320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Film

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    , Priit Kutseri näoga tumm neiu tegi väga hea rolli,
    Minu arust küll ei ole sama näoga, Kutseril ikka siuke türanni lõust, et sellist ikka naljalt ei leia.

    Kommentaar


      Keegi BFMis Supernoova kinoseanssidel on käinud? Näidatakse tasuta erinevaid Euroopa ja muidu veidi nihkes filme. Eile oli seal näiteks Rumeenia üllitis Kaks lotopiletit, mida võiks kokku võtta alapealkirjaga Jan Uuspõldescu sõidab Bukaresti. Ehk sundimatus meeleolus kulgevad luuserid otsivad taga kadunud lotopiletit. Kui 2007 oli Eestis suurimateks käilakujudeks hõljuv Ilves, tšakraavaja ja rinnahoidjata Mirtel, jaurav külapidu ja rullnokk Ott, siis Rumeenias on hetkel in:
      - litsid nii kodumaa korteris kui ka Itaalias.
      - perevägivald
      - mustlastest valešarlataanid
      - Moldova pätid
      - juhmid politseinikud
      jne.
      Juhmide politseinike koht oli reaalselt naljakas. Rumeenia oli täpselt nii kole kui ta olema peaks. Seega tundus minu järgmise reisikohana.
      Kinosaal oli auditoorium, kus toolid olid üsna ebamugavad (mis päästis mind taaskord magamajäämisest). Lisaks jagati filmi järel Rumeenia veini, mis olid ka päris õudsed. aga film oli tore ja puha. Järgmine seanss on Bergmani "Maasikavälu", mis on umbes selline "Hõbevalge" Euroopa filmis ehk kõik ütlevad, et on näinud, aga tegelikult on üritatud vaadata, kuid siis ära pandud.

      Kommentaar


        Eesti filmid üldjuhul on üks kannatuste jada ning Portugal ei ole mingi erand. Kirjelduse kohaselt peaks tegu olema tänapäeva inimese eneseotsingud veidi humoorikas võtmes, kuid see ei ole mitte nii. Tegu on hoopis ühe naise hulluksminemisega mis on suhteliselt seosetu. Ei tule välja miks või kuidas. Enamus filmist oli b-roll kaadrid millele järgnes seosetu stseen mis eelneva või tulevaga absoluutselt ei haakunud. Ainus põhjus miks seda vaadata võiks on Mirtel Pohla rinnad.

        Kommentaar


          Käisin eile JAFFil jälle. Filmiks oli mingi selline: http://jaff10.animefest.eu/filmid/vaikne-haal ehk Vaikne hääl. Sisu umbes selline, et ülikuul noormees kiusas ülinummarit neiut, kes oli kurt, kes seejärel koolist ära läks ja seepeale noormeest ennast hakati kiusama ja siis oli noormees kurb ja otsis andestust ja hakkas tüdrukuga flirtima ja lõpuks oli ilge siiruviiruline nummipall tulemuseks. Ja minu nummimeeter läks selle peale täielikult rikki, sest see film oli minu jaoks kohati ebaloogiline (jah, kiusa ja puha, aga kui oled veidi sõbralikum, siis kohe lendab neiu sulle voodisse, sest tegelikult kiusatav armastab kiusajat ja tegelikult on kiusaja ohver) või umbes selline. Aga see selleks. Mis filmis mõjus, et filmi ajal hakkasid mõtlema, et kas ja kui palju ise kedagi koolis kiusatud sai ja miks seda tehtud sai. Ja siis mõtled, et mida siis teha, kui endal laps kooli läheb. Või midagi sellist. Ehk sitt film, pani mõtlema, not good.

          Aa, mis eriti kettasse ajas. Ma ostsin filmile pileti, aga siis sain teada, et olin filmi jaoks mingises kuradi listis ja oleks tasuta saanud. Fakit.

          Kommentaar


            Kuna täna oli ainus õhtu, kus mul ei olnud midagi olulist ees, siis võtsin jälle JAFFi ette ja vaatasin kaks inspireerivat spordifilmi ära. Mõlemad rääkisid seejuures plikaspordist, kuhu kuulusid lühikesed seelikud ja pidev kiljumine.

            Esmalt tuli kavva suurepärase pealkirjaga anime Girls und Panzer der Film, mille esimene pooltund möödus hi-octane tankivõitluses. Nimelt tegutsevad Jaapani neiud suurepärase spordiala tanko-do-ga. Ehk siis võitlevad eri tankispordikoolid omavahel. Põhiliseks kangelaskooliks on vaene kool, mis peab endale kõik tankid kokku laenama, siis on nende vastuseks venelaste kool - seal räägivad kõik vene keeles guljašist ja laulavad balalaika saatel. Siis hiinlased, kes otsustavad alati kõike lahendada gung-ho rünnakuga. Siis britid, kes joovad isegi kõige uljama pommitamise ajal teed. Siis soomlased, kes mängivad kannelt ja on ilgelt flegmad. Esimene lahing lõppes peategelaste võiduga ja ehkki kõik lendas õhku, pommid plahvatasid tõeliselt, siis keegi viga ei saanud ja võitluse lõppu tähistasid paljad tüdrukud basseinis. Siis tuli välja, et pahad ministeeriumiametnikud otsustasid peategelaste kooli kinni panna ja seetõttu võeti neilt ära übersuur lennukikandja, mis siis oligi nende kool. Vähemalt tuli appi konkurentidest USA kool, mis päästis nende tankid. Seejärel vajus silm veidikeseks kinni, aga kui ma jälle silmad lahti tegin, siis hakkas taas kõva võitlus, kus kaheksa tankiga peategelased pidid minema vastu übervõimsa 28 ühikuga tankivõistkonnaga. Aga siis tulid neile appi needsamad soomlased, itaallased, inglased, ameeriklased, hiinlased ja venelased ja nii müdistati 45 minutit õnneliku lõpuni.
            Nii naljakat ja täiesti absurdset filmi pole miljon aastat näinud. See oli isegi nii fucked up, et otsustasin ka JAFFi viimasele filmile minna.

            Kuid siin panin veidi mööda, sest film Let's Go Jets rääkis tõsielul põhinevat lugu ergutustantsijatest. Ei, need pole cheerleaderid, kuna seal ei tohi olla akrobaatiat, vaid ainult tants. Vist siis midagi sarnast, et kui üks on iluvõimlemise paarissõit, siis teine on jäätants, milles inneldakse, aga ühtegi hüpet ei tehta ja keegi ei kuku ka. Filmi pikkus oli friiking 120 minutit ja võib öelda, et see on ikka tõeline spordifilm, sest see 120 tundi oli ikka karm piin ja treening. No esmalt läheb kõigil kõik persse, siis treenitakse rohkem, siis on treener kuri, aga seepärast, et neid ikka paremaks suruda. Siis vigastab keegi jalga. Siis on kellegi eraelu natuke pekkis. Siis on kellegi ema kuri. Oeh, no igatahes MM-võistluseni läks päris pikalt aega, aga kui see kätte tuli, siis oli tüüpiline filmilõpp. Ehk tee vaeva ja siis on jee.

            Aga see tankifilm, see oli küll oossom.

            Kommentaar


              Polegi varem siia teemasse sattunud. Teise poole eestvedamisel vaatasime sellist filmi nagu Wonder Woman. Tisse ei näe, verd näeb minimaalselt.

              Algab siis Kreeka mütoloogiliste amatsoonide "eluolu" kirjeldamisega. Siis eksib sellele peidetud saarele ära üks spioon-piloot, peategelane näeb vist esimest korda meest. Väike draama ja siis minnakse niiöelda pärismaailma päästma, pättideks on fritsud. Peategelasele selgitatakse, et mõõga ja kilbiga ei ole mõistlik tänavatel ringi töllerdada. Põhimõtteliselt on "kangelane" surematu. Lõpubossiga pilluvad üksteist mõned minutid (see oli vist filmi kõige mõttetum osa) ja siis tuleb finisher.

              Ebaloogikat kohtab filmis pidevalt. Maailmapildi osas midagi uut nagu ei saanud, põnevust kui sellist ei olnud, nalja ka eriti mitte. Pigem tahaks neid kahte tundi tagasi saada.

              Kommentaar


                Algselt postitas RealFan Vaata postitust
                Polegi varem siia teemasse sattunud. Teise poole eestvedamisel vaatasime sellist filmi nagu Wonder Woman. Tisse ei näe, verd näeb minimaalselt.

                Algab siis Kreeka mütoloogiliste amatsoonide "eluolu" kirjeldamisega. Siis eksib sellele peidetud saarele ära üks spioon-piloot, peategelane näeb vist esimest korda meest. Väike draama ja siis minnakse niiöelda pärismaailma päästma, pättideks on fritsud. Peategelasele selgitatakse, et mõõga ja kilbiga ei ole mõistlik tänavatel ringi töllerdada. Põhimõtteliselt on "kangelane" surematu. Lõpubossiga pilluvad üksteist mõned minutid (see oli vist filmi kõige mõttetum osa) ja siis tuleb finisher.

                Ebaloogikat kohtab filmis pidevalt. Maailmapildi osas midagi uut nagu ei saanud, põnevust kui sellist ei olnud, nalja ka eriti mitte. Pigem tahaks neid kahte tundi tagasi saada.
                Kuna enda arvates oli see üks parimaid filme mis eelmisel aastal tehtud.. siis ilmselt see sinu kimbatus tuleb välja sellest, et sa ei tea seda taustalugu. See on kogu Marveli universumi üks osa, kõik Avengers, Captain America ja Iron Man filmid ning Marvel Agent's of Shield & Agent Carter seriaalide tausta teades on sellest väga palju lihtsam aru saada.

                Kui sa aga neid pole näinud, siis täiesti üksikult võib see film tõesti natukene raske olla.

                Kommentaar


                  Algselt postitas JuriM Vaata postitust
                  Kuna enda arvates oli see üks parimaid filme mis eelmisel aastal tehtud.. siis ilmselt see sinu kimbatus tuleb välja sellest, et sa ei tea seda taustalugu. See on kogu Marveli universumi üks osa, kõik Avengers, Captain America ja Iron Man filmid ning Marvel Agent's of Shield & Agent Carter seriaalide tausta teades on sellest väga palju lihtsam aru saada.

                  Kui sa aga neid pole näinud, siis täiesti üksikult võib see film tõesti natukene raske olla.
                  Jälle see joga, et pead kogu universumi ära vaatama. Olen üritanud, ikka midagi väga aru ei saa. Samas kui oleks väiksema lapsena vaatama hakanud, siis äkki oleks huvitav. Või miskit. Oleks iga aasta ka tehtud Aliensi või Terminaatori uusi osi omal ajal, siis oleks ka ilmselt vaadanud kõik ära.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas JuriM Vaata postitust
                    Kuna enda arvates oli see üks parimaid filme mis eelmisel aastal tehtud.. siis ilmselt see sinu kimbatus tuleb välja sellest, et sa ei tea seda taustalugu. See on kogu Marveli universumi üks osa, kõik Avengers, Captain America ja Iron Man filmid ning Marvel Agent's of Shield & Agent Carter seriaalide tausta teades on sellest väga palju lihtsam aru saada.

                    Kui sa aga neid pole näinud, siis täiesti üksikult võib see film tõesti natukene raske olla.
                    Wonder Woman on DC Universe, mitte Marvel.
                    Victoria Concordia Crescit

                    Kommentaar


                      Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                      Wonder Woman on DC Universe, mitte Marvel.
                      kes sellest pasast ikka enam aru saab
                      nagu ma vaatasin thori rögögöröki.
                      Esmalt keegi võitleb suvategelasega. Siis korraga sureb keegi lambist ära. Siis korraga on kuskil mujal planeedil, võitleb suvategelasega. Siis meenutatakse mingit kuradi kosmoselaeva. Siis on jälle suvategelane, keda peaks teadma kuskilt sealt ja sealt. ja siis lõppeb mingi seisuga, et läheb kohe edasi.
                      Et nagu jah.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                        Wonder Woman on DC Universe, mitte Marvel.
                        See pole tähtis, vaid selleks et mõista kogu selle loo tausta on need nimetatud filmid/seriaalid justkui eellugu..

                        Ma ei tea, mulle see film meeldis igatahes, Gal Gadot on suht badass ka

                        Kommentaar


                          Algselt postitas JuriM Vaata postitust
                          See pole tähtis, vaid selleks et mõista kogu selle loo tausta on need nimetatud filmid/seriaalid justkui eellugu..

                          Ma ei tea, mulle see film meeldis igatahes, Gal Gadot on suht badass ka
                          Kuidas sa siis aru said, kui sa hoopis mingit teist taustsüsteemi vaatasid?

                          Kommentaar


                            Taustaloost suuremat tõesti ei tea. Minu kirjeldus oli vist Mõnu Ragnaroki omaga sarnane, ju ma siis pole ainuke, kes biiti eriti ei jaga.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas RealFan Vaata postitust
                              Taustaloost suuremat tõesti ei tea. Minu kirjeldus oli vist Mõnu Ragnaroki omaga sarnane, ju ma siis pole ainuke, kes biiti eriti ei jaga.
                              Polegi vist väga biidi teema. Kas meeldivad need koomiksifilmid Marvelilt või DC-lt või ei meeldi. Nagu tissid. Üldiselt on need nagu frantsiis ikka.
                              "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                              Kommentaar


                                Algselt postitas rixxer Vaata postitust
                                Nagu tissid
                                Kas sa tead kedagi, kes teab kedagi, kes teab kedagi, kelle sõbra onupojale ei meeldi tissid?
                                Joga Bonito!!!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X