320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Film

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
    See?



    See oli päris halb, jep.
    Vist jah. Lahkusin pärast poolt tundi.

    Kommentaar


      Kinno jõudis brittide film Kuidas tüdrukutega peol rääkida, mida ma läksin vaatama lihtsalt seepärast, et filmi jaoks lõi Xiu Xiu koostöös Mitskiga ühe selle aasta parima laulu. Ilmselt muul kombel poleks vaatama läinud, kuna tegu on nö. noortefilmiga, kus noor punkar aastast 1977 läheb kahe sõbraga peole, eksib veidi ära ja satub kummalisele peole, kus on terve persetäis tulnukaid. Seal ta muidugi armub neiusse, kellega nad põgenevad ja hakkavad punki õppima. Filmi põhiloosung on ühest küljest, et pead ühiskonnaga koos arenema, muidu jääd alla ja et esimene armastus ja shit. Aga kõik see on nii paljude lisamõtetega sassi aetud, et vahepeal oli lihtsalt mõte, et midafakki nüüd toimub ja kas see juba läbi ka saab. Tulnukatega stseenid olid eriti kummalised - meenutasid mingit psühhedeelset unenägu ja Kin-Dza-Dzad. Samas filmi lõpp oli omamoodi armas ja siis lendas haussi Mitski, mis oli lõputiitrite jaoks imearmas. Ahjaa, kaasa lõi ka Nicole Kidman, kes mängis pungivanaema ja nägi väga seks välja. Tisse ei näinud. Aga see-eest nägi mitut fistingu-stseeni, et, noh, noored, olge neidude kummaliste soovide suhtes hoiatatud.

      Eile õhtul vaatasin veel ära ka mõne aasta taguse välisoskarlase Lahkuminek, mille kohta pole muud öelda, et kuidas kuradist ma seda filmi varem polnud näinud. Pluss peategelane oli väga kena, kuigi kandis pidevalt mingit kuradi rätikut peas.

      Kommentaar


        Nii. Nädal jälle möödas peaaegu ja neli filmi vaadatud. Alustan vanematest filmidest, mis olid pikalt watchlistis ja siis ka imdb topis.

        Esmalt alustasin sõjafilmiga The Guns of Navarone https://www.imdb.com/title/tt0054953/
        Pikk film meestest, kes lähevad Kreeka saarele võimatut missiooni täitma, et saaks inglased saarelt ära päästa. Tuksub kenasti, põnevuskohti järjest ja vanameister Anthony Quinn on noor ja puha. Tisse ei näe, ainult naise selga. Aa, raisk, spoiler. Soovitan.

        Teine film, oeh, kuidas ma seda ütlen. Vaatasin pea kolm tundi kestnud filmi maadlusest. Naiste maadlusest. India film. Dangal. https://www.imdb.com/title/tt5074352/
        Läbi aegade üks edukamaid India filme, ülikõrgel IMDB-s ja tegelikult oli ka kuradi kena ja hea film. Näitlejatööd on meeletud, kõige realistlikumad maadlusstseenid ka. Tisse muidugi ei näe. Film räägib siis maadlusfanatist isast, kes loodab saada poega, aga saab muudkui tütreid ja hakkab neid treenima ja lastest tulevadki India esimesed naisolümpiamaadlejad. Kiidan väga.

        Siis käisin kinos vaatamas Hotell Transilvaania 3. Ma olen muidugi lastefilmide osas kriitiline ja kiidan jubedalt Pixari filme ja Paddingtoni omasid. Eelmine aasta vaevlesin jubedalt Emoji filmiga ja sellega olin ka üsna hädas. Liiga palju peeruhuumorit, liiga palju olukordi, kus keegi põrkab vastu seina. Odavad laste naerutamised ja väga šabloonlik süžee. kirjutasin nii: https://www.ohtuleht.ee/886857/arvus...-vaatama-minna

        Ja siis teise filmina vaatasin uutest kinnotulijatest Fakiiri imelist reisi ja see mulle meeldis. Selline Big Fishi või 80 päevaga ümber maailma stiilis reisikomöödia. Noor hindu tuleb Euroopasse ja ööbib Ikea poes, millest saati hakkab mööda Euroopat ringi reisima. Nalja saab (eriti Inglismaa episoodis). Muidu on ka tore. Saalist lahkusin naeratusega. Kirjutasin nii https://www.ohtuleht.ee/886979/arvus...-naeratus-suul

        Kommentaar




          Ilmselt on tegu kõige rumalama filmiga - Skyscraper, kus loogikavead röögivad igal sammul näkku. Aga samas oli tegu ka väga lõbusa filmiga. Ehk veidi Die Hardi moodi, millega meenub lugu, et kui ma vaatasin 10-sena pidevalt RTLi ja Pro7-t, siis ma arvasin, et seda tuleb hääldada saksa kombel tii haard. Ühesõnaga on mingi suur torn, mille on teinud Batmani filmidest tuntud Lau ja siis on mingi suvajorss, kes üsna suvapõhjusel hakkab seda maja hävitama ja siis on ühe jalaga Rock, kes üritab seda maja päästa. Meelelahutuslikult suurepärane, aju jätke koju. Yolo, rsk!
          Tisse ei näe.

          Kommentaar


            Imetlusväärne kinofänn oled Mõnu
            Soovitaks sulle Dwayn the Rock Johnsoni filmi, kus ringi möllavad hiigelahv, hiiglaslik lendavhunt ja mingi krokodill, kes oskab ka pilvelõhkuja katusele ronida. Rampage või jumal seda teab...
            Messi...The never ending legend!

            Kommentaar


              Nii, yolo. Vaatasin paar asja veel ära.

              Esmalt täiesti arusaamatu thriller True Story, kus James Franco on võimalik mõrvar, kes võtab endale Jonah Hilli nime ja siis nad käivad ja räägivad, et kes ja mida tappis. Tõestisündinud loo põhjal, aga mitte mingit pointi filmil polnud. Tisse ka, nahh, ei näinud.
              https://www.imdb.com/title/tt2273657/?ref_=nv_sr_3 Ei soovita.

              Siis mõtlesin, et polegi juba kümmekond aastat end viinud kurssi Korea sõjafilmidega. Need on sellised eepilised verepulmad, kus on palju surma ja kaunist muusikat. Tae-Ku-Gi: Brotherhood Of War vms nimega film oli näiteks ülioossom ja selle lavastaja tegi filmi My Way, mis peaks resoneeruma korralikult ka Eesti vaatajale - Korea jorss on esmalt Jaapani väes, siis Nõukogude väes ja siis Saksa väes. Muudkui tapetakse, nutetakse ja jäädakse lõpuni ellu. Tisse ka pole, aga päris okei saavutus. Ja see on vist esimene film, kus näidatakse Normandia dessanti kaitsjate poolelt.

              Kommentaar


                Jou.
                Kinno tuleb suvine armastusfilm "Utoya, 22. juuli", mis räägib saarepuhkusest pisikesel Norra saarel, kus ilm on küll kole, aga üritus jääb kõigile igaveseks meelde, kuna sinna saabub sotsiopaadist töllmokk Breivik ja hakkab inimesi tapma. Sisuliselt "Sauli poeg" ehk keskendutakse ühele tegelasele, kes üritab seal kuidagi kuulirahe all hakkama saada.

                Meeletult frustreeriv film, mis on ka mõte, et noored on paanikas, käituvalt vastupidi mugavale "istun kinotoolis ja kirun, et nahh, te nii teete". Breivikut on näha paariks sekundiks ja kogu film kestab täpselt nii kaua, kui Breivik saarel mürgeldada sai.
                Ajalehte kirjutasin nii. Tisse ei näinud ka.

                22. juulit 2011. aastal mäletavad pea kõik inimesed. Vähemalt mäletatakse seda hetke, kus sa olid, kui kuulsid Utøya saart tabanud terrorirünnakust. Norra filmilavastaja Erik Poppe tegi veresauna 7. aastapäevaks filmi neist, kes kuulsid rünnakust selle keskmes olles.


                imdb link on siin: https://www.imdb.com/title/tt7959216/

                Kommentaar


                  Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                  Kinno tuleb suvine armastusfilm "Utoya, 22. juuli",
                  Artiklis on filmi pealkiri vale kuupäevaga saanud. Kirjutad, et 22. juuni.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                    Artiklis on filmi pealkiri vale kuupäevaga saanud. Kirjutad, et 22. juuni.
                    tänud.

                    Kommentaar


                      Eile mõtlesin õhtul kinno minna, aga avastasin õhtul, et olen kõike näinud või olid filmid mingid vene õudukad või sipelgamees. Oh, well, eks ma siis lendasin Netflixi ja vaatasin ära filmi Beasts Of No Nation https://en.wikipedia.org/wiki/Beasts..._Nation_(film)
                      Film ühest nimetust Aafrika perseaugust, kus kõik sõdivad, kõiki tapetakse ja selle keskmes on üks lapssõdur, kelle isa ja vend tapetakse, seejärel satub ise Idriss Elba kehastatava sõjaisanda manu. Film on vägivaldne, kurb ja erakordselt rumalaid musti mehi täis. mis on ka muidugi aafrikalik. Tappa kõik, kes pole omad. Vahet pole - naised, lapsed, mehed. Mõjus ja hea film. Soovitan.

                      Seejärel käisin vaatamas filmi The Equalizer 2. https://en.wikipedia.org/wiki/The_Equalizer_2
                      Esiteks on kõik Denzeli actionfilmid samasugused. Denzel on juba selline omamoodi Clint Eastwood, aga must. Vana ja õpetlik, aga samas ka võimeline vägivallaks. Võitlusstseenid olid okeid, aga muidu film venis ja omas sellist Gran Torinolikku vana mees-noor poiss sidemega suhet, mis kukkus välja veidi pigem Karate Kidi moodi. Filmi kõige häirivamaks osaks oli see, et mu kõrvale istus üks Delfi djüüd, kes terve filmi mölises. Nahh, ma vihkan seda filmi juures kõige enam, et keegi muudkui jahvatab "oh, see oli lahe" või "ah, see oli nüüd nõme". Fakk, äkki meeldinuks mulle film isegi rohkem, aga lõpptulemus oli mõnumittesoovitus.

                      Kommentaar


                        Spoilerid on ikka ühed hirmsad asjad. Kunagi kirjutas Bill Simmons ühes kossuraamatus, kuidas ta märkas sõbra kotis "Usual Suspectsi" VHS-i ja ütles naljaga pooleks "Kevin Spacey ongi Kayser Söze". Seepeale ei rääkinud sõber temaga enam mitu aastat. Samamoodi võib ära rikkuda "Fight Clubi", "Seveni" ja "Kuuenda meele". Noh, et on sitaks põnev, aga siis tead ikka, mis lõpus juhtub.
                        Mul juhtus nüüd selline olukord, et vaatasin elus esmakordselt ära filmi "Unbreakeble". Jah, see on piinlik, et ma seda varem näinud polnud, aga kuidagi oli nii juhtunud. Ja ilmselt andis selleks tõuke üks juhtum aastast 2003, mil mu toonane tüdruksõber seda filmi vaatas ja seejärel ühe ropsuga mulle kõik ära rääkis. Ka nö. lõpupuändi. Ja nii ma vaatasin filmi ja teadsin umbes täpselt, et mis on ja kus on ja kes on. Üsna kurblik. Film oli ju iseenesest täitsa nitšekas, aga ikkagi. Muidugi aitas sellele kaasa ka film "Split", mida käisin vaatamas suure huviga, kuna üks Novodi vendadest rääkis selle filmi kohta, et filmi lõpp olla kõige oossomim olnud. Olin ilgelt põnevil, et mis värk on? KAs tulevad tulnukad? Või on kellelgi paljad tissid? Ei, oli ainult Bruce Willis, mis viitas sellele, et tuleb mingi supersari jälle. Ühesõnaga see postitus koosnes ainult spoileritest. Mis on teie arvates kõige lihtsamini spoilitav film, ah?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                          Spoilerid on ikka ühed hirmsad asjad. Kunagi kirjutas Bill Simmons ühes kossuraamatus, kuidas ta märkas sõbra kotis "Usual Suspectsi" VHS-i ja ütles naljaga pooleks "Kevin Spacey ongi Kayser Söze". Seepeale ei rääkinud sõber temaga enam mitu aastat. Samamoodi võib ära rikkuda "Fight Clubi", "Seveni" ja "Kuuenda meele". Noh, et on sitaks põnev, aga siis tead ikka, mis lõpus juhtub.
                          Mul juhtus nüüd selline olukord, et vaatasin elus esmakordselt ära filmi "Unbreakeble". Jah, see on piinlik, et ma seda varem näinud polnud, aga kuidagi oli nii juhtunud. Ja ilmselt andis selleks tõuke üks juhtum aastast 2003, mil mu toonane tüdruksõber seda filmi vaatas ja seejärel ühe ropsuga mulle kõik ära rääkis. Ka nö. lõpupuändi. Ja nii ma vaatasin filmi ja teadsin umbes täpselt, et mis on ja kus on ja kes on. Üsna kurblik. Film oli ju iseenesest täitsa nitšekas, aga ikkagi. Muidugi aitas sellele kaasa ka film "Split", mida käisin vaatamas suure huviga, kuna üks Novodi vendadest rääkis selle filmi kohta, et filmi lõpp olla kõige oossomim olnud. Olin ilgelt põnevil, et mis värk on? KAs tulevad tulnukad? Või on kellelgi paljad tissid? Ei, oli ainult Bruce Willis, mis viitas sellele, et tuleb mingi supersari jälle. Ühesõnaga see postitus koosnes ainult spoileritest. Mis on teie arvates kõige lihtsamini spoilitav film, ah?
                          Kui nii väga soovid, siis võin viimase Jurassic Park lõpu sulle ettekanda
                          Messi...The never ending legend!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Staadium Vaata postitust
                            Kui nii väga soovid, siis võin viimase Jurassic Park lõpu sulle ettekanda
                            See on poogen. Ilmselt ei vaata kunagi.

                            Kommentaar


                              mul on hea meel, et ma ei teadnud Hard Core Logo lõppakordi.
                              jokers to the right
                              clowns to the left of me

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                                Mis on teie arvates kõige lihtsamini spoilitav film, ah?
                                The Village ja The Others

                                Kommentaar

                                Working...
                                X