320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?

    Ise alustasin paar nädalat tagasi Brentfordiga. Jah, algus oli raske kuna klubi oli võlgades, kuid suutsin osavate mängjatevangerdustega end peagi suurelt plussi viia.
    Nüüd olen aastas 2004 ning jälitan EPL`is suurt Londoni kolmikut Tottenhami Arsenali ning Fulhami - imekombel on just nemad iga aasta olnud esimese 4 hulgas

    Raha on mul nagu raba ning ega mängjatevaliku ülegi ei saa kurta. West, Dyer, Gustafsson, Kerr, Madeira... Anelka kes rebis lepingu katki ning läks West Ham`i korralagedust külvama.
    Not a single booking!
    Koondis: 80 mängu, 48 väravat

    #2
    ma hakkasin west hamiga, esimesel aastal jäin liigas 4ndaks, CL-i koha sain kah, kõige kergem ei olegi kusjuures, suhteliselt nõrgana tugevate keskel......west hamil on vict aind mingi 3,5 milli raha kah, ja see kao ka märkamatult septembri alguseks ära......wages ja muu jama....sissetulekut ka algul pole.Teise hooaja alguseks on juba hea meeskond koos.....esteban---tihinen....morris....ortega....alan smith....Defoe.......Manso........raha on ka piisavalt......ant krdi joe cole pani tra maha, tahtis uust contracti...ma lolli peaga pakkusin talle ära ja üldse ei märganudki et ta contract sisaldas minimum release clause`i 6 milli vist ja krdi raibe läks celticusse.... a pole hullu...küll ma ta sealt tagasi ostan

    Njah

    Kommentaar


      #3
      Ma mängin hetkel manuga, olen võitnud uefa cupi ära ja raha on nii et põleta ära. Mul on siis transfer fundis 150 M, no mis ma teen sellega? Meeskonnal pole ka midagi viga: Barthez
      Hofland, Stam, Leboeuf, G.Neville
      Beckham, Rocicky, Scholes, Giggs (keane myysin 35 M maha)
      Saviola, Yorke

      Need kaks ryndajat olid inglise parimate ryndajate hulgas top 5s!

      Ainuke asi et ma pole CL võitnud ning pole ka Premier league võitnud. Aga olen võitnud FA cupi, League cupi, UEFA cupi, Super cupi.
      Ning olen Inglismaal parim manager! (maailmas 5s)

      Kommentaar


        #4
        Jah, kui Manuga ei suuda CLi v6ita ja ka Premier League title on k2ttesaamatu, siis peaksid kyll taktika p6hjalikult k2sile v6tma. Ise m2ngisin tykk aega Newcastle'ga aga ei leidnud 6iget vormelit. Kyll oli yks mees puudu, siis vahetasin j2lle paar m2ngu sitalt pannud mehi v2lja ja asendus polnud hea, l6puks oli ka esialgsel mehel moraal all ja asi p-s. Vist mingi 2007. a-ni m2ngisin ja Premieris sain vist maks 3. koha ja CL-s veerandfinaali. League Cup oli ainuke karikas. Uruguai viisin World Cupile ka. Aga, nagu ytlesin, ajas v2rk s*** keema ja alustasin uuesti. Ilgelt p6hjalikult tegin k6ike ja 3. koht. UEFA-s kukkusin vist 3. ringis Feyenoordi vastu v2lja (peris hea sats). Arsenali ja ManUtd vastu on algul raske. Kui ikka transferfundis on mingid 5 milli, siis ei ole midagi teha. Westi v6tsin free-transferist. Yhe Olympiakose kaitsja ka (Anastolakis vms, 31 a vana) mingi 2 milli eest, siis kui Dabizas vana m*** koju tahtis minna aga Kreeka klubidelt pakkumisi ei tulnud ja pidin ta Blackburni myyma.
        P6hikoosseis
        Given
        Abel Xavier - Anastolakis - O'Brien - West
        Solano - Lee - Dyer - Robert
        Shearer - Cort
        Varu:Langfield (hea noor v2ravavaht Shotimaalt), Elliott, Bassedas, Bellamy, LuaLua/Acuna/Gavilan/Speed
        Maha myysin Bartoni, kreeklase, Bernardi ja Quinni (miks peab v6istkonnal olema umbes 10 vasakkaitsjat?). Lee asemele peaks kedagi vaatama, sest Bassedas ja Speed vist ei m2ngi v2lja seda kohta. Speed vana kah juba.

        Celticuga ka huvi p2rast proovisin. Ilgelt hea sats. Kaitsesse paar tugevdust juurde (Vladimir Labant ja otsin paremkaitset) ja v6ib CLi p2rast heidelda. Rangers pole mingi vastane. 22rel on vennad ikka supermehed (Petta ja Agathe) ja ees m2ngib Sutton nagu noor jumal.
        P6hi
        Douglas
        McNamara-Balde-Valgeren-Labant
        Agathe-Lennon-Lambert-Petta
        Sutton-Larsson
        Varu: Langfield (surprise!), Mj2llby, Petrov, Moravcik ja keegi veel.

        Keda osta? Langfield on hea keeper ja tuleb ca 1-2 milli eest, Chiotis Kreekast on m6ne aastaga top class. Kaitses - West fr.tr., Labant (Sparta vist) kah mingi 2 milli, Anastolakis on hea mees ka u 2 milli, Abel Xavier (kuni Everton raha pole juurde saanud peaks nii 4-ga saama), Prutton Forestist (kuidas kunagi 2-7 milli). Keskel ei teagi, pole nagu vaja l2inud noori eriti, aga soovitaks Sean Davis Fulhamist, Malbranque sealtsamast. Ees - noorem Mpenza on tegija, aga hirmkallis ja kui ei m2ngi briti liigat v6i on nii 5 aastat kannatust siis Santino Quaranta DC United'st (poiss on praegu vist 17 ja USA 21-aastaste koondises). Bernardo Romeo San Lorenzost on kah suht hea mees, aga kalliv6itu kui Bosmaniga ei saa.

        Mis edasi? J2tkan Newcastle ja Celticuga, eesm2rk on CL. Siis tahaks proovida Leigh RMI Premieri viia ning mingi v2ikeriigi klubiga CLi kinni panna (ultimate challenge!).

        Taktika - ise kasutan t2nu oma kahe klubi erip2rale 4-4-2 wingeritega systeemi. Keskpoolikud on muidu paarisrakendis, aga kui pall yleval on siis lykkan yhe kasti (tavaliselt saab see mees hooajal p2ris mitu kolli kirja). Kaitsjatel on long ball, ylej22nutel mixed. Poolkaitsjatel, kui strengthi on, panen hold up ball, et ootaksid teisi mehi j2rgi (22rekaitse liigub ka yles, et rynnakul abis olla ja tiiba katta, kui wingerid, dalbajoobid, tagasi ei j6ua). Kaitses panen mees meest, praktiliselt k6igi vastase ryndajate poolkaitsjate vastu (3-5-2 vastu tuleb hullult s2ttida). Kui m6ni mees hakkab neil kaitses passi lykkama siis saadan talle ka s6bra kylla. Pressing on peal (va oma kaitsjad). N2itajatest vaatan lisaks n8 tavap2rastele, et oleks kiired mehed (narr kui vastased yle jooksevad). Selles osas n2iteks Agathe - muidu n2itajad pole teab-mis-erilised, aga sigakiire ja hea triblinguga mees on. Strengthi ja headingut vaatan ka t6siselt. Siis on hea panna mehi vajadusel palli hoidma ja nurgal88giks 8-9 meest vastase kasti saata.

        Oi kui pikk kiri tuli...
        “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
        The Special One

        Kommentaar


          #5
          Endal viimane versioon veel puudu... Äkki keegi oskab aidata? ega võlgu ei jää...
          keegi kukub siin veel kunagi nii kõrgelt, et nälgib tee peal surnuks....

          Kommentaar


            #6
            Krt olen selles mängus algaja, niiet tark küsimus nüüd:Mismoodi saab teistega sõpruskohtumisi korraldada?!

            Musta kassi pimedas toas on raske näha. Eriti kui teda seal pole. Aga mõned siiski näevad ...

            Kommentaar


              #7

              Vali "Fixtures" - siis Arrange friendly/cup/tour"

              Kommentaar


                #8
                ma pole viitsind seda igavat mangu eriti manida

                Kommentaar


                  #9
                  Orginally posted by eestieest

                  mina olen mänginud villaga... kukkusin esimene hooaeg kohe 1 divi aga lahti ei lastud... nüüd liverpoolis.... addisin veel ühe manageri... tegin sellega manule lõpu saatsin kõik mängijad sealt ära.....

                  surm mankule
                  Noo, Eestieest, pole midagi öelda. Äkki seletaksid, kuidas on võimalik Villaga esimesse divisioni kukkuda.

                  Ja mis ajast sa Villa fänniks hakanud?

                  Mis minusse puutub, siis ma praegu ei mängigi. Peaks vist uut mängu alustama - AC Milaniga ikka. Uut CM-i polegi veel Milaniga mängitud.

                  Kommentaar


                    #10
                    Orginally posted by Artur



                    Ja mis ajast sa Villa fänniks hakanud?
                    ma arvan et oma suure venne eeskujul :P

                    Kommentaar


                      #11
                      Orginally posted by Jyrka

                      Orginally posted by Artur



                      Ja mis ajast sa Villa fänniks hakanud?
                      ma arvan et oma suure venne eeskujul :P
                      Ja tema suur vend oleks?

                      Kommentaar


                        #12
                        Orginally posted by Artur

                        Orginally posted by Jyrka

                        Orginally posted by Artur



                        Ja mis ajast sa Villa fänniks hakanud?
                        ma arvan et oma suure venne eeskujul :P
                        Ja tema suur vend oleks?
                        Eston

                        Eestieest - tõeliselt vahva samm, et ManU põhja lasid. Kui ise ikka hakkama ei saa, siis tuleb ju mujalt abi otsida!
                        Jube Tige Kala

                        Kommentaar


                          #13
                          Peamiselt olen mänginud (ülatus,üllatus) Leedsiga ja seda päris edukalt. Üldiselt olen püüdnud läbi ajada ilma suuremate ostudeta. Korra olen tulnud Premieri võitjaks, enamasti 2. või kolmandaks. CL-is olen paar korda jõudnud poolfinaali, Uefa-s korra finaali(kus kaotasin Romale viimasel minutil )
                          Eksootika mõttes mängin hetkel Jokeritega, olen Soome liigas esimene ja Uefas kaks ringi võitnud (alistatud Brann ja Obilic).

                          Meeldib läbi viia ka mõningaid eksperimente. Näiteks, kui kiiresti on võimalik klubist kinga saada.Objektiks valisin ManU ja eesmärgi täitsin mingi kolme nädalaga. Tegelt peaks sama kordama ka Itaalias

                          CM-i väga tõsiselt ei võta, lihtsalt tore meelelahutus.
                          Rise and rise again until lambs become lions!

                          Vaprus - Athletic Club - Rosenborg

                          Kommentaar


                            #14
                            Stalybridge Celtic, England, Confernce.
                            Pole eriti aega olnud mängida. Peale 15 vooru teisel kohal. Kuradi raske on mängida- raha pole, ülistad mehed, isegi laenulepingu alusel ei taha keegi tulla. Pealegi edasi saab ju ainult üks meeskond.....
                            Raske.....
                            Piraaja - Lõuna-Ameerika jõgede röövkala karpkalaliste seltsist. Pikkus kuni 35cm. Keha kõrge ja külgedelt lame. Osal piraajadel on rasvauim. Piraajad elavad parves. Nad on väga aplad, harilikult toituvad kaladest. Vere lõhna haistes võivad hulgakesi kallale tungida jõge läbivale haavatud imetajale ja ohustada isegi inimest. Nõelteravate hammastaega rebivad nad ohvri kehast tükke.

                            Kommentaar


                              #15
                              Üldiselt ise olen nagu alati LLM-i mänginud. Viimati Cheltenhamiga Div 3. Võitisin ilusti kaks divisjoni järjest ära aga siis muutus kuidagi liiga igavaks ja kergeks. Isiklikult mina neid tüüpe eriti ei mõista, kes viitsivad mingite ManU
                              ja Realiga jännata - kus on challenge? Aga see selleks.

                              Kommentaar

                              Working...
                              X