320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Green Day

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ma pole siin foorumis ainus, kellele meeldib Jens Lekman. onju. Leidsin ühe järjekordse rootsi laulvamehe. Pelle Carlberg nimeks ning laul Pamplona näituseks on puhtatõuline Rootsi muretu ktarrirocki näidis. Soovitan.

    Kommentaar


      Algselt postitas dannar Vaata postitust
      Nii panen siis enda selle aasta top10 plaadid. kommentaare hetkel ei pane.

      1. M.I.A. - Kala
      2. Klaxons - Myths Of The Near Future
      3. Jens Lekman - Night Falls Over Kortedala
      4. White Stripes - Icky thump
      5. LCD Soundsystem - Sound Of Silver
      6. Mika - Life In Cartoon Motion
      7. Simian Mobile Disco - Attack, Decay, Sustain, release
      8. !!! - Myth Takes
      9. Bloc Party - A Weekend In The City
      10. Caribou - Andorra

      Eesti top 5 on aga selline

      Chalice „Taevas ja Perse
      Vaiko Eplik ja Eliit „2: Aastaajad”
      Fuck Yuo I Am A Robot „Compensator for the accelerator”
      Kreatiivmootor „Irratsionaalne”
      3pead „Ilusaim heli”
      ma lappasin eile üle oma plaadiriiulit ja jõudsin järeldusele, et eelmise aasta plaatidest kuulasin enam sääraseid:

      1.chalice - taevas ja perse
      2.mia - kala
      3.björk - volta
      4.tegan and sara - the con
      5.einstürzende neubauten - alles wieder offen

      mingi kattuvus onu dannariga on olemas, aga sellest hoolimata ei suuda ma jätkuvalt polysicsi kuulata
      Jack of all trades, Master of nuns

      Kommentaar


        Minu eelmise aasta plaadid võiks vast samuti välja tuua. Paremusjärjestuses nemad pole.
        Maria McKee "Late December"
        Joan Armatrading "Into The Blues"
        Robert Plant & Alison Krauss "Raising Sand"
        Great Lake Swimmers "Ongiara"
        Po' Girl "Home To You"

        Lisaks kuulasin huviga ka järgmisi artiste: Seth Lakeman, Justin Rutledge, Roisin Murphy, The Shins, Martin Simpson, John Fogerty, Lavender Diamond, Wir Sind Helden, Cowboy Junkies, Bruce Springsteen ja Corey Harris.
        Eestlastest jäi meelde vist ainult varem viidatud Kreatiivmootor.
        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

        Kommentaar


          Uus aasta juba peal, peaks enda 2007. lemmikud ka ära mainima:
          1. Biffy Clyro "Puzzle" - Bänd, millele sattusin peale täiesti juhuslikult MTV2 peal. Varasemaid asju pole küll viitsinud neil välja otsida, aga too album on puhas kuld.
          2. Editors "And End Has a Start" - Tean paljusid, kellele meeldib ja paljusid, kellele mitte. Maitseasi. Igatahes mulle jätsid nad selle albumiga väga hea mulje.
          3. Vaiko Eplik ja Eliit "2: Aastaajad" - Polegi enne eriti eesti muusikat kuulata viitsinud, aga miskipärast tundsin, et selle peaks ostma. Veidi vähem elektroonilist ja veidi rohkem rokki kui esimesel. Väga hea.
          4. Air "Pocket Symphony" - Minu jaoks tavalisest midagi muud. Kui kitarr ja trumm üle visanud, siis Air teeb väga mõnusat elektroonilist.
          5. Interpol "Our Love to Admire" - Jah, Dannar, ma tean, et sulle Interpol ei meeldi. "Antics" oli võib-olla veidi parem, aga üleüldiselt mõnus. Cover Art oli muidugi jube.
          Tegu on plaatidega, mis ma omale suve jooksul olin ostnud ning viitsinud...
          Algselt postitas fitti Vaata postitust
          over and over again
          ...läbi kuulata. Arvutisse tõmmatud värki üle paari õhtu ei viitsi, mistõttu päris paljusid plaate, mida oleks võib-olla isegi maininud, ei maini.

          Kommentaar


            Aasta 2007 albumid on kahtlemata Eesti poole pealt Vaiko Eplik ja Eliit "2" ning väljamaiste esitajate poolelt Mika "Life in Cartoon Motion".

            Ei kahtlustki.

            Kommentaar


              Mu uus lemmik on M.I.A. album Kala.
              Kuradi hea biit:P

              Kommentaar


                Aasta möödus minu jaoks peamiselt erinevate klassikute (taas)avastamisega. Uued plaadid üldjuhul vaimustust ei tekitanud, aga mõned väga head albumid siiski olid:

                Chalice - Taevas ja perse
                White Stripes - Icky Thump
                Vaiko Eplik ja Eliit - Aastaajad
                Sage Francis - Human The Death Dance

                Tahaks väga lisada siia ka The Raconteursi Broken Boy Soldiersi, aga nagu välja tuleb, siis on see hoopis 2006. aasta plaat.

                Kommentaar


                  http://youtube.com/watch?v=wy7SvZQfeBM Pipettes - Full Shapes. Üleüldine õnnemolekulide tase tõuseb laulu kuulates/vaadates korda neli.

                  Kommentaar


                    "Parachutes", "A Rush Of Blood To The Head", "X&Y" - kõik olemas, super.

                    Kommentaar


                      Rihanna kodulehe väitel on ta jõudmas Eestis esinema 16.märts!
                      forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

                      Kommentaar


                        Mess - Küsi eneselt
                        Salvestused aastatest 1975-76, digitaalselt remasterdatud aastal 2004 by Sven Grünberg.

                        Ma ei tea, millal see plaat välja antud on, aga mulle jäi ta ette mõned päevad tagasi ja ära ma selle kohe ka ostsin.
                        Täiesti ebamaine progerokk noore Grünbergi "sulest", mis sisaldab kohati mõnusalt karmi eeldigitalset elektroonikat. Enamasti instrumentaalne värk. Ainult hattricki sõnavara tuleb pähe selle kirjeldamiseks: ulmeline, müstiline...
                        Kas sinu kommipood on ikka küllalt autentne?

                        Kommentaar


                          Võimalik et siinsed muusikafriigid on juba teadlikud, aga sellel saidil paistab olevat hulganisti erilist mussi.
                          Supplies!

                          Kommentaar


                            Kiskusin armsast netist alla hunnikus Eesti 90-ndate trendimusooni - Barbariz, Bizarre etc, kuid ikka kõige parem on Borax. Eelkõige plastinkad Tallinn ning Mikroraion. Tõsised kompud mõlemad. Ja ega C-l ka miskit viga pole.

                            Kommentaar


                              + 1

                              Dave Gahani "Hourglass"

                              Kommentaar


                                + 2

                                Mõned päevad tagasi ostsin omale prantslaste Airi kaks albumit: "Moon Safari" ja "The Virgin Suicides". Pikalt kommenteerida ei viitsi - muusika on hea. Igatahes on nende repertuaarist puudu vaid "10 000 Hz Legend"

                                Kommentaar

                                Working...
                                X