320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

LIIKLUS

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Karter Vaata postitust
    Eesti on vist ainuke riik maailmas kus aeglaselt liikuva sõiduki juht arvab, et ta ei pea kiirematele teed andma.
    Ainuke probleem, et piirkiirust pidavat autot peetakse aeglaseks. Mulle endale on näiteks Pirita teel isegi nõks üle 50 sõites tuledega tagumise auto poolt vilgutatud.
    BVB - Vaprus

    Kommentaar


      Algselt postitas Karter Vaata postitust
      Eesti on vist ainuke riik maailmas kus aeglaselt liikuva sõiduki juht arvab, et ta ei pea kiirematele teed andma.
      sellega tuleb nõustuda. lisaks üks peamisi probleeme see, et tahavaatepeeglitesse ei vaadata
      Catalunya is not Spain!

      Kommentaar


        Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
        sellega tuleb nõustuda. lisaks üks peamisi probleeme see, et tahavaatepeeglitesse ei vaadata
        Pigem ma nõustun Elxiga, sest olen näinud, kus ilmselgelt aeglased annavad teed esimesel võimalusel ja kiirust hoides jääd kogu aeg ette.
        Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

        My spell checking is second to nine!

        Kommentaar


          Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
          Pigem ma nõustun Elxiga, sest olen näinud, kus ilmselgelt aeglased annavad teed esimesel võimalusel ja kiirust hoides jääd kogu aeg ette.
          nõustun ka Elxiga.
          tahavaatepeegleid mainides pidasin silmas seda, et liikluses on tõesti palju juhte kes peeglite olemasolu või siis funktsiooni ei ole siiani enda jaoks avastanud. eks väga palju esineb ka kiusu, mida mujal eriti ei kohta
          Catalunya is not Spain!

          Kommentaar


            Eks see isekus ole - inimesed arvavad, et suunatuled on neile (meeldetuletamiseks, mis manöövrit sooritasid...juhul kui ikka lubatakse enesele taolis luksust).
            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

            Kommentaar


              Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
              Pigem ma nõustun Elxiga, sest olen näinud, kus ilmselgelt aeglased annavad teed esimesel võimalusel ja kiirust hoides jääd kogu aeg ette.
              Olles vuranud aastaid Tallinn - Tartu maanteed, siis enda kogemuse põhjal seal küll teed ei anta. Liiga tihti sõidab mingi "rongijuht" 60-70'ga ja taga on 2'e km jagu autosid - "sõidan vastavalt oskustele ja teeoludele". Samas see linnas tõmblemine on teine äärmus nagu ka autojuhtide arusaam piirkiirustest, kus näib kehtivat kirjutamata reegel - piirkiirus+10 või +15.

              Nagu Martin ennem ütles, sõidke ise ja laske teistel sõita.

              Kui keegi tahab asja edasi arutada siis siin on veel asju mis liikluses häirivad - suunatulede mitte kasutamine; ristmike ja väljasõitude "kinni sõitmine"; roolis telefoniga rääkimine, meikimine ja kõik muud kõrvalised tegevused; kollase/punasega ristimike uletamine; ohutulede kasutamine "pargin kus tahan" nupuna; oskamatus või tahtmatus reastuda "tõmbluku meetodiga"; esimese lumega sõiduoskused kaotanud juhid (iga aasta sama jama); suurem auto = suurem õigus vennad (oman ka maasturit aga need tüübid ajavad vahele trügides ikka närvi); inimesed kes kasutavad bussi rida valesti; bussijuhid kes arvavad, et neil on alati õigus (vt. kohta suurem auto); ühistransport, mis on nii halb, et peab autoga sõitma; joobes juhid; BMW meeste stereotüübid; inimesed kes arvavad, et auto ei ole kuluartikkel vaid staatuse sümbol...

              Kommentaar


                Algselt postitas Stok
                Misseon?
                Kui 2 rida muutuvad 1-ks reaks, siis peaks asi toimuma nii, et koguaeg on mõlemad read on liikumises ja korda mööda emmast kummast autokolonnist liiguvad ühele reale masinad. Parim näide Tallinnas " luku" mitte toimimisest on Järvevana teel, kus sõidab üks rida ning siis mingil hetkel pressitakse kõrvalt vahele, üldiselt tekitab see igasuguseid äkkpidurdusi ja tulede vilgutamisi sh. isehakanud politseinikke.

                Kommentaar


                  Algselt postitas MartinEST Vaata postitust
                  Kui 2 rida muutuvad 1-ks reaks, siis peaks asi toimuma nii, et koguaeg on mõlemad read on liikumises ja korda mööda emmast kummast autokolonnist liiguvad ühele reale masinad. Parim näide Tallinnas " luku" mitte toimimisest on Järvevana teel, kus sõidab üks rida ning siis mingil hetkel pressitakse kõrvalt vahele, üldiselt tekitab see igasuguseid äkkpidurdusi ja tulede vilgutamisi sh. isehakanud politseinikke.
                  Ma ei teadnudki, et tõmblukud 5 realised on. See Järvevana sumbumine 1+1'ks on üks idiootsemaid lahendusi viimasel ajal. Või noh hetkel veel, sest Reidi teele tahetakse vist samasugune piklik parkla ehitada.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Marduk Vaata postitust
                    Ma ei teadnudki, et tõmblukud 5 realised on. See Järvevana sumbumine 1+1'ks on üks idiootsemaid lahendusi viimasel ajal. Või noh hetkel veel, sest Reidi teele tahetakse vist samasugune piklik parkla ehitada.
                    Projekti järgi igalpool ilusti 1+1 tõmbelukk, reaalsuses muidugi nii pole. Teoreetiliselt peaks asi olema nõnda, et 2 rida Järvevana teelt saavad kokku, siis ligikaudu saja meetri jooksul liituvad selle 1 reaga bussiraja ja Veerenni tn. sõidukid. Samal ajal Peterburi teelt tulevad sõidukid teevad oma tõmbelõku ära ning kogu see punt peaks siis mahtuma ilusti 1+1 Järvevanale ära... paberil see nii toimib, reaalselt mitte.

                    Kommentaar


                      Tõmblukk, rohkem nagu fu off. Niivõrd sisutühja juttu annab ikka ajada, Karter. Sa kas pole Järvevana teel kunagi sõitnud või oled linna palgal.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Parlour Vaata postitust
                        Tõmblukk, rohkem nagu fu off. Niivõrd sisutühja juttu annab ikka ajada, Karter. Sa kas pole Järvevana teel kunagi sõitnud või oled linna palgal.
                        Mis sul viga on? See on normaalne idee. Samuti nagu kõrvalteedelt autode vahel laskmine, või on see ka idootsus? Ei saa igale poole sada rida teha! Ja tuleb arvestada kaasliiklejatega olgu see nii raske kui tahes. Alati jääb jobusid, kes selle persse keeravad, aga nende peale ei saa ja ei tohigi liiklust üles ehitada, sest vastasel juhul kasvab nende arv.
                        Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                        My spell checking is second to nine!

                        Kommentaar


                          Mis sul endal viga on? See ei tööta, end of. JA sinna oleks saanud ohkem radu teha. Rida on üksteise järel seisvate autode rivi. Liikluses on teedele maha tõmmatud ikka rajad. AGA poindi juurde tagasi, sa kas ilmselgelt ei kasuta seda teed või pigistad silma kinni kui sa reaalselt tahad siin väita, et antud lahendus toimib. No ei toimi. Ei täna, homme ega ka ülehomme. Ma tõesti ei saa aru, mis sul endal viga on. Juhul kui sa seda Järvevana teed oled kasutanud õhtul v hommikul siis ma ei saa aru kuidas mõlemad istume/liigume 50cm per 10min, on sinu jaoks on normaalne a mulle ja enamusele pole?

                          Kommentaar


                            Millepärast ei toimi?
                            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Parlour Vaata postitust
                              Mis sul endal viga on? See ei tööta, end of. JA sinna oleks saanud ohkem radu teha. Rida on üksteise järel seisvate autode rivi. Liikluses on teedele maha tõmmatud ikka rajad. AGA poindi juurde tagasi, sa kas ilmselgelt ei kasuta seda teed või pigistad silma kinni kui sa reaalselt tahad siin väita, et antud lahendus toimib. No ei toimi. Ei täna, homme ega ka ülehomme. Ma tõesti ei saa aru, mis sul endal viga on. Juhul kui sa seda Järvevana teed oled kasutanud õhtul v hommikul siis ma ei saa aru kuidas mõlemad istume/liigume 50cm per 10min, on sinu jaoks on normaalne a mulle ja enamusele pole?
                              Nagu ei toimi ka pööre Tammsaare teelt Sõpruse puiesteele, kus tihti jäävad autod keset ristmiku, sest ei ole ehitatud n+1 rida? Sa ei saa ehitada terve linna täis ridu, sest ükshetk tuleb ikka mingi takistus ette, mida ei saa eemaldada ja siis tuleb ikka ummik ja järjekord.
                              Jah, ei kasuta seda teed igapäevaselt, aga olen seda teinud elujooksul küll. Aga oled sa näiteks sõitnud reede õhtul kella 5 ajal M4 peal Londonisse sõites see juures läbi M25 ristmikust ja Heathrow lennujaama maha- ja pealesõitudest? Mind näiteks olen. Ja korduvalt.

                              Tõesti, eksisin terminiga rada ja rida. Tänan tähelepanu juhtimast.
                              Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                              My spell checking is second to nine!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                                Millepärast ei toimi?
                                Järvevanal on põhjus lihtne- autosi on õhtuti suunaga Mustamäe poole liiga palju, et see "tõmblukk" toimiks. Eriti kui rong on vahepeal läbi sõitnud. Hommikuti Ülemiste poole minnes samas see idee töötab ilusti, kuid tänu lisareale.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X