320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Markofkin, kõik on õige aga kujutad sa koondisefännina ette kui mingi turundusgeenius orgunniks meile maavõistluse nt. Venemaaga, rendiks A.Le Coqi tingimusel, et kogu koondise fännisektor tõstetakse, eesmärgil reklaamida mõnda vene vodkat, vastastribüünile, koondise traditsioonilises fännisektoris aga laiutaksid russid. Nonsens.

    Raha rahaks aga traditsioonid ja väärtused peavad jalgpalli jääma.
    Tehke showd nii, et see ei riivaks fännide õiglustunnet, et jalgpall koos sinna juurde kuuluva vutifänlusega oleks primaarne, mitte mingi tlu-lilu.

    Kommentaar


      Algselt postitas kesa Vaata postitust
      Markofkin, kõik on õige aga kujutad sa koondisefännina ette kui mingi turundusgeenius orgunniks meile maavõistluse nt. Venemaaga, rendiks A.Le Coqi tingimusel, et kogu koondise fännisektor tõstetakse, eesmärgil reklaamida mõnda vene vodkat, vastastribüünile, koondise traditsioonilises fännisektoris aga laiutaksid russid. Nonsens.

      Raha rahaks aga traditsioonid ja väärtused peavad jalgpalli jääma.
      Tehke showd nii, et see ei riivaks fännide õiglustunnet, et jalgpall koos sinna juurde kuuluva vutifänlusega oleks primaarne, mitte mingi tlu-lilu.
      mees, ära enam peale võta palun. täiesti ebareaalne juba, kui lolli juttu sa vahel ajada võid

      Kommentaar


        Ma saan aru, et sulle käib kettasse ennekõike just see kohtade vahetus homsel mängul ja sellest tingitult tekib ka trots kõige muu vastu? Jah, sellest algsest poindist ma saan aru ja see ON tegelikult Kalju bläkk, niimoodi lihtsalt ei tehta. Tahad retsepti, anna seda ka teistele, Kuno. Mänge orgunnitakse siiski ennekõike inimestele ja see seltskond, kellel sa (eesotsas Kesaga) oled pasa mulisema pannud, on - meeldib see paljudele või ei - tänase fänluse vundament. Sorgus vuntsidega maailmaraskust kandvad sägad, kui soovite. Aga nad on alati kohal, alati olemas. Seda peaks respekteerima. Ma muidugi ei tea, millised need kandvad põhjendused on fännitribkade ümbermängimiseks, aga need peavad tõesti ikka kuradima head põhjused olema.

        Aga kõige muu osas, andke tuld, Kaljud. Minu pärast tehke või strippi seal poolajal (tähendab, mitte mängijad ega fännid, jäägem siiski esteetideks, eksole). Mind huvitab ennekõike mäng, mis homme saab raju olema, oujee.

        Ja Stuttgarti Gentner-poiss lõi just kõige paremas Vassiljevi vaimus värava Bremeni vastu. Imekaunis. Tehke homme järele.

        Kommentaar


          Kesa on ära õppinud demagoogia põhireeglid. Ära kunagi vasta küsimustele ja väidetele ning aja enda juttu edasi olenemata sellest mida teised ütlevad/kirjutavad.

          Kommentaar


            Ärge palun strppar markot küll kohale tooge,sellest kammerkoorist ja nende roosast pesust piisab1
            Invest In Africa

            Kommentaar


              Algselt postitas maamesilane Vaata postitust
              Ärge palun strppar markot küll kohale tooge,sellest kammerkoorist ja nende roosast pesust piisab1
              Phuuuh, ma ütlesin ju selge sõnaga - jäägem esteetideks!

              Kommentaar


                Mul on kesa pärast täitsa mure juba. Kui nii jätkab, põleb varsti läbi.
                I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                Kommentaar


                  Täpselt nii Markofkin.

                  Läks aastaid, enne kui koondisefänlust hakati respekteerima ja tänasel päeval pole enam kusagil kuulda halvustavaid väljaütlemisi, meediaartikleid, koondise fännide suhtes.

                  Nüüd on aeg õppida respekteerima klubifänlust ja austama klubifänne (ka rivaalfänne), kõigis koondisefänlusest erinevates, ainult klubifänlusele omastes vormides, traditsioonides, põhimõtetes..klubifännide mentaliteedis.

                  Kommentaar


                    Sa unustad ära, et meil on ka fännid või teie oletegi koondis ja teised ei loe?
                    Meil on omad traditsioonid sellel staadionil ja teil omad. Homme on meie mäng ja meie traditsioonid.

                    Algselt postitas kesa Vaata postitust
                    Markofkin, kõik on õige aga kujutad sa koondisefännina ette kui mingi turundusgeenius orgunniks meile maavõistluse nt. Venemaaga, rendiks A.Le Coqi tingimusel, et kogu koondise fännisektor tõstetakse, eesmärgil reklaamida mõnda vene vodkat, vastastribüünile, koondise traditsioonilises fännisektoris aga laiutaksid russid. Nonsens.

                    Raha rahaks aga traditsioonid ja väärtused peavad jalgpalli jääma.
                    Tehke showd nii, et see ei riivaks fännide õiglustunnet, et jalgpall koos sinna juurde kuuluva vutifänlusega oleks primaarne, mitte mingi tlu-lilu.
                    www.jkkalju.ee
                    www.facebook.com/jkkalju

                    Kommentaar


                      MEIE KODUMÄNGUL RESPEKTEERIME ME MEIE FÄNNE JA MEIE PUBLIKUT!
                      Külalistega käitume viisakalt ja respektime neid.

                      Algselt postitas markofkin Vaata postitust
                      Ma saan aru, et sulle käib kettasse ennekõike just see kohtade vahetus homsel mängul ja sellest tingitult tekib ka trots kõige muu vastu? Jah, sellest algsest poindist ma saan aru ja see ON tegelikult Kalju bläkk, niimoodi lihtsalt ei tehta. Tahad retsepti, anna seda ka teistele, Kuno. Mänge orgunnitakse siiski ennekõike inimestele ja see seltskond, kellel sa (eesotsas Kesaga) oled pasa mulisema pannud, on - meeldib see paljudele või ei - tänase fänluse vundament. Sorgus vuntsidega maailmaraskust kandvad sägad, kui soovite. Aga nad on alati kohal, alati olemas. Seda peaks respekteerima. Ma muidugi ei tea, millised need kandvad põhjendused on fännitribkade ümbermängimiseks, aga need peavad tõesti ikka kuradima head põhjused olema.

                      Aga kõige muu osas, andke tuld, Kaljud. Minu pärast tehke või strippi seal poolajal (tähendab, mitte mängijad ega fännid, jäägem siiski esteetideks, eksole). Mind huvitab ennekõike mäng, mis homme saab raju olema, oujee.

                      Ja Stuttgarti Gentner-poiss lõi just kõige paremas Vassiljevi vaimus värava Bremeni vastu. Imekaunis. Tehke homme järele.
                      www.jkkalju.ee
                      www.facebook.com/jkkalju

                      Kommentaar


                        Algselt postitas maamesilane Vaata postitust
                        Ärge palun strppar markot küll kohale tooge,sellest kammerkoorist ja nende roosast pesust piisab1
                        Panen oma lemmikpildi ka siia

                        Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                        Kommentaar


                          Marko siin kirjutas, et Flora on püha (mida ta kindlasti on) ja, et see Flora koori asi ei lõppe hästi. Ma soovitaks Flora fännidel kutsuda homme vastukaaluks appi Tallinna Kalju Baptistikoguduse, Jeesust tunnistav ja hooliv kogukond... LIITUGE NENDEGA JA TÄHISTAGE TERVENEMIST!

                          www.jkkalju.ee
                          www.facebook.com/jkkalju

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Kuno Vaata postitust
                            Sa unustad ära, et meil on ka fännid või teie oletegi koondis ja teised ei loe?
                            Meil on omad traditsioonid sellel staadionil ja teil omad. Homme on meie mäng ja meie traditsioonid.
                            Kiirelt tekivad teil need MEIE MEIE traditsioonid aga eks rottide eluiga ole ikka lühike võrreldes kaktustega

                            Kommentaar


                              Te olete koomikud, ma pole elus nii palju naernud kui teie juttu siin lugedes... YOU CANT BE SERIOUS HAHAHAHA
                              Ausõna on teil ikka dilemmad elus Ma alguses mõtlesin, et ajate niisama lolli juttu, aga meestel tõsi taga Ulme!

                              Algselt postitas Aadu&co
                              Kuno karjuda ei ole ilus. Äkki üks lusikatäis palderjani..
                              www.jkkalju.ee
                              www.facebook.com/jkkalju

                              Kommentaar


                                Algselt postitas kesa Vaata postitust
                                Kiirelt tekivad teil need MEIE MEIE traditsioonid aga eks rottide eluiga ole ikka lühike võrreldes kaktustega
                                Sa lihtsalt vaata mis moodi teie Flora (loe: kulu) homme maha põletatakse.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X