320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Green Day

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas rohelineKonn Vaata postitust
    kuidas te seda metallikat kuulata suudate. isegi nende bestoffi pole võimalik edasi kerimata läbi kuulata. ilmselt mingi muusikast väljaspool seisev põhjus. näiteks raju imidž.
    Mina suudan ilma kerimata kuulata vanemaid albumeid nagu Ride the lightning ja Master of puppets. Oled neid ka proovinud? Uuemate asjade puhul ei aita kerimine ka mitte.
    Kas sinu kommipood on ikka küllalt autentne?

    Kommentaar


      ilma kerimata ainult appetite for destruciton ja gn'r lies
      forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

      Kommentaar


        Ma ei jõua enam oodata. 17. oktoober tuleb AC/DC uus plaat välja "Black Ice". Kuulasin esimese väljalastud loo ära. Väga lahe lugu.
        slimm.ee

        Kommentaar


          http://www.youtube.com/watch?v=nphSa...eature=related nahuii sellel lauljal viga on? võiks nagu liigutada ka ennast vahest. pede

          Kommentaar


            Algselt postitas fitti Vaata postitust
            Seda viimast Metallicat võib manustada väikestes annustes nagu saialilletinktuuri. Üks lugu korraga, muidu tekivad kõrvalnähud nagu ärevus, juuste väljalangemine ja akne. Kuulata ühe hooga kõik plaadi seitsmeminutised keevitamised ära on umbes sama tüütu kui sõita rolleriga Tallinnast Tartusse.
            Kuulasin kõik lood järjest ära. Seejärel kustutasin kataloogi ära. Esimene nende plaat, mida poest ei osta. Mingu nad ka perse. Väga pettunud.

            Samas kaitsen endiselt seisukohta, et sümfooniaplaat on geniaalne.

            Konnale: nimeta kolm plaati, kus sa kuulad kõiki lugusid. Krt. ma ei jõua sind täna ära sõimata, oktoobri normi saab ka täis juba.
            When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

            Kommentaar


              Algselt postitas Martin Vaata postitust
              Kuulasin kõik lood järjest ära. Seejärel kustutasin kataloogi ära. Esimene nende plaat, mida poest ei osta. Mingu nad ka perse. Väga pettunud.

              Samas kaitsen endiselt seisukohta, et sümfooniaplaat on geniaalne.

              Konnale: nimeta kolm plaati, kus sa kuulad kõiki lugusid. Krt. ma ei jõua sind täna ära sõimata, oktoobri normi saab ka täis juba.
              Epliku kolm plaati?

              Kommentaar


                Algselt postitas dannar Vaata postitust
                Epliku kolm plaati?
                Oled kogu süütu elu raudtee ja saeveski kõrval elanud, et nendest helidest enam lahti ei suuda saada?
                When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                Kommentaar


                  Kasutan võimalust, et see teema juhtumisi taas aktiviseeritud ja teatan, et olen armunud Sam Roberts Bandi ja nende albumisse Love at the End of the World. Okkervil River ja Teddy Thompson on ka nummid.
                  the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                  because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                  Kommentaar


                    Algselt postitas erxu Vaata postitust
                    http://www.youtube.com/watch?v=nphSa...eature=related nahuii sellel lauljal viga on? võiks nagu liigutada ka ennast vahest. pede
                    ema on sul pede

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Martin Vaata postitust
                      Konnale: nimeta kolm plaati, kus sa kuulad kõiki lugusid. Krt. ma ei jõua sind täna ära sõimata, oktoobri normi saab ka täis juba.
                      pean sulle pettumuse valmistama, ma kuulan nimelt väga harva muusikat mingil muul kujul, kui tervikplaatidena. kunagi lapsena käitusin ma tõesti nii, et toksisin Napsterisse sisse näiteks Oasis, tõmbasin järjest kõige paremad (populaarsuse järgi siis eespool olevad) lood ja siis hakkasin järjest kuulama, Wonderwall, Live Forever, Don't Look Back in Anger jne. sain üpris ruttu aru, et selline lähenemine on saatanast, ning olen nüüd laskunud teise äärmusesse. ma ei kasuta kunagi shuffle mode'i, kuulan üliharva kogumike ja mul ei ole arvutis katalooge Parim trance, Head lood või Best of 70's. ostes lihtsalt tavalisi plaate on nad kenad muusikalised tervikud, lugude järgnevus on reeglina normaalne (on ka erandeid, nt Björk - Volta), sageli on alguses tore intro ja lõpus võetakse hoog maha. suvalisi lugusid hästi koos kõlama panna on seda mitte harjutanud inimesel väga keeruline ning sellised katsed lõpevad reeglina sitalt.

                      seega, mul on kolm meetrit plaate, millest 2,9 on järjest kuulatavad. ühe kõige parema terviku näitena julgen alati tuua U2 - Achtung Baby. samuti on plaate, mis on üks terviklik lugu (Lou Reed - Berlin) või selliseid, mille lood eraldi ei anna mingit efekti aga koos on väga teemasse ja eriti super (Kraftwerk - Tour de France).

                      aga noh, te ju ei lugenud siiamaani
                      «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                      «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Martin Vaata postitust
                        Oled kogu süütu elu raudtee ja saeveski kõrval elanud, et nendest helidest enam lahti ei suuda saada?
                        Sa ei oska muusikat hinnata!
                        Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                        Algselt postitas taku*
                        Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas erxu Vaata postitust
                          http://www.youtube.com/watch?v=nphSa...eature=related nahuii sellel lauljal viga on? võiks nagu liigutada ka ennast vahest. pede
                          On siis niiviisi parem?
                          Vaadake YouTube'is huvitavaid videoid, nautige head muusikat, laadige üles originaalsisu ning jagage seda kõike oma sõprade, perekonna ja kogu maailmaga
                          olgem kristlased, vabandused on esitatud

                          Kommentaar


                            Metallica uusim plaat on ikka üle ootuste ütleks. Nõrka või kehva lugu polegi vist mida nimetada. Lisaks üle pika pika aja(peaaegu 20 a.) ka instrumentaal Suicide and Redemption mis jääb minu meelest alla vaid Call of Ktulu'le ja on võrdne Orioniga. Nuian selle endale sünnipäevaks ma arvan

                            Samas Oasis'e uus plaat on üsna "mäh".
                            The only sensible way to live in this world is without rules! - The Joker.
                            If you're good at something, never do it for free - See above.
                            I believe whatever doesn't kill you simply makes you... stranger - See above.

                            Kommentaar


                              Kosmikud - Lydia Koidula haud
                              R2's materdati aga mulle meeldib: http://www.myspace.com/kosmikud

                              Kommentaar


                                Algselt postitas erxu Vaata postitust
                                http://www.youtube.com/watch?v=nphSa...eature=related nahuii sellel lauljal viga on? võiks nagu liigutada ka ennast vahest. pede
                                Algselt postitas eston maravilha Vaata postitust
                                ema on sul pede





                                ... aga kas keegi mäletab/viitsib otsida, kui kaua see lugu 7 vapra saates püsis. Hakkas painama. Kui mälu ei peta, siis oli läbi aegade kõige kauem tabelis olnud laul. Vist.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X