320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

LIIKLUS

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mingi kruusateedel kiiruse piiramise jutt on/oli vist ka üleval. No see on eriti lamp. Kes üldse sõidab kruusal 60-70+? Mul hakkab autost kahju. Reaalselt ei sõida nendel keegi 90-ga. Ja kui mingi Rändy tahab sõita, siis on märk viimane, mis teda kotib.

    Aga liikluse teemasse veel. Putsi kuidas mind häirivad need, kes ainult neljarealisel gaasipedaali üles leiavad. Konkreetne juhus täna. Sõidan Tartu poole ja mingi 8km enne Mäo sõlme jõuan ühele debiilikule järgi, kes kulgeb 83-85 vahel ilma mingi põhjuseta. Kuna vastu tulevat liiklust oli ka parasjagu mõtlen et ok, ei hakka mööda pressima, sest kaks rida varsti nkn tulemas. Nii kui sinna jõuab, vajutab gaasi. Laseb kuskil 125-130ga terve selle vahe. Ise sõitsin lubatu piires kuni 117. Mõni km hiljem sama auto täiesti ilma muude segajateta kulges jälle 83-85. Nüüd vajutasin debiilikust mööda. Ka seekord oli selline eksemplar naine paraku. Täitsa perses noh...

    Kommentaar


      Viimase 3 nädala jooksul sattusin 3 korda Tallinn- Tartu vahet sõitma. Minu meelest teevad selle sõidu sitaks ohtlikumaks need vennad, kes ei oska olla möödasõidetava rollis. See sitaks aitab, kui inimesed vaataksid tahavaatepeeglisse, see sitaks aitaks, kui inimesed võtaksid kas või 20 cm paremale, kui keegi neile järgi jõuab. Ja see sitaks aitaks kui inimesed ei kiirendaks samal ajal kui neist mööda sõidetakse. See ka sitaks aitaks, et need, kes mööda ei taha sõita, ei sõidaks teistel perses kinni.

      Tõtt öelda ise väga stabiilselt ei sõida, kuna autol puudub see autopiloodi värk, siis ei suuda jalga pikalt ühes asendis hoida. Üldiselt pendeldan 100-105 vahel (spidoka järgi) ja noh asulates siis vastavalt piirangule. Kellegi taga sõita ei meeldi, eriti kui keskmine tempo on kiirem kui eessõitjal, kas või sellepärast, et tema pidurdamine tähendab automaatselt minu pidurdamist. Ja ma olen üldiselt nii viisakas ka, et perses kellelgi ei sõida, hoian 100m pikivahet. Kui näen pikemalt ette, et vastuautosid ei tule, tulen lähemale ja möödun.

      Aga loomulikult on jõhkralt võimsa Audi mootoriga osse ka liikluses.
      Instagram

      Twitter

      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

      telekavaataja.blogabet.com

      Kommentaar


        Algselt postitas alehis Vaata postitust
        tegelikult näitavadki kõik spidomeetrid mööda. pead lihtsalt teadma, kui palju.
        Naljamees. Nii suure vea puhul sul on kas väga vale profiiliga rehv all või lausa ratas tehasemõõdust paar tolli väiksem. Või keegi spido aiateivasteks kalibreerinud.
        We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

        Kommentaar


          Ühel ilusal õhtul sõitsin Pärnu poole ja see 22,78 km oli vastutulijaid täis. Huvi pärast lugesin ära ühe kolonni pikkuse - 20-nd autot. Pikivahet (3 sekundit) hoidist ilusasti järgmise kolonni ninamees (sry feministeerium). Kõhutunde järgi sõitis vastu üle 200 auto - saanuks ilusa ahelavarii. Debiilikud.
          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

          Kommentaar


            Algselt postitas ericbana Vaata postitust
            Aga liikluse teemasse veel. Putsi kuidas mind häirivad need, kes ainult neljarealisel gaasipedaali üles leiavad.
            Eelmine aasta, sama koht, sarnane juhus. Reede õhtu poole sai liigutud Tartu poole, ootasin ka rahulikult seda 2+2 osa Mäos, et mööduda kolonnist mis kulges sirgel spidoka järgi 90-85 vahel(reaalselt siis veelgi vähem). Nii kui 2+2 hakkas, toimus inimestes ärkamine ja kõik leidsid paremas jalas jõudu. Sai kohe vasakusse ratta võetud ja kolonnist mööda minema hakatud, kui järsku enam kolonn ei jäänud maha vaid sealt hakkasid igasugused masinad sappa hoopis võtma. Vajutasin 140ni kuid ikka uhati järgi, selge, lasin rahulikult 120 peale tagasi. Enamus neist kaubikutest ja mahtuniversaalidest pressisid minust jälle mööda. Loomulikult liiguti peale kaherealise lõppu taaskord alla 90km/h.

            Kommentaar


              Algselt postitas Jeti88 Vaata postitust
              oh please tell me more...

              15 km/h ei ole normaalne viga. Ja üldisest kiiruse arutelust....110 alas sõidetakse meil suvel niikuinii juba 120+, millele ka politsei minu arust ei reageeri nii et kõik normis ju? 1+1 teede puhul pole meie liikluskultuuri juures mõtet 100st kõrgemast kiirusest rääkidagi.
              ei nõustu. nagu Tofoa ütles, siis jaapani autod näitavad 10% mööda ja seda tuttuuest peale. enda auto on pea ideaalkorras, pole mõtet lolli juttu ajada. ja nagu liikluses korduvalt nähtud, siis väga tihti sõidavad just japsid spidomeetri järgi täpselt 90ga ja neist möödutakse väga-väga palju.
              “I am Zlatan. Who the hell are you?”

              Kommentaar


                Lollust ajad ise. Siin on nt ühed sõltumatud testitulemused. Ühegi proovitud auto spido viga ei ületa 10%. Enamik jääb ikka 5-6% või vähema kanti. Ja kuigi usas ja jaapanis on üks ja euroopas teine spidomeetrite standardiseerimissüsteem, ei kajastu see mingi kindla joonena tulemustes (a la kõik jaapani autod eksivad 10%). Ühesõnaga, kui sa sõidad konstantselt 110 alas 135ga ja leiad, et see on koššer, siis ei ole autoga kõik korras. Või sinu peaga.
                We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                Kommentaar


                  Algselt postitas fitti Vaata postitust
                  Lollust ajad ise. Siin on nt ühed sõltumatud testitulemused. Ühegi proovitud auto spido viga ei ületa 10%. Enamik jääb ikka 5-6% või vähema kanti. Ja kuigi usas ja jaapanis on üks ja euroopas teine spidomeetrite standardiseerimissüsteem, ei kajastu see mingi kindla joonena tulemustes (a la kõik jaapani autod eksivad 10%). Ühesõnaga, kui sa sõidad konstantselt 110 alas 135ga ja leiad, et see on koššer, siis ei ole autoga kõik korras. Või sinu peaga.
                  Huvitav. Olen olnud kolme tip-top korras jaapanlase roolis. Kõigi spidokad on 10% valetanud. Avensise puhul see viga ongi umbes 10%. Kõik klapib.
                  The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                  Kommentaar


                    Sõidan Mazdaga ning kui uskuda tee ääres olevaid kiiruse näidikuid, siis spidoka ja tegelikkuse vahe oli vist 5 km/h. Samas enne seda oli mul Passat ning tollel oli see vahe kuskil 8 km/h. Iseasi, kui täpsed need tablood on.
                    Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                    Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                    Kommentaar


                      Minu Passat on nii, et seier 100 peal, GPS järgi 95. Tee ääres olevad tablood näitavad umbes sama vahat. All on ette nähtud velg ja rehv.
                      BVB - Vaprus

                      Kommentaar


                        Kommentaar


                          Ma võin öelda, et minu Nissanil on see ka kuidagi protsendiga seotud. 55-ga sõites on tegelik kiirus 50, samas 120-ga näitas GPS midagi all 110. Ise ka arvasin, et see seos on protsentuaalne.
                          Instagram

                          Twitter

                          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                          telekavaataja.blogabet.com

                          Kommentaar


                            Tehakse taas mingid seadused mille kontrolliks reaalset inimresurssi pole anda.

                            Kommentaar


                              Tegelikult võiks üldse kehtestada asulate vahel kiiruseks 70 km/h, sest keskeltläbi taolise kiirusega neid vahemaid läbitakse. Ja kui juhtub nii, et tuleb teise riiki minna autoga, kus piirkiirus on suurem, siis kas jääd ellu või saad surma. Big deal.
                              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                              Kommentaar


                                Maanteeameti koostatav uus liiklusohutusprogramm võib surmaga lõppevate õnnetuste ärahoidmise eesmärgil tuua kaasa lubatud sõidukiiruste alandamise teedel, mille kvaliteet ei luba 90-kilomeetrise tunnikiirusega sõitmist.


                                Mingi 80ga maanteel kökerdama hakata...kerige sinasamusesse! 80ndal võis juba žigulliga maanteel 90ga sõita, nüüd järsku hüperturvaliste autodega enam ei kõlba. See on kõva argument Eestist ära kolida.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X