320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

LIIKLUS

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Shaq Vaata postitust
    Mingi jänesest väiksem loom, kährik äkki?) oli surnud.
    wiki: Kähriku tüvepikkus on 55–80 cm, sabapikkus 15–26 cm, kondülobasaalpikkus ligikaudu 11 cm. Isendid kaaluvad 5–10 kg.
    I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

    Kommentaar


      Sa oleks pidanud neiule rääkima, et see tundmatu metsloom oli elus ja jooksis rõõmsal sammul metsa tagasi!
      Amatöör..


      Algselt postitas Shaq Vaata postitust
      Meenub üks seik paari aasta tagusest jaanipäevast kui sai neiuga mööda metsavahelist kruusateed sõidetud (tema roolis, mina kunde) ja üks hetk siis hüppab mingi väike elukas tee peale. Ei jõudnud reageeridagi kui auto alla ta jäi. Neiu pidas koheselt kinni, mina läksin siis välja, vaatasin, et elukas (ausalt ei mäleta enam, kellega tegu oli. Mingi jänesest väiksem loom, kährik äkki?) oli surnud. Lükkasin ta teelt eemale ning tagasi autosse istudes leidsin neiu eest pisarates. Vot tak!

      Kommentaar


        Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
        Aga huvitav, kas see täielik juhus või mitte, et ma olen just viimasel ajal maanteede peal arvukalt metsloomi näinud- kitsed, metssead, rebane ja mingi umbes meetrine mustakarvaline elukas - ehk kährik? On neid juurde tekkinud või pole varasematel aastatel lihtsalt trehvanud neid nägema?
        Paari viimase aasta soojad talved näiteks on suurendanud loomade arvukust.
        2000ndate keskel oli sama moodi. Sellele järgnes paar lumerohket ja külma talve. Metskitsede arvukus langes mitukümmend protsenti (mälu järgi tulistades).

        Kommentaar


          Algselt postitas manni Vaata postitust
          Kopli, Telliskivi ja Malmi ristmik Tallinnas. Kopli poolt tulles mõõda Kopli tänavat ja tahad keerata Telliskivi tänavale (parempõõre). Linna poolt mõõda Koplit tulijad, kes tahavad samuti Telliskivi tänavale keerata (vasakpõõre) tuleks kõik autokooli saata. Kurat seal on anna teed silt + parem käsi ka veel kinni ja ikka enamus Tänakuid keeravad ette, lasevad signaali ja vehivad kätega! Kuna enamus kardab veel trammi siis lisatakse veel korralikult gaasu ka juurde. Kui keegi tahab autot maha sõita siis soojalt soovitan seda ristmiku

          Nüüd on sinna vähemalt anna teed märk pandud. Paar kuud oli lauskomöödia.

          Kommentaar


            Kas see Kopli tänav vanasti mitte teist pidi üldse ei jooksnud ?
            "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

            Kommentaar


              Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
              Aga huvitav, kas see täielik juhus või mitte, et ma olen just viimasel ajal maanteede peal arvukalt metsloomi näinud- kitsed, metssead, rebane ja mingi umbes meetrine mustakarvaline elukas - ehk kährik? On neid juurde tekkinud või pole varasematel aastatel lihtsalt trehvanud neid nägema?
              Eks nad üle Vahemere muudkui tulevad.

              Kommentaar


                Sõitsin Tartu-Tallinn-Tartu, kas tõesti hakkab liikluskultuur paranema või oli asi pühapäevases päevas ?
                Teine tähelepanek veel. 110km/h piirang nelja realisel, 90km/h piirang tavalisel maanteel, 70km/h piirang tihedamates kohtades, ohtlikes ristumistes, 50km/h piirang asulas, linnas jms, 30km/h piirang teetöödel, väga halval teel.
                Aga mis põhjusega põhja Eestis kasutatakse 60km/h piirangut? Et 70 liiga palju aga 50 liiga vähe?

                Kommentaar


                  Algselt postitas Shaq Vaata postitust
                  Sõitsin Tartu-Tallinn-Tartu, kas tõesti hakkab liikluskultuur paranema või oli asi pühapäevases päevas ?
                  Aga mis põhjusega põhja Eestis kasutatakse 60km/h piirangut? Et 70 liiga palju aga 50 liiga vähe?
                  Reede õhtul kella 19.30st sai liigutud Tallinnast Tartu poole, ei olnud küll "tipptund" aga ikkagi tekkisid kolonnid. Ja kolonnides tekivad alati mingid madallendurid. Eriti jäid silma igahinna eest mööda pressivad pereinimesed. 110 alas GPSi järgi sõites, püsis Viljandi buss igatahes kannul. Folgilistel oli vist kiire Pühapäeval tagasi tulles oli asi rahulikum.
                  60km/h alasid olen kohanud tihti kurvilistel/tõusudega teedel.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas MartinEST Vaata postitust
                    Reede õhtul kella 19.30st sai liigutud Tallinnast Tartu poole, ei olnud küll "tipptund" aga ikkagi tekkisid kolonnid. Ja kolonnides tekivad alati mingid madallendurid. Eriti jäid silma igahinna eest mööda pressivad pereinimesed. 110 alas GPSi järgi sõites, püsis Viljandi buss igatahes kannul. Folgilistel oli vist kiire Pühapäeval tagasi tulles oli asi rahulikum.
                    60km/h alasid olen kohanud tihti kurvilistel/tõusudega teedel.
                    110 on ju normaalne ilusti, ise sai Pärnust tuldud eile ja Tallinnast Maardu poole soites sai 286 buss ka ilusti mingi 115 umbes rauda seal valgusfoori kandis, mis enne Pirita silda on Peterburi mnt peal.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas JuriM Vaata postitust
                      110 on ju normaalne ilusti, ise sai Pärnust tuldud eile ja Tallinnast Maardu poole soites sai 286 buss ka ilusti mingi 115 umbes rauda seal valgusfoori kandis, mis enne Pirita silda on Peterburi mnt peal.
                      Polnud varem lihtsalt sattunud sellise kiirusega sõitva bussi kõrvale. Teadaolevalt ju 110 ala kehtib vaid A ja B kat. masinatele, aga eks vaja graafikutes püsida.

                      Kommentaar


                        Poleks uskunud, et naabripoisiga juhtunud õnnetuse peale naerma hakkan aga Delfi artikkel ei jäta teist võimalust.


                        Täna õhtupoolikul toimus liiklusõnnetus Vasalemmas, Suvila tänaval, kus joobes rollerijuht sõitis otsa ekskavaatorile.

                        Põhja prefektuuri pressiesindaja sõnul viidi rollerijuht, 22-aastane mees peatraumaga haiglasse.

                        Hetkel ei ole veel ametlikult teada rollerijuhi vanus ja sugu.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
                          Poleks uskunud, et naabripoisiga juhtunud õnnetuse peale naerma hakkan aga Delfi artikkel ei jäta teist võimalust.


                          Täna õhtupoolikul toimus liiklusõnnetus Vasalemmas, Suvila tänaval, kus joobes rollerijuht sõitis otsa ekskavaatorile.

                          Põhja prefektuuri pressiesindaja sõnul viidi rollerijuht, 22-aastane mees peatraumaga haiglasse.

                          Hetkel ei ole veel ametlikult teada rollerijuhi vanus ja sugu.
                          Andsin teada. Pmst oli päevatoimetaja lisanud hiljem pressiesindaja lause, aga jätnud ülejäänud loo lugemata.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas MartinEST Vaata postitust
                            Polnud varem lihtsalt sattunud sellise kiirusega sõitva bussi kõrvale. Teadaolevalt ju 110 ala kehtib vaid A ja B kat. masinatele, aga eks vaja graafikutes püsida.
                            No, sel juhul oled ilma jäänud senini sellest kogemusest :P Kuna ma oma senise elu jooksul olen pidanud 99% liiklemisest tegema ühistranspordiga, siis rekord kiirus mis ma olen näinud lõõtsaga bussi saavutamas on 125 ringis, igatahes spidokas edasi ei läinud sealt ja hakkas tõmblema see nool hoopis

                            Marsaga samal liinil mingi 145 vist rauas olnud kunagi ammu, enne kui need uuemas bussid siia tekkisid.

                            Maardu - Tallinn liinidest jutt siis ja valdavalt As Temptrans vedajaks neil juhtudel.

                            Kommentaar


                              Hiljuti igatahes Tallinn-Narva peal ei suutnud 120ga sõitev sõber Eurolinesi "maja liigub" kolakal järel püsida, astus eest ära lihtsalt. Õhtune aeg oli ka muidugi, teed tühjad. Ju graafik pigistas.
                              armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Stok
                                Enne kui zelee appi tuleb, hoiatan kaastartlasi, et keegi on Vanemuise tõusule graffiti teinud, mis räägib midagi Euroopa meistrikatest ja 5-9 augustist.
                                Täna saabus postkasti ka infograafik kus mis millal kinni.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X