320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

LIIKLUS

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Vastus teemale \'LIIKLUS\'

    Algselt postitas amority


    Algselt postitas Jyrka


    Algselt postitas amority


    Tead kui oled Tallinna liiklusega harjunud ja siis juhtud Tartus sõitma. Selline tunne, et sealsetest on Tallinna 50%\'st 99,9% imbetsillid. Jubeee..
    maisaaarumidasasellegaöelda tahad. Et Tallinnas on 50% imbetsillid ja Tartus 99.9%?
    Täpselt.
    Hea mõtte linna liiklus on täielik BS. Seal on kõik pidurid, fooritsükkel on 2 korda pikem jne jne. Aga see ongi maakohale iseloomulik.

    Tallinna igapäevane juht!
    Jalgpallihaigla juhatuse liige

    Kommentaar


      #17
      Vastus teemale \'LIIKLUS\'

      Algselt postitas fittibaldi


      Mul sai ükskord peale kella viit liivalaia poolt tulles natuke enne väikeameerika ja endla risti bensiin otsa. oleks ma nõrgema närvikavaga, saanuks kaasliiklejate julgustushüüetest elu lõpuni kestva hingetrauma.
      olen suht kindel, et väike-ameerika ja endla ei ristu tallinna piires vähemalt mitte.

      Kommentaar


        #18
        Vastus teemale \'LIIKLUS\'

        Algselt postitas eston maravilha


        Algselt postitas fittibaldi


        Mul sai ükskord peale kella viit liivalaia poolt tulles natuke enne väikeameerika ja endla risti bensiin otsa. oleks ma nõrgema närvikavaga, saanuks kaasliiklejate julgustushüüetest elu lõpuni kestva hingetrauma.
        olen suht kindel, et väike-ameerika ja endla ei ristu tallinna piires vähemalt mitte.
        see on sada prossa kindel.ilmselt mõeldi ikka SUURT AMEERIKAT
        Kapten Trumm

        Kommentaar


          #19
          Vastus teemale \'LIIKLUS\'

          Algselt postitas eston maravilha


          Algselt postitas fittibaldi


          Mul sai ükskord peale kella viit liivalaia poolt tulles natuke enne väikeameerika ja endla risti bensiin otsa. oleks ma nõrgema närvikavaga, saanuks kaasliiklejate julgustushüüetest elu lõpuni kestva hingetrauma.
          olen suht kindel, et väike-ameerika ja endla ei ristu tallinna piires vähemalt mitte.
          usun miskipärast et ta mõtles siiski suur-ameerika- suts aeglane :P

          Kommentaar


            #20
            Vastus teemale \'LIIKLUS\'

            Algselt postitas mömm


            Algselt postitas eston maravilha


            Algselt postitas fittibaldi


            Mul sai ükskord peale kella viit liivalaia poolt tulles natuke enne väikeameerika ja endla risti bensiin otsa. oleks ma nõrgema närvikavaga, saanuks kaasliiklejate julgustushüüetest elu lõpuni kestva hingetrauma.
            olen suht kindel, et väike-ameerika ja endla ei ristu tallinna piires vähemalt mitte.
            usun miskipärast et ta mõtles siiski suur-ameerika- suts aeglane :P
            Ega fitti polegi tuntud kui hea orienteeruja kesklinna tänavate süsteemis. aga vot seal aasperes...seal on ta tegija
            “Whatever we plant in our subconscious mind and nourish with repetition and emotion will one day become reality.”

            Kommentaar


              #21
              Vastus teemale \'LIIKLUS\'

              ameerika shmameerika, suurus pole teatavasti oluline.

              pealik aga peaks lõugade laiutamise asemel hoopis ilusti naiselt loa ära küsima ja soome pileti ära bronnima.
              We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

              Kommentaar


                #22
                Vastus teemale \'LIIKLUS\'

                Algselt postitas fitti


                ameerika shmameerika, suurus pole teatavasti oluline.

                pealik aga peaks lõugade laiutamise asemel hoopis ilusti naiselt loa ära küsima ja soome pileti ära bronnima.
                Ega siin vast teist varianti ei ole, ahjaa ja see ka, et kui sa oled sooja pesu ära proovinud ja sellesse usud, siis anna mulle ka teada. See tuleb soomes kindlasti kasuks.
                “Whatever we plant in our subconscious mind and nourish with repetition and emotion will one day become reality.”

                Kommentaar


                  #23
                  Vastus teemale \'LIIKLUS\'

                  Vana teema, aga viimasel ajal taas meedias päevakajaliseks muutunud. Lisaks jälgisin just kontori ees suitsu tehes Pärnu mnt-l toimunud huvitavat spektaaklit.

                  Tuli mees, maalt ja hobusega (no olgu, vana opeli ja sinise käruga) Pärnu poolt ja hakkas tegema parempööret Sky maja hoovi. Tema ees/kõrval paremas tee servas sõitis jalgrattur, oranzhi vesti ja kiivri järgi otsustades rattakuller. Ja opelivend - täiesti süüdimatult - sõitis lihtsalt jalgrattale tagarattasse. Konkreetselt. Hästi vaikselt, max 15-20 km/h, aga pealtnäha nii, justnagu poleks erksa vestiga ratturit olemas. Täiesti uskumatu vaatepilt. Joogipudel lendas ratta pealt minema, aga kuller oli piisavalt osav poiss, vänderdas natuke ja suutis kukkumata seisma jääda. Sa kurat, kus siis kukkus opelimeest sõimama ja kapotile prõmmima. Opelis olnud kaks ca 50-aastast karust meest keerasid aknad üles ja ei julgenud liigutadagi. Väntas siis rattur lõpuks minema, opelimehed, näost punased, veeresid oma järelkäruga kuskile majade vahele. Natukese aja pärast naases omaette sõimlev rattur, ilmselgelt opelit otsides. Küllap oli tagaratas kaheksasse sõidetud siiski. Kahjuks jäi etenduse lõppvaatus mul nägemata, isegi kui see kuskil majade vahel toimus; aga loodetavasti kuller leidis selle idioodi üles ja tõukas teda natuke.
                  We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                  Kommentaar


                    #24
                    Vastus teemale \'LIIKLUS\'

                    üks

                    kaks

                    ja

                    KOLM!!!

                    paneb mõtlema küll, eriti kui endal põhiliiklusvahend on ratas.
                    Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

                    Kommentaar


                      #25
                      Vastus teemale \'LIIKLUS\'

                      veel üks link
                      Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

                      Kommentaar


                        #26
                        Vastus teemale \'LIIKLUS\'

                        Oh ma vöiksin rääkida pikki lugusid sellest, kuidas autojuhid jalgratturitest lugu ei pea, aga mis see tühi söimlemine ikka aitab.
                        Samas ei saa ka öelda, et kõik jalgratturid väga korrektsed oleks.

                        Kurb noh. Liikluskultuuri meil ei ole.

                        Kommentaar


                          #27
                          Vastus teemale \'LIIKLUS\'

                          Kui kedagi huvitab siis minge ning lugege auto24 foorumit teemal:uimerdajad liikluses.
                          Sealt sain nii mõndagi huvitavat teada....näiteks seda,et need kes sõidavad linnas 50 alas 50-ga,need on tropid uimerdised,ning ei lase korralikel juhtidel sõita nii nagu nemad tahavad.
                          Sain veel teada,et kui kollase tule süttides ma juba liikuma ei hakka,olen uimerdis....ning veel nii mõndagi huvitavat mis mind hämmastas.

                          Nii et lapats põhja ja kummivilin olgu taga,mina hakkangi tänasest niimoodi tegema,et normaalseid ja korralikke juhte mitte segada.
                          Kui päkapikk tahab, võib ta oma välimust muuta. päkapikk on korduvalt ennast rihmaks joonud.

                          Kommentaar


                            #28
                            Vastus teemale \'LIIKLUS\'

                            tõenäoliselt ei toimu eesti liikluses mitte midagi..

                            kuid kas see on nüüd nii üllatav?

                            pole ju kunagi toimunud!

                            seega olukord on normaalne.

                            Kommentaar


                              #29
                              Vastus teemale \'LIIKLUS\'

                              njahh.....ega ainult autojuhid hullud pole.....kui te näeksite kuidas ma rattaga sõidan linnas aga autoga tuleb ikka normaalselt sõita (mitte kiirust ületada jne)

                              huvitav kuidas ma siiani elus veel olen......ja isegi haiglasse pole veel jõudnud

                              Kommentaar


                                #30
                                Vastus teemale \'LIIKLUS\'

                                Algselt postitas ballack


                                njahh.....ega ainult autojuhid hullud pole.....kui te näeksite kuidas ma rattaga sõidan linnas aga autoga tuleb ikka normaalselt sõita (mitte kiirust ületada jne)

                                huvitav kuidas ma siiani elus veel olen......ja isegi haiglasse pole veel jõudnud
                                Oled muidu uhke selle üle?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X