320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

LIIKLUS

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Udutulesid võib kasutada lähitulede asemel, aga mitte koos päevatuledega. Lisaks peaks olema pimedas keelatud lähitulede asemel. Päeval udu lubatud, lähi+udu keelatud, kaug+udu nagu paljud harrastavad samamoodi keelatud.

    Kommentaar


      Algselt postitas bubbles Vaata postitust
      Mendid sõidavad ise ka udutuledega. Seega ma ei oska öelda, ehk tõesti teevad trahvi siis tavaliiklejale sele eest. Igatahes paras jaburus on see udutuledega sõitmine küll.
      N.ö topelttuledena või päevatulede asemel ?
      "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

      Kommentaar


        Päevatulede asemel. Eile juhuslikult nägin ühte vana Octaviat Tondil.

        Kommentaar


          Algselt postitas bubbles Vaata postitust
          Päevatulede asemel. Eile juhuslikult nägin ühte vana Octaviat Tondil.
          Seda võib täitsa teha ju, isiklikult ei näe seal probleemi ka. Kunagi enne mingit seaduse muudatust paar kuni mitu aastat tagasi ei tohtinud sõita päevatulede asemel udukatega, tuttav sai isegi kirjaliku hoiatuse või lausa trahvi , jään siinkohal vastuse võlgu, aga nüüd on ok. Ja täitsa tunnistan ,et teinekord isegi kasutan. Kasvõi selle pärast, et Osrami Nightbreaker+ põlevad kordades kiiremini läbi. Mis tagatulede põlemisse või mittepõlemisse puutub , siis need ei pea põlema päevasel ajal. Ses suhtes et needsamad superbid ja asjad mis tehasest tulevad juba päevasõidutuledega, neil ei põlegi need niisama.
          "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

          Kommentaar


            Sõitsin Tartust Valga poole. Paar kilomeetrit peale Tartut on "teetööd" (loe: teetööde märgid, pealmine asfaldikiht maha võetud, alumine asfaldikiht alles, kiiruspiirang 70km/h, nädalavahetusel ühtegi töölist/masinat seal pole (võibolla pole nädala sees ka). Kuna olen varasemalt sarnastes kohtades oma suraka kätte saanud hoidsin ilusti piirangust kinni. Ei läinudki kaua, kui üks eravärvides Skoda oli ühe patustaja kinni pidanud, paar kilomeetrit hiljem sama lugu. Sõitsin siis ilusti sihtpunkti ära ja ~tunnikese pärast sama teed pidi tagasi. Jõudsin siis jälle sinna 70 alasse ja esimesel patrullil oli juba uus patustaja hambus. Eks nad seal ühe kaupa noppisid neid. Sõidan edasi ning sisimas mõtlen, et no varsti peaks see eravärvides patrull ka ju tulema. Miks nad peaks siit ära minema, kindel rahaauk ju. Hetk hiljem näen peeglitest üht valget Subarut, mis otsib võimalust möödumiseks. Ja nii kui vastutulevad autod otsa said, läkski tema oma teed. Samal ajal ütlen kaasreisijale "See tahab küll trahvi saada.", ise vaikselt muiates. Mõtlesin, et küll ta selle halli Skodaga varsti kokku saab, või kui täna ei saa, siis küll varsti ikka saab. (Omad kogemused, ükskord jääd ikka vahele ) Samal ajal märkan peeglist, et järgmine kiirema tempoline tuleb. Vaatan uuesti ja oh ei. Hoopis hall Skoda siniste vilkuritega. Võttis selle valge Subaru maha. Millegipärast tõusid mul suunurgad üles... Eks eestlase parim söök on ikka teine eestlane.

            Kommentaar


              Kuskil Tallinna ja Rapla vahel on sarnased teetööd. Eestis pannakse isegi 70 piirang, kui on perfektne tee, aga jooni pole veel maha tõmmatud. Aga sellise freesitud tee peal kihutamine võib kive teistele autodele/ratturitele/inimestele loopida.

              Kommentaar


                Algselt postitas Rudy Vaata postitust
                Aga sellise freesitud tee peal kihutamine võib kive teistele autodele/ratturitele/inimestele loopida.
                Just! Lisaks pole sellisel teel juhitavus päris see. Aga joonimata tee pärast 70 on küll mõni kord paras huumor. Pigem isegi seetõttu, et jooni nii kaua maha organiseeritakse. Mõned aastad tagasi sai pidevalt Tallinn - Haapsalu otsa sõidetud ja seal hoiti esmalt joonimata teed paar kuud ning siis tuli lumi ja talv peale ning jooned said maha vist alles järgmisel kevadel. Ning kogu see aeg oli loomulikult 70 märk üleval.
                BVB - Vaprus

                Kommentaar


                  Täna hakkasin linnas peale foori kiirendama - 50-ala, kohe-kohe algamas 70-ala, kuid nurgataga mõõtis politsei kiirust ning mul oli ca 63 sees ning nad ei teinud muud, kui saatsid mind pilguga. See tavaline?
                  "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

                  Kommentaar


                    Algselt postitas football2u Vaata postitust
                    Täna hakkasin linnas peale foori kiirendama - 50-ala, kohe-kohe algamas 70-ala, kuid nurgataga mõõtis politsei kiirust ning mul oli ca 63 sees ning nad ei teinud muud, kui saatsid mind pilguga. See tavaline?
                    Spidokas näitab tavaliselt kuskil 5 km/h rohkem, politse radarid on eksimusega +/- 3 km/h. Järgi jääb 5 km/h üle ja sellise rikkumisega ei peata tavaliselt keegi.
                    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                    Kommentaar


                      Mina oma peas usun seda, et Politsei ei viitsi eriti tegeleda 1. lõike kiiruseületamistega. Kui mul GPSi järgi on +15 olnud mõnikord, siis on Politsei tuledega vilgutanud ja kõik. Näiteks laupäeval sõitsin 105km/h maanteel, minu ees üks teine vend natukene kiiremini, siis Politsei võttis ees sõitva auto maha.

                      Kommentaar


                        Kuradi Hiiu ristmik suudab jätkuvalt närvi ajada. Ei teagi kuidas kodanikele selgeks õpetada kuidas seal teed andma peab. Selles suhtes, et kui autole kindlustuslaksu tahad teha, siis mine Hiiu ristile, paari korraga peaksid paugu ära panema.

                        Kommentaar


                          Tänane sõit Otepäält Tallinna üdini positiivne. Mõnus, sujuv ja "pidureid" ei olnud. Nii hoida!
                          Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                          Kommentaar


                            Võibolla aitaks liikluskultuuri parandada, kui Eestis ka mõnele "Mina ja maailm" tüübile selline karistus määrataks: http://latimesblogs.latimes.com/lano...sentenced.html

                            Möödunud nädalal helistas raadiosse ühe bussifirma bussijuht Allan ja lubas igale ratturile tagant otsa sõita, kes talle jalgu jäävad. Selline tegelane tuleks tel. numbri järgi kindlaks teha ning psühholoogilise analüüsi järel selgeks teha, kas ta ikka sobib sellele tööle.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas kyps Vaata postitust
                              Võibolla aitaks liikluskultuuri parandada, kui Eestis ka mõnele "Mina ja maailm" tüübile selline karistus määrataks: http://latimesblogs.latimes.com/lano...sentenced.html

                              Möödunud nädalal helistas raadiosse ühe bussifirma bussijuht Allan ja lubas igale ratturile tagant otsa sõita, kes talle jalgu jäävad. Selline tegelane tuleks tel. numbri järgi kindlaks teha ning psühholoogilise analüüsi järel selgeks teha, kas ta ikka sobib sellele tööle.
                              Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                              Kommentaar


                                Ei saa aru, kuidas see antud teemaga haakub. Terve internet on täis avariisid ka sellest, kuidas autod peateele ette sõidavad. Sinu videos toodud rattur ei veendunud enne teeületust, kas peateel liigub auto või mitte ja lõpetas õnnetult.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X