320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Sa olid kunagi üksi trummiga ka staadionil, vaata mis täna toimub

    Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
    + miljo
    n

    ma vahel üritasin igast mängust kokkuvõtteid teha, aga kuna meil enamus fänne aktiivselt foorumisse ei postita, siis üksi, nagu budo Boltoni teemas monoloogi peab, ei näinud kah pointi.
    www.jkkalju.ee
    www.facebook.com/jkkalju

    Kommentaar


      Algselt postitas eika Vaata postitust
      See pole ju ainult Florafännide probleem. Ma ise pikemat aega imestan, et mängudest ja mängijatest ei räägita üldse. Kus on peale mängu analüüsid ja hõisked nagu välismaiste klubide teemades? Kes on äge mängija, kuidas kollid tulid, kes säras, kes feilis, mida treenerid tegid jne. Minusugust lambifoorumlast meelitaks selline "OLIVER KONSA ON SUPERHOOS!", "WAKUI ON IKKA ENNENÄGEMATU TÖÖLOOM!", "KALLASTE KOONDISESSE!" ja "QUINTERI ON ÄGEDAIM LEEGIONÄR PEALE FELIPE NUNEST JA TEDA PEAB NÄGEMA" hõiskamine kindalsti rohkem staadionile, kui selline "tra, kui püro ja rassism ei meeldi, siis käi perse ja ole kodus" jutt.
      Palun väga- Pärnu Linnameeskond hea näide

      Kommentaar


        Oliver konsa on superhoos!

        Kui nüüd Kesa juttu lugeda, siis see on ikka tõsine huumor.

        Kommentaar


          haha, ugala!
          professionaalne jalgpalliklubi Eestis, jalgpalli trennid ja laste jalgpall
          www.jkkalju.ee
          www.facebook.com/jkkalju

          Kommentaar


            Nii sant seis fännidega, et peate endale häälejõudu juurde ostma?

            :/
            Flora Parem Tiib #1..... Against modern football...

            Kommentaar


              tra, mis toimub? see ei ole isegi mitte naljakas...

              Kommentaar


                See on küll jama uudis. Fake fännid ei loe ju....
                "Inimesed vihkavad mind, kuna olen ilus, rikas ja mängin väga hästi jalgpalli"

                Kommentaar


                  ja florakad leidsid taas mille üle ilkuda. hahaha. Kunole respect, kes Eesti vutti vedada püüab.

                  Kommentaar


                    Fake fännid, kalju fake fännid...........

                    Against modern football!
                    Flora Parem Tiib #1..... Against modern football...

                    Kommentaar


                      Parim, mii laik
                      "Parim kättemaks on mitte muutuda oma vastase sarnaseks" - Marcus Aurelius
                      www.facebook.com/jkkalju

                      Kommentaar


                        [IMG][/IMG]

                        Kommentaar


                          Kus Kalju täna ETV-s näidatud klipis treeningut läbi viis? Maarjamäe?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Kaspy Vaata postitust
                            Kus Kalju täna ETV-s näidatud klipis treeningut läbi viis? Maarjamäe?

                            Minu arust oli Kotkas.
                            Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                            Kommentaar


                              Oh fittan küll, seltsimehed ja semud, säilitagem nüüd natukenegi konstruktiivsust, püha kuradi püss küll

                              Homme tuleb selle kevade kõige kõvem mäng, jeebus hvaking kraist. Tulgem staadionile kohale ja elagem kaasa, karjugem üksteist vastakuti pikali, minu pärast tulistage anusest maa-õhk tüüpi rakette välja, tõmmakem enne mängu ja poolajal kesva lipsu taha, limpsakem keelt kaunikeste naislauljate peale ja kommenteerigem nende füsiognoomiat! Ergutagem Jürgensoni, kui see daivima kipub, karjugem Kamsi peale. Skandeerigem Prosale, et see oma floraselkast lahti saaks, aplodeerigem kadunud poeg Aksalule.

                              Ja laskem Kunol oma asja ajada. Pärast on niikuinii mõru pill katki hammustada, kui Jalkas publikunumbreid lahkama hakatakse.

                              Jah, ma olen Flora poolt. Aga ma ei saa küll ühegi koha pealt halvaks panna või hukka mõista seda, mida Kuno teeb, et rahvas oma rasvunud perseilt püsti ajada ja staadionile tuua.

                              Kommentaar


                                Kohati tundeb nagu oleks jalgpall Flora fännid eralõbu mida ainult vastavalt nende reeglitele võib vaatama tulla.

                                Edu Kaljule publikunubrite kasvatamisel ja tampige homme Flora vastu muru!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X