320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

LIIKLUS

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas kyps Vaata postitust
    Ei saa aru, kuidas see antud teemaga haakub. Terve internet on täis avariisid ka sellest, kuidas autod peateele ette sõidavad. Sinu videos toodud rattur ei veendunud enne teeületust, kas peateel liigub auto või mitte ja lõpetas õnnetult.
    Ma ei saa aru miks sa iga kommentaari pärast, mis jalgratturite suunas nii kettasse lähed? Eriti veel mingi poolearulise telefonikõne pärast. Võta üks chill-pill ja vänta kube hellaks.
    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

    Kommentaar


      Algselt postitas Rein Vaata postitust
      Ma ei saa aru miks sa iga kommentaari pärast, mis jalgratturite suunas nii kettasse lähed? Eriti veel mingi poolearulise telefonikõne pärast.
      Võibolla tõesti, eks püüan end rohkem kontrollida. Võibolla üks põhjus on selles, et korra mulle on juba autoga otsa sõidetud ning tehtud loetlematul arvul tee ääres napikaid. Ma ei tea, kas see on põhjustatud hooletusest või sellest, et keegi üritab mulle selgeks teha, et jalgratta koht pole sõiduteel. Mind ajavad ka liikluseeskirju eiravad ratturid närvi, sest nende tõttu lähevad teatud autojuhid tigedaks ning hakkavad teedel näitama, mida nad üldse ratturitest arvavad. Lõppkokkuvõtteks ei meeldi mulle üldse, et inimesi klassifitseeritakse autojuhtideks, ratturiteks ja jalakäijateks ning õhutatakse nende vahel vaenu. Ma ei tea, millisesse kategooriasse mina sealt loetelust kuulun. Kilomeetreid läbin ma enim autoga, ajaliselt liigun aga jalgsi kõige rohkem.

      Lõpetuseks võiks siis öelda, et isiklik kokkupuude teeb hellaks. Sa läheks ka kettasse, kui ratturid hakkaks kuskil avalikus ruumis rääkima, et edaspidi sõidavad terviseradadel tagant sellistele jooksjatele tuimalt otsa, kes jooksevad kõrvaklapid peas või kõrvuti.

      Kommentaar


        Algselt postitas kyps Vaata postitust
        Lõpetuseks võiks siis öelda, et isiklik kokkupuude teeb hellaks. Sa läheks ka kettasse, kui ratturid hakkaks kuskil avalikus ruumis rääkima, et edaspidi sõidavad terviseradadel tagant sellistele jooksjatele tuimalt otsa, kes jooksevad kõrvaklapid peas või kõrvuti.
        Ma jooksen üksinda, see on aeg iseendale ja elu üle järgi mõtlemiseks
        Klapid on mul tõesti peas See pole kunagi takistuseks saanud. Kõik ratturid on alati mööda saanud ja ohtlikke olukordi ei ole olnud. Tuleb lihtsalt oma trajetoori hoida ja mahume ilusasti vändameestega ära.

        PS! Tähelepanek elust enesest- keskmisel ratturist tervisesportlasel on suurem kõht kui keskmisel tervisesportlasest jooksjal. Seega jookske, mitte ärge vändake
        Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

        Kommentaar


          Mind häirib näiteks jalgratturite puhul see, et suur osa neist ei oska lihtsalt sõita. Seda mitte autojuhi seisukohast lähtudes vaid lihtsalt avatud silmadega ringi liikudes. Elementaarne kontroll ratta üle paljudel puudub. Samas hoolimata olematust sõiduoskusest kiivrit ei kanta. See siiski linnas sõitjate probleem pigem.

          Ja siis loomulikult need, kes maanteel kuskil kurve taga kahekesi või kolmekesi kõrvuti sõidavad. Täitsa perses.

          Ratturi kui sellise vastu pole üldiselt midagi.

          Kommentaar


            Algselt postitas Rein Vaata postitust
            PS! Tähelepanek elust enesest- keskmisel ratturist tervisesportlasel on suurem kõht kui keskmisel tervisesportlasest jooksjal. Seega jookske, mitte ärge vändake
            Kas võrdleme? Pakun, et kui keskmine jooksja ratta selga panna siis hakkab ka tema kõht seal tingituna sõiduasendist rippuma. Isegi profivõistlustel paistab, et 60 kg meestel on rattaseljas istudes korralikud punud ees.

            Kommentaar


              Minu arust on kõige lambisemad need ratturid, kes eiravad fooripunast. Ehk siis sõidavad küll sõiduteel, autodehulk sõidab neist mööda, siis seesama autodehulk jääb foori taha kinni ja rattur lihtsalt paneb edasi (kui on ülekäigufoor) või läbi keerab korraks kõnniteele ja paneb sealt (kui on suurem ristmik) ja pärast foori keerab jälle ette.

              Otsusta juba ära, kus sa sõidad.
              Instagram

              Twitter

              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

              telekavaataja.blogabet.com

              Kommentaar


                Algselt postitas Rein Vaata postitust
                Ma jooksen üksinda, see on aeg iseendale ja elu üle järgi mõtlemiseks
                Klapid on mul tõesti peas See pole kunagi takistuseks saanud. Kõik ratturid on alati mööda saanud ja ohtlikke olukordi ei ole olnud. Tuleb lihtsalt oma trajetoori hoida ja mahume ilusasti vändameestega ära.

                PS! Tähelepanek elust enesest- keskmisel ratturist tervisesportlasel on suurem kõht kui keskmisel tervisesportlasest jooksjal. Seega jookske, mitte ärge vändake
                Tähelepanek elust enesest-jäta menüüst välja nisutooted ja kartul,ära söö hilja õhtul praetud sardelli ja polegi joosta vaja,isegi mitte kõrvaklapid peas.Nagu ütles üks tunnustatud arst-jooksmine,see on liigeste surm.Ise ujusin nädalas 10 km ja paak ei tahtnud eest sugugi kaduda.Muutsin menüüd ja poole aastaga 110-ne pealt 92 peale.Head liiklemist!

                Kommentaar


                  siuke asi ajab ka (autojuhina) närvi kui 3m tee kõrval on ilus sile lai korralik jalgrattatee, värskelt ehitatud pealegi, ja mingid topskid ratturid otsustavad ikka sõiduteel sõita?! mis mõte selle jalgrattatee ehitamisel siis üldse oli...

                  ise ratta seljas alati jalgrattateel kui vähegi selline olemas on.
                  Seisan üksi mere ääres
                  jalas kollased sandaalid
                  valged, merevahust sääred
                  hüüan: "Elagu skandaalid!"

                  Kommentaar


                    Algselt postitas chac Vaata postitust
                    siuke asi ajab ka (autojuhina) närvi kui 3m tee kõrval on ilus sile lai korralik jalgrattatee, värskelt ehitatud pealegi, ja mingid topskid ratturid otsustavad ikka sõiduteel sõita?! mis mõte selle jalgrattatee ehitamisel siis üldse oli...

                    ise ratta seljas alati jalgrattateel kui vähegi selline olemas on.
                    Tegelik olukord on selline, et Eestis rattateid pole va Lillepi ring, kus on jalakäijatel keelatud liikuda. Tavaliselt teen kiiranalüüsi, kas kasutada konkreetset kergteed või mitte. Minu tavapärase 60-90 km pika maanteeringi ajal külgneb sõiduteega 2-3 km kergteed. Vahel on kergteedele tehtud tänavatelt ja hoovidest väljasõidud, kus väljasõitjal on eelis. Lisaks veel lapsed, rulatajad, koerajalutajad ja äärekivid. Järvevanal ja Viljandi maanteel sõidan kergteel, aga Jüris näiteks mitte.

                    Kommentaar


                      Kõige hullemad liiklusdebiilid avalduvad siis, kui korraga hulk autosi surnud punktist liikuma hakkab. Näiteks praamilt Tallinna poole.

                      Ja bussi ning rekkajuhtidel võiks ka natukene olla austust kaasliiklejate suhtes ning kasvõi sadama territooriumil ülejäänud liiklusvoog mööda lasta ja viimastena liikuma hakata. Oleks kõigil lihtsam elu.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                        Kõige hullemad liiklusdebiilid avalduvad siis, kui korraga hulk autosi surnud punktist liikuma hakkab. Näiteks praamilt Tallinna poole.

                        Ja bussi ning rekkajuhtidel võiks ka natukene olla austust kaasliiklejate suhtes ning kasvõi sadama territooriumil ülejäänud liiklusvoog mööda lasta ja viimastena liikuma hakata. Oleks kõigil lihtsam elu.
                        Bussi ja rekkajuhtidele lisaks veel taksojuhid.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                          Kõige hullemad liiklusdebiilid avalduvad siis, kui korraga hulk autosi surnud punktist liikuma hakkab. Näiteks praamilt Tallinna poole.

                          Ja bussi ning rekkajuhtidel võiks ka natukene olla austust kaasliiklejate suhtes ning kasvõi sadama territooriumil ülejäänud liiklusvoog mööda lasta ja viimastena liikuma hakata. Oleks kõigil lihtsam elu.
                          Oot ma ei mõista nüüd, miks?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                            Kõige hullemad liiklusdebiilid avalduvad siis, kui korraga hulk autosi surnud punktist liikuma hakkab. Näiteks praamilt Tallinna poole.

                            Ja bussi ning rekkajuhtidel võiks ka natukene olla austust kaasliiklejate suhtes ning kasvõi sadama territooriumil ülejäänud liiklusvoog mööda lasta ja viimastena liikuma hakata. Oleks kõigil lihtsam elu.
                            Siin on see konks, et bussijuhtidel on kindel graafik, mis ajaks nad peavad kuskil olema. Rekkajuhtidel kindel sõiduaeg, palju võivad korraga sõita(loe: praami pealt maha saad, läheb aeg jooksma). 90% sõiduautojuhtidest tahab lihtsalt Pilvede all seriaaliks koju jõuda.

                            Kommentaar


                              Võiks postitada ka "mis sind närvi ajab?" teemasse. No sitaks häirib, kui teetöid/trassiparandusi ei suudeta teha liiklust kõige vähem segavamal ajal. Täna näiteks sattusin ühest kohast mööda sõitma kolmel erineval kellaajal. Umbes 10.30, 14.00 ja 17.30. Võite arvata, mis kell ühe sõiduraja enda alla võtnud segumasin pudelikaela tekitas. Tra, küll.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas JuriM Vaata postitust
                                Oot ma ei mõista nüüd, miks?
                                Et ei tekiks rekkataha, mille kiirusepiiraja on kuskil 85 km/h juures, 60 autost koosnevat saba.

                                Algselt postitas Shaq Vaata postitust
                                Siin on see konks, et bussijuhtidel on kindel graafik, mis ajaks nad peavad kuskil olema. Rekkajuhtidel kindel sõiduaeg, palju võivad korraga sõita(loe: praami pealt maha saad, läheb aeg jooksma). 90% sõiduautojuhtidest tahab lihtsalt Pilvede all seriaaliks koju jõuda.
                                No ma ei tea. Saaremaalt-Hiiumaalt peaks enamvähem igasse asustatud eesti punkti ilma eriliste vahepeatusteta sõita.

                                KOgu teema tuli pühapäeval kui Saaremaalt Tallinna poole hakkasin liikuma ja tavapärastel maanteedel kus ma liiklen sellist hullu panemist ei ole täheldanud.
                                Aga ma pole ka ammu kuskilt praamipealt sõitnud. Võibolla see on OK ja Tartu maanteel täiesti normi piires.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X