320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Öö maagia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Öö maagia

    Vaadates aknast inimtühja pimedust, jälgides tuule vaikset kõikumist, imestades asfaldi musta liikumatust, põlates valgustheitvat laternat, mõeldes kättesaamatuile tähtedele, imetledes hämarate pilvede kontuuri, mõistatades, miks linna kohal taevas punetab, muutudes üleüldise kõheduse osaks, tuleb tunnistada, et meil - inimestel - ei ole mitte kõige õrnematki aimu, mis meid tegelikult ümbritseb.

    Siia teemasse võib postitada ainult öösiti ajavahemikus 03:00-06:00. Kõik ülejäänud postitused kustutatakse. Samuti on keelatud siia teemasse ropsimine (alkoholi-joobes inimeste postitamine). Head ööd!

    #2
    Vastus teemale \'Definitsioon\'

    Kui öösel minna Statoili frankfurteri järele siis olge valvsad. Tädi ajab kõik kastme ümbrisesse. Aga muidu on hea minna kell 4 Statoili, peas käib GNR-NightTrain ja käes soe kakao.

    Tere Vara Hommikut.

    forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

    Kommentaar


      #3
      Vastus teemale \'Definitsioon\'

      banaani koor on suurem kui banaan - sest ta on banaani peal!
      «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
      «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

      Kommentaar


        #4
        Vastus teemale \'Definitsioon\'

        Täna öösel saab kino.

        \"Jaws II\"
        \"Jaws III\"
        \"Jaws IV\"

        Teine osa vaadatud ja kolmas praegu käib.:P
        forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

        Kommentaar


          #5
          Vastus teemale \'Definitsioon\'

          Ma küll ei defineeri aga arutlen. Kell on palju, minu jaoks vähemalt. Ja ma ei maga. Ja miks, aga sellepärast, et mul on homme eksam ja tegelen õppematerjali läbimisega. Ma ei maga tänu Starterile või vähemalt ma arvan nii. Tegelikult on see küsimus mind ammu juba kummitanud. Nimelt ei ole see esimene unetu öö enne eksamipäeva minu õpingutes. Ja alati olen ma kõvasti Starterit kummutanud ja üleval püsinud kuigi ma muidu olen suhteliselt hea unega. Ja tahaksingi siis teada, et kas siis tegelikult on ka see mis mind üleval hoiab Starter või on see mingi psühholoogiline asi et ma olen Starterit joonud ja et nüüd ma püsin no matter what üleval. Vot siukene asi siis...

          Kommentaar


            #6
            Vastus teemale \'Definitsioon\'

            öösiti on kihvt üleval olla.keegi ei rabele ja tõmble,saad vaikselt omi mõtteid mõlgutada.mõnikord jääd mõtlema,et pull elu:koplis kimavad kõigile nähtamatult ringi süstlanarkarid,kesklinnas teeb politseipatrull trahvi vasakpööret olerex\'i jaama sooritanud taksole,kioskitöötaja tsentri putkast vahetab möödujale viiesajast lahti,keegi kimab tabasallu napsu järgi,neeger tuleb mustamäe traumapunktist,sest murdis eestimaa talves luu.,enamus magavad,kes mitte,see on litsimajas,kasiinos või tööl,viru tänaval müüakse lilli,valgusfoor on pidevalt vilkuv kollane jne. jne.
            Kapten Trumm

            Kommentaar


              #7
              Vastus teemale \'Öö maagia\'

              Öö maagia pole sittagi väärt une kõrval:P

              Saatuse tahtel on aga just täna see öö, mil ihuüksi internetis kondan ja hommikut ootan...
              Which ship has never docked at Liverpool?
              The Premiership.

              "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

              Kommentaar


                #8
                Vastus teemale \'Öö maagia\'

                Tere, poisid ja tüdrukud, noored ja vanad, perverdid ja kuivikud, järgnevalt üritan ma lahti seletada öö maagiat.

                Tammsaare on kunagi öelnud midagi sellist, et maailmas on kahesuguseid kirju - ühed, mis jõuavad adressaadini, ning teised, mis jäävad alatiseks saatmata. Ning just need viimased on loomulikult palju huvitavamad.

                Öö varjab endas palju rohkemat kui päev, on ühteaegu salapärane, ebatavaline, ohtlik ja hoomamatu. Käia öösel keset linnatänavat, kus keskpäeval ootaks sind löök mõnelt veokilt ja surm, on eriline tunne. Sama eriline, kui vaadelda kõnniteed, mida päevasel ajal talluvad tuhanded ja tuhanded jalapaarid.

                Lume sisse tallutud rajad, raskelt seisvad majad, külmad elektriliinid ja kõik muud inimkonna konstrueeritud monstrumid - kõik need seisavad öösel paigal. Aeg on peatunud ning sina näed seda pealt. Loomulikult me ei armasta neid asju, me armastame mõtteid nendest asjadest. Ja öösel on need nii paljad.

                Aegajalt ehmatab sind mõni lähenev auto või äkitselt välja ilmuv inimkuju. Kes see on, kes sellisel kellaajal ringi liigub? Ta kõnnib vaikselt, aga ta sammud on kuulda. Need sulavad ühte tuule vaikse vilina ja maapinnast õhkuva kargusega. Kas ta on samuti seiklemas nende mõtete maailmas või on ta lihtsalt sissetungija? Kurat teab, aga sealt ta läheb.

                Kõik lihtsalt on. Õigupoolest on see nii ka päeval, kuid öösel on kõik just sinu jaoks. Keegi ei sega, kellegi pärast ei pea muretsema. Mis juhtuks, kui sa teinekord keset tipptundi kuskil kõnniteel seisma jääksid ja enda ümber ringi vaataksid? Tra sa passid, kao teelt.

                Puu seisab tee ääres. Võimsa juurestikuga. Lihtsalt seisab kindlalt paigal. Lähed seisad temaga koos. Mitte sittagi ei juhtu. Mida türa sa teed? Astud vaikselt koju ja mõtled järele.

                Kunagi jälle!


                PS. Pole vist vaja lisadagi, et ma kipun öösiti teinekord päris ära keerama. Aga selle jaoks see teema ongi, nii et feel free to lose your mind!

                Kommentaar


                  #9
                  Vastus teemale \'Öö maagia\'

                  Aga mul peab Slava köögis pidu! Nii tore.
                  How does Freddy Kruger wipe his butt?

                  Kommentaar


                    #10
                    Vastus teemale \'Öö maagia\'

                    Eesti pealinn - Tallinn, aga kus sa peale kella kahte ööd väikest napsu teha saad? Ma räägin vanalinnast. Pätrik pannakse kella neljast kinni (eeldades et tegu on reede ja laubävaga), Woodstock on nii kaua lahti kui vaja, kuid 0.5l Rocki maksab seal iga kord lambihinda. Hella Hundiga on nii või naa imelikud lood. Levikas on ka suhteliselt lambi ajati lahti. Maurusest ma ei räägigi. Avenüü on üldse sada aastat juba remondis. Ilge perse on majas. Soovitage keegi veel mingit pleissi, mul täna oli jube jama kus võtaks väikese tsurri veel sisse
                    308

                    Kommentaar


                      #11
                      Vastus teemale \'Öö maagia\'

                      Algselt postitas Markko


                      Hella Hundiga on nii või naa imelikud lood.
                      nii paranduseks -- hella hundiga on alati lood head -- astu ainult sisse!
                      Jalgpallihaigla liige
                      Member of SAFC Supporters Community Estonia/Finland

                      Kommentaar


                        #12
                        Vastus teemale \'Öö maagia\'

                        öö maagia ongi see et kõik on vaiksem kui kunagi varem.
                        “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                        Kommentaar


                          #13
                          Vastus teemale \'Öö maagia\'

                          Milline maagiline öö-kaks monitori läksid igavestele jahimaadele,telefon ei tööta,magu valutab,nina on kinni,nba.com viskab errorit,kalale.ee olen pässvöördi ära unustanud...
                          INTER ARMA CARITAS

                          Kommentaar


                            #14
                            Vastus teemale \'Öö maagia\'

                            et see teema liiga alla ei vajuks..
                            MILLE KURADI NIMEL, AH!?
                            head ööd.

                            Kommentaar


                              #15
                              Vastus teemale \'Öö maagia\'

                              Öö on täis maagiat, kui sellesse hetkekski uskuda. Ja no kurat, argipäeva suudate uskuda, normaalsusesse suudate uskuda, raha tähtsusesse suudate uskuda, elu mõttesse suudate uskuda, aga öö maagiasse mitte?

                              Aga sita koht on perses, tegelt tahtsin ma öelda seda, et kuulake Antony And The Johnsons\'it ja vinguge vähem. Ei ole te eludel viga midagi...

                              Kommentaar

                              Working...
                              X