeldav. Mul on ka üks tuttav, kes elab üksi, tööl käib 10 minsa jala ja kodust max 5 minsa kaugusel on kõik Tallinna ühistranspordivõimalused. Tal juba mitu aastat autot pole ja vaja ka mitte.
                      Täpselt nii. Lihtne on öelda, et peab ikka mugav vennike olema, kui ei viitsi 10 minutit bussi peale minna. Kui pead viima üle lapse nt lasteaeda ja teise kooli, siis sõitma tööle kuhu tuleks ÜT-ga ühe aga hullemal juhul kaks korda ümber istuda, siis kaua selline odüsseia ilma autota võiks kesta?
                      Maal elavatel poleks ÜT-ga hakkama saamine tihti üldse võimalik. Näiteks mu tädimees elab Tallinast 30 kildi kaugusel ja tööpäev hakkab suht vara, nii et rongiga ta ei saakski tööle sest nad nii vara ei sõida. Aga kui saakski, tuleks jaama minna kaks kilti, mis kottpimedas ilma valgustuseta külatee minnes poleks iga päev just tore, välja arvatud suvisemate ilmadega. Aga veelgi enam on neid, kes töötavad nt 9-17 aga bussi-või rongiajad ikka ei klapi.
                      See muidugi ei tähenda, et nt Tallinna ÜT-s kõik OK on. Keegi siin kirjutas,et mingid Lasnamäe bussid sõidavad kesklinna miskipärast kõik korraga ja kui neist maha jääd, siis ei tule 15 minti ühtegi. Täpselt sama asja olen isegi ammu imestanud teistel liinidel. Kesklinnas Järvele lähevad vist neli bussi ja kõik korraga. Hiljem nad muidugi hargnevad aga paljud inimesed sõidavadki maks. Järvele, miks need 4 bussi ei võiks 3 minuti kaupa käia? Tegu on ja natuke ressursside raiskamisega sest kui kolm osalt samasse kanti sõitvasse bussi pea korraga peatuvad, siis neist kolmandasse ei istu peaaegu keegi sisse nagu ma tihti näinud olen.

                      Iseenesest on huvitav mõte muidugi trammiliikluse arendamine. Praegu on jah natuke naljakas, et tramm viib (pea alati suht tühi) sellisesse kohta nagu Tondi aga omal ajal planeeritud kiirtramm Lasnamäe jäigi paberile. Aga selge, et see ei mõjutaks oluliselt autostumist, lihtsal osade praeguste ÜT kasutajate elu oleks natuke mugavam. Natuke.

                      Kommentaar


                        Põhimõtteliselt taandub kõik lõpuks mugavusele. Inimesed pildusid aknast sitta ka alla vanasti, sest nii oli mugavam, tuli katk ja nii palju enam ei visata. Põhimõtteliselt võib antud küsimust sarnaselt vaadelda, et muutuseks on mingit põhjust vaja, kuid kuniks seda pole, siis on jutt suht mõttetu.

                        Mul on õnn, et saan tööl jala käia (läheb umbes 30 minti, ühistranspordiga hoiaks ehk 7-8 minutit kokku, kuid mulle meeldib kõndida), kuigi veel aasta eest viisin poisi lasteaeda autoga, siis sõitsin koju ja jätsin auto sinna ning jalutasin tööle. Nüüd jääb lasteaed tee peale ja ei pea autoga või ühistranspordiga üldse sõitma ehk 90% ajast seisab auto hoovis.

                        Samas kui tahaks näiteks pärast lasteaeda ühistransat kasutada, oleks päris puuks. Esimene adekvaatne buss/tramm/troll oleks mingi 10 mintsa kaugusel vist. Siiralt lihtsalt ei viitsiks, kuigi ma oma mõistusega ütleks, et kohad nagu lasteaiad, koolid, haiglad jms, kus on igapäevased liikumisvood, peaks olema esimestena ära kaardistatud ja lahendatud.

                        Lahendusest ka. Üks rada autodele või kesklinn üldse suht kinni, lisaks parkimise hind veel kaks korda kõrgemaks. Ehk siis tehtaks sisenemine nii rõvedaks, et sunnitakse loobuma. See viib aga hääli, et nii poliitik ei saa.
                        When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Martin Vaata postitust
                          Lahendusest ka. Üks rada autodele või kesklinn üldse suht kinni, lisaks parkimise hind veel kaks korda kõrgemaks. Ehk siis tehtaks sisenemine nii rõvedaks, et sunnitakse loobuma. See viib aga hääli, et nii poliitik ei saa.
                          Sellepärast et kõik teie kes te olete pereinimesed imege. Ja kõik teie kes te olete väljaspoolt Tallinna elanikud imege.
                          Et kui enam linna sisse ei lasta keskele siis lükkame veel parkimistasud ka lakke, et ikka eriline m'nnikari olla. Pole pikka aega sellist idiootset "lahendust" näinud.

                          Kommentaar


                            Kui nüüd teise äärmusesse minna - Aga miks peaks mina kesklinna elanikuna sisse hingama selle väljaspool kesklinna elava inimese auto heitgaase, mida ta ummikus seistes tekitab, et sõita tööle ja pärast koju? Maksud maksab ka võibolla veel kuskil oma vallas. Et nagu null kasu minule. Ja istuma tema tõttu ummikus. Ja parkimiskohta ka veel tänaval ei leia.
                            Ja see pereinimeste väide - okei. Ma saan aru, et viid lapse lasteaeda, okei, ma saan aru, et viid lapse esimesse klassi. Aga kaua see "laps kooli" väide välja mängib? kuuenda klassini? Kooli lõpuni? Magistrikraadini?
                            Ma jään endiselt seisukoha juurde, et paljudel jääb asi mugavuse, harjumuse, mõtlemise taha kinni.
                            Ning ei see ei ole üldistus - alati on neid, kelle töö nõuab ringi sõitmist, tööle ei olegi muud varianti kui autoga jne jne.

                            Huvi pärast, mis paneks siinseid igapäevaselt tööle koju sõitmisest autost loobuma? 6 eur/l kütusekulu? Kesklinn lukku (praeguse parkimistsooni järgi), rongi/trammi parem ühenduvus äärelinnad-> kesklinn? Ja kaugel peaks peatus olema?

                            Kommentaar


                              Olles korra selle ühistranspordi eksperimendi ka hiljuti läbi teinud siis ütlen ausalt et ei taha enam raisata seda aega. Lisaks suutsin veel kuulda oma sõbra käest kuidas mul olla jopanud kuna praegu on (ikka veel!) rongide asemel kohati liikvel asendusbussid. Ehk siis ajakulu oleks veel suurem sel juhul.

                              Aga siis läheme veel äärmusesse korra kui sa sinna juba läksid. Kas see sinu põhjendus annab mulle ka nüüd õiguse (vana) Haapsalu maantee kinni panna 1km mõlemas suunas mitte kohalikele kuna mina seal elan? Ma ka ei taha et mina ja minu lapsed minu kodus ja aias heitgaase sisse peavad hingama mida mitte kohalikud tekitavad minu kodulinnas. Ja samamoodi null kasu minu linnale kuna maksud maksad sa ju oma linnale. Sama teeme nt Tartu maanteega Kose juures ja Adaveres ja Ardus jne. Oleks ju vahva.

                              Äärmusest tagasi tulles siis kesklinna lukkupanekust saan tegelikult aru ning see oleks tõesti harjumise asi inimestel. Sellega seotuvalt aga parkimistasude tõstmine aga ajaks küll vihale kuna nagu juba ütlesin siis see oleks suur keskmine sõrm väikeste lastega kodanikele ja väljaspoolt Tallinna elanikele. Et siis kuidas peaks keegi linnaväline sinna keskele üldse saama? Ühistranspordiga nagu aru saan siis. Kui tuleks võimalus parkida ainult kaugemale ja siis edasi bussi/trammi/rongiga siis tekib minul aga järgmine küsimus, et miks mina ja minu pere peaks nüüd ekstra maksmaenda piletite jaoks selle eest et kuskile edasi saada samal ajal kui Vasja ja Vello, kes sittagi tööd ei tee aga elavad kuskil Lasnamäe prügikastis süstlahunniku otsas ja on ka sinna sisse kirjutatud, ei pea ning nüüd võivad seal minu laste kõrval haiseda ja lärmata? Et siis pange kesklinn kinni ja parkimistasude asemel tehke bussiliin uuesti kõigile (täiskasvanutele) tasuliseks. Tõuseks ilmselt ka teenuse kvaliteet.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Katk Vaata postitust
                                Pole pikka aega sellist idiootset "lahendust" näinud.
                                Linnades saavadki ainult idiootsed lahendused olla, et sellist "probleemi" lahendada. Ma Tartu näitel olen kogenud, kuidas bussiliine ümber tehti, johaidii.

                                Ehk elu reaalsus on, et kui ei sunnita, siis mugavusest ei loobuta.
                                When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X