320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

ebaterve huumor

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas count Vaata postitust
    Pull oleks vaadata , kuidas päris elus eelpool kommenteerjad ennast täis kuseks , kui peaks silmast silma Papale samu kommentaare jagama(või siis proovige seda teha kasvõi tema facebooki lehele oma õige nime alt). Päris õnnetud netitegijad, Suur Papa on oma stiililt peale Genka kindlasti üks kõige andekamaid hip hoppareid siin riigis. Sellist ila kirjutades jätate endast ikka väga haleda mulje. Avage silmaringi ja värki!
    y0 count, kas sul on mingit firsthand infot millest täpselt asi alguse sai? - http://foorum.soccernet.ee/showthrea...piteema/page11
    jokers to the right
    clowns to the left of me

    Kommentaar


      Algselt postitas count Vaata postitust
      Sellist ila kirjutades jätate endast ikka väga haleda mulje. Avage silmaringi ja värki!
      Kuidas see silmaringi avardamine antud asja kontekstis täpsemalt käib? Ma saan aru, et selle eelneva jutu ja praeguse küsimise peale võivad Papa ja Genka ja Potsataja tulla ja mu silmaringi sootuks ära piirata teatud füüsiliste menetlustega, aga... Selgita, palun.

      Kommentaar


        Algselt postitas markofkin Vaata postitust
        Kuidas see silmaringi avardamine antud asja kontekstis täpsemalt käib? Ma saan aru, et selle eelneva jutu ja praeguse küsimise peale võivad Papa ja Genka ja Potsataja tulla ja mu silmaringi sootuks ära piirata teatud füüsiliste menetlustega, aga... Selgita, palun.
        Ajad teema üldse kuskile mujale.
        Ma ütlesin , et pole ilus inimest laimata ja mõnitada, kui ei ole kursis tema oskuste ja andega. Ühe loo põhjal , kus tema osa on väga hästi esitletud, ühte artisti maatasa teha ja lampi nalja tegema hakata on ikka üpris jama. Uuri mehe tausta, mida ta teeb, kui palju teeb, miks teeb jne ja siis tule uuesti arvustama Eesti hip hopi eliiti kuuluvat meest!
        Senikaua aga on sinu ja teiste lahmimised väga haledad ja ootan et te väljendaksite oma pahameelt näiteks tema isiklikul feissbuuki lehel, siis ta saab äkki ennast parandada ja teie jaoks piisavalt meeldivaks järgnevad lood teha. Senikaua aga kuni te siin soccerneti nurgakeses kõvatate, olete te lihtsalt ühed haledad pihu-pilled ja naerualused reaalses maailmas. capice?!

        Jasper, ma pole härraga sinasõbrad, võtsin sõna, kuna nägin et mingid soccerneti tüdrukud ei oska respecti visata seal kus oleks kohane, niiet pole ka kursis täpsemate detailidega. Abraham olevat midagi pahasti öelnud oma ühes loos , kuulasin seda mitu korda, aga ära ma küll ei jaganud, kus kohas ta midagi Suure Papa kohta öelnud oleks. Ju siis olid mingid omad "naljad". Kindlasti ei ole see reklaam oma uuele albumile. Papal on piisavalt skilli ja see sama skill reklaamib ennast ise piisavalt hästi.
        FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
        sigpic

        Kommentaar


          Algselt postitas count Vaata postitust
          ja teie jaoks piisavalt meeldivaks järgnevad lood teha.
          Võimatu !!







          jou

          Kommentaar


            Algselt postitas Shparkz Vaata postitust
            Võimatu !!







            jou

            +1





            jou

            Kommentaar


              Algselt postitas count Vaata postitust
              Ajad teema üldse kuskile mujale.
              Ma ütlesin , et pole ilus inimest laimata ja mõnitada, kui ei ole kursis tema oskuste ja andega. Ühe loo põhjal , kus tema osa on väga hästi esitletud, ühte artisti maatasa teha ja lampi nalja tegema hakata on ikka üpris jama. Uuri mehe tausta, mida ta teeb, kui palju teeb, miks teeb jne ja siis tule uuesti arvustama Eesti hip hopi eliiti kuuluvat meest!
              Senikaua aga on sinu ja teiste lahmimised väga haledad ja ootan et te väljendaksite oma pahameelt näiteks tema isiklikul feissbuuki lehel, siis ta saab äkki ennast parandada ja teie jaoks piisavalt meeldivaks järgnevad lood teha. Senikaua aga kuni te siin soccerneti nurgakeses kõvatate, olete te lihtsalt ühed haledad pihu-pilled ja naerualused reaalses maailmas. capice?!

              Jasper, ma pole härraga sinasõbrad, võtsin sõna, kuna nägin et mingid soccerneti tüdrukud ei oska respecti visata seal kus oleks kohane, niiet pole ka kursis täpsemate detailidega. Abraham olevat midagi pahasti öelnud oma ühes loos , kuulasin seda mitu korda, aga ära ma küll ei jaganud, kus kohas ta midagi Suure Papa kohta öelnud oleks. Ju siis olid mingid omad "naljad". Kindlasti ei ole see reklaam oma uuele albumile. Papal on piisavalt skilli ja see sama skill reklaamib ennast ise piisavalt hästi.
              See, that's where you're wrong. Kogu see ill alguse saigi sellest, et ise ennast hästi reklaamib ainult põhjatallinna taoline 10-aastat varem paremini ära tehtud pealiskaudne pop. Aga jah, nüüdseks on muidugi see abra teema ka ära vajunud ja ilmselt parem ongi. Nukrat juustu tootis see 'biif'.
              Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

              Kommentaar


                Mina ootan nüüd veel ühte hõumit, kes tuleb ja ütleb: Hat3rZz g0nnA hat3!!

                Nagu mu tore vanaema juba kord lausunud on: pirukat tahad? (tõlgin: igal oma arvamus) - diil wit it.

                Kommentaar


                  Tundub, et teete kohati liiga, pole küll päris minu maailm, aga leidub ka täiesti kuulatavat Eesti kraami. Näiteks mulle endale meeldivad Def Räädu & J.O.C, Stupid F, Toe Tag ja Noizmakaz (loend kindlasti pikem). Meenus ka üks album, RLV Massive - Teine Vool, on küll palju n-ö "gängsta" teemat, aga leidub ka pärleid.

                  Kommentaar


                    üllataval kombel ei olegi see loend pikem.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas metssiga Vaata postitust
                      üllataval kombel ei olegi see loend pikem.
                      Okym Riim, Gorõ lana, 7ja napasov, South-dwa, Reket, Metsakutsu, Öökülm, WST, Rassakas...

                      enne kui keegi veel ütleb, et igaühele oma leib - sellest nagu asi algaski, et mõni mees ei paista teemaga väga kursis olevat, küll aga võtab kõvasti ennast õhku täis, et kõik olla mõttetu.

                      loomulikult tehakse ka üsna palju sitta, aga selle pealt üldistada on sama hea kui öelda, et Lil Wayne ja Flo Rida ongi kogu ameerika räpp.
                      armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                      Kommentaar


                        Algselt postitas vincent Vaata postitust
                        Okym Riim, Gorõ lana, 7ja napasov, South-dwa, Reket, Metsakutsu, Öökülm, WST, Rassakas...

                        enne kui keegi veel ütleb, et igaühele oma leib - sellest nagu asi algaski, et mõni mees ei paista teemaga väga kursis olevat, küll aga võtab kõvasti ennast õhku täis, et kõik olla mõttetu.

                        loomulikult tehakse ka üsna palju sitta, aga selle pealt üldistada on sama hea kui öelda, et Lil Wayne ja Flo Rida ongi kogu ameerika räpp.
                        no siit ntks võid selle öökülma maha võtta kohe heaga ja koos sellega kõik muud lordi naljad, mis naljakad ei ole. rassakas on ka suht kahtlane...mõni heledam laik on.muidugi mõlemad lähevad sinna rlv massive alla ka, millest ennem jutt oli. okym riim on nii ja naa.metsakutsu ei ole ka minu arust suurem asi. aga ülejäänud osas vabandan mõneti küll, et meelest maha läksid.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas metssiga Vaata postitust
                          no siit ntks võid selle öökülma maha võtta kohe heaga ja koos sellega kõik muud lordi naljad, mis naljakad ei ole. rassakas on ka suht kahtlane...mõni heledam laik on.muidugi mõlemad lähevad sinna rlv massive alla ka, millest ennem jutt oli. okym riim on nii ja naa.metsakutsu ei ole ka minu arust suurem asi. aga ülejäänud osas vabandan mõneti küll, et meelest maha läksid.
                          nojah, kui lugeda lihtsalt üles asjad, mis mulle ei meeldi, ja selle pealt üldistada, saaks ka ilmselt päris paljude asjade kohta üsna põhjapanevaid hinnanguid jagada.

                          see õige, et võiks olla rohkem sügavust skenes, aga meenutades, et teema sai üleüldse alguse stiilis "kuna põhja-tallinn on jam, siis eesti räpis ongi ainult wannabe-gängstad", siis puht põhimõtteliselt ei saa/taha nõus olla.

                          a üritaks natuke teemat ka päästa:

                          armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                          Kommentaar


                            ma ütlesin oma teada kogu aeg "mõne erandiga" oma teada selliseid avaldusi tehes.

                            Kommentaar


                              Kommentaar


                                Algselt postitas count Vaata postitust
                                olete te lihtsalt ühed haledad pihu-pilled ja naerualused reaalses maailmas
                                Vabandan kõigi ees, keda kuidagi solvama juhtusin. Meie reaalsused on tõesti erinevad, selles reaalsuses, kui minusugused pihupilled elavad, on andekuse määratlemiseks enamat vaja, kui oskus elektronbiidi saatel kiiresti naiivseid riime deklameerida või oskus känkstalt koolist välja kukkuda. Eks arvamuste põrkumine ju tingit sellest oligi, et ma sellist jura lihtsalt ei mõista. Proovin siis edaspidi mitte hukka mõista seda, mida ma ei mõista. Igaühele oma. Peace out.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X