320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Pamplona Osasuna

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #46
    Osasuna on kujunenud liiga peksupoisiks, kuid mitte juhuse tahtel nagu Sid Lowe selgitab:
    When Martín became the team’s third manager of the season with six games left in the 2014-15 season, they were in the bottom four of Segunda. Three wins later, they had survived by a solitary point. A year after that, somehow, no one really knew how, they won promotion to the first division, moving into sixth place on the final day with victory over Oviedo and then winning four play-off games, securing their return in Girona on 18 June.
    Osasuna on juhita, lootuseta ja võimaluseta ning vaatab otsa vältimatule kaosele.
    Unexpected promotion meant Osasuna were always going to struggle in La Liga this season. Now, with 12 games still to go, that struggle seems over
    "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
    These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

    Kommentaar


      #47
      Kui selline puujalg nagu Andre Gomes lööb su vastu 2 väravat siis sa väärid väljakukkumist 100%. Esimesel väraval oli veidi fixingu hõngu ka.

      Kommentaar


        #48
        Algselt postitas Cule Vaata postitust
        Kui selline puujalg nagu Andre Gomes lööb su vastu 2 väravat siis sa väärid väljakukkumist 100%. Esimesel väraval oli veidi fixingu hõngu ka.
        Issand kui c**t sa oled!

        Roberto Torres lõi karistuslöögist värava Barcelona vastu. Barca väärib langemist!

        Kommentaar


          #49
          Algselt postitas Cule Vaata postitust
          Kui selline puujalg nagu Andre Gomes lööb su vastu 2 väravat siis sa väärid väljakukkumist 100%. Esimesel väraval oli veidi fixingu hõngu ka.
          Osasunas on väga palju asju hetkel valesti. Ja ptüi-ptüi, ma ei imestaks, et seal tõesti midagi betradaris ka punaseks lõi. Võlad, totaalne ebapädevus klubi juhtimisel, maksmata palgad jne. Ma ei viitsi otsida linki, aga paar kuud tagasi kirjutas Sid Lowe sest Osasuna asjast the Guardianis.
          "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

          Kommentaar


            #50
            Algselt postitas rixxer Vaata postitust
            Osasunas on väga palju asju hetkel valesti. Ja ptüi-ptüi, ma ei imestaks, et seal tõesti midagi betradaris ka punaseks lõi. Võlad, totaalne ebapädevus klubi juhtimisel, maksmata palgad jne. Ma ei viitsi otsida linki, aga paar kuud tagasi kirjutas Sid Lowe sest Osasuna asjast the Guardianis.

            Kommentaar


              #51
              Algselt postitas rixxer Vaata postitust
              Osasunas on väga palju asju hetkel valesti. Ja ptüi-ptüi, ma ei imestaks, et seal tõesti midagi betradaris ka punaseks lõi. Võlad, totaalne ebapädevus klubi juhtimisel, maksmata palgad jne. Ma ei viitsi otsida linki, aga paar kuud tagasi kirjutas Sid Lowe sest Osasuna asjast the Guardianis.
              Või vaata 2 postitust ülesse poole.
              "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
              These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

              Kommentaar


                #52
                Väike nimeauhind : https://www.transfermarkt.com/pervis...spieler/349599
                "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                Kommentaar

                Working...
                X