Lehekülg 308, kokku 308 EsimeneEsimene ... 208258298304305306307308
Näidatakse tulemusi 6 141 kuni 6 151, kokku 6151

Teema: Film

Asjahuviline Kasutaja ericbana avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Kinno tuleb suvine armastusfilm "Utoya, 22. juuli",
    Artiklis on filmi pealkiri vale kuupäevaga saanud. Kirjutad, et 22. juuni.

Bradolf Pitler Kasutaja Mõnuagent 007 avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas ericbana Vaata postitust
    Artiklis on filmi pealkiri vale kuupäevaga saanud. Kirjutad, et 22. juuni.
    tänud.

Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Eile mõtlesin õhtul kinno minna, aga avastasin õhtul, et olen kõike näinud või olid filmid mingid vene õudukad või sipelgamees. Oh, well, eks ma siis lendasin Netflixi ja vaatasin ära filmi Beasts Of No Nation https://en.wikipedia.org/wiki/Beasts..._Nation_(film)
    Film ühest nimetust Aafrika perseaugust, kus kõik sõdivad, kõiki tapetakse ja selle keskmes on üks lapssõdur, kelle isa ja vend tapetakse, seejärel satub ise Idriss Elba kehastatava sõjaisanda manu. Film on vägivaldne, kurb ja erakordselt rumalaid musti mehi täis. mis on ka muidugi aafrikalik. Tappa kõik, kes pole omad. Vahet pole - naised, lapsed, mehed. Mõjus ja hea film. Soovitan.

Seejärel käisin vaatamas filmi The Equalizer 2. https://en.wikipedia.org/wiki/The_Equalizer_2
    Esiteks on kõik Denzeli actionfilmid samasugused. Denzel on juba selline omamoodi Clint Eastwood, aga must. Vana ja õpetlik, aga samas ka võimeline vägivallaks. Võitlusstseenid olid okeid, aga muidu film venis ja omas sellist Gran Torinolikku vana mees-noor poiss sidemega suhet, mis kukkus välja veidi pigem Karate Kidi moodi. Filmi kõige häirivamaks osaks oli see, et mu kõrvale istus üks Delfi djüüd, kes terve filmi mölises. Nahh, ma vihkan seda filmi juures kõige enam, et keegi muudkui jahvatab "oh, see oli lahe" või "ah, see oli nüüd nõme". Fakk, äkki meeldinuks mulle film isegi rohkem, aga lõpptulemus oli mõnumittesoovitus.

Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Spoilerid on ikka ühed hirmsad asjad. Kunagi kirjutas Bill Simmons ühes kossuraamatus, kuidas ta märkas sõbra kotis "Usual Suspectsi" VHS-i ja ütles naljaga pooleks "Kevin Spacey ongi Kayser Söze". Seepeale ei rääkinud sõber temaga enam mitu aastat. Samamoodi võib ära rikkuda "Fight Clubi", "Seveni" ja "Kuuenda meele". Noh, et on sitaks põnev, aga siis tead ikka, mis lõpus juhtub.
    Mul juhtus nüüd selline olukord, et vaatasin elus esmakordselt ära filmi "Unbreakeble". Jah, see on piinlik, et ma seda varem näinud polnud, aga kuidagi oli nii juhtunud. Ja ilmselt andis selleks tõuke üks juhtum aastast 2003, mil mu toonane tüdruksõber seda filmi vaatas ja seejärel ühe ropsuga mulle kõik ära rääkis. Ka nö. lõpupuändi. Ja nii ma vaatasin filmi ja teadsin umbes täpselt, et mis on ja kus on ja kes on. Üsna kurblik. Film oli ju iseenesest täitsa nitšekas, aga ikkagi. Muidugi aitas sellele kaasa ka film "Split", mida käisin vaatamas suure huviga, kuna üks Novodi vendadest rääkis selle filmi kohta, et filmi lõpp olla kõige oossomim olnud. Olin ilgelt põnevil, et mis värk on? KAs tulevad tulnukad? Või on kellelgi paljad tissid? Ei, oli ainult Bruce Willis, mis viitas sellele, et tuleb mingi supersari jälle. Ühesõnaga see postitus koosnes ainult spoileritest. Mis on teie arvates kõige lihtsamini spoilitav film, ah?

Eesti koondislane Kasutaja Staadium avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2012

Algupärane

Spoilerid on ikka ühed hirmsad asjad. Kunagi kirjutas Bill Simmons ühes kossuraamatus, kuidas ta märkas sõbra kotis "Usual Suspectsi" VHS-i ja ütles naljaga pooleks "Kevin Spacey ongi Kayser Söze". Seepeale ei rääkinud sõber temaga enam mitu aastat. Samamoodi võib ära rikkuda "Fight Clubi", "Seveni" ja "Kuuenda meele". Noh, et on sitaks põnev, aga siis tead ikka, mis lõpus juhtub.
    Mul juhtus nüüd selline olukord, et vaatasin elus esmakordselt ära filmi "Unbreakeble". Jah, see on piinlik, et ma seda varem näinud polnud, aga kuidagi oli nii juhtunud. Ja ilmselt andis selleks tõuke üks juhtum aastast 2003, mil mu toonane tüdruksõber seda filmi vaatas ja seejärel ühe ropsuga mulle kõik ära rääkis. Ka nö. lõpupuändi. Ja nii ma vaatasin filmi ja teadsin umbes täpselt, et mis on ja kus on ja kes on. Üsna kurblik. Film oli ju iseenesest täitsa nitšekas, aga ikkagi. Muidugi aitas sellele kaasa ka film "Split", mida käisin vaatamas suure huviga, kuna üks Novodi vendadest rääkis selle filmi kohta, et filmi lõpp olla kõige oossomim olnud. Olin ilgelt põnevil, et mis värk on? KAs tulevad tulnukad? Või on kellelgi paljad tissid? Ei, oli ainult Bruce Willis, mis viitas sellele, et tuleb mingi supersari jälle. Ühesõnaga see postitus koosnes ainult spoileritest. Mis on teie arvates kõige lihtsamini spoilitav film, ah?
    Kui nii väga soovid, siis võin viimase Jurassic Park lõpu sulle ettekanda
    Messi...The never ending legend!

Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Staadium Vaata postitust
    Kui nii väga soovid, siis võin viimase Jurassic Park lõpu sulle ettekanda
    See on poogen. Ilmselt ei vaata kunagi.

Maldini Baresi Rivera Kasutaja Jasper avatar
    Liitus foorumiga
    May 2003

Algupärane

mul on hea meel, et ma ei teadnud Hard Core Logo lõppakordi.
    jokers to the right
    clowns to the left of me

suvaline rattapede Kasutaja kyps avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algupärane

Mis on teie arvates kõige lihtsamini spoilitav film, ah?
    The Village ja The Others

Kahur Kasutaja marv3llous avatar
    Liitus foorumiga
    Feb 2009

Algupärane

Mina näiteks ei ole elus viitsinud vaadata "The Sixth Sense'i" kuna see on maailma kõige laialdasemalt levinud spoiler vist ever.
    Victoria Concordia Crescit

Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas kyps Vaata postitust
    The Others on jaa. Õnneks ma nägin seda kunagi PÖFFil. Ja Kuues meel õnnestus mul õnneks ilma selle lõppu teadmata ära vaadata. Oli maksimaalne filmielamus.

Vaatasin muidu nädalavahetusel kolm filmi veel ära.

Esmalt võtsin ette järgmisel nädalal telesse tuleva Europa Reporti, mis tundus telereklaami järgi üsna huvitav. Ehk siis ulmefännina hindan tõsist ulmet ja nii siis tundus ka lahe, et mingid djüüdid lähevad Jupiteri kuule asju avastama. Nagu ikka läheb kõik pekki ja kõik on väga kole. Film on eriti odavalt tehtud, kuid sellest hoolimata üsnagi haarav. Aeglaselt kulgevas filmis siiski tisse ei näe, aga ega väga palju rõõmu seal ka pole. https://www.imdb.com/title/tt2051879/?ref_=nv_sr_1

Siis haarasin mingil põhjusel ette John Boyega karjääriga tutvumise ja esmalt vaatasin ära tema debüütrolli filmis Attack The Block, mis on väga kodune Londoni vaatamine. Brixtoni neegerpätid röövivad noort naist, aga siis lendab taevast alla suvapask ja hakkab tulnukate rünnak. Kohati naljakas, samas lõpuni hoogne meelelahutus, kus ajusid väga vaja pole ja üleüldse on kõik alati väga numpsar. Tisse ka ei näe. https://www.imdb.com/title/tt1478964/?ref_=nv_sr_1

Siis vaatasin ära Netflixis oleva järgmise Boyega filmi Imperial Dream. See on taaskord selline "mitte midagi ei toimu justkui"-film. Täpselt nagu "Moonlight" või "Florida Project". Härra Boyega tuleb vanglast ja läheb tagasi elama projectisse. Tema lapse ema on ofkoors vanglas, sugulased tahavad koguaeg kriminaalid olla ja mendid ka piinavad. Sellest, kuidas noor mees üritab enda last kasvatada ja kuidas see nii kerge pole, see film räägibki. Nagu öeldud, siis filmis justkui midagi ei toimu, aga eelnimetatuist vaieldamatult parim film. Tisse ei näe.
    https://www.imdb.com/title/tt3331028/?ref_=nv_sr_1

Eesti koondislane Kasutaja Linnupoja avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2013

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas kyps Vaata postitust
    Bruce willisega mirrors vms lisaks siia. (Ei mäleta täpset nime..) ja sama näitlejaga 6th sense

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud