320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Green Day

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas dannar Vaata postitust
    Kuulge, aga mis värk on, et Mari-Leenu viimane plaat suhtkoht hea on :S:S:S:S
    Haige värk on.
    Aga on.
    Kas sinu kommipood on ikka küllalt autentne?

    Kommentaar


      Algselt postitas flameas Vaata postitust
      AC/DC uus plaat omab!!
      See pole väljaski...

      EDIT: Fakk, on jah.

      Juba tõmban...
      slimm.ee

      Kommentaar


        Sain toimetajalt arvustamiseks 42 go plaadi ja tõesti, ma olen sõnatu... Täiesti sõnatu.

        Krt. selle plaadiga meenub mulle enda lapsepõlv, kus 7. klassis tegime sõprade Taneli ja Andrusega bändi Suslikud. Tehniliselt nägi see välja nii, et võtsime mingi välismaa tümmi tausta ja laulsime sinna peale. Salvestustehnikaks oli kaks lintmakki. Enivei, riimid olid meil sellised: "Mulle ei meeldi sinu stiil, sest su perses on ventiil" või "Uhjee, death is far, i sit in my car, i see a death is near, my eyes are very clear". Aga neil on täpselt sama teema, et tümm-tümm ja "sina oled taga, mina olen ees ja tümps on kõige ees". Nagu mida kuradit? Ainus natuke naljakas laul on Sidurpidurgaasgaas, kuid seda ka tänu sellele, et meenub video, kus kogu see kamp hüpleb kui teismelised mutantninjapärdikud. Tore, et Musta Q vaim surnud pole, aga ikkagi. Tavaliselt pean onju 31 minutilist plaati ilgeks petukaks, sest ruumi oleks ju 80 jagu, kuid selle plaadi puhul on isegi 31 minti ületamatult raske. Fakk.

        Kommentaar


          Shinichi Osawa - jubedalt meeldib.

          Kommentaar


            Viimase aja kaks lemmikut on Dagö - Möödakarvapai ja Depeche Mode'i - Ultra, millest viimane on tõsi küll juba 11 aastat vana.

            Kommentaar


              ning esimene oleks võinud olemata olla.

              Kommentaar


                Ära unista

                Kommentaar


                  Guns N' Roses ligi 16 aastat kestnud uue plaadi toimingud on lõpule jõudmas ning plaat peaks ilmuma poelettidele 23ndal novebril. Seoses sellega lubas Dr.Pepper anda igale ameeriklasele ühe enda joogi kui Chinese Democracy ilmub 2008.aasta numbri sees. Isegi lubati jook anda endistele pillimeestele Slashile ja Bucketheadile. Esimene laul nimega Sheckler's Revenge tuli välja oktoobri alguses mängus nimega Rock Band 2. Teine singel on netis üleval kuulamiseks ning iTunesis allalaadimiseks, ja need rokivad täiega.

                  With Guns N' Roses' 'Chinese Democracy' currently scheduled for a November 23 release, Dr Pepper issued a new statement.





                  Mina ootan suure huviga!
                  forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

                  Kommentaar


                    Seda asja ootan ka mina. Need lood mida ma kuulnud olen on väga head! Kindel ost
                    The only sensible way to live in this world is without rules! - The Joker.
                    If you're good at something, never do it for free - See above.
                    I believe whatever doesn't kill you simply makes you... stranger - See above.

                    Kommentaar


                      Axl In da House

                      Kommentaar


                        ega see pole nüüd enam kaugeltki mingi uudis, aga.

                        leslie da bass - around

                        kuld.
                        armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                        Kommentaar


                          Mingisuguse kollektiivi nimega Herman Düne teos "Baby Baby You're My Baby" on umbes täpselt aasta laul. Lühike, mõnus, ütleb kõik vajaliku kiiresti ära.
                          Razorlighti "Burberry Blue Eyes" on ka täiesti talutav.
                          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                          Kommentaar


                            10. Detsembril tuleb Külalistel kauamängiv välja. 14 lugu, tracklisti pole veel avaldatud kahjuks nagu ka pealkirja mida plaat kanda võiks. Küll aga on väljas kolmas singel - Ma ei taha tantsida. Tuleb huvitav

                            Discover, share and connect with culture, creativity, sound, images and people.




                            Ja veel, Eesti noored biidimeistrid hakkavad üha enam üllatama, lihtsalt on kõrvu jäänud üks rada mida võiks korra hip hopist huvitatud inimene kuulata.
                            http://www.myspace.com/wolfgangestonia ( Kõik oma tahte järgi ). Tuult tiibadesse.



                            pildid siit siit siit siit siit & siit
                            Algselt postitas JT8055
                            Olge aktiivsemad!

                            Kommentaar


                              Chinese Democracy!!!!!!!!!!!!

                              super plaat, hetkel ketrab neljas laul alles ja seni on kõik vapustav. vokaal on super, kitarr pole nii hea aga eks see käib ka ajaga kaasas. hiljem kirjutan ka parema ülevaate.
                              forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

                              Kommentaar


                                Kanye uus plaat on suht mõttetu ila.
                                Algselt postitas JT8055
                                Olge aktiivsemad!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X