320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Öö maagia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    bobby womack
    jokers to the right
    clowns to the left of me

    Kommentaar


      Headesse lauludesse armutakse öösel. Sigur Rós...
      Newton Heath 1878

      Kommentaar


        Algselt postitas rauulo Vaata postitust
        Headesse lauludesse armutakse öösel. Sigur Rós...
        sigur ros - kooslusena on juba mitmeid aastaid mind öö maagiaga toetanud.

        aga.. ma pidin midagi veel kirjutama.. läks meelest ära.


        öö maagia on nagu pervessne teismeline ninjakilpkonn, kes üritab vasaku käega parema käe küüsi lõigata.. nagu toimiks - aga pole nagu päris see. ehk siis täna ma üritan jääda magama, sest kahe tunni ja kahekümne nelja minuti pärast pean olema rahvusvahelises tartu bussijaamas, et heategevus saaks säilida. head õhtut.

        Kommentaar


          Algselt postitas Erich Maria Remarque
          „Jooge see ka veel. Palju ei aita, kuid soojendab. Ja mis teil ka südamel poleks – ärge pidage seda liiga tähtsaks. Vähe on asju, mis kauaks tähtsaks jäävad.“
          Naine vaatas talle otsa. Ta ei joonud.
          „Paraku on see nii,“ ütles Ravic. „Eriti öösel.Öö liialdab.“
          See katkend pärineb siis nimetet kirjaniku kuulsast "Arc de Triomphe'ist".
          Aga ma vaidleks vastu. Öö ei liialda. Öö võimendab. Inimene ise võib seda võimendust liialduseks muuta.

          Öösel on inimene suurema tõenäolsusega üksinda kui päeva ajal. Kui sellel valgemal osal päevast valitseb karjamentaliteet, samas kui öösel pääseb isiksuse individuaalsus enam maksvusele. No nagu statistikas - ühe konkreetse vastaja vastused erinevad ikka reeglina rohkem, kui üldkogumi omad. Kambavaim tasandab erisused. Seab raamid. Öösel on aga amplituud suurem. Pealegi... öösel on aega. Paljudel inimestel on päevakava kindlalt paigas, samas öökavast pole vähemalt mina senini kuulnud.

          Ja lõpetuseks veel natukene Remarque'i:
          Algselt postitas Erich Maria Remarque
          Kate naaldus tagasi. Laua klaasplaadi alt kumav mahe valgus peegeldus ta näol. "Miks, Ravic? Öösel muutub kõik värvikamaks. Miski ei näi enam raskena, sa usud, et suudad kõike, ja seda, mida ei suuda,asendad unistustega. Miks?"
          Ravic naeratas. "Meil on meie unistused, sest nendeta ei suuda me tegelikkust taluda."

          Kommentaar


            Ilmselgelt ma toimin kõige paremini, kui literally pole enam homse varna, kuhu poolteist nädalat toimetusi on lükatud. Kui kukub mingi kriitiline kellaaeg. Ja on minek. Kõik saab korda ja rohkemgi. Et kõik saaks jälle otsast alata. We'll see you then.



            Maagia? Naah. Aga ilmselt lähim, mida sellisel aastaajal loota võib.
            Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

            Kommentaar


              Kell on 4:33 ja tegelikult nagu öö maagiat ei olegi. eelkõige sellepärast, et ma ärkasin alles ja alustasin oma kõrgkoolis käimise puhul viimase arvestuse õppimisega. kas ma lähen kunagi ka magistrisse? seda ei tea isegi maag Hannes hetkel. Ma luban seda.
              Väljas on taevanektar võtnud vähe stabiilsema vormi ja avaldab autohuvilistes noormeestes just seda, mida inimesed neilt ei oota. Otsi kohta kus sa saad ja lükka teine sisse - mõte kust ma olen leidnud ennast linnavahel liikudes leidnud. Mina liikusin jala ja kuna ka jala kõndides on võimalik teine käik sisse lükata, siis teha ma seda ei proovinud.
              Täna tundub kõik jälle üpris tühine. Isegi kullast kilekott ei teeks silmi tursesse hetkeliselt.
              Vaatab veel seda magamise asja...

              Kommentaar


                viies päev järjest kannatan tugevat peavalu. ükski tablett ei aita. pipraplaaster näiteks aitas, aga ainult korraks.
                forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

                Kommentaar


                  Uni läinud, oeh...
                  Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                  Kommentaar


                    Kurat, mõnes öös pole maagiat ollagi... kui ikka ülesandeks on viia läbi 22 T-testi järjest ja eelnevalt olla tegelenud regressioonanalüüsiga, siis kipub viimnegi maagiapiisk millegi sellise vahele haihtuma (oli teine praegu mul Crtlt+V alt kohe olemas) :

                    t-Test: Two-Sample Assuming Unequal Variances

                    Variable 1 Variable 2
                    Mean 3,693333333 2,75
                    Variance 1,215495495 0,25
                    Observations 75 4
                    Hypothesized Mean Difference 0
                    df 5
                    t Stat 3,362479046
                    P(T<=t) one-tail 0,010026783
                    t Critical one-tail 2,015048372
                    P(T<=t) two-tail 0,020053566
                    t Critical two-tail 2,570581835

                    Kommentaar


                      Maagia aeg. Mõtete aeg. Nagu eelkõnelejad oma pimedates öödes on avastanud - maagiat nagu väga ei olegi. Kuhu on ta kadunud ? Kus on öö maagia, see võrratu maagia ? Ometi inspiratsiooni on niipalju lume ja karge imeilusa talve näol. Ega meid ometi jõuluootus pärsi ? Kiired ajad, sada tööd, tuhat mure, miljon ideed...
                      Valisin täna peo asemel iseenda seltskonna koos konjakiga.
                      Jõuan siia harva, kuid seda võimsam on kogemus.
                      "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                      These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                      Kommentaar


                        Lumised talveööd taaskord saatmas semestrilõppu jäetud koolitöid. Kuid pole midagi paremat, kui kaaslaseks on Klassikaraadio, mis hoiab mõistuse neil öil tervena.

                        Neid aegu... Sajandi alguses sai öid mööda saadetud Transport Tycooni mängides.. Keskkooli jõudes sai üle mindud Football Manageri peale.. aga nüüd.. ülikoolitööd... koolitööd... tööd... töö.... öö.

                        Kommentaar


                          Kommentaar


                            und ei ole...

                            Kommentaar


                              Some day, some day soon, I will be



                              At least in this thread...
                              The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                              Kommentaar


                                Tähelepanek öö maagia teemas : ka siis pole öös suuremat maagiat, kui tuled sellisel kellaajal alles peolt ... kõik tundub üsna maagiavaba. Natukene purjus, kergelt hägune ja tsipakene uimane. Aga mitte maagiline. Kurb.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X