320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Green Day

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas dannar Vaata postitust
    3.) nimi kõlas nagu Bukkake Sound Systam, aga mitte päris nii.

    dannar
    selle lõigu eest peaksid sa saama mingi auhinna
    Слава Україні! Героям слава!

    Kommentaar


      Vaadake YouTube'is huvitavaid videoid, nautige head muusikat, laadige üles originaalsisu ning jagage seda kõike oma sõprade, perekonna ja kogu maailmaga





      Toetagem 6+5 ja alla 18. aastaste transferide keelustamist. Väärtustagem jalgpalli, mitte raha.

      Parim laul

      Kommentaar


        Toe Tag on 'minu bänd' juba ainuüksi intekate pärast. Sealt ei tule mingit kõige riilima või üli-diipi pseudodebiilsust. Osatakse naeruvääristada ümbritsevat samalajal tajudes, et teiste vaatevinkilist on nad ise täpselt sama naeruvääristatavad. Plaati pole veel lõpuni kuulanud, aga ma tean, et sellest saab mul selle aasta üks mängitumaid. Ja daiboh, kui mingi oss hakkab siin mingit linki taga ajama.

        -e- ja bukkake sound system oli ekspressi nädalaplaat. muusikat pole kuulanud, aga arvustuses oli kirjas, millest see muusikažanr välja on arenenud ja see oli puhas kuld.
        jokers to the right
        clowns to the left of me

        Kommentaar


          Nii muusikagurud, mis muusikažanriga on tegemist?

          Algselt postitas aanvaller
          raamatud on pededele!

          Kommentaar


            tänud über hea loo eest.
            Слава Україні! Героям слава!

            Kommentaar


              eikontrammändspeiss
              jokers to the right
              clowns to the left of me

              Kommentaar


                Ülemiste - Kopli - Ülemiste
                olgem kristlased, vabandused on esitatud

                Kommentaar


                  Supersci - Pinetrees on the Pavement ons kohustuslik (svenssonite) hip-hop. Parimad: Get! ja Deuce or an Ace on juba 'mida hetkel' teemas mainitud.
                  jokers to the right
                  clowns to the left of me

                  Kommentaar


                    Julgeks väita, et Eminemi "Relapse" on seda pikka pausi väärt olnud. Pikka eepost raskest elust ja deprekast ja mitmeaastasest sõltuvusest ei ole mõtet hakata siia kirjutama, aga paraku see nii lihtsalt on, et oma elust ja hingest kõntsa välja kiskudes mõjub ta ikkagi kõige veenvamalt. Singlilood on muidugi suht masendavad a) yo-yo party-up ja b) kohustuslik parishiltonite sõimamise uunoraadio materjalid, aga no õnneks need saab ju alati skippida, et ei jääks plaadi üldiste tooni taustal nii teravalt kõrva kraapima. Ja Dre põhjad on endiselt kuradi head, võiks nüüd selle omaenda Detoxi ka valmis saada ükskord.
                    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                    Kommentaar


                      Vince sul Relaps olemas juba?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                        Vince sul Relaps olemas juba?
                        eta ne realnõi
                        jokers to the right
                        clowns to the left of me

                        Kommentaar


                          ilmselt. Mul ka poole tunni pärast

                          Kommentaar


                            Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                            Vince sul Relaps olemas juba?
                            ei, mul on kodus internet
                            armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                            Kommentaar


                              Ehk peaks hoopis öö maagiasse postitama, aga vahet pole.

                              Tom Waits - Orphans: Brawlers, Bawlers & Bastards, 10/10

                              Oli mingi aprilli viimaseid päevi. Räme uni, sitt tuju ja kohutavalt palju kohustusi kaelas, lootsin heal juhul hommikuks magama saada. Juhtumisi hakkasin kõnealust albumit esimest korda läbi kuulama... ja mõned minutid hiljem hõljusin juba kuskil pilvedel. Ja kuna see on kolmikalbum, jõudsin üsna kaua hõljuda.

                              See oli niivõrd hea, et otsustasin kohe pärast esimest kuulamist mp3'ed kõvakettalt kustutada ja originaali tellida. Koit pole kunagi veel nii imeline paistnud ning unest polnud selleks hetkeks enam midagi alles. Hommikul kell 8 otsustasin magamise asemel esimest korda elus kalale minna ning pohui, et ma ühtegi kinni ei püüdnud - taevas oli sinine, linnud laulsid, vesi vulises, päike säras ja kogu maailm keerles nende meloodiate taktis.

                              Kaks piinarikast nädalat hiljem jõudis album postkasti ning nüüd muudkui kuulan ja kuulan ja kuulan ja kuulan. Olin juba ammu kaotanud lootuse, et mõni plaat võiks veel kunagi sellist vaimustust tekitada.


                              Pilvedelt alla tulles, natuke sisulisest poolest: Tegemist on kogumikuga Tom Waitsi pika karjääri jooksul tehtud lugudest, mis mingil põhjusel tema kauamängivatele pole jõudnud. Umbes pooled lood on üleüldse varem avaldamata, ketas (õigemini kettad) nägi(d) ilmavalgust 2006. aastal.

                              Esimene ketas (Brawlers) sisaldab rokilikke lugusid, Bawlers armastuslugusid ning Bastards lihtsalt geniaalset seinast-seina absurdihuumorit ja -luulet. Otsast otsani pärleid täis.


                              Kõik eelneva võtab kõige paremini kokku Bukowski luuletus "Nirvaana", mille Tom Waits sel plaadil ette loeb. Seletamatu maagia, mis elu lihtsalt ilusaks maalib:

                              Last edited by mazz; 25.05.09, 05:16.

                              Kommentaar


                                K'naan-Troubadour 10/10


                                Somaalia põgenikust Kanada räppar, kelle plaadil teevad teistehulgas kaasa ka metallica mees Kirk Hammett, Maroon 5 solist Adama Levin ning samas ka näiteks Damian Marley. Kokku moodustub sellest äärmiselt huvitava saundiga ja mitmekülgne hip-hop. Minu lemmik lugu on Wavin' flag

                                When I get older
                                I will be stronger
                                They'll call me freedom
                                Just like a wavin' flag


                                Vaadake YouTube'is huvitavaid videoid, nautige head muusikat, laadige üles originaalsisu ning jagage seda kõike oma sõprade, perekonna ja kogu maailmaga

                                Kommentaar

                                Working...
                                X