320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Film

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mina näiteks ei ole elus viitsinud vaadata "The Sixth Sense'i" kuna see on maailma kõige laialdasemalt levinud spoiler vist ever.
    Victoria Concordia Crescit

    Kommentaar


      Algselt postitas kyps Vaata postitust
      The Village ja The Others
      The Others on jaa. Õnneks ma nägin seda kunagi PÖFFil. Ja Kuues meel õnnestus mul õnneks ilma selle lõppu teadmata ära vaadata. Oli maksimaalne filmielamus.

      Vaatasin muidu nädalavahetusel kolm filmi veel ära.

      Esmalt võtsin ette järgmisel nädalal telesse tuleva Europa Reporti, mis tundus telereklaami järgi üsna huvitav. Ehk siis ulmefännina hindan tõsist ulmet ja nii siis tundus ka lahe, et mingid djüüdid lähevad Jupiteri kuule asju avastama. Nagu ikka läheb kõik pekki ja kõik on väga kole. Film on eriti odavalt tehtud, kuid sellest hoolimata üsnagi haarav. Aeglaselt kulgevas filmis siiski tisse ei näe, aga ega väga palju rõõmu seal ka pole. https://www.imdb.com/title/tt2051879/?ref_=nv_sr_1

      Siis haarasin mingil põhjusel ette John Boyega karjääriga tutvumise ja esmalt vaatasin ära tema debüütrolli filmis Attack The Block, mis on väga kodune Londoni vaatamine. Brixtoni neegerpätid röövivad noort naist, aga siis lendab taevast alla suvapask ja hakkab tulnukate rünnak. Kohati naljakas, samas lõpuni hoogne meelelahutus, kus ajusid väga vaja pole ja üleüldse on kõik alati väga numpsar. Tisse ka ei näe. https://www.imdb.com/title/tt1478964/?ref_=nv_sr_1

      Siis vaatasin ära Netflixis oleva järgmise Boyega filmi Imperial Dream. See on taaskord selline "mitte midagi ei toimu justkui"-film. Täpselt nagu "Moonlight" või "Florida Project". Härra Boyega tuleb vanglast ja läheb tagasi elama projectisse. Tema lapse ema on ofkoors vanglas, sugulased tahavad koguaeg kriminaalid olla ja mendid ka piinavad. Sellest, kuidas noor mees üritab enda last kasvatada ja kuidas see nii kerge pole, see film räägibki. Nagu öeldud, siis filmis justkui midagi ei toimu, aga eelnimetatuist vaieldamatult parim film. Tisse ei näe.

      Kommentaar


        Algselt postitas kyps Vaata postitust
        The Village ja The Others
        Bruce willisega mirrors vms lisaks siia. (Ei mäleta täpset nime..) ja sama näitlejaga 6th sense
        Je suis Nasfal

        Kommentaar


          Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
          Bruce willisega mirrors vms lisaks siia. (Ei mäleta täpset nime..) ja sama näitlejaga 6th sense
          Mõnu ja marv ignore listis?
          jokers to the right
          clowns to the left of me

          Kommentaar


            Ma mingil põhjusel ei väsi endiselt India melanhoolseid filme kiitmast. https://www.imdb.com/title/tt0986264/ Taare Zameen Par on düsleksia käes vaevlevast poisist, keda peetakse kõikjal koolides laisaks totuks. Tegelikult selgub, et poiss on andekas, aga ta lihtsalt on erivajadusega. Kui USA teeks sellise filmi, siis oleksin ilmselt erroris, aga kolm tundi pikk film oli taaskord väga tore ja väga lahedate indialike laulunumbritega. Mõnukiitus.

            Kommentaar


              aa sa kõvema filmihuvilisena seda kino ja tsoi baasil tehtud leto nimelist filmi ei plaani vaatama minna ja siis kirjutada kuidas oli, teaks kas tasub tallinna sõita või jaa

              Kommentaar


                Algselt postitas metssiga Vaata postitust
                aa sa kõvema filmihuvilisena seda kino ja tsoi baasil tehtud leto nimelist filmi ei plaani vaatama minna ja siis kirjutada kuidas oli, teaks kas tasub tallinna sõita või jaa
                On plaanis küll.

                Kommentaar


                  cool, aga ära siis enda teada jäta muljeid.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas metssiga Vaata postitust
                    aa sa kõvema filmihuvilisena seda kino ja tsoi baasil tehtud leto nimelist filmi ei plaani vaatama minna ja siis kirjutada kuidas oli, teaks kas tasub tallinna sõita või jaa
                    Vähe sellest, et seda tasub minna vaatama, ma lausa soovitan seda filmi. Kuna ise olen suht fänn Tsoi muusika suhtes, siis sai rõõmuga näha tema algus aastate muusikuks kasvamist. Kahjuks on film tihti fantaasiaga üle valatud aga see pigem selleks , et vaatajaile anda mõista muusikute tundeid noil stagna aegadel. Kohe alguses saab aimu, kui ranged ja valvatud olid nende rockerite kontserdid. Publikule tuldi lausa füüsiliselt kallale, kui keegi vähe elavamalt julges muusikale kaasa elada. Ohh olid ajad- istu ja kuula ja kui laul lauldud siis aplodeeri
                    Igatahes soovitan julgelt ja te ei kahetse.

                    Btw. Keskkooli ajal panin poppi ja mõtlesin, et kuidas aega parajaks teha. Vaatasin, et kinos Sõprus mingi film mil nimeks "Süstla Ori". Niimoodi ma avastasingi Tsoi
                    Messi...The never ending legend!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                      Mis on teie arvates kõige lihtsamini spoilitav film, ah?
                      titanic
                      ★★★★★★

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Staadium Vaata postitust

                        Btw. Keskkooli ajal panin poppi ja mõtlesin, et kuidas aega parajaks teha. Vaatasin, et kinos Sõprus mingi film mil nimeks "Süstla Ori". Niimoodi ma avastasingi Tsoi
                        jaa olen näinud, vene keelne nimi on lihtsalt igla, kui keegi otsida tahab, leiab nii netist üles küll. peale muusika seal suurt muidugi vaadata pole, olgem ausad.

                        Kommentaar


                          Millegipärast pidin vaatama filmi Sunshine ja pole kunagi näinud filmi sellise absurdselt sita lõpuga. Random ulmekas mis saaks päris tugeva hinde keeras 25 minti enne lõppu masendavalt sitaks õudukaks mis saaks kümnepalli skaalal kahe. Ehk siis ma ei teagi mis arvata, eks neid filme lõpuga minujaoks varemgi täiesti ära rikutud, aga et zanri muutus lampi enne lõppu? No what the f
                          Je suis Nasfal

                          Kommentaar


                            Algselt postitas metssiga Vaata postitust
                            aa sa kõvema filmihuvilisena seda kino ja tsoi baasil tehtud leto nimelist filmi ei plaani vaatama minna ja siis kirjutada kuidas oli, teaks kas tasub tallinna sõita või jaa
                            Pmst parim film eales.

                            Kommentaar


                              Suvi - Ehk siis muusika on imeline. Ja järjest paremaks ja paremaks läks. Sisult veidi La La Landilik. Ajalooliste detailide täpsus on muidugi kõvasti ümber lükatud, aga keda see tõde ikka huvitab. Lugu siis Tsoi ja Kino esimestest sammudest, lisaks temale oli filmi keskmes zooparki laulja Mike Naumov ja tema naine, kelle mälestustele väidetavalt film ka toetus. Naised olid imeilusad, nägi ka paljaid tisse. Muidugi palju rohkem nägi meeste värke, aga see selleks. Ühesõnaga kaks tundi täielikku naudingut. Ma pole varem näinud, et saalist ei lahku keegi enne tiitrite lõppu.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas metssiga Vaata postitust
                                jaa olen näinud, vene keelne nimi on lihtsalt igla, kui keegi otsida tahab, leiab nii netist üles küll. peale muusika seal suurt muidugi vaadata pole, olgem ausad.
                                Filmis Suvi on taaskord muusika esikohal ja võin kinnitada, et peale muusika on ka stsenaarium väga lahe
                                Messi...The never ending legend!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X