320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Green Day

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
    Mingi imelik zhüriikohustus jälle täidetud. Mingisugune Eesti parim laul vms telesaade, mis kunagi kusagil kommertskanalil tulemas.
    Laulud mille seast seal valida tuli, olid küll täiesti suvalised. Isegi Propat polnud, Dagö'd (no nende kaks esimest plaati olid ju tõeline Eesti musa tipp - hilisemad enam ei kõlba eriti), Jäääärt ja paljusid teisi klassikuid samuti mitte.
    Mingisuguseid Maarjasid ja Koite ja Suveniire ja Vello Orumetsa ja Hu'd pakuti valida küll.
    Ära vingu. hea, et üldse midagi küsitakse!

    Kommentaar


      Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
      Mingi imelik zhüriikohustus jälle täidetud. Mingisugune Eesti parim laul vms telesaade, mis kunagi kusagil kommertskanalil tulemas.
      Laulud mille seast seal valida tuli, olid küll täiesti suvalised. Isegi Propat polnud, Dagö'd (no nende kaks esimest plaati olid ju tõeline Eesti musa tipp - hilisemad enam ei kõlba eriti), Jäääärt ja paljusid teisi klassikuid samuti mitte.
      Mingisuguseid Maarjasid ja Koite ja Suveniire ja Vello Orumetsa ja Hu'd pakuti valida küll.
      Palju seal loetelus neid laule oli? Kui palju pole, pane siia ülesse. Vilkur ma loodan ikka oli...
      "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

      Kommentaar


        Algselt postitas vello99 Vaata postitust
        Palju seal loetelus neid laule oli? Kui palju pole, pane siia ülesse. Vilkur ma loodan ikka oli...
        Oeh ma ei viitsi. Oma valikud võin panna. Silmas tuleb pidada seda, et ma ei viitsinud eriti laule juurde otsida ja lubatud oli omal valikul vaid üks laul kategooria kohta. Koiksoni, Propa ja Dagö panin vaid juurde.
        Tantsulaulud oli eriti jube kategooria - võtsin kõik, mis ei tundunud suurem tümps.

        Eurolaul:
        1. Iseendale - Ines
        2. Everybody - Padar & Benton
        3. Eighties Coming Back - Claire's Birthday

        Laulud Eestimaast:
        1. Koit - Tõnis Mägi
        2. Liivimaa Pastoraal - Ultima Thule
        3. Minu inimesed - Chalice

        Laulud armastusest:
        1. Suudlus läbi jäätunud klaasi - Ruja
        2. Sinu hääl - Liisi Koikson
        3. Tantsin sinuga taevas - Smilers

        Tantsulaulud:
        1. Marie, Marie - Rock Hotel
        2. Suveöö - Jaak Joala
        3. Kihnu neiu - Kukerpillid

        Rock ja punk
        1. Insener Garini hüperboloid - Vennaskond
        2. Helinälg - Propeller
        3. Tsirkus - Fix

        Laulud lavalt ja ekraanilt
        1. Põgene, vaba laps - Peeter Tooma
        2. Nõia elu - VLÜ
        3. Rändaja õhtulaul - Anne Maasik

        Välismaa autorite laulud
        1. Vildist kübar - Jaak Joala
        2. Vangile ei meeldi trellid - Justament
        3. Puudutus - Maarja ja Koit

        Eesti autorite laulud:
        1. Teisel pool vett - Ruja
        2. Tiigrikutsu - Vitamiin
        3. Tuuletallajad - Dagö
        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

        Kommentaar


          ohoo. Lu:k, vana leitud hea uus asi.

          Kommentaar


            Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
            Välismaa autorite laulud
            1. Vildist kübar - Jaak Joala
            2. Vangile ei meeldi trellid - Justament
            3. Puudutus - Maarja ja Koit
            Kes selle Justamendi loo autor on?

            Kommentaar


              Algselt postitas yheksa Vaata postitust
              Kes selle Justamendi loo autor on?
              Peaks olema Hank Williams jr, sõnad Vello Salumets.
              armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

              Kommentaar


                Märkasin arvutis ringi sobrades et viimane kuulatav album, mis viimati tõmmatud sai on AC DC-Black ice. On kellegil mõni uuema albumi soovitus?

                Kommentaar


                  Midagi mõnusat

                  AILTON

                  Kommentaar


                    te noored ei tea ikka sittagi

                    viimane kuulatav plaat oli Hendrix - Are You Experienced?
                    «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                    «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                    Kommentaar


                      Mina kuulan nt praegu Jüri Homenja bestofi. Ilma naljata. Järgmisel nädalal pidi konsa ka kuskil pubis olema, peab sõnad meelde tuletama.

                      E. aa sorry, vale teema.
                      We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Kaspy Vaata postitust
                        Märkasin arvutis ringi sobrades et viimane kuulatav album, mis viimati tõmmatud sai on AC DC-Black ice. On kellegil mõni uuema albumi soovitus?
                        No kui seda laadi musa meeldib, soovitan Põhja-Iiri bändi The Answer verivärsket plaati "Everyday Demons". Tõsine vanakooli hea hard-rock, mida tänapäeval enam kuigi paljud ei tee.
                        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                        Kommentaar


                          Prodigy uus on tip-top. Esimesi raadiohitte kuulates kartsin halvemat. Plaadil olevad versioonid on märgatavalt tugevamad. Üldises plaanis mingi superalbum ei ole, aga tuletab meelde head nime(mitte nii palju kui hiina demokraatia muidugi), kuid nagu sellistel juhtudel ikka vajub ta pärast singlite mitteilmumist teiste teoste alla. Häirivalt vähe oli basside mõju. Minu lemmikud Baby's Got a Temper, Poison ja Smack My Bitch Up on ikka nagu teine punt.

                          Frusciante hääl on liiga nasaalne, et pipratele ära teha.

                          Ja no tõeline load of WTF hittis kui Watchmeni ST kohta huvi tundsin. Muse, Nena, Smashing Pumpkins, Cohen ja Jimi olid need, kes mu kõrvad sealt välja noppis. ST'l on neist vaid Jimi ja Leonard. Lisaks on mingi eraldi Tyler Batesi meloodiate plaat. WTF!
                          jokers to the right
                          clowns to the left of me

                          Kommentaar


                            Unofficial, aga jee.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Jasper Vaata postitust

                              Frusciante hääl on liiga nasaalne, et pipratele ära teha.
                              See-eest pole ta nii bling-bling pinistamine.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
                                Unofficial, aga jee.
                                dannar 13 minti parem kui šmut. šmut 20h 16 min parem kui krissu.

                                (unofficial, sest mu foorumi sätted ei pruugi täpselt paigas olla)
                                Algselt postitas dannar Vaata postitust
                                See-eest pole ta nii bling-bling pinistamine.
                                Mis laulud neil see bling-bling pinistamine on? Minu jaoks defineerib seda bändi siiamaani Californicationi album. Pean seda üldse oma lemmikalbumiks, sest seda saab kuulata enne magamaminekut(täpselt ühe eriti vaikse loo ajal saab magama), vaikselt taustaks kui Commandost mängid, valjuhäälselt, et rokkida ja üleüldse on see vist plaat, mida ma olen kõige rohkem vahele segamata läbi kuulanud. Tegelikult ma mingi kõige fännim fänn neil ei ole, aga bänd on hea ja sellele vennale, kes mu Soomest toodud Californicationi särgi kuivatusnöörilt õue pealt tuuri pani paneks praegu ka hambasse.
                                jokers to the right
                                clowns to the left of me

                                Kommentaar

                                Working...
                                X