320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

ebaterve huumor

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Diskusiooni tekitanud postis huumor siiski puudub oma traditsioonilisel kujul. Jah.
    "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
    These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

    Kommentaar


      Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
      EBATERVE huumori konks üldiselt ongi see, et huumorit ei ole.
      proovi uuesti.

      Kommentaar


        Algselt postitas eston maravilha Vaata postitust
        proovi uuesti.
        Ahah.
        "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
        These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

        Kommentaar


          http://et.wikipedia.org/wiki/Janika_Kronberg
          Once a Gooner, always a Gooner

          Kommentaar


            Et nimi on imelik? Imelik nimi? Nimi imelik?

            Koolivaheaeg.
            "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

            Kommentaar


              Janika pole vist väga levinud mehe nimi ? Või on seal vale pilt pandud nime juurde
              b-day

              Kommentaar


                Janika Kronberg on liialt tunnustet mees selleks, et tema nime üle huumorit visata põhjendusega, et pole kunagi kuulnud, sõbrad. Rohkem lahtisi silmi ja ajalehtede kultuurikülgi enne spordikülgedele keeramist.

                Mis on tänase päeva ebaterve huumor minu meelest, on Reformis toimuv. Nagu kuradima 40 aastat tagasi... Arvame vaenuliku elemendi oma ridadest välja ning partei on veel ühtsem kui varem! Õudne pask ja kamp munadeta mehi...

                Aasta pärast on suuremat sorti pasaloopimist oodata. Erinevalt varasemast ajast pole Reformil valimiste ajal nii hullusti pingutada, et valijate mälust mingit oma kokkukeeratud käkki maha nühkida. Sisevaenlasest saadi lahti, nüüd on õnnestunud valimisteks vaja välisvaenlast. Huviga ootan, kelle kapist ja mis konditsioonis luukere välja sikutatakse.

                Kommentaar


                  Ei ole väitnudki, et pole temast kuulnud. Aga kuna täna selgus, et Eestimaa peal on samanimeline naissoost isik ka, siis minu jaoks oli tegemist piisavalt humoorika asjaoluga. Aga tundub, et Janika on piisavalt universaalne nimi, Leeviga samasse auku.
                  Once a Gooner, always a Gooner

                  Kommentaar


                    Algselt postitas mongol Vaata postitust
                    Ei ole väitnudki, et pole temast kuulnud. Aga kuna täna selgus, et Eestimaa peal on samanimeline naissoost isik ka, siis minu jaoks oli tegemist piisavalt humoorika asjaoluga. Aga tundub, et Janika on piisavalt universaalne nimi, Leeviga samasse auku.
                    Kui ma kunagi viis aastat tagasi esimest korda Janika Kronbergile helistasin, siis ma ausalt ehmusin esimese hooga ära, aga siis meenus, et tõesti olin sellisest nimest varem ka kuulnud. Õnneks ei küsinud ma proua Kronbergi...

                    Kommentaar


                      We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                      Kommentaar


                        venemaa esitab oma kandidaadi interneti lõpubossi valimisel. videol on 18+ filter ja võib hoiatuseks öelda, et you can't unclick what you clicked.

                        see on vist parim, mis ma selle video (nalja) kaitseks võin öelda:
                         


                        -e- link parandatud. kui peaks jälle kaduma, siis guugeldage dongcopter või Aleksandr Pistoletov
                        Last edited by Jasper; 30.12.12, 14:50. Põhjus: kaduma läinud kuld
                        jokers to the right
                        clowns to the left of me

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                          venemaa esitab oma kandidaadi interneti lõpubossi valimisel. videol on 18+ filter ja võib hoiatuseks öelda, et you can't unclick what you clicked.

                          see on vist parim, mis ma selle video (nalja) kaitseks võin öelda:
                          LÕpuks on ka tõsiselt hea nali postitatud.

                          http://anonymousdelivers.us/24217 Samalt tüübilt on ka selline video.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                            venemaa esitab oma kandidaadi interneti lõpubossi valimisel. videol on 18+ filter ja võib hoiatuseks öelda, et you can't unclick what you clicked.
                            esimest korda leian, et youtube'i klipi aknasse integreeritud reklaamid on päris ok asjad.
                            armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                            Kommentaar


                              Kommentaar


                                FU ma söön.

                                Noh ise süüdi muidugi, et siia teemasse ronisin.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X