320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Green Day

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    kuna üldiselt alustab soliidne inimene oma postitust vinguval toonil, siis hädaldaksin, et 2008 oli muusikas sitem aasta, kui eelnev. teisalt ei saa ka öelda, et nüüd kohe mitte midagi head juhtunud poleks. eestimaistest plaatidest olen ma sel aastal ostnud vist ainult ühe uue, mis oli Chalice ja mõned vanad Arvo Pärdid. välismaise muusika omandamiseks on kõvasti Elioni abi kasutatud, kui legaliseerimist väärivaid kettaid on proportsionaalselt tavapärasest vähem olnud. esimesena mainiksin ära ilmselt Tricky, kes andis ka ühe parimatest kontserditest, mida ma eestis näinud olen. supervärk. plaadi nimi siis Knowle West Boy. Kõige rohkem kordi olen ilmselt kuulanud aga Nick Cave'i - Dig Lazarus, Dig'i. Positiivsete näitena märgiks ära veel ka Nine Inch Nailsi internetist 5$ eest ostetud nelikplaadi Ghosts, mida küll seltskonnas eriti kuulata ei saa, kuna sotsiaalne surve muutub mõne loo järel talumatuks. No ja siis veel ka Cure'i - 4:13 dream, mis mulle täitsa meeldis.

    Aasta kõige kuulatum plaat pärineb hallist minevikust ja seondub parima kontserdiga, mida ma elus näind olen. Lou Reed - Berlin.

    edit: ja kuidas ma faking võisin unustada. 2008 ilmus ju Sebasten Tellieri überlgämm Sexuality, mis sisuliselt on muusikasse valatud seks. Tellieri nägin oma ihusilmaga Helsinkis Flowl ning olen sunnitud tõdema, et lavashow täiendas tema muusikat oivaliselt. mõnel on kohe kaasa sündinud see müstiline miski, mida tema puhuv tuleks küll õige sõnada nimetades pervogeeniks kutsuda.
    «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
    «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

    Kommentaar


      2008 oli minujaoks hea aasta. minule kui rock/pop/metal muusika austajale tuli väga palju uusi plaate välja. oodatuimad olid seekord death magnetic ja chinese democracy. kumbki polnud see mida ma ootasin, kuid mõlemad olid rahva surve peale välja lastud. oleks chinese democracy lastud mõne muu bändi nime alt välja, siis oleks rohkem kuulatavam. veel tõstaks esile coldplay, oasise ning killersi uued albumid. kõige rohkem väärib sellest kolmikust kiitust killers kuna suudeti teha eelmisest albumist parem plaat. asi mis mulle üldse ei istunud oli queen + paul rodgersi "cosmos", sest "most awesomest gay person ever" ei ole võimalik asendada. eesti maalt kuulasin ainult HU'd mis oli super hea.

      aasta 2009 tuleb samuti huvitav, uued plaadid lasevad välja sellised bändid nagu KISS, lynyrd skynyrd, coldplay, U2, down. 2009 aasta teisel poolel peaks laskma slash välja oma sooloalbumi, lood on kõik tema kirjutatud. laulavad kõik need kellega ta varem koostööd teinud (lenny kravitz, bb king, michael jackson jne). veel ühe gn'ri liikme duff mckagani bändi loaded'il tuleb samuti uus plaat nimega sick.

      2008.aastal kuulasin sitaks bob dylanit, oasist ja U2'd. eestist ketrab igapäev ultima thule.
      forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

      Kommentaar


        Plaatide kuulamise osas on tänavune aasta väga nõrk- põhimõtteliselt on enamus huvitavad välismaa üllitised seni veel kuulamata ja seetõttu on raske selle põhjal mingit kokkuvõtet teha.

        Samas kotsertelamuste top5 näeks välja selline:
        Flogging Molly ja Kaiser Chiefs Szigetil.
        Björk ja Los Campesinos Melt! Festivalil.
        Pitchshifter Rabarockil.
        Viikate Kosmikute plaadiesituse soojendajana.
        Vaiko Epliku retrospektiiv vol 2 Juuksuris.

        Ja Korn oli ka minusugusele kunagisele 15-aastasele nu-metalfännile üpris mõnus nostalgialaks

        Kommentaar


          Suht vana teema vist juba, aga tõmmake legaalselt ja nautige Toe Tagi uue albumi eelpala: http://www.toetagmusic.com/

          Sõbrad, kõik saab korda! Ootan sellest igatahes rohkem kui Chalice'i kettast.

          Kommentaar


            Algselt postitas mazz Vaata postitust
            Sõbrad, kõik saab korda! Ootan sellest igatahes rohkem kui Chalice'i kettast.
            igatahes, i g a t a h e s !
            olgem kristlased, vabandused on esitatud

            Kommentaar


              Enamik albumitest juba mainitud, aga tõstaksin eraldi esile M83 - Saturdays=Youth, mis on minu jaoks vast aasta parimaks.

              Kommentaar


                Royce da 5'9 - Shake This

                repeadi peal juba tükimat aega. geenius oled, Premo.
                armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                Kommentaar


                  Algselt postitas vincent Vaata postitust
                  Royce da 5'9 - Shake This

                  repeadi peal juba tükimat aega. geenius oled, Premo.
                  Tõsi.

                  Ametlik video on ka vahva.

                  Kommentaar


                    Mul oleks vaja muusika viktoriiniks laule. Oleks vaja bändide (kes tegutsevad tänapäeval) varasemat loomingut. Täiesti esimesi laule bändi poolt. Sellist, kasvõi kuskil garaažis lindistatud värki. Bändidena võib nimetada Metallica, Guns N' Roses, U2, Oasis, Rolling Stones jne.

                    Samuti võib soovitada huvitavaid Eesti muusikat mida kasutada mängus.
                    forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

                    Kommentaar


                      a, ma mainin ära ka sellise asja nagu sixx am ja nende album heroine diaries mille ma see aasta avastasin. vapustav lüürika.
                      forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

                      Kommentaar


                        Olge normaalsed.

                        Nickleback võib minna sinna, kuhu Gallagher neid saadab.
                        Nikki Sixx võib minna sinna, kuhu rK ta saadab.
                        Day and Age on bai faar Killersi kõige läilam disk.
                        GnR'i ja Metallica 'tagasitulekud' olid (epic) failid.

                        Vaatasin teema läbi ja ei ole ise siin suurt midagi kiitnud. 'In Silico' ja 'Film' on mainitud ehk siis ongi aasta parimad. Playlistis on ilma teinud veel Coldplay viimane. Kui pisut ajusid piinata siis mainiks veel Elbow 'Seldom Seen Kid'-i. Subways'i "All or Nothing" oli peenike pettumus, a noh vähemalt uus kraam ja tuletas meelde kui hea oli 'Young for Eternity". Dark Knight OST ja kõik muu Hans Zimmer oli ka teema.

                        Vanadest plaatidest said hagu üldjuhul artistid, kes Eestit külastasid - FF, Bob Dylan, Klaxons ...

                        Muuseas, dannar, kas sa mitte ei kritiseerinud DIOYY 2008 aasta plaati? Ja kuhu jäi su ... Mari-Leen?
                        jokers to the right
                        clowns to the left of me

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                          Olge normaalsed.
                          GnR'i ja Metallica 'tagasitulekud' olid (epic) failid.
                          Metallica kohapealt ma nõustun ja oma rahulolematust selle jerundaaga olen ma siin vist juba väljendanud.

                          Aga GNR.. No andke või pimedas peksa (sest see on kuritegu, kus ei ole kannatajaid, ütles Nelson), aga mulle see plaat meeldib. Hakkas meeldima juba peale viiendat kuulamist, ja meeldib peale kahekümnendatki. BlueRock juba lahkas kogu albumit üksipulgi ja ma ei taha talle oluliselt kuskil vastu vaielda. Minu meelest peamine, mis niiöelda avalikkuses CD-le ette visatakse, on see, et olla igav ohutu keskteerokk. Näääh. Ülalmainitud nikkelbakk on ohutu, CD on ikka selgelt äratuntav gunners, kus on julgetud kasutada tänapäevasemate muusikamasinate müra. Ja mis siis, et Slashi peab asendama kohati isegi viis kidrameest - Axli sulnis näugumine on ju olemas. Pikad kidrasoolod ja klaver ja kõik jutud. Ja mul jumala pohhui, mida Kalvet Areenis kirjutab. Rolling Stone kiitis. Niiet. Tiptop plaat, neljadviied. Ja kuigi teid ei huvita, siis Better, Riad.. ja IRS on minu rosinad selles saias.



                          PS. Maailma kõige parem laul on praegu My Morning Jacket - Touch Me I'm Going To Scream (Part One).
                          We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Jasper Vaata postitust

                            Muuseas, dannar, kas sa mitte ei kritiseerinud DIOYY 2008 aasta plaati? Ja kuhu jäi su ... Mari-Leen?
                            Mari-LEen tegi ok plaadi, mitte aasta parimate sekka mineva plaadi.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                              Nickleback võib minna sinna, kuhu Gallagher neid saadab.

                              Playlistis on ilma teinud veel Coldplay viimane.
                              Coldplay viimane plaat on ju sama ohutu raadiopoprock ja täpselt sama tapvalt igav nagu Nicklelback.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas fitti Vaata postitust
                                Niiet. Tiptop plaat, neljadviied. Ja kuigi teid ei huvita, siis Better, Riad.. ja IRS on minu rosinad selles saias.
                                Niiet. Sa oled võimeline kuulama just seda GnRi plaati? Üle kahe loo? Ilma, et paneks mingi teise peale? Ma küll pole.
                                Algselt postitas dannar Vaata postitust
                                Mari-LEen tegi ok plaadi, mitte aasta parimate sekka mineva plaadi.
                                Aga vaese-mehe-kläksonid?
                                Algselt postitas eika Vaata postitust
                                Coldplay viimane plaat on ju sama ohutu raadiopoprock ja täpselt sama tapvalt igav nagu Nicklelback.
                                No esiteks on brittide pop ikka tunduvalt seeditavam kui ameeriklaste juust. Teiseks - Coldplay suudab mulle mõjuda ikka värske ja mingil määral innovaatilisena, samalajal kui kanadalased on ikka seesama maitsetu purgisupp. Kolmandaks - võib-olla on Coldplay lembelisus tingitud mingist meeleseisundist. Neljandaks - suht pohhui, mis argumente siin pastakast imeda. Playlist näitab, mis muusikat kuulad.
                                jokers to the right
                                clowns to the left of me

                                Kommentaar

                                Working...
                                X