320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Green Day

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Tirzah iga päev peas kõlisemas:

    Kommentaar


      Lihtsalt ajaloo huvides panen siis juuli-augusti tabeli kokku. Umbes samad asjad, mis olid ka kuu varem, kuna augustis väga palju uue muusika otsimisega ei tegelenud.

      Deafheaven - Canary Yellow
      Nublu - Öölaps!
      Mitski - Nobody
      Mitski - Between The Breaths
      MGMT - Me and Michael
      Deafheaven - You Without End
      Kali Uchis - In My Dreams
      Deafheaven - Near
      Kamasi Washington - Testify
      Titus Andronicus - I'm Like a Rolling Stone
      Deafheaven - Glint
      Jeff Rosenstock - All This Useless Energy
      Father John Misty - Mr. Tillman
      Deafheaven - Night People
      Sufjan Stevens - Visions Of Gideon
      Holy - Wish
      Kate Nash - California Poppies
      Django Django - Marble Skies
      Ty Segall - She
      Deafheaven - Worthless Animal

      Kommentaar


        Uus Christine and the Queens on pettumus. Esimese inglisekeelse plaadi laulud olid nutikalt kirjutatud ja meeldejäävad, nüüdseks pole huvitavatest huukidest ja viledest midagi järel, lihtsalt veel üks igav keskmine tantsupopp.
        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

        Kommentaar


          The Lemon Twigs – Lonely
          Spiritualized – A Perfect Miracle
          Mitski – Between The Breaths
          Django Django – Marble Skies
          Mitski – Nobody
          Sufjan Stevens – Mystery Of Love
          BC Camplight – I’m In A Weird Place Now
          Nublu – öölaps!
          Deafheaven – Canary Yellow
          Anna Calvi – Eden
          Sufjan Stevens – Visions Of Gideon
          Awolnation – Stop That Train
          MGMT – Me And Michael
          Jeff Rosenstock – All This Useless Energy
          Kate Nash – California Poppies
          Illuminati Hotties – For Cheez
          Hinds – Rookie
          S. Carey – Yellowstone
          Foxing – Lich Prince
          U.S. Girls – M.A.H.


          See on siis septembrikuu top20. Kuna sain arvuti taaskord kätte ja muusikat kuulama hakata, siis on ka mõningad uued tulijad. Nagu näiteks kummalise broadwayliku rockooperi valmis treinud Lemon Twigs, mis räägib ahvist, kes läheb kooli. Esikohalaul meenutab Foxygeni kohtumist The Who "Quadrophenia"ga ja on selline nunnukas. KOgu plaadil on üsna leidlikke kohti, aga kokkuvõttes läheb veidi pikaks.

          Spiritualized ja BC Camplight on juba pikaaegsed lemmikud ja nendel pole mõtet väga pikalt peatuda.

          Anna Calvit sai kunagi Londonis täitsa vaatamas käidud ja tegu on maruarmsa ja jõulise naisnatuuriga, kelle üsna kume hääl tõmbab pidu korralikult käima. Või tegelikult mitte, sest kitarriga naislaulja on selline vihmase ja koleda ilma muusika.

          Emopunt Foxing on lihtsalt väga tore kollektiiv, kes sai enda plaadi eest rämedalt kiita. Kuna pole ülejäänud plaati jõudnud kuulata, siis tabelis olev laul on lihtsalt tore kitarrikääksutamine.

          List siis spotifys

          Kommentaar


            Samastaksin Lemon Twigsi rohkem selle hullemaks keeranud Todd Rundgreni perioodiga. Aga paras pettumus, esimene plaat oli hea - see teine üritab liiga palju.
            ★★★★★★

            Kommentaar


              Algselt postitas Kenny's Heroes Vaata postitust
              Samastaksin Lemon Twigsi rohkem selle hullemaks keeranud Todd Rundgreni perioodiga. Aga paras pettumus, esimene plaat oli hea - see teine üritab liiga palju.
              Ma olen selline üsna laulukeskne tross, et seetõttu mulle mingid osad väga meeldisid. Pikalt plaadina kuulates on muidugi täielik tapp.

              Kommentaar


                Willie Nelsoni tribüütalbum Frank Sinatrale album on vapustav.
                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                Kommentaar


                  Uus Yoko Ono on tähelepanuväärselt võitluslik rünnak reaktsionääride vastu 85-aastaselt daamilt.
                  the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                  because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                  Kommentaar


                    1. The Lemon Twigs - The Fire
                    2. The Lemon Twigs - Lonely
                    3. Molly Burch - Wild
                    4. Sufjan Stevens - Mystery Of Love
                    5. Shannon and the Clams - Backstreets
                    6. Spiritualized - A Perfect Miracle
                    7. Kali Uchis - In My Dreams
                    8. Anna Calvi - Eden
                    9. Marissa Nadler - Lover Release Me
                    10. Deafheaven - Canary Yellow
                    11. Jake Shears - Everything I'll Never Need
                    12. BC Camplight - I'm Desperate
                    13. Mitski - Between The Breaths
                    14. Father John Misty - Mr. Tillman
                    15. BC Camplight - I'm In A Weird Place Now
                    16. Django Django - Marble Skies
                    17. The Lemon Twigs - Rock Dreams
                    18. Anna Calvi - Wish
                    19. Ty Segall - Cry Cry Cry
                    20. Anna Calvi - Don't Beat The Girl Out Of My Boy

                    Hoi, siin siis selle aasta seni kõige kuulatum kuu üldse. Mida alustab Lemon Twigsi rokkooper šimpansist, kes läheb kooli. The Fire on lugu, kus šimpans paned kogu kooli põlema ja Lonely on eelnev lugu, kus ta on üksi. Selline tüüpiline teenage-äng, aga helipildilt siis The Who meets Todd Rundgren meets Foxygen. The Fire oli vist Kimmeli saates ülikhool.


                    Molly Burch on varem tabelis olnud, selline mahehäälne indipihv, kes laulab mingist teisest naisest. See on veidi häiriv.

                    Lisaks mainiks ära veel Anna Calvi, kelle särk mulle üle miljoni aasta taas selga läks ja kelle plaat on väga lahe ja laulud ka ja üleüldse.

                    Muu on vist varem mainitud.

                    Muidu on list endiselt siin https://open.spotify.com/playlist/2u...zKiaPTDaZRvHqG

                    Kommentaar


                      Kas ma olen ajast väga maas, kui ma just avastasin Tash Sultana?
                      The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                      Kommentaar


                        Viskan ka paar lemmikut, mis viimastel kuudel tekkinud.

                        Eeldatavasti on selle aasta lemmik indiplaat Black Foxxesi Reiši, kust on päris mitu lugu klikkinud. Üsna selline lihtne ja nunnu, aga mingi mängulisus lugudes on. Kui mingid mõõdikud küljes oleks, siis suure tõenäosusega on see hetkel mu aasta kuulatuim lugu või vähemalt esikolmikus.

                        Ja parematel hetkel minnakse käredaks ka. Tõsi, mitte üleliia.


                        Anna Calvi varasem looming pole mulle väga meeldinud. Seekord miskipärast meeldib. Lemmikuks vist see.


                        Täna muidugi sattusin-jäin seda Daughtersi plaati kuulama. Ja ma ei tea, olen täna ainult seda lugu kuulanud ja eeldatavasti kuulan õhtuni välja ning homme ka. Mürarokk väikese industriaalse kastmega.


                        Raske öelda, kas see iganädalane rocktoriinitamine on ajudele ja muusikamaitsele hakanud või on vähe käredam muusika põnevamaks muutunud, aga üleüldse on tänavu mingi müristamine tundun palju põnevam kui selline pehme muusika, mis muidu pleilistid hõivanud. Näiteks Marduki see müristamine meeldib. (oleks lugu mingi 2 mintsa pikem, siis muidugi vist ei kannataks välja)

                        Kommentaar


                          2018 ei ole olnud kõige parem aasta. Olen tänavu kuulanud liiga mitut plaati, mille kohta ma ei ütleks, et ta mulle üldse ei meeldi - lihtsalt kohutavalt igav on. Mumford & Sons ja The 1975 on uusimad näited.
                          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                          Kommentaar


                            Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                            2018 ei ole olnud kõige parem aasta. Olen tänavu kuulanud liiga mitut plaati, mille kohta ma ei ütleks, et ta mulle üldse ei meeldi - lihtsalt kohutavalt igav on. Mumford & Sons ja The 1975 on uusimad näited.
                            Pean nõustuma. Siin päris aasta lõpus, eelmisel nädalal ilmus üks väga huvitav debüüt nimega Fernweh, omanimelise albumiga. Aga tooo little too late. Jääb kokkuvõttes märgatavalt alla eelmisele paarile aastale. Kuigi ei tähenda, et ei oleks tulnud mõni hea üllatus, just debütantide näol. Lemmikalbum sel aastal näiteks oli verinoorelt uuelt bändilt nimega Orielles, mis on mu jaoks good enuff. Traditsioonilise top-20 kribab siia viisakusest peale seda kui areen on üleüldise avaldanud.
                            ★★★★★★

                            Kommentaar


                              Ewerti neljas kauamängiv oli samuti maruigav.
                              The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                              Kommentaar


                                Ice Cube uus plaat.
                                Pole eriline räpipede, aga see sitt on väga hea.


                                Mõminaräpp pole kõike tapnud.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X