320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas zelee Vaata postitust
    Kes oleks mittesuvalised väismaalased? Suuri nimesid ju siia konnatiiki ei meelita.
    Ma julgeks öelda, et viimastel aastatel on üleüldiselt liiga kontekstis välismaalaste seis paremaks läinud. Just tulijate tausta mõttes. A la Morelli Middlesbrough' U23-st laenul, Mirantšuk Lokomotivist laenul. Isegi Ida-Virumaale on tulnud Venemaa kõrgliiga kogemusega mehi. Mis siis, et vähese kogemusega, aga natuke uhkem ikka, kui kuskilt ainult Venemaa kolmandast tulemine. Sillamäe Fedotov oli CSKA eest ju koguni Euroopas mänginud. Reginald isegi on ju korralikust taustsüsteemist, Lille'i akadeemiast.

    Selles kontekstis tunduvad Austria kolmandast liigast ja pool aastat igasugusest vutist eemal olnud mehed nö suvalisemad, mis ei tähenda, et nad peaksid kehvemad olema. Ilmselt mõtles eelkõneleja seda.
    Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
    Algselt postitas taku*
    Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

    Kommentaar


      Kalju paneb väga suurt rolli noortetööle, ärge siin norige midagi. Kuno ise ütles.

      Kommentaar


        Jutt võib ju ilus olla, aga jalavarjud ei kanna.

        Kommentaar


          Algselt postitas rallikas Vaata postitust

          2. Väga asjalikud välismaalased: Felipe Nunes, Allan Arruda, Diego Douglas Balbinot, Alan Garcia Gutierrez, Damiano Quintieri, Jorge Rodriguez, Hidetoshi Wakui, Maximiliano Ugge, Reginald Mbu Alidor, Liliu

          Asjalikud välismaalased: Artur Valikajev, Allan Axel Kimbaloula, Yankouba Ceesay, Murilo Maccari.

          Ülejäänud on olnud kas pigem rollimängijad või flopid.
          Ma olen kindel, et mitte ükski neist poleks Eesti koondise eest üle 10 mängu kirja saanud. Täiesti kolmandajärgulised vennad. Ma loodan, et sa lihtsalt trollisid vastu.

          Kommentaar


            Algselt postitas ...Jumal... Vaata postitust
            Ma olen kindel, et mitte ükski neist poleks Eesti koondise eest üle 10 mängu kirja saanud. Täiesti kolmandajärgulised vennad. Ma loodan, et sa lihtsalt trollisid vastu.
            Arvan, et seda teemat on juba piisavalt lahatud. Eestis pole piisavalt eesti passiga (kasvõi halliga) mängijaid, kes suudaks top 3-4 klubide taset nõudvaid esitusi teha. Ning listis olevad mängijad, v.a ehk need varasema perioodi Kalju mängijad, on kindlalt oma taseme ära mänginud. Võta kasvõi Soccerneti sümboolsed koosseisud lahti ning need nimed on seal olemas.

            Sinu koondise fantaasiat ei kommenteeri
            Inter - ausaim klubi Itaalias.

            Kommentaar


              Nojah, loogika tapab siin ikka metsikult, mis on võrdväärne analüüsiga, et kui jalgpallis võistkond A võidab B-d 1:0 ja C-d 2:0, siis B võidab C-d 1:0. Saan aru, et on raske mõista, et jalgpall ei ole nii must-valge mäng, et kui mängija saab hakkama ühes klubis, siis kindlasti sobib ta sama hästi ka teise samal tasemel võistkonda. Suur osa üleminekuturust näitab seda. Eestist on raske selliseid näiteid tuua, sest ainult üks süsteem hoolib (noor)mängijatest, aga Inglise tippvuttki toob kaks väga head näidet De Bruyne ja Salah näol, kellest praeguseks on saanud oma klubide ühed parimad mängijad, kuid kes ei suutnud samal tasemel Chelseas läbi lüüa. See ei tähenda, et nad oleksid siis olnud väga palju halvemad mängijad või Chelsea oleks saamatu klubi, kes ei suutnud seda talenti näha, vaid nad lihtsalt tol hetkel ei sobinud süsteemi. Nagu Ibrahimovicile ei sobinud Barcelonas või Messi poleks Realis see mängija, keda me praegu teame.

              Kalju leegionärid on olnudki kolmandajärgulised vennad ja seda, kas või nad ei oleks saanud Eesti koondisesse, ei saa me kunagi tõestada, aga ma tahaks näha litsentseeritud treenerit, kes veidigi jalgpallist aru saab ning kes arvaks, et näiteks Wakui või Reginald (kes ei ole kindlasti halvem mängija kui Dmitrijev) ei oleks 10+ mängu Eesti koondises saanud. Või tippaja Nunes, kes oli küll džunglist, kuid vähemalt sama kõrgete võimetega kui Kink.

              Kommentaar


                Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                Või tippaja Nunes, kes oli küll džunglist, kuid vähemalt sama kõrgete võimetega kui Kink.
                Ma loodan, et sa tegid nalja. Kui jutt pole muidugi soengutest vms.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Mehhanisaator Vaata postitust
                  Ma loodan, et sa tegid nalja. Kui jutt pole muidugi soengutest vms.
                  Pigem vähe parem jah.

                  Kommentaar


                    Päriselt ka pani Kalju oma FB lehe päisesse Levadia särgis Hundi? Ilmselgelt on neil ManU photoshopimeistritelt mida õppida.
                    BVB - Vaprus

                    Kommentaar


                      Lisaks on Hunt fotol päris rõõmsa näoga ja kalju omad on väheke mornid. Hunt on just värava löönud fotol?

                      Kommentaar


                        http://soccernet.ee/artikkel/kalju-k...tte-valmistada

                        Ta lisas: "Nõmme Kaljul on tänaseks olemas struktuurne stabiilsus, teadmised, ligipääs olulisele informatsioonile, meil on oma mängu filosoofia, piisavalt igas vanusegrupis lapsi, ressurssi, et luua ühtlasel tasemel noorte võistkondi, jalgpalluri karjääriplaneerimise oskus ja nägemus, kuidas kasvatada kvaliteetmängijaid. Need faktid loovad eelduse, et nüüd on käes aeg teha oma töös järgmine suur samm kvaliteedi suunas." Praegu käib töö selle kallal, et ära kirjeldada Kalju noortetöö metoodika, raamistik, ühtne treeningsüsteem ning see seejärel ühiselt ellu viia.
                        Hmm, ma olen alati imestanud, miks just jalgpallis vahel levib selline sisutu jura, mis on justkui segu veneaegsest viisaastakuplaanilisest loosunglikkusest ja mingist kaasaegsest eurobürokratismist. Või oskab keegi inimkeeli tõlkida, mida tähendab see viimane lausejupp? Mida ja kellele seal "ära kirjeldada"? Jeerum küll.

                        Kommentaar


                          Veits ümmargune mula tundub küll jah

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
                            http://soccernet.ee/artikkel/kalju-k...tte-valmistada



                            Hmm, ma olen alati imestanud, miks just jalgpallis vahel levib selline sisutu jura, mis on justkui segu veneaegsest viisaastakuplaanilisest loosunglikkusest ja mingist kaasaegsest eurobürokratismist. Või oskab keegi inimkeeli tõlkida, mida tähendab see viimane lausejupp? Mida ja kellele seal "ära kirjeldada"? Jeerum küll.
                            Kõik käib viisaastaku plaani järgi, kunagi tuldi just 5 aasta plaani järgi meistriks. Nüüd seda küsimust enam ei ole, nüüd on vaja vaid noortetöö parandamine ellu viia, sest sinna on ju enamus eurorahasid investeeritud.

                            Kommentaar


                              Tahtes siin mitte Kalju advokaati mängida, aga veneaegse viisaastaku plaaniga pole sel küll midagi pistmist. See on nagu äriplaani koostamine või ühe firma lühi- ja pikaaegsete eesmärkide püstitamine kui see kuidagi kapitalistlikumasse võtmesse panna. Viikmäe sõnastus on ehk tõesti väheke ümmargune, aga põhimõte on õige.

                              Iga noortetöö peab alluma mingile ühtsele filosoofiale ja metoodikale, mis teenib klubi huve ja see peab olema kõigile noorteteeneritele ka üheselt arusaadav. Sellised asjad peabki detailselt nö paberile panema.
                              "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
                                Tahtes siin mitte Kalju advokaati mängida, aga veneaegse viisaastaku plaaniga pole sel küll midagi pistmist. See on nagu äriplaani koostamine või ühe firma lühi- ja pikaaegsete eesmärkide püstitamine kui see kuidagi kapitalistlikumasse võtmesse panna. Viikmäe sõnastus on ehk tõesti väheke ümmargune, aga põhimõte on õige.

                                Iga noortetöö peab alluma mingile ühtsele filosoofiale ja metoodikale, mis teenib klubi huve ja see peab olema kõigile noorteteeneritele ka üheselt arusaadav. Sellised asjad peabki detailselt nö paberile panema.
                                + 1

                                Ilma noortetöö metoodika kirjelduseta ja ühtse klubifilosoofia puudumiseta on noortetöö juhuslik ja kaootiline. Igati õige samm Kaljult.
                                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X