320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Klubide MM

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Vastus teemale \'Klubide MM\'

    Algselt postitas mcnamara


    Algselt postitas dannar
    FIFA klubide mm kaob jälle sellisesse mõttetusse nagu oli konföderatsioonide karikasari ja Toyota Cup. Ehk siis - tiitlite turg on täis. Pole mõtet hakata korraldama jalgpalli nagu poksi, et igasugu nurgataguseid MM-tiitleid on terve sületäis
    Paar täpsustust.
    1. Ühtegi teist ametlikku klubijalgpalli ülemaailmset võistlust ei ole.
    2. Endine Toyota Cup ongi seesama praegune võistlus.
    3. Euroopa Meistrite Liiga kummardajatele muidugi seda selgeks ei tee, aga maailma klubijalgpall tähendab midagi enamat peale selle ühe võistluse.
    McNamara, kas sa räägiksid siis ka sellist juttu kui Liverpool ei osaleks?
    Olgem ausad, peale klubide MMi pole Liverpoolil reealset shanssi mõnda turniiri see aasta võita.

    Kommentaar


      #17
      Vastus teemale \'Klubide MM\'

      Algselt postitas /Romaldo/
      McNamara, kas sa räägiksid siis ka sellist juttu kui Liverpool ei osaleks?
      Olgem ausad, peale klubide MMi pole Liverpoolil reealset shanssi mõnda turniiri see aasta võita.
      1. Jah. Ma armastan jalgpalli ja eriti ülemaailmsel tasandil.
      2. Ohoh. Kas Liverpool pole tõesti sel aastal juba midagi võitnud? Et nagu põhjenduseks Jaapanis mängimisele või nii?

      dannar - sa vaatad ilmselt valesid kanaleid siis. Küllap ikka näidatakse ja elatakse kaasa.
      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

      Kommentaar


        #18
        Vastus teemale \'Klubide MM\'

        teleülekanded: http://64.77.87.5/sport/index.html

        ülevalt International> FIFA Club Championships 2005.

        We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

        Kommentaar


          #19
          Vastus teemale \'Klubide MM\'

          Algselt postitas /Romaldo/

          Olgem ausad, peale klubide MMi pole Liverpoolil reealset shanssi mõnda turniiri see aasta võita.
          mõtled käesolevat hooaega? No minu meelest polnud meil ka eelmine hooaeg mitte mingit šanssi võita.... Ometi ... ülejäänu on ajalugu!
          BACK WHERE WE BELONG

          Kommentaar


            #20
            Vastus teemale \'Klubide MM\'

            See meenutab Lõuna-Ameerikat juba, kus peeti veel hiljuti aastas vist oma kümmekond kontinentaalset sarja. Meistritele, karikavõitjatele, meistrivõistlusel teiseks jäänutele, koduse karikafinaali kaotajatele, ilma ühegi tiitlita jäänud meeskondadele, meistrivõistluse seitsmenda koha omanikele... jms bullshit. See klubide MM on vähemalt praegusel kujul lihtsalt FIFA poolt välja mõeldud rahamasin, muud midagi. Teleõigusi saab ju tänapäeval müstiliste summade eest maha ärida. Ja Euroopa vutiüldsuse jaoks oli see võistlus suht teisejärguline juba ammu-ammu enne Toyota Cupiks muutumist, kui ta veel lihtsalt Intercontinental Cupi nime kandis ja kodus-võõrsil süsteemis mängiti. Aga olgu, teeme väikese aususel põhineva eksperimendi - kuna enamik meist on fännid ja mäletavad peast hästi igasuguseid finaalitulemusi, siis käsi südamel, kas kõigil tuleb sama hästi meelde selle \"ülemaailmse klubivuti tähtsündmuse\", ütleme, kolme viimase finaali skoor? Mul on ausalt öeldes tõsiseid raskusi isegi võitjate meenutamisega...
            armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

            Kommentaar


              #21
              Vastus teemale \'Klubide MM\'

              McN. Mängime ühte mängu.
              sina oled Steve Gerrard ning palun reasta tähtsuse järjekorras järgnevad turniirid:
              a)UCL
              b)Klubide MM
              c)Premier League
              d)MM2006 saksamaal
              e)FA Cup

              Kommentaar


                #22
                Vastus teemale \'Klubide MM\'

                Algselt postitas mcnamara


                Eelmisest postist inspireerituna: väike osalejate tutvustus.

                Al Ittihad ei esinda mitte Aafrikat, vaid hoopis Aasiat. Tegemist on klubiga Saudi-Araabia linnast Jeddah. Aasia meistriks on nad tulnud nüüd tervelt kahel hooajal järjest - 2005 alistati Meistrite Liiga finaalis Araabia Ühendemiraatide klubi Al-Ain koguskooriga 5:3.
                Klubi ehk parim mängija on Hamad Al Montashari - Aasia parim jalgpallur 2005. Al Ittihadis mängib ka Joseph Desiree Job ja muidugi mitmed Saudi koondislased, näiteks Mohamed Noor.

                Al-Ahly esindab Aafrikat. Al-Ahly on üks juhtivaid Aafrika klubisid. Egiptusest, asutatud 1907. Aafrika Meistrite Liiga võitja 2005, tulnud Egiptuse meistriks 30 korda ja valitud 20. sajandi parimaks Aafrika klubiks. Tuntumad mängijad: Usama Hosny, Abu Treika.

                Deportivo Saprissa on Põhja- ja Kesk-Ameerika meister. Kostariika klubi, omanikuks rikas mehhiklane Jorge Vergara. Võitis tiitli finaalivõiduga Mehhiko klubi Pumas de UNAM üle.
                Koduleht. Tuntumad mängijad: Kostariika koondisest tuttavad Walter Centeno, Alonso Solis ja Alvaro Saborio.

                Sydney FC tuleb Austraaliast. Koduleht. Dwight Yorke\'i tänane koduklubi, kus mängib ka kunagine Jaapani koondislane Miura. Meeskonna peatreener on Pierre Littbarski - kunagine Saksa koondislane.

                Sao Paulo Futebol Clube on kolmekordne Copa Libertadorese võitja, viimati niisiis 2005. Brasiilia meistriks pole küll ammu tuldud. Klubi kuulsaim mängija on Cicinho, aga tuntud on ka kunagine Brasiilia koondislane Amoroso. VV Rogerio Ceni oli 2002. aasta MM-koondises.
                Koduleht.

                Liverpool on Euroopa esindaja, Meistrite Liiga võitja 2005. Pikemalt kõnelema
                siin ei hakka. Koduleht.


                Kas mitte Al Ittihadis ka Mohamed Kallon- endine Monaco mees ei mänginud?

                Kommentaar


                  #23
                  Vastus teemale \'Klubide MM\'

                  Algselt postitas saarlane1234


                  Algselt postitas mcnamara


                  Eelmisest postist inspireerituna: väike osalejate tutvustus.

                  Al Ittihad ei esinda mitte Aafrikat, vaid hoopis Aasiat. Tegemist on klubiga Saudi-Araabia linnast Jeddah. Aasia meistriks on nad tulnud nüüd tervelt kahel hooajal järjest - 2005 alistati Meistrite Liiga finaalis Araabia Ühendemiraatide klubi Al-Ain koguskooriga 5:3.
                  Klubi ehk parim mängija on Hamad Al Montashari - Aasia parim jalgpallur 2005. Al Ittihadis mängib ka Joseph Desiree Job ja muidugi mitmed Saudi koondislased, näiteks Mohamed Noor.

                  Al-Ahly esindab Aafrikat. Al-Ahly on üks juhtivaid Aafrika klubisid. Egiptusest, asutatud 1907. Aafrika Meistrite Liiga võitja 2005, tulnud Egiptuse meistriks 30 korda ja valitud 20. sajandi parimaks Aafrika klubiks. Tuntumad mängijad: Usama Hosny, Abu Treika.

                  Deportivo Saprissa on Põhja- ja Kesk-Ameerika meister. Kostariika klubi, omanikuks rikas mehhiklane Jorge Vergara. Võitis tiitli finaalivõiduga Mehhiko klubi Pumas de UNAM üle.
                  Koduleht. Tuntumad mängijad: Kostariika koondisest tuttavad Walter Centeno, Alonso Solis ja Alvaro Saborio.

                  Sydney FC tuleb Austraaliast. Koduleht. Dwight Yorke\'i tänane koduklubi, kus mängib ka kunagine Jaapani koondislane Miura. Meeskonna peatreener on Pierre Littbarski - kunagine Saksa koondislane.

                  Sao Paulo Futebol Clube on kolmekordne Copa Libertadorese võitja, viimati niisiis 2005. Brasiilia meistriks pole küll ammu tuldud. Klubi kuulsaim mängija on Cicinho, aga tuntud on ka kunagine Brasiilia koondislane Amoroso. VV Rogerio Ceni oli 2002. aasta MM-koondises.
                  Koduleht.

                  Liverpool on Euroopa esindaja, Meistrite Liiga võitja 2005. Pikemalt kõnelema
                  siin ei hakka. Koduleht.


                  Kas mitte Al Ittihadis ka Mohamed Kallon- endine Monaco mees ei mänginud?
                  Jah,ta peaks vist seal laenul olema

                  Kommentaar


                    #24
                    Vastus teemale \'Klubide MM\'

                    Algselt postitas saarlane1234
                    Kas mitte Al Ittihadis ka Mohamed Kallon- endine Monaco mees ei mänginud?
                    Kui heidate pilgu ülalantud lingile klubide koosseisude kohta, siis jah: Kallon on üles antud.

                    dannar,
                    Ma ei ole Gerrard ja kui ma oleksin Gerrard, siis ma professionaalse mängijana ei paneks võistlusi enda jaoks niimoodi tähtsuse järjekorda. Rafa võib seda teha ja usun küll, et klubide MM on tema jaoks antud nimekirjas viimane (kui MM välja jätta, mis otseselt temasse ei puutu). Aga kas see teeb selle võistluse olematuks või tähtsusetuks? Või häirib sind sõna suurvõistlus? Minu poolest võid seda Eesti viiendast liigast madalamaks hinnata, mina jälgin teda siiski suure huviga. ja sinu lahkel loal ka propageerin siin, kui ühte ülemaailmset jalgpallurite kokkusaamist. Iga päev selliseid ju ette ei juhtu.
                    BBC 2 ülekanded näitavad minu meelest, et teatud huvi on ka Inglismaal olemas.
                    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                    Kommentaar


                      #25
                      Vastus teemale \'Klubide MM\'

                      Algselt postitas vincent
                      Aga olgu, teeme väikese aususel põhineva eksperimendi - kuna enamik meist on fännid ja mäletavad peast hästi igasuguseid finaalitulemusi, siis käsi südamel, kas kõigil tuleb sama hästi meelde selle \"ülemaailmse klubivuti tähtsündmuse\", ütleme, kolme viimase finaali skoor? Mul on ausalt öeldes tõsiseid raskusi isegi võitjate meenutamisega...
                      Tegemist on teatavasti teise klubide MM-iga ja esimesega praegusel kujul. Sinu kommentaar meenutab mulle pisut inglaste suhtumist esimesse MM-finaalturniiri Uruguais aastal 1930. Miski uus jama, mis meisse ei puutu ja meid ei huvita. Meie oleme ikka maailma parimad ja jalgpalli kodumaa ja jääme selleks igavesti.

                      Iga uus võistlus algab kusagilt. Ja kui asja ei saa, siis hääbub.
                      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                      Kommentaar


                        #26
                        Vastus teemale \'Klubide MM\'

                        eeeh... Siis kaks viimast Toyota Cupi finaali pluss eelmise klubide MMi finaal, noh. Mõte jääb samaks ju.

                        Aga olgu peale, sina arvad, et saab asja, mina arvan, et ei saa. Eks tuleme siis viie aasta pärast jälle kokku ja vaatame, kummal õigus oli.
                        armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                        Kommentaar


                          #27
                          Vastus teemale \'Klubide MM\'

                          tglt ääretult nõme, et seda kuskil ei näidata. Sarnaselt on mul alati kahju UEFA cupist, kus on pidevalt ääretult põnevad kohtumised, aga ülekandeid otsi tikutulega taga.

                          Kommentaar


                            #28
                            Vastus teemale \'Klubide MM\'

                            TV3+ kommentaator vihjas eile, kui ma nyyd ikka õigesti aru sain,et NTV+ futbol pidavat näitama.

                            Kommentaar


                              #29
                              Vastus teemale \'Klubide MM\'

                              Algselt postitas dannar


                              tglt ääretult nõme, et seda kuskil ei näidata. Sarnaselt on mul alati kahju UEFA cupist, kus on pidevalt ääretult põnevad kohtumised, aga ülekandeid otsi tikutulega taga.
                              Eurosport on neid mänge vägagi eeskujulikult näidanud. Valdavalt küll Prantsuse tiimidega peaosas, aga siiski...
                              Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

                              Kommentaar


                                #30
                                Vastus teemale \'Klubide MM\'

                                Algselt postitas jyriöö


                                Algselt postitas dannar


                                tglt ääretult nõme, et seda kuskil ei näidata. Sarnaselt on mul alati kahju UEFA cupist, kus on pidevalt ääretult põnevad kohtumised, aga ülekandeid otsi tikutulega taga.
                                Eurosport on neid mänge vägagi eeskujulikult näidanud. Valdavalt küll Prantsuse tiimidega peaosas, aga siiski...
                                viimane voor ei näidatud muide. eelnevalt on jah paar tükka olnd. ükskord oli koguni 3 mängu järjest, millest suutsin kaks ära vaadata. aga ikkagi on meedia huvi asja vastu väga leige. eelisel aastal mainiti finaaltulemus ära, kuid poolfinaalidest ei rägitud vist sõnagi.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X