320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

hea burger roosa kastmega

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Tallinna kohta väike kokkuvõte

    Kommentaar


      see 2. koha burks nägi küll väga hea välja ;D

      Kommentaar


        Algselt postitas freestyle01 Vaata postitust
        see 2. koha burks nägi küll väga hea välja ;D
        Topelträägupesa ongi kõige parem. Eriti meeldivad need punase sibula viilud seal vahel... jube hea!
        DELFI: FC Levadia võitis 24:0 (vs. FC Soccernet)
        Ljohha: "See number 14 oli soccernetil ainuke mees kes midagi jagas"

        AD e. Andekas Disainer...

        Kommentaar


          hmm.. aastaid 4-5 tagasi oli räägupesa kaste igal juhul alla igasugust arvestust - mingi imelik magus vedelik.
          BVB - Vaprus

          Kommentaar


            mis seal kastme koostiseks siis on, oskab keegi kirjeldada?
            Catalunya is not Spain!

            Kommentaar


              Just käisin Otepää Maxima kõrval olevas kohvikus (mingi H&M vist) ja nii kohutavat burksi pole ma varem saanud kui seal ostetut. Kuigi paar korda kui seal olen käinud on olnud enam-vähem söödavad.

              Kommentaar


                Minu arust just seal head burksid. 20 eegu eest saab kõhu täis ja maitse ka hea.
                Lõvi helistab põlevale ringile:
                «Kuule, ma hüppan õhtul läbi!»

                Kommentaar


                  Kunagi Paidesse mängu vaatama tulete, siis proovige Säästuka-Selveri-Kultuurimaja-spordihalli juures asuvat burksiputka burgerit. Erinev ja hea.

                  EDIT: Ahjaa, offtopic, aga Paide pitsakohvikust saab kõige paremat pitsat maailmas.
                  sigpic
                  It's all about Football, Football and Nothing else.

                  Kommentaar


                    Kas seda pitsakat kinni ei pandud?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas elBiD Vaata postitust
                      Kunagi Paidesse mängu vaatama tulete, siis proovige Säästuka-Selveri-Kultuurimaja-spordihalli juures asuvat burksiputka burgerit. Erinev ja hea.
                      Nii 7-8 aastat tagasi pakuti kultuurimaja kohvikus nii häid saiakesi, et keel pole seniajani tagasi üles tulnud. Ma ei tea, mis seal nüüd on.

                      Kommentaar


                        See pitsakohvik pandi küll kinni, aga hetkel on olemas nö kaasa ostmise võimalus. Ühesõnaga tegutseb välikohvik, toolid lauad hangede all, suvel muidugi saab seal kohapeal ka süüa. Kohe kiriku kõrval südalinnas.

                        Kultuurimaja kohviku saiakesi tean väga hästi. Juhtumisi oli see superpagar seal mu sõbra ema. Kunagi sai lasta temal supermaitsvat hapukoorekooki teha sünnipäevadeks. Kui suvel ühest linnaäärest teise ujuma sai mindud, siis jäi just selle sõbra ema töökoht teepeale. Sealt saime alati kotitäie ahjuvärskeid lihapirukaid ja vanilje saiu järveäärde kaasa. Siiamaani see maitse veel meeles. Kahjuks sõbra ema oli liiga skilled pagar, et pakuti paremaid võimalusi pealinnas. Kultrast enam nii häid saiu ei saa.
                        sigpic
                        It's all about Football, Football and Nothing else.

                        Kommentaar


                          Cannu, sa türi inimene.. võta teatavaks, kui ei teadnud veel et Türil on ka pitsakohvik. Täpselt 100% samad pitsad mis Paidesgi, firma on sama.. grossi juures, seal kus kolledži kohvik oli enne.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas erxu Vaata postitust
                            Cannu, sa türi inimene.. võta teatavaks, kui ei teadnud veel et Türil on ka pitsakohvik. Täpselt 100% samad pitsad mis Paidesgi, firma on sama.. grossi juures, seal kus kolledži kohvik oli enne.
                            olen kuulnud, käinud ei ole. Ja Särevere burgeeniputkakene sai ka ära proovitud.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas erxu Vaata postitust
                              Cannu, sa türi inimene.. võta teatavaks, kui ei teadnud veel et Türil on ka pitsakohvik. Täpselt 100% samad pitsad mis Paidesgi, firma on sama.. grossi juures, seal kus kolledži kohvik oli enne.
                              Pidavat jah kolledži kohvikus olema. Ise pole käind. Igatahes see burksi putka mis sinna raudtee juurde, mendimaja juurde tekkinud on...oeh jah.. roosa kastmega peletisburger. No nii kuradi rõve.
                              sigpic
                              It's all about Football, Football and Nothing else.

                              Kommentaar


                                Mulle see raudteejaama juures meeldib isegi, tegelt võib öelda meeldis. Aga seal on kahtlased burxid, sööd ühe ära siis ei taha väga enam võtta ja isu kaob ära. Ning kogused ka väiksemaks läinud.. aga mingid allikad räägivad, et kuhugi Türi linnast välja - Särevere(Pärnu) poole tuleb veel mingi putka.. aga eks näis.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X