320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Green Day

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Viis 2008. a plaati, mis mulle möödunud kaksteistkuu mingeid perioode meenutavad.

    HU - film
    pendulum - in silico
    bullet for my valentine - scream aim fire
    the offspring - rise and fall, rage and grace
    filter - anthems for the damned

    Ja viis vanemat plaati, mis kah eelmisel aastal eriti tegid.

    dropkick murphys - do or die (1998)
    morrissey - ringleader of the tormentors (2006)
    the oppressed - music for hooligans (2000)
    rancid - indestructible (2003)
    kanye west - graduation (2007)

    päris huvitav kompott.
    We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

    Kommentaar


      Algselt postitas fitti Vaata postitust
      Viis 2008. a plaati, mis mulle möödunud kaksteistkuu mingeid perioode meenutavad.

      HU - film
      ÖSTERREICH, Österreich?

      Kommentaar


        Ei tea, mida ei mäleta, pole olnud. aga jah näiteks soccerneti suvepäevade hägu on sellest plaadist läbi imbunud.
        We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

        Kommentaar


          olen infoajastu laps, nii et mu elu rokivad pigem bändid ja lood kui albumid,
          aga mõned tänavused üllitised, mis on märksa suurema jälje jätnud kui teised:

          bon iver - for emma, forever ago
          black mountain - in the future
          kaki king - dreaming of revenge
          sigur rós - með suð í eyrum við spilum endalaust
          hammock - maybe they will sing for us tomorrow

          (kui mul selgroogu oleks, siis mainiks ilmselt coldplay ka ära ..)

          Kommentaar


            Aasta 2008 aasta parimad plaadid.
            1)Kuuluud-"Kummuli kaheksa, üheksanda maailma imelik". Ilmselt seda plaati mängitan oma lastelastele. Ilmselt igavesti minu muusikakogus. Vapustavalt hea.
            2)Slipknot-"All hope is gone". Joomeennasttäisningviskamemõneaknasisse või panememõndapostkastiraketi plaat. Väga viis
            3)The Killers-"Day and age". The Killers on ikka minu lemmikute seas. Uus plaat pole erand. Musi neile
            4)Coldplay-"Viva la vida or death and all his friends". Imelik plaat. Aga sitaks hea. Musi ka neile.
            5)The Ting Tings- "We started nothing". suvi-that's not my name-õlu jne. huumoriga plaat, mis toob meelde head mälestused. loodetavasti on bänd ise juba laiali läinud ja midagi uut neilt enam ei kuule. Sest seda plaati nad ületada ilmselt ei suuda ning sitt uus kraam muudab tülgastavaks ka selle..

            Tänan tähelepanu eest, saatke kodustele tervisi ning olge musid*

            Kommentaar


              "Whenever I listen to Beirut I feel like grabbing a girl and dancing my life away."

              terve päeva mõtlesin maailma kõige ilusamale tüdrukule, keda ma liiga ammu näinud pole, helistada, aga ei helistanud, ja nüüd olen purjus ja Beirut rebib tükke seest välja ja surub need uuesti kurgust alla ja see kõik on ühtaegu hurmavalt valus ja masendavalt ilus.

              Kommentaar


                Algselt postitas smörgåsbord Vaata postitust
                "Whenever I listen to Beirut I feel like grabbing a girl and dancing my life away."

                terve päeva mõtlesin maailma kõige ilusamale tüdrukule, keda ma liiga ammu näinud pole, helistada, aga ei helistanud, ja nüüd olen purjus ja Beirut rebib tükke seest välja ja surub need uuesti kurgust alla ja see kõik on ühtaegu hurmavalt valus ja masendavalt ilus.
                Ära muretse, ma usun et billy t rõõmustaks ka PM-i üle


                Minu muusika-aasta kulus 95% ulatuses vanades asjades tuhnimisele. Ülejäänud 5% seast midagi väga erilist meelde ei tulegi, kui ehk vaid The Kills - Midnight Boom välja arvata. The Fall - Imperial Wax Solvent oli ka hää.

                Samal ajal jääb aastat meenutama kaks hiilgavat kontsertelamust - The Fall Rabarockil ja Lou Reed Linnahallis. Kas või juba nende kahe pärast võib aastat kordaläinuks lugeda.

                Uut kodumaa muusikat, tuleb häbiga tunnistada, sattus kõrva minimaalselt. Samas olen Chalice'i uue ketta tasemes niivõrd kindel, et võiks seda juba aasta parimaks nimetada. Kohe-kohe ajan näpud taha ja siis saab aasta positiivses toonis minema saata.

                Kommentaar


                  Valisin välja plaadid, mille seast panen kokku oma top 10. Selleks on veel nädalake aega, kuid siin igatahes minu valik on:

                  Frida Hyvönen - Silence Is Wild
                  Vaiko Eplik ja Eliit - 3
                  Hu? - Film
                  Chalice - Superv6imed
                  Bloc Party - Intimacy
                  Roots Manuva - SLime & Reason
                  The Presets - Apocalypso
                  Does it offend you, yeah? - You Have no Idea what you're getting yourself into...
                  LEslie Da Bass - NIghts By Open Windows
                  Jori Hulkkonen - Errare MAchinale Est
                  Titus Andronicus - The Airing Of Grievances
                  Pendulum - In Silico
                  LAdytron - Velocifero
                  Junior Boys - Body Language vol. 6
                  Luarvik Luarvik - Enigma Variatsioonid
                  Hans Zimmer ja James Newton Howard - The Dark Knight OST

                  Kommentaar


                    Suuresti tänu Radio Maniale avastasin enda jaoks sellise bändi nagu Volbeat. Nende uus plaat Guitar Gangsters & Cadillac Blood ketrab juba mitmendat päeva

                    Omapärane vokaal ja lihtsalt superhea R & R

                    'Maybellene I Hofteholder'

                    plaadi nimilugu
                    Rise and rise again until lambs become lions!

                    Vaprus - Athletic Club - Rosenborg

                    Kommentaar


                      Mina rändasin eile õhtul lapsepõlvemaadele ja kuulasin Queeni üldiselt unustatud, aga minu jaoks unustamatut 82. aasta plaati Hot Space. Oh neid arvukaid päevi kui sai vana hea lintmaki peale just Queeni lint keritud ja kui siis järjekord jõudis looni Put Out The Fire... kuradi vägev rokkimine oli. Huh.
                      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                      Kommentaar


                        Minge palun poodi ja ostke Külaliste esimene album, see on jumalik!

                        Kommentaar


                          Mina tõmbasin endale külaliste albumi (elagu piraatlus).. Ei olnud midagi erilist, kuna laulud on enne juba kuulatud.. esmakuulajale võib isegi üsna hea olla..
                          Siis tõmbasin veel Chalice albumi see on üsna omapärane aga mõnus vaheldus stiilile mida enamasti koguaeg kuulan..
                          Ja siis tõmbasin veel ka Luisa mingi Värgi albumi.. Mõnus ja rahulik muusika.. Väga hea just sellisel jõulu ajal (Y)

                          Kommentaar


                            Pitchforki aasta parimaid üle vaadates leidsin sellise toreda plaadi nigu Very Best Of Esau Mwamwaya & Radioclit. Malawi muusik Esau on saanud euroopaliku elektroonikatausta ning kompott on kuulamist väärt. soovitan

                            http://www.greenowl.com/album/esau-m...-radioclit-are siit saab seda plaati ametlikult ja tasuta alla laadida.

                            Kommentaar


                              Proovisin täna siis aastat kokku võtta... Tuleb tõdeda, et kuigi huvitavaid asju väheke oli. Nagu näiteks Chalice - Taevas ja Perse, mis oli täitsa mõnus kuulamine. Või siis aasta suurim üllatus Oasis - Dig Out your Soul, mis tuli tõesti järsult ning ootamatult kohe mulle (ja eriti The Shock of the Lightning, mis oli meeeeeeeldiv). Hiljuti jõudis minuni ka Nickelback - Dark Horse, mis suht OK kuulamine, aga ei enamat. Dagö viimane polnud ka kuigi eriline ja muud isegi ei meenu enam, paraku. Ja eks ma suht kuulasin ka vanemat muusikat see aasta, vist.
                              Aga reaalselt on 2008 aasta säranud vaid üks ja ainus - HU? - Film Eks suuresti tänu üllatusmomendile, kuid olegem ausad, tõesti väärt kraam ka sellel kettal! Pole rohkem sõnu, et seda asja kirjeldada, vapustav!
                              Mõned suuremaemotsiooniväärilised kontserdielamused ka sekka ja täitsa hea muusika-aasta oli
                              olgem kristlased, vabandused on esitatud

                              Kommentaar


                                Nagu ikka kuulasin uuemat muusikat minimaalselt. Aga ei saaks öelda, et meeldejäävaid albumeid ei olnud:

                                1) Nickelback - Dark Horses - Jääb veel pikaks ajaks minu playlisti
                                2) Queen&PR - The Cosmos Rocks - Positiivne üllatus
                                3) Blumentopfi EM Reportaažid - plaati nad küll vist ei teinud nendest lugudest aga väga mõnus oli kuulata/vaadata EMi ajal
                                Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

                                Kommentaar

                                Working...
                                X