320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

LIIKLUS

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Krimjoove on 1,5. Seda päris jääknähtudeks nimetada ei saa.
    Loomulikult. Aga ta ei pruugi olla ka kõrvaltvaataja jaoks täis. Kogemused elust enesest.

    Kommentaar


      Algselt postitas eika Vaata postitust
      Võrdleme muidugi väga võrreldavaid asju. Ossi (üks) põhiprobleem(e) oli, et alaealised joovad liiga palju. Noorte rõlge alkoholitarbimine pole probleem? Või siis parem ettepanek olnuks iga 14a õlut timmiva noore kinnipanek?
      Vale teema selle jaoks vist, aga Ossi (aga tegelikult valitsusel üldiselt) põhiprobleem on see, et nad ei suuda probleemi olemust rahvale selgeks teha. Ühes esimestest intekatest ütleb otse välja, et riigil on raha juurde vaja, aga hiljem pöörab selle "minu tervise eest hoolitsemiseks". Kuid kõike uuringuid mida mina lugenud olen (ja neid pole vähe) ütlevad lihtsalt: reklaami karmistamine avalikes kanalites lükkab edasi noorte esmast kokkupuudet alkoholiga. Ehk maakeeli panduna- sinu 13 aastane laps ei tee mitte see aasta alkoholiga tutvust vaid järgmine või ülejärgmine aasta.

      Kommentaar


        Algselt postitas Marduk Vaata postitust
        Ehk maakeeli panduna- sinu 13 aastane laps ei tee mitte see aasta alkoholiga tutvust vaid järgmine või ülejärgmine aasta.
        Ja see ongi ju asja mõte?

        Ses suhtes, et rahandusminister (see, kes vajab pidevalt raha juurde) on ju ühest teisest erakonnast. Ehk siis peaks Oss tegelema hetkel sellega, et võtab kogu tule enda peale, et saaks valitsus (kus sotsidel on kõige sitem ministripakett) ja rahandusminister (IRL) endale rohkem loorbereid?

        Kommentaar


          Algselt postitas chac Vaata postitust
          2) ja teisalt suht lambikohtades kiirust mõõtes trahve välja kirjutada. vist oli pirita tee kus on ammusest ajast olnud 70 piirang, kehtestati aga 50 piirang (2 rada, suht sirged teed), ja 94% jätkuvalt sõidabki üle 50km/h.
          seal on 50-ne ala rohkete ülekäiguradade pärast. millepärast pole aga need reguleeritud... vot, ei tea.
          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

          Kommentaar


            Närvi ajavad need, kes parklates tagurdavate autode vahelt üritavad läbi veel lipsata. Kui on ikka näha, et inimene on vähemalt pool autot välja tagurdanud parkimiskohast, siis pole mõtet sinna taha ronida enam.

            Kommentaar


              Vaadates tipptunnil liiklust majaka tänaval on raske uskuda, et tänava mõlemas otsas on keelumärgid.

              Kommentaar


                Algselt postitas Marduk Vaata postitust
                Vaadates tipptunnil liiklust majaka tänaval on raske uskuda, et tänava mõlemas otsas on keelumärgid.
                Need on kõik kohalikud elanikud, kes võivad seal sõita

                Kommentaar


                  Algselt postitas Rudy Vaata postitust
                  Need on kõik kohalikud elanikud, kes võivad seal sõita
                  Huvitav kas "kohalik" on seaduses lahti ka seletatud? Või see on sama umbmäärane termin nagu "avalik koht"?

                  Kommentaar


                    Kohalik ehk terve Venemaa.
                    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                    Kommentaar


                      Siin tuleb kohe meelde Volkonski "Venemaa on seal kus on venelane".
                      You need people who score goals, that's how you win games.

                      Kommentaar


                        Ühes teises foorumis tõstatud teema, aga kindlat õiget vastust mina sealt ei leidnud, äkki oskab siin keegi aidata.

                        Tartus Raekoja platsi taga saanud üks ford trahvi.


                        Mis põhjusel selline lisatahvel seal on? (862a)

                        märk https://www.google.ee/maps/@58.37975...7i13312!8i6656

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Shaq Vaata postitust
                          Mis põhjusel selline lisatahvel seal on? (862a)

                          märk https://www.google.ee/maps/@58.37975...7i13312!8i6656
                          Spekuleerin - et jalakäijaid heitgaasidega mitte mürgitada?
                          The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                          Kommentaar


                            Ma usun ka, et heitgaaside pärast. Küll aga mitte jalakäiate kaitseks, vaid majaakende ja summutaja vahele jääks liialt väike vahemaa: aknaid avada poleks võimalik, lisaks ladestuks akendele igasugust jama. Aknad paigutuselt väga madalal ka. Kõik mis aknast sisse läheb, sinna ta tükiks ajaks jääb ka, vana maja ja ventilatsioonist pole juttugi. Jah, antud parkimiskoht ei asu majaga kohakuti, aga 2 parkimiskoha jaoks oleks absurdne teistsugune parkimiskorraldus luua.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas shaq Vaata postitust
                              Mis põhjusel selline lisatahvel seal on? (862a)

                              märk https://www.google.ee/maps/@58.37975...7i13312!8i6656

                              Võimalik, et tagurpidi parkides lastaks tagarattaga äärekivini ja siis ei oleks seal maja ääres liikumiseks üldse ruumi lastevankritega ja talvel lumehangedega. Aga tõenäoliselt ikkagi heitgaasid ning madalad aknad koos ventilatsiooniavadega.

                              Kommentaar


                                Mõtlesin kas postitada rumalatesse küsimustesse või siia, aga otsustasin pigem siia suunata. Olukord järgmine. Jõudsin ristmikuni autoga. Ees oli anna teed märk ehk tee ristus peateega. Minu ees seisis Q7, suunatuled ei põlenud. Üks rada oli minu teel (ei olnud märke ega teekattemärgistust) ja Q7 seisis võimalikult vasakul (praktiliselt rehvidega telgjoonel). Kuna suund ei põlenud ja mina tahtsin paremale keerata, läksin Q7-st paremale ja hakkasin keerama, kui ta otsustas hoopis ise minu nina eest paremale keerata (ilmselt ei näinud mind). Põksu suutsin vältida, kuid oskab keegi seletada, kumb juht antud olukorras süüdi oleks?

                                Edit:rada

                                Kommentaar

                                Working...
                                X