320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Film

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Seitse filmisoovitust aprillikuust.

    Forbidden Planet (Fred McLeod Wilcox, 1956) 7,5/10 - üks paljudest 1950ndate ulmefilmidest.
    Annie Hall (Woody Allen, 1977) 8/10 - intelligentne ja ladus komöödia.
    The Diary of a Chambermaid (Luis Buñuel, 1964) 8/10 - õnnestunud film Hispaania kuulsaimalt režissöörilt. Peaks kunagi ka Jean Renoiri versiooni antud romaanist ära vaatama.
    The End of Summer (Yasujirô Ozu, 1961) ja Floating Weeds (Yasujirô Ozu, 1959), mõlemad 9/10 - meisterrežissöör Yasujirô Ozu filmid jutustavad lihtsa ja ilusa loo, kuid seda viisil, mida vaid eelmainitud režissöör suudab saavutada.
    Au Hasard Balthazar (Robert Bresson, 1966) 8/10 - originaalne, parimas mõttes. Robert Bressonile omaselt väga vähese dialoogiga, mida võib pidada filmikunsti kõrgeimaks laeks – jutustada lugu ja anda edasi filmi mõte ilma rääkimist kasutamata.
    Time of the Gypsies (Emir Kusturica, 1988) 9/10 - Kusturica filmid on väga sarnase käekirjaga, aga Cannes´i filmifestivalil parima režissööri auhinna pälvinud Time of the Gypsies on üks Kusturica parimaid, kui mitte parim film.


    Time of the Gypsies

    Kommentaar


      Kust sa neid vanasid filme leiad ja vaatad?
      Joga Bonito!!!

      Kommentaar


        Algselt postitas 2mSööt3mMööda Vaata postitust
        Kust sa neid vanasid filme leiad ja vaatad?
        DVD ja Blu-ray. Laenutan või ostan. Vaatamiseks kodukino.

        Kommentaar


          wtf, veel on kuskil videolaenutused?
          jokers to the right
          clowns to the left of me

          Kommentaar


            Algselt postitas Jasper Vaata postitust
            wtf, veel on kuskil videolaenutused?
            Raamatukogust.

            Kommentaar


              Ma tunnen end marupetetult. Et treilerid näitasid, nagu tunnistaks Ridley Scott, et Prometheus läks totaalselt persse, et lähme nüüd Alieni sarja juurde tagasi. Ilmselt lasin ootustel üles minna, kuna nägin juba enne filmi öösel lapsepõlvest jäänud õudukaid xenomorphidest. Reklaam tundus justkui Aliens, mis on siiani minu lemmikfilm.
              Ja siis algab film, mis esimese 30 minuti jooksul on väga tore. Kosmos, nagu kerged jamad, kerge ärevus, muusika viitab ka otseselt Aliensile. No peab tulema.
              Ja siis need kuradi jobud maanduvad mingil planeedil, millest nad midagi ei tea ja nad on ofkoors nii kuradi lahedad ja lähevad sinna ilma igasuguse kaitsevahendita (millises teises kosmosefilmis minnakse teisele planeedile ilma skafandrita? Ok, Flesh Gordon, aga mujal). Tundub nii eriti loll, et piinlik hakkab, aga siis läheb asi edasi.
              Korraga on film nagu mingi kuradi faking Riddicki kroonikad, mingid ebamaiste mollidega elukad on kivistunud, kusagil on mingi jumalakompleksiga David ja see kuradi jahu kestab ja kestab.
              Nagu fakk, ma saan aru, et Ridley Scott on sellises eas, et keha enam naisi ei talu, et siis pidada mehed minema selliseks, et mõtlevad päritolu, elu mõtte ja türateabmillepeale, aga kuradi Scott võiks seda teha oma sõpradega, kirjutada raamatu või arvamuslugusid. Ära, kurat, faking riku kõige oossomimat filmisarja ära. Nagu palun, ei.
              See film polnud mingi Alieni eellugu, vaid puhas kuradi Prometheuse (mis kukkus totaalselt ju persse) järellugu. See, et kohati müdistati xenomorphoga, oli ülioossom, aga siis peksis ikka mingi "ojee, jumal, looja, anna, faking, kuradi, fakk"-sisse.
              Parem Prometheusest, valgusaastaga maas Aliensist. Mingi keskmine kuradi, ah, ma ei teagi. Nautisin rohkem, kui keskmist Marveli filmi, aga pettumus on ikka nii faking suur. See pidi olema ju tore film....

              Kommentaar


                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                Ma tunnen end marupetetult. Et treilerid näitasid, nagu tunnistaks Ridley Scott, et Prometheus läks totaalselt persse, et lähme nüüd Alieni sarja juurde tagasi. Ilmselt lasin ootustel üles minna, kuna nägin juba enne filmi öösel lapsepõlvest jäänud õudukaid xenomorphidest. Reklaam tundus justkui Aliens, mis on siiani minu lemmikfilm.
                Ja siis algab film, mis esimese 30 minuti jooksul on väga tore. Kosmos, nagu kerged jamad, kerge ärevus, muusika viitab ka otseselt Aliensile. No peab tulema.
                Ja siis need kuradi jobud maanduvad mingil planeedil, millest nad midagi ei tea ja nad on ofkoors nii kuradi lahedad ja lähevad sinna ilma igasuguse kaitsevahendita (millises teises kosmosefilmis minnakse teisele planeedile ilma skafandrita? Ok, Flesh Gordon, aga mujal). Tundub nii eriti loll, et piinlik hakkab, aga siis läheb asi edasi.
                Korraga on film nagu mingi kuradi faking Riddicki kroonikad, mingid ebamaiste mollidega elukad on kivistunud, kusagil on mingi jumalakompleksiga David ja see kuradi jahu kestab ja kestab.
                Nagu fakk, ma saan aru, et Ridley Scott on sellises eas, et keha enam naisi ei talu, et siis pidada mehed minema selliseks, et mõtlevad päritolu, elu mõtte ja türateabmillepeale, aga kuradi Scott võiks seda teha oma sõpradega, kirjutada raamatu või arvamuslugusid. Ära, kurat, faking riku kõige oossomimat filmisarja ära. Nagu palun, ei.
                See film polnud mingi Alieni eellugu, vaid puhas kuradi Prometheuse (mis kukkus totaalselt ju persse) järellugu. See, et kohati müdistati xenomorphoga, oli ülioossom, aga siis peksis ikka mingi "ojee, jumal, looja, anna, faking, kuradi, fakk"-sisse.
                Parem Prometheusest, valgusaastaga maas Aliensist. Mingi keskmine kuradi, ah, ma ei teagi. Nautisin rohkem, kui keskmist Marveli filmi, aga pettumus on ikka nii faking suur. See pidi olema ju tore film....
                Ehk siis Alieni ja eriti Aliensi fänn ei tohiks vaadata seda? Ma enamasti ei hakka isegi vaatama kui tean eeldada, et tuleb miskit jama, need Prometheusid ja asjad jätsin heaga vahele. Jätan ka selle vist vahele.

                Kommentaar


                  'Aliens' on õnneks üldse nii õnnetult halb frantsiis, et minu jaoks isiklikult pole hullu. Aga kui Ridley kuidagimoodi produtsenditoolilt suudab Villeneueve'i tehtava 'Blade Runneri' ära tussida, siis olen küll kurb. Hetkel tahaks loota üht parimat 2017 aasta filmi sellest.

                  Victoria Concordia Crescit

                  Kommentaar


                    Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                    'Aliens' on õnneks üldse nii õnnetult halb frantsiis, et minu jaoks isiklikult pole hullu. Aga kui Ridley kuidagimoodi produtsenditoolilt suudab Villeneueve'i tehtava 'Blade Runneri' ära tussida, siis olen küll kurb. Hetkel tahaks loota üht parimat 2017 aasta filmi sellest.

                    Pole ime, et sa Arsenali fänn oled. Munadega asjad on teile vist vastunäidustatud. Ja nad tussivad su kuradi BD ka ära. fakk.

                    Kommentaar


                      Häh, Blade Runner ette teada feil. Milleks üldse näppida selliseid filme, mis peavadki üheks filmiks jääma ja on perfektsed nii nagu nad olid. Ah jah, ilgelt rahhi.

                      Isiklikult panen panuse suvel tulevale Dunkirkile, kui tõenäolise nr 2 filmile sel aastal (peale T2'te muidugi).
                      ★★★★★★

                      Kommentaar


                        Jah see aasta on huvitav, lemmik sari Twin Peaks saab jätku ja kuna üks lemmik filme on Blade Runner, siis jah kardan juba seda Ryan Goslinguga filmi.

                        Kommentaar


                          Ma ei tea mida te imestate, absoluutselt kõikidest filmidest, mis kunagi üle lävepaku astusid, tehakse kas uusversioon või järg v eellugu.
                          Uusi ideid on vähe, loovus on surnud.

                          Kommentaar


                            Get Out siin mainimata? 10/10.

                            või noh ma paneks vist ikka 9/10, but get hype!
                            jokers to the right
                            clowns to the left of me

                            Kommentaar


                              Just vaatasin eile. Rohkem selline 6,5/10.
                              Victoria Concordia Crescit

                              Kommentaar


                                hea küll, rääkisid pehmeks. 6.5/10, not enough Allison Williams ass eating.

                                -e- sry for spoiling, kui keegi sellise lootusega peale tahtis lennata.
                                jokers to the right
                                clowns to the left of me

                                Kommentaar

                                Working...
                                X