320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

ebaterve huumor

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    http://volinik.ee/mobiilihelin/

    Kommentaar


      Kaunimast kaunimaks!
      They don't call her Martina Big for nothing - the eye-popping, mahogany-tanned German sports size 32 S breasts with "the skin of an African girl"


      Joga Bonito!!!

      Kommentaar


        Krt, see on ilus! Aitäh!

        Samal ajal paralleeluniversumis valitakse aasta šoviniste, kuid ennast peeglist ei vaadata.
        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

        Kommentaar


          Hillar Kohvi sein on oossom!

          Teadaanne.
          Olen juba mitu päeva jaganud Facebookis Ageli Jakobsoni fotot, sest Raadio Playsound Marek ootas teda koju tagasi. Ageli aga ei vastanud ja paneb ka Facebooki kontot kinni.
          Nüüd on selgunud tõsiasi, et Ageli on petnud Marekut juba mõnda aega, sest ta läks ootamatult uue mehe juurde ja jättis oma viis last (noorim alla ühe aasta) Mareku ja tema ema hoolde.
          Selgus seegi, et kui Mareku ema oli Marekul ja Agelil külas, et siis oli Ageli pidevalt kellegagi tefonitsi rääkinud ning kui Mareku ema oli Agelile lähemale läinud, oli Ageli kõne katkestanud ja öelnud, et helistab tagasi.
          Nüüd siis selgus selle salatsemise põhjus- Ageli leidis omale uue mehe ja petab temaga Marekut.

          Kommentaar


            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
            Hillar Kohvi sein on oossom!

            Teadaanne.
            Olen juba mitu päeva jaganud Facebookis Ageli Jakobsoni fotot, sest Raadio Playsound Marek ootas teda koju tagasi. Ageli aga ei vastanud ja paneb ka Facebooki kontot kinni.
            Nüüd on selgunud tõsiasi, et Ageli on petnud Marekut juba mõnda aega, sest ta läks ootamatult uue mehe juurde ja jättis oma viis last (noorim alla ühe aasta) Mareku ja tema ema hoolde.
            Selgus seegi, et kui Mareku ema oli Marekul ja Agelil külas, et siis oli Ageli pidevalt kellegagi tefonitsi rääkinud ning kui Mareku ema oli Agelile lähemale läinud, oli Ageli kõne katkestanud ja öelnud, et helistab tagasi.
            Nüüd siis selgus selle salatsemise põhjus- Ageli leidis omale uue mehe ja petab temaga Marekut.
            Messi...The never ending legend!

            Kommentaar


              Kommentaar


                fotode remake'imine on pop
                Joga Bonito!!!

                Kommentaar


                  Tainapead, viige ennast maailmas toimuvaga kurssi.

                  see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                  "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                  "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                  Kommentaar


                    Kommentaar


                      Kommentaar


                        Häbi teile, hea teema oli langenud juba kolmandale lehele




                        Joga Bonito!!!

                        Kommentaar


                          Atleticomardid kui sa nii kõva mees olid et Serie A chati katki teha siis tee korda ka. Tont.
                          So self aware so full of shit

                          Kommentaar


                            Messi...The never ending legend!

                            Kommentaar


                              Ma ei tea, kas teema on päris õige, aga kuidagi vist on.

                              Kommentaar


                                See on veel lummavam.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X