320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas wxyz Vaata postitust
    Teist mängu on Quintieri puudu?!
    Damianol on pisikene vigastus segamas ja ei ole mõtet lõhkuda meest, kui pingi peal on mehi, kes vajadusel suudavad asendada. Küll suurtes mängudes juba tagasi väljakul on.

    Tänane mäng oli esimene poolaeg ikka väga jube. Harjumine muruga võttis ilmselt aega. Tammeka samas suutis kõik käigud kinni panna. Teine poolaeg Viikmäe ja Terehhovi sissetoomisega mäng elavnes ja suudeti ka teravusi lõpuks luua, millest ka 3 ära löödi. Täpselt nii palju kui võiduks täna vaja oli, tehti ära aga mitte midagi erilist. Prins tegi ikka väga kurja häält mängu lõpus nii mitmegi mängija peale, mis siis, et seis oli 2:0 juba.
    Peaasi, et 3 punkti käes ja jätkatakse liiga liidritena

    Kommentaar


      Kurja häält võin ma kah tribüünilt või pingilt teha...

      Olgu, polnud täna maailmaklassiline Kalju ja see võib tunduda pigem "häda vabandusena", aga see näitab pigem Kalju klassi, et ka niivõrd kehva mänguga võetakse kokkuvõttes nii kindel võit!

      Kommentaar


        Mul on mulje jäänud, et Kalju tase = vastase tase + 10%. Ehk siis kehva vastase vastu tehakse suht kehv mäng, aga mängitakse täpselt nii palju paremat jalgpalli - kuivõrd palju on vaja tulemuse ära toomiseks. On ju Nõmmekate (loe: Kadriorukate) kõige kenam mäng sel hooajal olnud mäng Florakate vastu.

        Algselt postitas HABE Vaata postitust
        Prins tegi ikka väga kurja häält mängu lõpus nii mitmegi mängija peale, mis siis, et seis oli 2:0 juba.
        On ta mõni mäng mitte karjunud mängijate peale?

        Kommentaar


          Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
          Kurja häält võin ma kah tribüünilt või pingilt teha...

          Olgu, polnud täna maailmaklassiline Kalju ja see võib tunduda pigem "häda vabandusena", aga see näitab pigem Kalju klassi, et ka niivõrd kehva mänguga võetakse kokkuvõttes nii kindel võit!
          Ära aja pullikakat. Selle sinukiidetud kehva mänguga oli terve poolaja Tammekal käigud kinni, sibasite nagu peata kanad edasi-tagasi ja paaril korral ei jäänud palju puudu, et tartlaste see pisike must poiss, mis ta'nd oligi... Nimo oleks teile ära peksnud. Prins ilmselgelt pussitas mehi tõhusate sõnadega poolajal pluss koristati Jevdo välja ja siis alles hakkas juhtuma. Või oligi plaan esimesel poolajal põnevust üleval hoida?

          Jevdoga muidugi on läinud nii, nagu üldiselt arvata oligi peale eelmist hooaega - Ajaxit pole liigas enam, pole kellelegi lüüa OK, irriteerin, aga mis temaga muidu juhtunud on? Ta on suht iseenda hale vari tänastel aegadel. Või polegi ta teglt kunagi parem olnudki või misasja?

          Aga muidu, noh, palju õnne. Teisel poolel mängis Kalju nagu Kalju mängima peab ja tuli see, mis tulema pidi. Aga ärge tulge mulle rääkima, et teie sitt esimene poolaeg mingi klassinäitamise supertase oli, humoristid

          Ahjaa, Mällarile respekt. Istusin täpselt keskjoonel ja Mällar ja teie punt olid minust täpselt ühekaugusel eri suundades. Ja kui mõlemad pooled korraga häält tegid, siis kordagi ei karjunud teie oma hulgaga seda taaralinlast üle. Mõttekoht?

          Ja miks te laulate et te "võidu nimel imete"? Või kuulsin ma valesti või misasja? Mitte et see Kalju puhul printsipiaalselt vale oleks, aga ma ei usu samas hästi, et teil on siuksed avameelsed fännilaulud?

          Kommentaar


            Vastaseid peab võitma ka sita mänguga. See on üks meistriks tulemise alustalasid. Nii lihtne see ongi.

            Kommentaar


              Selles asi ongi, et sita mänguga ei saadud Tammekale kotti ümber tõmmatud. Selle vastu siin aga sõditaksegi. Alles siis, kui hakati mängima oma tavapärast mängu, hakkasid asjad juhtuma. Sinnamaani olid kaks Tammekat vastamisi, üks valges ja teine sinises.

              Kommentaar


                Äge lugeda jälle tuliseid sõnavõtte, aga kas nii ei saaks öelda, et Tammeka tegi esimesel poolajal super töö ja nullis Kalju tavapärase mängu ära? Minuarust oli pigem just selline stenaarium ja vastasele tuleb selle eest au anda. Mällari hingestatud soolo-toetus aitas Tammekat kindlasti kaasa ka! Ja veel seda ka, et jalgpalli mängitakse 90 minutit...

                Jevdo kaitseks ütlen, seda, et ta pole sellel hooajal tugeva konkurentsi tõttu nii palju mänguaega saanud ja kui saab, siis mitte oma positsioonil ründes vaid äärel... Jürka on tubli ja soovime talle kiiret paranemist!
                www.jkkalju.ee
                www.facebook.com/jkkalju

                Kommentaar


                  Kalju kaitseks võib öelda, et parem sita mänguga kolm punkti kui ilusa mänguga punktita. Ajalugu jääb ainult tulemusi mäletama, mitte mängupilti.
                  "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                  Kommentaar


                    Oot, ma mängu ei näinud, aga kas ma saan õigesti aru, et 3:0 võiduga ei ole keegi rahul? 3:0? Kolm null!? Päris naljakas..

                    Mida te ootate? http://www.soccernet.ee/kalju-murdis...eisel-poolajal

                    Uudisest võib järeldada, et esimene poolaeg oli võrdne, mehed üle pika aja murul ja teine poolaeg suruti lihtsalt ära. Minu meelest väga ilus! Kolm punkti tabelis juures ja liigume edasi.
                    Last edited by Silver; 29.04.12, 10:45.

                    Kommentaar


                      Teisel poolajal ärgati üles ja tehti see ära, mis vaja ja mis vältimatu. Esimese poolaja mängupildi jätkudes oleks olnud sita mänguga üks punkt. Heal juhul. Sarnlise mänguga, juhul kui vastas oleks olnud näiteks Sillamäe või näljane Paide, oleks roosa pantri nahk ilmselt murule kuivama tõmmatud. Aga hästi, oleksid ei loe ja võit lihtsalt on.

                      Kunn, tänan valgustamast Jevdo osas. Möödunud hooajal oli alati näha, kui mees oli platsil, eile aga näiteks oleks võinud ta vabalt märkamata jääda. Ja niipea, kui Viikmäe sisse toodi, hakkas juhtuma. Loodame, et saab vormi tagasi.
                      Konsa oli eile super, aplaus talle. Kaks mõnusalt teravat diagonaalpealelööki oleks võinud natukesegi õnne korral teha seisu hoopis teiseks. Konsa tsenderdused eile olid klass.

                      Jõudu järgmiseks laupäevaks. Saab näha, kas nina läks püsti ka peale eelmist Flora mängu või pannakse asjad paika?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas markofkin Vaata postitust
                        Esimese poolaja mängupildi jätkudes oleks olnud sita mänguga üks punkt.
                        Sinu kahjuks on jalgpallis kaks poolaega.

                        Algselt postitas markofkin Vaata postitust
                        Heal juhul. Sarnlise mänguga, juhul kui vastas oleks olnud näiteks Sillamäe või näljane Paide, oleks roosa pantri nahk ilmselt murule kuivama tõmmatud. Aga hästi, oleksid ei loe ja võit lihtsalt on.
                        Päris korralik analüüs. Mees, kas sul on pohmell? Oleks eile Tammeka neli löönud, oleks nad võitnud. Oleks Trans kolm löönud, oleks Flora kaotanud. See muutub juba päris naljakaks, mis süvaanalüüsid..

                        Kommentaar


                          Ära tõmble, ole nüüd meheks. Ma olen juba jupp aega üritanud öelda, et Kalju võttis sellest mängust selle, mis õigusega talle kuulus, aga selleks kulus pisut liiga kaua aega. Ohtlikult kaua vast ei saa öelda, aga just nimelt, järgmine kord ei pruugi niimoodi õnneks minna, eriti kui Tammekast vähe sapsakam mansa vastas. Teine poolaeg oli ilus, mehed mängisid lustiga. Kiitsin eraldi mehi ka, aga no seda ei saa sa ju näha, eksole, kipitsat on vaja otsida ja nõndasama tiltida?

                          Hüppa nüüd pükstesse tagasi ja pane tee sisse paar tilka palderjani. Keegi ei ütle midagi pahasti

                          Kommentaar


                            Muide, tahtsin kiita veel staadioniekraanil kuvatud info eest, väga okeilt vormistet, väravalööja näopildid ja puha. Oleks Alekokil ka selline...

                            Kommentaar


                              Las ta jääda..

                              Kommentaar


                                Kuradi Kalju roosad ULTRAD rsk, ma ütlen...teevad Tammeka (sinist) värvides tossu hoopis, kummaline noh...

                                Olee ole ole ole Tartu Tammeka! Olee ole ole ole Me sinised-valged!


                                Kommentaar

                                Working...
                                X