320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

LIIKLUS

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Martin, Tartust ärme üldse räägigi. Magav Linn Tallinna autojuhtidele. Ja ma pean TÄNA Tartusse minema :S Martin, helista mulle õhtul, jooks paar õllet, olen 20st vaba

    Kommentaar


      Tartus on hea liigelda, sõidad paar meetrit, vaatad ringi, võtad lonksu õlut, sõidad veel kaks ja oledki kohal.
      Seal pole selliseid lampe ka nagu siin üks.

      Kommentaar




























        -

        Kommentaar


          krt neid joodikuid auto roolis ikka meeletult palju ja see nv oli jälle suht kurb.enda sõpradel võib öelda juhtus et väga õnnelik õnnetus kus loojuva päikese tõttu ei pannud juht tähele lähenevat rekkat ja sõitsid talle alla,uues opeli kaubikust ei jäänd miskit alles aga kõige tähtsam et poisid ise jäid terveks.
          Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
          Ott Järvela

          Kommentaar


            viga oli ilmselt rooli ja istme vahel

            Kommentaar


              Algselt postitas budulojus Vaata postitust
              krt neid joodikuid auto roolis ikka meeletult palju ja see nv oli jälle suht kurb.
              selles suhtes võiks euroliit teha miskise kohustuse autotootjatele et EL's müüdavatel uutel autodel peaks olema see alkomeetriga võti et autot saad käivitada vaid siis kui 0 promilli oled puhunud. ei tea mis süsteemiga see küll töötab see võti aga kui saab ka vanematele masinatele seda paigaldada siis peaks selle tegema 5 aasta jooksul kõikidele masinatele kohustuslikuks (5 aastat nagu see ülemineku periood siis) ja riik peaks siis toetama seda rahaliselt või midagi. kui siis ka purjus peaga saab sõita siis peaks seesama inimene kes juhi asemel puhus saama ise sama karistuse mis purjus peaga autot juhtiv isik. kardan et niipea sellist asja ainult ei tule

              Kommentaar


                eile käis tartus ülikooli tänavas mõnus laks, kui yamaha motikaga mootoripede just jalakäijate alasse sisenenuna kiirendas, kaherattaline lendas alt ära ja igale poole laiali. tüüp ise jäi terveks, aga ei saaks öelda, et tema kaotusest kahju on. palju puudu ei jäänud, et motikas inimesi või teisi autosid tabanud oleks. idioot.
                Which ship has never docked at Liverpool?
                The Premiership.

                "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

                Kommentaar


                  Algselt postitas sicmic Vaata postitust
                  kui yamaha motikaga mootoripede just jalakäijate alasse sisenenuna kiirendas, kaherattaline lendas alt ära ja igale poole laiali. tüüp ise jäi terveks, aga ei saaks öelda, et tema kaotusest kahju on. palju puudu ei jäänud, et motikas inimesi või teisi autosid tabanud oleks. idioot.
                  Tartlastel on ikka omad arusaamad jalakäijate alast.
                  We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                  Kommentaar


                    tartu - liikluskultuuri pealinn

                    Kommentaar


                      no nüüd loodetavasti usute mind.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas fitti Vaata postitust
                        Tartlastel on ikka omad arusaamad jalakäijate alast.
                        see on õueala, ning autosid tohib sinna parkida
                        Слава Україні! Героям слава!

                        Kommentaar


                          Eile sõideti üks õppesõidu auto kõveraks Kungla tänaval.

                          Kommentaar


                            ballack, ma pakkusin sellist varianti juba ammu välja ja Saab oli ainukene kes selle ka kasutusele võttis.

                            Kommentaar


                              ahelavarii,aga ei imestanud yldse kui nägin et põhjustaja autol vahtraleht on http://www.krimi.ee/2007/05/09/fotod...li-ahelavarii/
                              Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                              Ott Järvela

                              Kommentaar


                                Kusjuures see pidev kontroll nüüd on mulle mõjunud küll ja väga vähe ületan kui ületan. Muidugi mulle on odavam ka 90-ga sõita, sest siis võtab mu 1.3 civic märgatavalt vähem kütet.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X