320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Looda sa, Piksenool, meie üdini rassipuhtuse eest hoolitsevad turvamehed leidsid nupuka JOKK lahenduse, keelame üldse õllepruukimise tribüünil, et neegril poleks kihvatust sinna oma õlleserveerimise oskusi lihvima trügida.

    Kommentaar


      Ilm on ikka vabaõhuürituste A ja O. Kui päike paistab ja temperatuur laes, siis otsivad inimesed nagu peata kanad kuhu minna ja mida teha. Hea ilmaga oleksid paljud priipääsne saanud, oma sammud seadnud staadioni poole. Kahjuks on ilmataat otsustanud põhjalikult Kunot ja tema konkurente korralikult kottida. Selle nädala kõige sitem ilm sattus loomulikult jälle mängupäevale. Hommikul temperatuuri vaadates hakkasin naerma. Võib-olla peaks Kuno vene saatkonnast järgi küsima mida nood tegid, et saada 23 kraadi ja päiksepaiste, paar päeva ennem jalgpallifestivali toimunud truude Vene riigi alamate treimise üritusele Filtri teel..

      Eks me ise saa ka palju ära teha, et inimesi rohkem statale tuleks. Sõpru tuttavaid agiteerida, et laupäevane matš on üks ilmatuma tore koht kus sõpradega aega veeta.

      Publiku kottimise võiks selliste vaatajaarvude juures küll ära lõpetada. Ma ei ole siiani aru saanud miks see õlle tribüünil joomine hullem on kui kusagil tiheda liiklusega sissepääsu juures. Karsklased saavad šoki tribüüni kõrval minutiga õllekannu konsumeerivast Mällarist sama palju kui ta teeks seda tribüünil. Õlu käib jalgpallivaatamise juurde nii kodudes kui pubides. Miks üritada luua uusi harjumusi ja ümber kasvatada staadionitäit inimesi? See on vägivaldne ja ei hakka iialgi tööle, ükskõik kui palju endistest alkohoolikutest koosnev karsklaste punt seda ka ei ihaldaks. Proovi ükskord kodus jalgpalli vaadata nii, et õlut saab ainult köögis poolajal juua. Idiootne ju! Aga millegipärast arvavad vutiasjapulgad, et selline õllejoomine peaks olema täiesti normaalne. Ainus mida koinimisega saavutatakse on see, et teleri tagant vuti mängimine saab lihtsalt ühe järjekordse eelise juurde.

      Mina reeglina keskpäevastel mängudel õlut ei tarbi, aga mind õllejoojad absoluutselt ei häiri. Pigem on tüütu see kui kellegi lähedal suitsu kimub, aga ka see on talutav. Eriliselt häirib mind kui täiskasvanud inimesi koheldakse nagu imbetsille, kes ei suuda ise hinnata mis neile parim on ja seepärast peab nende elu igasuguste debiilsete reeglitega reguleerima.

      Kommentaar


        Algselt postitas Myrgel Vaata postitust
        Eriliselt häirib mind kui täiskasvanud inimesi koheldakse nagu imbetsille, kes ei suuda ise hinnata mis neile parim on ja seepärast peab nende elu igasuguste debiilsete reeglitega reguleerima.
        Toon elulise näite Flora-Kalju mängult, mis Lillekülas mõni aeg tagasi toimus. Nimelt oli seal mõned Kalju fännd ennast nii umbe tõmmanud, et see õllejoomine ei olnud enam sugugi üksne nende endi asi. Näiteks üks blondi, lühikese soenguga kutt, kes kandis too mäng tumedaid teksasid ja heledat dressikat käis fännisektori ja puhveti vahet mingi 4-5 korda ning iga kord suutis ta vähemalt poole oma õllest rida allpool istuvatele inimestele kaela ajada. Nendepoolse märkuse peale vahtis kutt muidugi tühja pilguga otsa ja kõndis tuimalt edasi, endal õlu kahele poole lendamas. Minu meelest pole väga meeldiv üleni kleepuvaks saada üksnes seetõttu, et mingid tropid ei oska oma võimeid hinnata ja on ennast keset päeva umbjoobesse tõmmanud. Sellisel juhul pole see õlletarbimine sugugi üksnes nende endi mure ja neid tulebki kohelda nagu imbetsille.

        Kommentaar


          Selline lugu on tõesti kahetsusväärne, aga pigem erand, mis kinnitab reeglit. On näiteks sama suur oht, et mõni pisipõnn oma limpsiga komistab jne. Ma isiklikult ei mäletagi, millal viimati ilma märjukeseta mängu sai vaadatud, samas õlut kellelegi nagu kaela kah valanud pole. Tegelikult muidugi, et selliseid olukordi üldse vältida, siis peaks fännid olema täielikult eraldatud ning neil peaks oma puhvet olema, aga see jääb muidugi hetkel tõesti ka reaalsetel põhjustel helesiniseks unistuseks.

          Kommentaar


            Õllejoomine ja ülejoonud inimesed on kaks täiesti eri asja. Õlut saab juua kultuurselt ja mõistlikes kogustes. Enamik inimesi staadionil seda ka teeb. Kui juua ja käituda ei oska, siis selle jaoks on turvamehed.

            Kui asja nüüd veidi edasi arendada, siis õlle tribüünile viimise keelamine süvendab veelgi tegeliku probleemi - ülejoomist. Selle asemel, et õlut rahulikult 10-20 minutit oma kohal trimbata on fänn sunnitud selle nagu poe taga vegeteeriv parm sisse kulistama. Õlu sees, tahaks ju teist ka. Tulemus on see, et kolmest-neljast joogist saab kaheksa.

            Kommentaar


              Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
              Selline lugu on tõesti kahetsusväärne, aga pigem erand, mis kinnitab reeglit. On näiteks sama suur oht, et mõni pisipõnn oma limpsiga komistab jne. Ma isiklikult ei mäletagi, millal viimati ilma märjukeseta mängu sai vaadatud, samas õlut kellelegi nagu kaela kah valanud pole. Tegelikult muidugi, et selliseid olukordi üldse vältida, siis peaks fännid olema täielikult eraldatud ning neil peaks oma puhvet olema, aga see jääb muidugi hetkel tõesti ka reaalsetel põhjustel helesiniseks unistuseks.
              Algselt postitas Myrgel Vaata postitust
              Õllejoomine ja ülejoonud inimesed on kaks täiesti eri asja. Õlut saab juua kultuurselt ja mõistlikes kogustes. Enamik inimesi staadionil seda ka teeb. Kui juua ja käituda ei oska, siis selle jaoks on turvamehed.

              Kui asja nüüd veidi edasi arendada, siis õlle tribüünile viimise keelamine süvendab veelgi tegeliku probleemi - ülejoomist. Selle asemel, et õlut rahulikult 10-20 minutit oma kohal trimbata on fänn sunnitud selle nagu poe taga vegeteeriv parm sisse kulistama. Õlu sees, tahaks ju teist ka. Tulemus on see, et kolmest-neljast joogist saab kaheksa.
              Maailmalõpp pole vist enam kaugel, Kalju teemas ajatakse asjalikku juttu
              ROHE-VALGE SURMANI

              Kommentaar


                Algselt postitas Myrgel Vaata postitust
                Ainus mida koinimisega saavutatakse on see, et teleri tagant vuti mängimine saab lihtsalt ühe järjekordse eelise juurde. /.../ Eriliselt häirib mind kui täiskasvanud inimesi koheldakse nagu imbetsille, kes ei suuda ise hinnata mis neile parim on ja seepärast peab nende elu igasuguste debiilsete reeglitega reguleerima.
                Algselt postitas Diftong Vaata postitust
                Maailmalõpp pole vist enam kaugel, Kalju teemas ajatakse asjalikku juttu
                ...kurat, ma tahtsin just sama öelda. Sa, Mürgel, oled tegelt ju päris asjalik mees, hoolimata sellest, et teinekord ära flippama kipud

                Kommentaar


                  Ma arvan, et turvamehed ei mõtle reegleid välja vaid täidavad neid... Minule isiklikult väga meeldib kui tribüünil viisakalt õlut või miks mitte ka konjakit juua saaks. Olen koguaeg rääkinud, et ennem las täituvad tribüünid ja tekivad reaalsed probleemid ja siis hakkame piirama, reguleerima ja keelama. Et asi oleks selge, siis Kalju reegel see pole. Samas on lootust, et järgmisel kodumängul Kadriorus saame juba tribüünidel õlut juua.
                  www.jkkalju.ee
                  www.facebook.com/jkkalju

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Kuno Vaata postitust
                    Ma arvan, et turvamehed ei mõtle reegleid välja vaid täidavad neid... Minule isiklikult väga meeldib kui tribüünil viisakalt õlut või miks mitte ka konjakit juua saaks. Olen koguaeg rääkinud, et ennem las täituvad tribüünid ja tekivad reaalsed probleemid ja siis hakkame piirama, reguleerima ja keelama. Et asi oleks selge, siis Kalju reegel see pole. Samas on lootust, et järgmisel kodumängul Kadriorus saame juba tribüünidel õlut juua.
                    Kuno, paranda mind, kui eksin, aga Tammeka mängu ajal lubati kesvamärjaga tribüünile? Ise küll larpisin autojuhina kohvi, aga mulle jäi küll siin-seal silma õlletopsidega härrasid ja prouasid. Kui lubati, siis miks sel laupäeval keelati?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas markofkin Vaata postitust
                      Kuno, paranda mind, kui eksin, aga Tammeka mängu ajal lubati kesvamärjaga tribüünile? Ise küll larpisin autojuhina kohvi, aga mulle jäi küll siin-seal silma õlletopsidega härrasid ja prouasid. Kui lubati, siis miks sel laupäeval keelati?
                      Tartlased ju kultuuriinimesed ja napsutavad maitsekalt, Sillamae huligaanide puhul aga ilmselt see nii ei ole. Saavad liigselt olut ja peksavad selle vaese roosa roti lausa surnuks

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Mehhakas Vaata postitust
                        Tartlased ju kultuuriinimesed ja napsutavad maitsekalt, Sillamae huligaanide puhul aga ilmselt see nii ei ole. Saavad liigselt olut ja peksavad selle vaese roosa roti lausa surnuks
                        Eelmise hooaja põhjal ma julgen öelda, et Sillamäe fännid (vähemalt reisivad) olid ühed kõige lahedamad kärsad üleüldse. Isiksuste diapasoon varieerus kuueaastastest, vahepeatusega kahekümnestel nolkidel, kuni kuuekümneste muhedate taatideni välja. Nii-et kahtlen, et asi selles võis olla.

                        Kommentaar


                          Kommunikatsiooni probleem oli. Meie arvasime, et see on Kadrioru staadioni poolt kehtestatud reegel (keeld) kuna Sika keelas õllejoomise rangelt tribüünil ära ja nõudis, et turvamehed asja konkreetselt kontrolliks. Pärast selgus, et tema lähtus jalgpalliliidu korraldustest mis tegelikkuses olid aegunud, sest praegu jalgpalliliit lubab tribüünidel õlut tarbida. Ühesõnaga hetkel tundub, et järgmine kord saavad inimesed soliidselt jalgpalli nautida ja omale väikse õlle ka tribüünil lubada. Hiiu staadionil oli see elementaarne ja kõik sujus kenasti. Ma loodan, et vastus oli piisavalt ülevaatlik

                          Algselt postitas markofkin Vaata postitust
                          Kuno, paranda mind, kui eksin, aga Tammeka mängu ajal lubati kesvamärjaga tribüünile? Ise küll larpisin autojuhina kohvi, aga mulle jäi küll siin-seal silma õlletopsidega härrasid ja prouasid. Kui lubati, siis miks sel laupäeval keelati?
                          www.jkkalju.ee
                          www.facebook.com/jkkalju

                          Kommentaar


                            Algselt postitas markofkin Vaata postitust
                            ...kurat, ma tahtsin just sama öelda. Sa, Mürgel, oled tegelt ju päris asjalik mees, hoolimata sellest, et teinekord ära flippama kipud
                            Tean ilmselt mida sa silmas pead. Endal oli ka pärast veidi piinlik.. Kuid elu on näidanud, et vahel peab ka veidi ära flippima, et flegmadest asjapulkadele asjad kohale jõudma hakkaksid.

                            Algselt postitas Kuno Vaata postitust
                            Ma arvan, et turvamehed ei mõtle reegleid välja vaid täidavad neid... Minule isiklikult väga meeldib kui tribüünil viisakalt õlut või miks mitte ka konjakit juua saaks. Olen koguaeg rääkinud, et ennem las täituvad tribüünid ja tekivad reaalsed probleemid ja siis hakkame piirama, reguleerima ja keelama. Et asi oleks selge, siis Kalju reegel see pole. Samas on lootust, et järgmisel kodumängul Kadriorus saame juba tribüünidel õlut juua.
                            Minu sügav kummardus! Midagi nii mõistliku pole tükk aega ühegi siinse jalgpallimaailma jaoks olulise tegelase käest kuulnud. Kamaluga kainet mõistust ühes väikses tulbas! On tore olla klubi fänn kelle president on kahe jalaga maa peal. Lisaks siia kogu alkoholiteema lõpetuseks veel ühe kasvatusteadustest pärit mõttetera: kui suhtud kellegisse nagu idiooti, siis ta hakkab ka idioodi kombel käituma!

                            P.S. Märtsikuistes koerailmades külma õlle asemel sisemust soojendavat konjakit tarbida, ei oleks üldse halb mõte.

                            Kommentaar


                              Täiesti absurdne mängukorraldus Narvas, alustades mänguinspektorist. Toitlustust polnud, turvamehed ebapädevad ja asi tipnes mänguinspektoriga, kes meid vene keeles debiilikuteks sõimas. Meie nõudmise peale, et ta meie riigikeeles räägiks tuli vastuseks: "Do you speak english?" Millest me saame rääkida kui EJL inspektor ei suuda riigikeelt rääkida, selline ametnik tuleks päeva pealt vallandada.

                              Mängust ka.

                              Esimene poolaeg oli täiesti kohutav, ainukesena olid esimesel poolel kiitust väärt Jorge, Konsa ning Vitali. Väga lihtsalt antud penalti Eiko Saare poolt, mis tõmbas meestel ikka motivatsiooni väga maha. Ning tipnes asi Puri kollasega, mis oli konkreetne penalti. Teisel poolajal oli meeskond nagu uuesti sündinud, kõik andsid endast maksimumi ja pingutasid elu eest. Marco oli suurepärane asendus tõbisele Koogasele ja noormees sai oma tööga väga hästi hakkama. Wakui värav ja sellele järgnenud tähistamine oli ikka emotsioonide tipp, viimaste hooaegade parim emotsioon. Meeskonnale aitäh, et nad võidu koju tõid ja nii siiralt tänama tulid.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                                ja asi tipnes mänguinspektoriga, kes meid vene keeles debiilikuteks sõimas.
                                lampi ei hakka ükski inimene sõimama. kirjuta siis juba ka seda, mida te seal korraldasite.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X