320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Film

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    tänud, seltsimehed, minek!

    Kommentaar


      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
      Meeletult frustreeriv film, mis on ka mõte, et noored on paanikas, käituvalt vastupidi mugavale "istun kinotoolis ja kirun, et nahh, te nii teete". Breivikut on näha paariks sekundiks ja kogu film kestab täpselt nii kaua, kui Breivik saarel mürgeldada sai.
      Ajalehte kirjutasin nii. Tisse ei näinud ka.
      Käisin ka vaatamas nüüd. Nojah. Erilist muljet küll ei jätnud. Aga vb ei olnud vastavas meeleolus, et mingeid 10 minutilisi stseene kuskil metsas juurikate vahel hingeldamisest vaadata.

      Kommentaar


        Mingil kummalisel põhjusel olen ma ära vaadanud kõik Purge'i filmid ja nüüd tuli kinno uus üllitis "The First Purge", mis on selline ajuvaba meelelahutus, mis üritab omada ka mingit ühiskonnakriitikat (väike viide trumpile ja siis mustade kehvale olukorrale getos), kuid üldiselt on film pool tundi munemist ja siis ajuvaba tapmist. Ma ei mäletagi varasematest Purge'dest, et oleks nii palju ja sihitult tegelasi maha notitud, aga ausalt öeldes ei mäleta ma ka eelmistest filmidest suurt midagi. Olid sellised lihtsad popkorni meelelahutused, aga IMDB-s läks senistest osadest kõige madalama hindega, kuna lihtsalt oli totter.
        Tisse ka ei näinud. https://www.imdb.com/title/tt6133466/?ref_=tt_rec_tt

        Kommentaar


          Purge seeria puhul soundtrackid on täitsa kuulatavad , filmid on nagu on, kolmas ja esimene on rohkem vaadatavad, viimast pole veel näinud.
          Felix: Oh, bollocks!
          Elmo: Dog's bollocks?
          Felix: No, just plain fucking bollocks!
          Elmo: No dog involved?

          Kommentaar


            Fantastika huvilistele soovitaks Extinction nimelist filmi, kus mingil määral põnevust on ja tiba ka erieffekte. Tegelt mis mulle meeldis filmis, oli pöörde punkt. Lühidalt öeldes on film huvitav ja üllatusi on rohkem, kui üks.

            Kuigi tegemist on Netflixi filmiga, siis spoilima ma seda vast ei hakka

            Plagued by dreams of an alien invasion, a family man faces his worst nightmare when an extraterrestrial force begins exterminating Earth's inhabitants.
            Messi...The never ending legend!

            Kommentaar


              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
              Suvi - Ehk siis muusika on imeline. Ja järjest paremaks ja paremaks läks. Sisult veidi La La Landilik. Ajalooliste detailide täpsus on muidugi kõvasti ümber lükatud, aga keda see tõde ikka huvitab. Lugu siis Tsoi ja Kino esimestest sammudest, lisaks temale oli filmi keskmes zooparki laulja Mike Naumov ja tema naine, kelle mälestustele väidetavalt film ka toetus. Naised olid imeilusad, nägi ka paljaid tisse. Muidugi palju rohkem nägi meeste värke, aga see selleks. Ühesõnaga kaks tundi täielikku naudingut. Ma pole varem näinud, et saalist ei lahku keegi enne tiitrite lõppu.
              https://www.imdb.com/title/tt7342838/
              et ma ise ootasin tegelikult, et ongi rohkem tsoi ja kino põhine film. aga ei olnud. pmst oleks võinud selle tegelase nimi olla ükskõik mis, ajalooline isik polnud midagi määrav. küll aga, ei teinud see filmi kuidagi kehvemaks, pigem vastupidi. aga nii oligi muidu, hunnik väga head muusikat, paras ports ootamatuid ja ägedaid lahendusi( muusikavideo laadsed stseenid ühistranspordis, eksole).kahjuks ei saanud sõpaka esilinastusele piletit ja käisin solarises, kus oli millegipärast otsustatud,et filmi eel võiks mingit möga ajada mart niineste, mida ta ka siis väga kohmetul moel ka tegi, õnneks oli vene sõbra kaasa võtnud, kes ka päris hästi aru ei saanud, miks ta seal on või mis ta teeb, aga nii kohmetu õnneks polnud. kokkuvõttes mõjus duo üsna koomiliselt.vb pidigi, ei tea. aga igatahes, täitsa laadna film, mitme loo järel oleks taht plaksutada, nagu kontserdil.

              ahjaa sobis ka täitsa muga kaasas olnud inimesele, kelle jaoks kino ja tsoi või vene rock suurt midagi enne ei tähendanud.

              Kommentaar


                Käisin ka nüüd üle pika aja kinos - saagiks film Mission Impossible: Fallout. Ja, noh, ma pole tükk aega midagi nii ajuvaba, aga samas ka nii lõbusat näinud. Ehk tagaajamised toimuvad - jalgsi, mootorrattaga, mööda katuseid parkuurides, hellahopteritega, autodega ja ilmselt mille kõigega veel. Cruise ja tema vastaskandidaat on tõelised crash test dummied, kes ei saa mitte kunagi väga viga (hellahopterite kräsh). Filmi nö. süžeepöörded on kildi kaugusele näha ja kohe on ka aru saada, et kes see nn. paha on, aga sellest hoolimata on koguaeg pedaal põhjas, kaklused on lahedad (kuigi ka veidi pikad) ja loodus on päris ilus (kuni neid õhku ei lasta). Simon Pegg teeb totraid nalju, Ving Rhames üritab vahepeal ka näidelda.

                Ehk aju välja ja siis on jummala okei meelelahutus. Piinlik ei hakka ei enda üle, et päris tore on, ega ka Tom Cruise'i üle (ta ei hüppa ühegi diivani peal).

                Kommentaar


                  Avengers: Infinity War - ma olen täitsa üllatunud. Väga hea mixtape. Pidin küll kaks korda vaatama ja ka teisel korral kippus kohati silm kinni vajuma, kuid seda juhtub praegu niigi igas asendis.
                  see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                  "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                  "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                  Kommentaar


                    Mamma Mia 2 pani mul pisarad voolama ja puhastas seestpoolt nagu Paberi peatuse püha õli.
                    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                    Kommentaar


                      Ma pole kunagi eriline Spike Lee fänn olnud - minu jaoks oli näiteks "Do The Right Thing" oli lihtsalt väga tagurpidirassistlik, "Malcolm X" oli niisama tore film ja "St. Anna imest" ei mäleta ma midagi. Aga Blackkklansman oli jummala super. Heade näitlejatöödega (Adam Driver ftw), ääretult stiilne (umbes nagu Quentin Tarantino nullindate filmides) ja poliitsõnum, mis kindlasti ekreiitidele ei meeldi, aga mille edastamist kartsin ma tükk maad must-valgemalt, aga seda väga ei juhtunudki. Kõik oli õiges mõõdus ja grotesksus oli kõva. Naerda sai ka väga korralikult. Ehk siis politseinik infiltreerub KKK-sse, aga on samal ajal neeger ja peab saatma ennast kehastama juudi ja kogu tulemus on korralik segadus.
                      Üks aasta parimaid filme, üsna raudkindlalt.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                        Blackkklansman oli jummala super.
                        Jasper ka kiidab.
                        Joga Bonito!!!

                        Kommentaar


                          A Quiet Place. täitsa tore oli. liigse vaikusega hakkavad aga filmivälised soundid elamust rikkuma. seda pole siin arutatud? keegi avalikus kinos ei vaadanud seda?

                          lõpp ei meeldinud. tundus nagu üle jala.
                          Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                          Avengers: Infinity War - ma olen täitsa üllatunud. Väga hea mixtape. Pidin küll kaks korda vaatama ja ka teisel korral kippus kohati silm kinni vajuma, kuid seda juhtub praegu niigi igas asendis.
                          üldiselt vaatan superherokaid koos öepojaga ja siis see on rohkem aja tapmine, kui vaatamine, aga seda vaatasin üksi ja mulle meeldis. ilma karaktereid tundmata võib pisut liig olla? pahalaste non-storyd mõjusid mulle pisut eemaletõukavalt.

                          Deadpool 2. meeldis rohkem kui esimene. lemmikud olid wedgie koht ja Enya. kahju, et Prorapsuperstari ei kasutatud, oleks olnud ideaalne.

                          Thor Ragnarok oli ka hea. kõik, mis Guardians of the Galaxy lubati olevat.
                          jokers to the right
                          clowns to the left of me

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                            A Quiet Place. täitsa tore oli. liigse vaikusega hakkavad aga filmivälised soundid elamust rikkuma. seda pole siin arutatud? keegi avalikus kinos ei vaadanud seda?

                            lõpp ei meeldinud. tundus nagu üle jala.
                            Vaatasin. Ei häirinud. Saal oli suht tühi ka muidugi.
                            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                              Vaatasin. Ei häirinud. Saal oli suht tühi ka muidugi.
                              viipekeele stseenidel olid subtiitrid ka?
                              jokers to the right
                              clowns to the left of me

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                                viipekeele stseenidel olid subtiitrid ka?
                                Kindlalt ei mäleta, aga vist olid jah.
                                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X