320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Täiesti offtopic muidugi, aga hunt peaks lõpetama selle halamise ära, et talle tehakse koguaeg liiga. Ilmselt ta teab ise ka, et ta on üks räpasemaid mängijaid meil siin.

    Kommentaar


      Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
      Täiesti offtopic muidugi, aga hunt peaks lõpetama selle halamise ära, et talle tehakse koguaeg liiga. Ilmselt ta teab ise ka, et ta on üks räpasemaid mängijaid meil siin.
      Tavaliselt need kõige räpasemad hädaldavadki kõige rohkem.

      Kommentaar


        Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
        Täiesti offtopic muidugi, aga hunt peaks lõpetama selle halamise ära, et talle tehakse koguaeg liiga. Ilmselt ta teab ise ka, et ta on üks räpasemaid mängijaid meil siin.
        Millist momenti v momente mõtleme? Kui kollase kaardi järgset, siis olgem ausad, täiesti suvaliselt välja mõeldud kaart.
        “I am Zlatan. Who the hell are you?”

        Kommentaar


          Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
          Täiesti offtopic muidugi, aga hunt peaks lõpetama selle halamise ära, et talle tehakse koguaeg liiga. Ilmselt ta teab ise ka, et ta on üks räpasemaid mängijaid meil siin.
          Puhka jalga. Täiesti lamp süüdistus ju..

          Kommentaar


            Algselt postitas Silver Vaata postitust
            Puhka jalga. Täiesti lamp süüdistus ju..
            Mis kuradi lamp süüdistus? Senimaani, kuni mina olen härra Hundi mänge näinud ja tegemisi, pean ma teda endiselt kõige räpasemaks mängijaiks Eestis, kui sulle see ei kõlba, siis puhka pigem kätt, mitte jalga ja lepi olukorraga, et ei ole ainult roosade arvamus, vaid on ka arvamus nurgast X.

            Kommentaar


              Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
              Mis kuradi lamp süüdistus? Senimaani, kuni mina olen härra Hundi mänge näinud ja tegemisi, pean ma teda endiselt kõige räpasemaks mängijaiks Eestis, kui sulle see ei kõlba, siis puhka pigem kätt, mitte jalga ja lepi olukorraga, et ei ole ainult roosade arvamus, vaid on ka arvamus nurgast X.
              Okei tippspetsialist. Juttu on rohkem kui tegu. Palun põhjenda mulle siis ära mis otsast on Hunt meistriliiga kõige mustemini mängiv jalgpallur? Mis statistikal sa tugined? Või kõik see on sinu kõhutunde järgi tehtud otsus peale kolmandat õlut? Mulle väga meeldivad sellised inimesed, kes midagi olevatavad, aga kui vaja põhjendada siis on mökk-mökk. Mul roosasid prille pole, pigem meeldib mulle Hundi järjepidevus, töökus ja emotsioon kuidas ta mängus tegutseb. Ta on alati hingega asja kallal ja võitleb lõpuni. Niimoodi peakski üks ründaja mängima.

              Kommentaar


                Teate, mul oli juba valmis kirjutatud pikk postitus, kus enamus mehi said kamaluga sõimu Lausa eriti hea meel, et sain kõike otsast alustada, aga natukene kiruks ikka:

                Frantsevi tegutsemine natuke küsitav vahetuste osas. Iga vähegi siinse jalgpalliga kursis olev inimene teab, et Subbotin ei ole mängumees ja tema vapustavad "dribblingud" võivad seenele tõmmata võib-olla vaid väikseid neegripoisse kuskil Lesotho esiliigas, aga ei ole selleski 100% kindel. Tuli Volkov, muutus ka mäng ja tekkisid reaalsed võimalused. See vahetus oleks pidanud toimuma OLULISELT varem.

                Elhile ainult kiitus, et need magusad punktid ära tõi, aga üldises plaanis ootaks temalt märgatavat vormikõvera tõusu. Pigem võiks ikkagi öelda, et hooaja algus ei ole mehel eriti hästi õnnestunud mänguliselt ja natukene tekitab hirmu, et kuidas suveni vastu peab Kalju äärekaitse Elhi, Markovych, Mägi tandemiga.

                Kui sellise mänguga tuuakse 3 punkti, siis peab ainult tunnistama, et meistri ainet tiimis on

                Kommentaar


                  Vaatasin esmakordselt sel aastal natuke kodumaist jalgpalli. Alustasin umbes sealt, kus Hunt lahendas oskuslikult 3-1 rünnaku elegantse libastumisaktiga. Naersin homeeriliselt. Siis tuli mingi must Levadia poiss ja lõi elulaheda väravale, kuid sellega kaasnes Teleši elegantne töö väravas. Jalgpall on jumalik!

                  Kommentaar


                    Miko lubas mõnusat jõuliste mängu ja sinna ka Kalevi mäng läks. Olgem ausad, füüsiliselt on nad ikka päris nigelad. Jakovlev, Conte, Wakui, Matsunaga ja Raudsepp tundusid Kalju mängijate kõrval pigem poisikesed (loe: jõu ja suuruse vahekord oli ikka väga ühele poole kaldu). Muidu suhteliselt tavaline premmi mäng, võitjas ei olnud kordagi kahtlust. Pavelit oli väravas tore näha, Wakuid ja Järvat ka. Järva on päris korralikult massi juurde tõmmanud, aga üksi ees jäi ikka hätta. Loodan, et Tjapa ja Regi vigastused eriti tummised ei ole.

                    Mängu eredaim hetk oli see, kui Wakui pallile läks ning üle Liliu hüppas ning mõlemad kergelt vigastada said. Selle peale tulistas üks noor Nõmme Unitedi poiss tribüünilt: "Vaata, üks sai paugu selga ja teine m*nni." Sõnavara liigub..

                    Kommentaar


                      1+2 leping 27-aastase horvaadi Marko Brtaniga. Keskpoolik, kes mänginud Horvaatia kõrg- ja esiliigas, Poola esiliigas ja Läti kõrgliigas. Viimati oli Henrik Ojamaa tiimikaaslane Goricas. Väga põnev käik! Kiiduväärne, et vigastusprobleemidele nii kiiresti reageeriti.
                      Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                      Algselt postitas taku*
                      Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                      Kommentaar


                        Nõmme Kaljule suur trahv, lisatud Kuno Tehva kommentaar

                        Eesti Jalgpalli Liidu (EJL) distsiplinaarkomisjon karistas Eesti tippklubide sekka kuuluvat Nõmme Kaljut 5000-eurose tingimisi rahatrahviga. Eesti tippjalgpalli oludes silmatorkavalt suure trahvi põhjusena toodi välja «ausa mängu põhimõtete rikkumine».

                        Kommentaar


                          võitle vhloora võitle!

                          Kommentaar


                            Igor Subbotin on ikka ülimalt heasse hoogu läinud ja lõpuks Kaljus hakanud näitama Leva aegset vormi. Liliu on nagu Salah, kes lihtsalt skoorib iga mäng ja viimased ründajad, kes sellist stabiilsust on näidanud ongi vist Kabajev ja Cekulajevs. Saaks nüüd Hunti ja Volkovi ka paugutama ja olekski eestimaine Liverpool valmis.

                            Kommentaar


                              Nojah mis muud öelda kui:
                              Hunt pingile
                              Liliu tipuründesse tagasi
                              ja läheb edasi asi.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Hyrax Vaata postitust
                                Nojah mis muud öelda kui:
                                Hunt pingile
                                Liliu tipuründesse tagasi
                                ja läheb edasi asi.
                                Hunt koondisesse! Mis kuradi pingile?
                                Kaotus tuli sellepärast, et Liliu polnud mänguks valmis.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X