EST-CRO 2017
Lehekülg 289, kokku 290 EsimeneEsimene ... 189239279285286287288289290 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 5 761 kuni 5 780, kokku 5795

Teema: Film

naughty by nature Kasutaja Daz Booob avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2003

Algupärane

Jonathan.
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

"joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

"Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

Meeskonnaliige Kasutaja karl54 avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2004

Algupärane

Minu arust countil on õigus, need oscari kandidaadid on suht haledad, Arrival on kindlalt parim film sealt, Amy Adams peaks saama parima naispeaosatäitja oscari. See Avengersi vend oli ka ok, kuigi ta ei pidanud eriti midagi tegema. Meeldis, et usa ja euroopa olid väga rahulikud kui tulnukad tulid, aga Hiina tahtis kohe rünnata neid. Päriselt oleks ilmselt sama stsenaarium.

Moonlightis pole ühtegi valget venda, vaadake Boyhoodi, seal pole homosid ja gängstereid, aga ka, seekord valge, poisi üleskasvamine. Tänapäeval vist peab ikka mingi sellinne asi olema seal, et maailma näeks, et näe mingit rassisimi ei esine ja parima filmi auhind läheb neegrite filmile.

Hidden Figures, jälle peaosades neegrid ja veel naised ka, suht ebameeldiv oli vaadata, õnneks Kevin Costner tuli ja päästis päeva.

Manchester by the sea oli okeim, aga midagi ei juhtunud eriti.

La La Land oli hea, aga algus oli suht jube, tahtsin juba loobuda.

See Mel Gibsoni film oli suht tavaline usa sõjakas.

Aa Fences ja Lion veel vaatamata, äkki tuleb miskit head sealt.

Professionaal Kasutaja Mustang avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2016

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Vaatasin "50 halli varjundit II" ära. Siit arvustus, Sirp ilmselt avaldab:
    Kas vaatasid seda tõesti ajakirjanduse tõttu? Et maksti peale? Ei vaataks siukest saasta niisama.

Asjahuviline
    Liitus foorumiga
    Apr 2014

Algupärane

Pole teisi oscarifilme peale Arrivali vaadanud, kuid parim neist räägibki logopeedist halva CGI taustal?

Kahur Kasutaja marv3llous avatar
    Liitus foorumiga
    Feb 2009

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas rahvaspordipäev Vaata postitust
    Pole teisi oscarifilme peale Arrivali vaadanud, kuid parim neist räägibki logopeedist halva CGI taustal?
    Victoria Concordia Crescit

Meeskonnaliige Kasutaja kampsun avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2013

Algupärane

Lion nähtud. 8.5/10 lugu tore, teostus tasemel, aga otseselt ülevoolavaid emotsioone ei tekitanud. Vahepeal oli korrutati liialt samu asju.

Oscariaasta parima osas liitun ilmselt massidega - La La Land. Ilus lugu, väga kihvtilt teostatud, hea näitlejatöö ning bittersweet ending.

Honorable mentioniks Nocturnal Animals - vahepeal ajas närvi Amy Adamsi draamatsemine raamatu sisu peale, aga raamat ise oli juba omaette hea film.

Liitus foorumiga
    Sep 2003

Algupärane

Sangarid on tore film. Kahju, et eestlastel rütmitunnetus nigel on, sest materjali on väga heaks filmiks.

"Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

analrapist Kasutaja eika avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Vaatasin ka kaks põhifilmi kinos ära.

La La Landi puhul saan haibist täiesti aru, sest oli hästi tehtud lihtne lugu, mis hoidis väga hästi eemale imalusest ja pigem suutis hästi laveerida nunnususel ja värvilisusel. Peaosatäitjad toimisid ka hästi sümpaatselt, sest kumbki polnud eriti hea laulja ega eriti hea tantsija, mis muutis nad kuidagi...elulisemaks või usutuvamaks (ei oska seda mõtet vist hästi selgitada). Oma olemuselt meenutab filmi Artisti- mõlema puhul oli enne vaatamist tunne "no see ei saa ju omati hea film olla" ja kinost välja tulles olid "vau, päris äge".

Novembri haibist ei saa üldse aru. Mu meelest täiesti kohutavalt kokkulõigatud film, kus on üritatud liiga palju materjali panna kahetunnisesse filmi, mistõttu ühtegi karakterit välja ei mängita, armastajate põhiliin ei toimi ja enamus asjad juhtuvad kuna nad lihtsalt juhtuvad. Ühel hetkel tuleb katk, ühel hetkel viib mingi lambidüüd pirukat, ühel hetkel pannakse keegi paari. Mingi suvaline tõmblemine, millele ei aita kaasa ka amatöörnäitlejad. Raamatuna võis see nii toimida (kuigi seal mängiti ka karakterite tausta rohkem välja), aga filmina mu meelest ei toimi absoluutselt. Rõske pildikeel ja läbiv süngus on muidugi nii Eesti film kui üks Eesti film olla saab, aga samas minu jaoks kadus ära ka sellega raamatu point ehk filmil nagu polnudki otseselt pointi, milles ma aru oleksin saanud (samas ma võibolla rumal). Teisalt on muidugi Kivirähu raamat tekstiliselt nii hea, et sealsed olukorrad ja dialoogid 1-1 väljamängides lihtsalt osad stseenid paratamult toimivad. -e- Kas Eestis on üldse mõni film hiljem "directors cutiga" välja tulnud? Kui ei ole, siis see film võiks küll esimene olla.

Professionaal Kasutaja Mustang avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2016

Algupärane

Mis sa ikka lootsid, eestlased tegid uue filmi, sealt tulebki haip.

Möirgav mölder Kasutaja mcnamara avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2001

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas eika Vaata postitust
    Novembri haibist ei saa üldse aru. Mu meelest täiesti kohutavalt kokkulõigatud film, kus on üritatud liiga palju materjali panna kahetunnisesse filmi, mistõttu ühtegi karakterit välja ei mängita, armastajate põhiliin ei toimi ja enamus asjad juhtuvad kuna nad lihtsalt juhtuvad. Ühel hetkel tuleb katk, ühel hetkel viib mingi lambidüüd pirukat, ühel hetkel pannakse keegi paari. Mingi suvaline tõmblemine, millele ei aita kaasa ka amatöörnäitlejad. Raamatuna võis see nii toimida (kuigi seal mängiti ka karakterite tausta rohkem välja), aga filmina mu meelest ei toimi absoluutselt. Rõske pildikeel ja läbiv süngus on muidugi nii Eesti film kui üks Eesti film olla saab, aga samas minu jaoks kadus ära ka sellega raamatu point ehk filmil nagu polnudki otseselt pointi, milles ma aru oleksin saanud (samas ma võibolla rumal). Teisalt on muidugi Kivirähu raamat tekstiliselt nii hea, et sealsed olukorrad ja dialoogid 1-1 väljamängides lihtsalt osad stseenid paratamult toimivad. -e- Kas Eestis on üldse mõni film hiljem "directors cutiga" välja tulnud? Kui ei ole, siis see film võiks küll esimene olla.
    Pole midagi rõskemat ja süngemat kui Eesti november. Kohati oli see film isegi liiga kammerlikult ilus, võinuks olla meeleolult kaugelt jõhkram ja masendavam. Huvitav, mis pillerkaart sellisest filmist oodatakse?
    And they say her flower is faded now, hard weather and hard booze
    But maybe that’s just the price you pay for the chains you refuse

Bradolf Pitler Kasutaja Mõnuagent 007 avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
    Pole midagi rõskemat ja süngemat kui Eesti november. Kohati oli see film isegi liiga kammerlikult ilus, võinuks olla meeleolult kaugelt jõhkram ja masendavam. Huvitav, mis pillerkaart sellisest filmist oodatakse?
    Jah, sellest saan ma aru, aga mina isiklikult olen väsinud sellest Eesti filmikeelest, et kõik ongi masendav. See on umbes sama, et leia mingi USA film Venemaast, kus poleks talve või lumesadu. Ja eiksi kirjutisele panen ka selle käe alla, et pilt oli ok, aga seal oli täiesti arusaamatuid süžeekäike - sitakook, katk jne.

Eesti koondislane Kasutaja allarn avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2008

Algupärane

et kõik ongi masendav

Meeskonnaliige Kasutaja billybob avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2009

Algupärane

Huvitaks foorumlaste arvamus paari küsimuse puhul:
    1. Parimad katastroofi filmid (lennuõnnetused, loodusjõud jms realistlikud juhtumid)?
    2. Parimad sõja filmid (ajaloolised konfliktid, kaasagsed konfliktid - ww2, vietnam jms realistlikud juhtumid)?

Sõna parimad võibolla mitte ületähtsustada, pigem soovitada endile parima/sügavaima mulje jätnud filmidest.

Forza Italia since 94! Kasutaja count avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2003

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas billybob Vaata postitust
    1. Parimad katastroofi filmid (lennuõnnetused, loodusjõud jms realistlikud juhtumid)?
    2. Parimad sõja filmid (ajaloolised konfliktid, kaasagsed konfliktid - ww2, vietnam jms realistlikud juhtumid)?

Sõna parimad võibolla mitte ületähtsustada, pigem soovitada endile parima/sügavaima mulje jätnud filmidest.
    2. Slaughterhouse-Five (1972) - Vonneguti meistriteose raamatu põhjal vändatud film, mille algallikaks oli tema enda kogetu teises maailmasõjas. Üks väga väheseid filme, kus teise maailmasõja tegevuses kritiseeritakse võitjaid ja näidatakse nende jubedusi süütute inimeste vastu(Dresdeni pommitamine). Oma aja kohta väga hästi tehtud film. Filmi žanr on satiiriline sci-fi (mille eest pärjatud ka auhindaga ja nomineeritud kuldsele gloobusele). Tegu ei ole lihtsalt paugutamise ja plahvatustega ja peab aju ka töös hoidma.
    FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."

Reservmängija
    Liitus foorumiga
    Jan 2015

Algupärane

Kui film on tehtud 60ndatel ja algab sõnaga "The", siis on suht kindel home run. The Great Escape, The Dirty Dozen, The Longest Day, The Sand Pebbles jne.

Straight Outta Kopli Kasutaja Kenny's Heroes avatar
    Liitus foorumiga
    Jul 2011

Algupärane

Jah, sellest saan ma aru, aga mina isiklikult olen väsinud sellest Eesti filmikeelest, et kõik ongi masendav.
    Aga eesti kirjanduskeel on juba masendav - mida kõik koolis väiksest peale lugema peavad. Isegi kui tänapäev enam ammu masendav pole - tuletatakse varajast peale, et ikka päris putsis on alati olnud ja harju ära.

2. lisaks neile, mis giga kirjutas (mis ka on kõik väga head) tuleb pähe veel varasem Paths Of Glory vana Douglasega (kes sai hiljuti 100seks!), Bridge Over The River Kwai ja isiklik lemmik sellest vallast - Lawrence Of Arabia. Uuemast ajast Full Metal Jacket ja Ryan vist ei vaja nimetamistki.
    katastroofi filme aga ei oska nagu kohe öeldagi - enamjaolt nad ju ilgelt sitad.
    He turn-a water into wine.. and he insist that we eat swine. Why don''t you come to grips, that's the sum of it ♫

Perfektsuse Etalon Kasutaja Devil avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2002

Algupärane

Full Metalit näeb varsti ka suurel ekraanil, täpsemalt juuli kolmapäevadel @Plaza.
    "Ma olen Ferrari, aga sa kasutad mind nagu oleksin Fiat. Sul pole mune. Kui kohtud Jose Mourinhoga, siis ei julge sa iitsatadagi. Fuck off!"

Liitus foorumiga
    Sep 2003

Algupärane

Eh-hee, vaatasin ära selle va Assassin's Creedi ja...ma ei tea, mida inimesed sealt ootasid, kuid täitsa törr kraam ju. Ma vist pole toda mängu kunagi mänginud, kuid filmi vaadates tekkis tunne, et olen. Selle tunde tekkimisele aitas uhkelt kaasa bow-wow masin, mis ajalugu taaselustas.

Muidugi oli mingeid imelike lükkeid ka - peategelase isa ja isehakanud kamraadid. Kuid ma kartsin taas a la Warcrafti, kuid õnneks nägin ja tundsin midagi muud...ei pea mängu mängima.

Perfektsuse Etalon Kasutaja Devil avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2002

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
    Eh-hee, vaatasin ära selle va Assassin's Creedi ja...ma ei tea, mida inimesed sealt ootasid, kuid täitsa törr kraam ju. Ma vist pole toda mängu kunagi mänginud, kuid filmi vaadates tekkis tunne, et olen. Selle tunde tekkimisele aitas uhkelt kaasa bow-wow masin, mis ajalugu taaselustas.

Muidugi oli mingeid imelike lükkeid ka - peategelase isa ja isehakanud kamraadid. Kuid ma kartsin taas a la Warcrafti, kuid õnneks nägin ja tundsin midagi muud...ei pea mängu mängima.
    Sellel filmil on mänguga seost vähe, basic idee pmst vaid.
    "Ma olen Ferrari, aga sa kasutad mind nagu oleksin Fiat. Sul pole mune. Kui kohtud Jose Mourinhoga, siis ei julge sa iitsatadagi. Fuck off!"

Elu ilu on õlu Kasutaja Marduk avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2002

Algupärane

Ma olen veits aeglane, aga õnnestus ka lõpuks Arrival ära näha. Väga huvitav lähenemine. Kuigi film oli pea 2h pikk, siis ei pannud aega tähelegi ja mingi moment tundsin, et osad kohad oleks võinud veel pikemalt lahti mängida. Mulle meeldis.

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud