320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

LIIKLUS

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Rudy Vaata postitust
    Riigi Teatajas on kirjas, et sõidukiirust ei tohi mõõta tugeva vihmasaju korral. Kui suur või kui palju on tugev vihmasadu?
    Ma vihmasajust ei tea, aga olen Tln-Trt peal ise näinud, kuidas laia, paksu lumesaju ajal, kui ikka korralikke labidasuurusi räitsakaid langes, läks Annast Tartu poole edasi asuv pildimasinaga kiirusmõõtja lolliks ja kukkus punavälku pilduma nagu kalašnikovist.

    Kommentaar


      Algselt postitas Rudy Vaata postitust
      Riigi Teatajas on kirjas, et sõidukiirust ei tohi mõõta tugeva vihmasaju korral. Kui suur või kui palju on tugev vihmasadu?
      Kohtus

      Kaebaja: Mõõtmise ajal oli tugev vihmasadu ja seetõttu on mõõtetulemus õigustühine!
      Kohtunik: Politseiametnik X, kuidas selgitate seda asjaolu?
      Politseinik X: Vihmasadu ei mõjutanud mõõtetulemust. Mõõtmise eelsed testid andsid nõutud tulemused. Doppleri signaal oli mõõtmise ajal tugev ja stabiilne. Anomaaliaid ei esinenud. Kiiruse näit oli samuti stabiilne. Aparaat oli nõuetekohaselt taadeldud ja töökorras.
      Kohtunik: Mõõtmistulemus jääb jõusse.

      JOKK

      Kui asju peensusteni ei jaga siis suhteliselt lootusetu õlekõrs, kohtus on sisuliselt võimatu midagi tõestada. Aga vastavate teadmiste korral on võimalik kohapeal trahvi kirjutamine peatada.
      Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

      Kommentaar


        Mõnes riigis peetakse imelikuks, kui kedagi kividega surnuks loobitakse. Teises pistetakse vangi, kui liiklusreegleid ei tunne.
        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

        Kommentaar


          Tere lumi.

          Kommentaar


            Huvitav avaldus politsei poolt:
            Eesti suurim uudisteportaal, mis koondab endas Eesti ja välisuudised, krimiuudised, arvamuslood, ilmainfo ning palju muud


            Mul endal võttis tänu sellele jamale tööle sõit tavapärase 20minuti asemel 1h ja 15min, sest ma arvasin. Ummik algas Majaka tn kandist suunaga siis Mustamäe poole. Hommikusel tipptunnil sellist jama korraldada ühel peamisel magistraalil no ma ei tea....

            Kommentaar


              Kuna Telhvil ja Potimehel on nii vinged rekonstruktsioonid pidevalt, aga meil pole, siis lähenesin asjale uuest suunast.

              Kommentaar


                Nii sisutihedat värki ületama ei kipu: http://www.delfi.ee/news/paevauudise...is?id=81804011

                Kommentaar


                  Algselt postitas Stok
                  Sama hästi võiks olla "Liiga hea" all, aga noh:



                  https://www.facebook.com/R35P3CTA/po...36949989649835
                  Originaalallikas:
                  Estoni Kohver on kultusbändi 5miinust asutajaliige, liiklusteadlane ja autoentusiast marsruudil Dortmund – Võsu. Rubriigis Estoni Kohveri Autokool osutatakse probleemidele kodumaa liikluskultuuris ning antakse näpunäiteid, kuidas seda parandada. Loe, jaga ja ole osa lahendusest! Estoni Kohveri autokool – Sinu doktorikraad liikluses. Öö. Kell 3 umbes. Kütad rahus kolmesega mööda Kotka-Võsut ja kuulad Post Malone laule, sest […]

                  Kommentaar


                    Kultusbänd 5 miinust? Kultusbänd? okkkk

                    Kommentaar


                      Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                      Kultusbänd 5 miinust? Kultusbänd? okkkk
                      Noh, Põlvas äkki ongi.

                      Kommentaar


                        Täna Kernu kandis arvas üks ekipaaž, et on igati okei, kui karavan korjab endale 10+ autoga rivi taha. Millega tegeleme? Oli nagu alles jutt ju. Kuigi eks võsas oli hea jahe koht.

                        See on üldse huvitav komme juhtidel sõita sirge molliga rahulikult edasi isegi kui liiklust takistatakse. Nagu tuleksid rattad alt ära kui natukenegi paremale nihkuda, et oleks tagaolijatel parem näha, millal on ohutu mööduda.

                        Kommentaar


                          Soojad käepigistused neile, kes kiiruskaamerat nähes ennast 70-ne peale ehmatavad.
                          Jah, siin juures oleks pikivahe mõistlik asi, aga möödasõitu otsides on raske seda rakendada.
                          sigpic

                          Kommentaar


                            Kuidas raske? Just hea ju - näed, mis toimub ees ning kiirendad ja oled supsti möödas, kui vastutulev auto sinust möödas.
                            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                              Kuidas raske? Just hea ju - näed, mis toimub ees ning kiirendad ja oled supsti möödas, kui vastutulev auto sinust möödas.
                              + 1

                              Pole kunagi nendest vellodest aru saanud, kes sõidavad perse ja siis proovivad sealt kiiret möödasõitu teha.

                              Väike pikivahe, kiirendus ja hopsti on möödasõit tehtud.
                              The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                              Kommentaar


                                Yesyes, tagumikus sõitmine sucks, muidugi hoian mõistlikult vahet aga endiselt see 70 peale pidurdamine, milleks?
                                sigpic

                                Kommentaar

                                Working...
                                X