Lehekülg 314, kokku 314 EsimeneEsimene ... 214264304310311312313314
Näidatakse tulemusi 6 261 kuni 6 265, kokku 6265

Teema: Film

Bradolf Pitler Kasutaja Mõnuagent 007 avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Marduk Vaata postitust
    Käisin ka seda vaatamas. Rahvast pold sitaks, aga kõrval istuv düüd kes oli oma tulevase ex-piffi 1st datele toonud jä umbes 5ndaks minutiks magama.
    Visuaal oli ok, sest noh kellele ei meeldiks drooniga tehtud kino eks? Aga story, kui selline oli ... hmmmm mis story? Ma ei saanud aru kas ma vaatasin 1 põdra elu 3 aasta vältel või näidati randomilt loomi, kes 3a jooksul olid kaamera ette jäänud. Kaader kobrast, siis põder, natukene saarmast hulka, ja hops juba haigutavad hülged..... Imelik.
    Ma jäin ka muidugi üsna kiirelt magama... Aga rahvast oli minu jaoks Haapsalu kohta üllatavalt palju.

Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Nüüd on neid filme kaks, millelt ma olen keset filmi ära kõndinud. Saage tuttavaks, Crazy Rich Asians. Ühesõnaga esialgu on vaene majandusdoktor ja tema poiss-sõber. Korraga tuleb poiss-sõbrale, kes on väga armas, aga väga kokkuhoidlik, kutse sõbra pulma ja ta mõtleb, et võtab enda armsa majandusdoktori Singapuri enda perekonnaga tutvuma.
    Majandusdoktor muidugi ei tea, et tema poiss-sõber on umbes kogu Aasia kõige rikkama perekonna liige Nick Young. Muudkui imestab, et ohmygod, kui ilusad esimese klassi sviidid on lennukis ja "issand, kas sa oled rikas" ikka, et siis sviidis armsalt musitada.
    Ja siis jõuavad nad Singapuri, kus tehakse ilus külastus kohalikule söögiturule, kus räägitakse pikalt, et milline imeline kultuur seal peitub ja siis süüakse ja tehakse "oh, see on maailma parim söök". Enne seda muidugi imestatakse, et "oh kui ilus lennujaam siin Aasias on, meil NY-s on selline kole" ja sõidetakse imelise ilusa ilmaga, juuksed lehvimas. Kõikjal on muidugi endale koha ostnud mitmed suurfirmad, kelle riistad on kõik megadisainiga.
    Aga kõik pole nii pilvitu, sest teised Nick Youngi pereliikmed on tegelikult väga rikkad ka ja nemad pole nii tagasihoidlikud ja üleüldse tahab pere matroon, et mees ikka abielluks mõne enda seisusest tegelasega, mitte mingi vaese majandusdoktoriga. Ainus toetaja on neil Nicki õde, kellel on ka lihtinimene abikaasaks, kes on väga tähtis sõjaväelane olnud, aga nüüd on suure firma tegevjuht, aga ka ikkagi maruvaene, sest naine peab tema eest varjama, kui ta ostab 1,2-millised Birma kõrvarõngad. Aga mitte seepärast, et ta mees pahane oleks, kuid tal on endal piinlik, et ta nii rikas on ja nii palju asju ostaib, sest tema ideaalse sixpackiga mees on väga romantiline, aga tunneb end vaese sõjaväelase ja tegevjuhina äkki veidi ebamugavalt.
    Ühesõnaga sel hetkel mul aitas. Ohkasin, võtsin asjad ja kõndisin minema. Ma olen neid 90-ndate stiilis Tahmanägusid ja Ka rikkad nutavad asju näinud küllalt. Tõsi, seal oli ikka tõeliselt vaene naine ja rikas mees, aga siin on veidi vähem vaene majandusdoktor ja väga rikas mees. Keegi ei anna kellelegi piitsa ka, mistõttu pole film isegi 50 halli varjundi tasemel, vaid selline leebem variant. Kedagi paljalt ka ei näe, lihtsalt kõik on rõõmsad, et nad on nii rikkad, aga kahjuks on ikka vana põlvkond natuke tagurlik ja üleüldse. Lõpuks tõenäoliselt ikka lepitakse ära ja vaene majandusdoktor saab sõrmuse sõrme ja trullallaa.
    Rotten Tomatoes annab filmile 92 prossa, aga ilmselt seepärast, et muidu tunduks asi rassistlik, sest kuidas saab öelda sitast filmi kohta, kus on peaosas asiaadid. Mitte, et viimasel aastal pole umbes iga kolmas USA film toimumas kas osaliselt või täielikult Aasias ja näitlejate seas on ka alati keegi Aasiast. Äkki võiks meil ka hakata tegema filme laiematele turgudele? Näiteks Põrgu Jaani asemel võiks olla Põrgu Liu ja saaksimegi selle pasa äkki Kadri Simsoni kaudu Aasiasse maha müüdud?

Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Aasta jooksul on filmisõpru külastanud kaks legendaarset karu – karupoeg Paddington endanimelise saaga teises osas ja karupoeg Puhh kohe kinodesse jõudvas filmis „Christopher Robin ja Karupoeg Puhh”.

Elukoht: mõlemal karupojal London.
    Liik: Paddington on päris ehtne rääkiv karu Süva-Peruust, Puhh on täitsa rääkiv mängukaru Christopher Robini (Ewan McGregor) lapsepõlvest.
    London kummaski filmis: Paddington seikleb tänapäeval ja tema Londonis pole rääkiv karu eriline haruldus. Puhh tuleb Londonisse pärast II maailmasõda ja seal peavad kõik rääkivat karu hulluseks. Välja arvatud muidugi Christopher Robin.
    Põhiprobleem: Paddington peab heitlema teda ohustavate tegelastega – esimeses osas üritab Nicole Kidman temast topist teha ja teises osas satub ta Hugh Granti kuritöö eest vanglasse. Puhh tuleb päästma tööstressis olevat Christopher Robinit.
    Kõige naljakam moment: Paddington unustab teises osas vangla pesumajas töötades pesumasinasse punase soki. Tagajärg on traagiliselt koomiline. Iiah sõidab jalad ülespoole kose suunas. Tagajärg on koomiliselt traagiline.
    Perekond: Paddingtonis on tegu korraliku tuumikperekonnaga, kus isa küll toriseb ja on ülihoolitsev, kuid keda tasakaalustab hipist pereema. Lapsed on varateismelised. Puhhi filmis on perekonnapea ületöötanud mees, abikaasa tunneb end üksinda ja laps on 8-9-aastane õnnetu tähelepanupuuduses tütar.
    Pahalane: Kidman ja Grant teevad väga kõhedad rollid, eriti Kidman. Puhhis on pahaks tegelaseks egotsentrikust ülemus, kes laseb Christopher Robini peal liugu.
    Kõrvaltegelased: Paddingtonis teevad paljud Inglismaa tuntumad näitlejad väga häid kõrvalosasid – eelkõige peaks mainima teise osa Brandon Gleesoni vanglakokana. Puhh rõhub pigem McGregori sarmile ja kõrvaltegelased oluliselt pilti ei jõua. Ühe ühise näitlejana jookseb läbi briti humorist Simon Farnaby, kes Paddingtoni filmides ei suutnud kuidagi teha vahet naiseriietes meestel ja pärisnaistel, Puhhis on tal lühike, aga meeldejääv taksojuhi roll.
    Nutujärjestus: Kõige kindlam nutufilm on Paddington 2, seejärel Puhh ja kolmandal Paddingtoni esimene seiklus.
    Kellele kumbki film mõeldud on: Paddington on otsast otsani koguperefilm. Võivad vaadata kolme-aastased, võivad vaadata pensionieelikud. Inglise kinokunsti üks vaieldamatuid tippteoseid antud vallas. Puhh sobib pigem juba vanemale vaatajale, sest põhirõhk on keskealise Christopher Robini peal, kelle jõudmine lapsepõlve rõõmude-murede juurde peaks põhiliselt sobima natuke elukogenumale vaatajale. Lapsele meeldivad kindlasti ka vägaarmsad animeeritud loomad, aga nende saabumise ja põhitegelaseks saamiseni läheb aega.
    Rottentomatoesi hinnang: Paddingtoni filmid vastavalt 98% ja 100% heakskiitu, Puhhil 71%.
    Õhtulehe hinnang: Paddintoni esimene film 9, Paddingtoni teine film 10, Robini ja Puhhi ponnistus tubli 8.

Asjahuviline Kasutaja Stok avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2007

Algupärane

Loving Vincent.

Kahjuks ei ole film meie vinniest, vaid Vincent van Goghist. Film on täielik käsitöö, 100 poolakat maalisid kõik kaadrid õlivärvidega. Nomineeriti animatsiooni kategoorias parima filmi Oscarile ja mina ei saa aru, miks ei võitnud. Olen Coco'd näinud ja see pole midagi ligilähedastki. Ma olen liiga stunned, et pikemat hosiannat laulda, vaadake ja unustage esimese maailma mured.

Tisse ei näidatud, aga siiski lastele ei soovitata, sest filmis suitsetatakse ja juuakse ohtralt.
    "This team will be a bit different next season, it is clear," said Klopp. "We will do something with transfers."

Maldini Baresi Rivera Kasutaja Jasper avatar
    Liitus foorumiga
    May 2003

Algupärane

ma ei osanudki muud moodi tõlgendada seda kui, et austus tehtud töö eest ja äge kontseptsioon. nii võiks ka teised kuulsad pintslimehed minusugusteni tuua.
    jokers to the right
    clowns to the left of me

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud