320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Film

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ghost dog

    Danny the dog

    The Pianist

    Kommentaar


      Confidence ?

      Kommentaar


        Ahh...panen 3 tükki veel.

        Donnie Darko

        Memento

        Changeling

        Kommentaar


          Algselt postitas dannar Vaata postitust
          Ja poisid ja tüdrukud. Soovitage mulle järgmise 24 tunni jooksul üks väga väga hea film. Kui ma pole seda näinud ja see tõesti mulle väga meeldib, siis parima filmi soovitaja saab auhinnaks mõned õlled.
          FAQ About Time Travel. soovitan väga soojalt
          Слава Україні! Героям слава!

          Kommentaar


            Algselt postitas dannar Vaata postitust
            Ja poisid ja tüdrukud. Soovitage mulle järgmise 24 tunni jooksul üks väga väga hea film. Kui ma pole seda näinud ja see tõesti mulle väga meeldib, siis parima filmi soovitaja saab auhinnaks mõned õlled.
            An Education.
            Black Balloon.
            The Fall. (See on lihtsalt nii tohutult ilus film, visuaalselt just.)

            Kommentaar


              Veel üks soovitus
              Cloverfield-Üks ainukesi kollifilme, mida ma nautinud olen.
              Aga peaeelistus jääb siiski we own the nighti juurde, isegi , kui täna ei vaata, siis soovitan soojalt tulevikus ära vaadata
              Suhkruhaige

              Kommentaar


                Algselt postitas Devil Vaata postitust
                Lumekuninganna sai eile öösel vaadatud, mnjaah väga tüüpiline eesti film aka sürr . Kahjuks tüüpilisele eesti filmile kohaselt tissi siiski ei näidatud .

                Aga mingeid mõtteid suudab ta luua.

                Sürri poolest sobib samasse kategooriasse nagu mu eelmine film Limits of Control.
                Peale lumekuningannat suutsin ainult niipalju mõelda, et eesti filme nüüd enam tükk tükk aega ei vaata. Annab ikka koledamat filmi teha

                Kommentaar


                  Kes õlled sai?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
                    Äkki 3:10 to Yuma ning Children of Men?
                    Uus või vana variant Yumast?
                    Igatahes olen ära vaadanud kaks soovitatud filmi. Esmalt Eika poolt msnis soovitatud Religulous ja siis FAQ ajareisist. Ausalt öeldes meeldis mulle teine isegi rohkem. Esimene üritas olla selline tüüpiliseks saanud naerame ameeriklaste kitsarinnalisuse ja lolluse üle. Lolle on palju, aga palju naerda ei viitsi. SAmas senaatori lause, et senatisse minnes ei pea IQ testi tegema, oli täiesti super. FAQ oli odavalt tehtud, aga omal moel armas. Lihtsalt selline tobe jant, kus isegi ei mindud labaseks, vaid tehti väikse rahaga tore film.

                    Kommentaar


                      Grand Prix, L.A. Confidential, Danny The Dog, Confidence ja Laura filmid kandideerivad veel. Ülejäänud on nähtud.

                      Kommentaar


                        Keegi Angles and Demons ja Da Vinci Code sarnast midagi oskab soovitada?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas QR717 Vaata postitust
                          Keegi Angles and Demons ja Da Vinci Code sarnast midagi oskab soovitada?
                          Mille poolest sarnast? Hiljutise bestselleri põhjal vändatud detektiivfilm? Sellisel juhul peaks Lohetätoveeringuga tüdruk perfektselt sobima, kuigi ma sinu mainitud filme näinud pole.

                          Öised Oscarid olid päris lahedad, kuigi kahetsusväärselt üllatustevabad. Martin/Baldwin oli suurepärased õhtujuhid ja Hurt Locker tegi Avatarile ära. Võib rahule jääda.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas eika Vaata postitust
                            Mille poolest sarnast? Hiljutise bestselleri põhjal vändatud detektiivfilm? Sellisel juhul peaks Lohetätoveeringuga tüdruk perfektselt sobima, kuigi ma sinu mainitud filme näinud pole.

                            Öised Oscarid olid päris lahedad, kuigi kahetsusväärselt üllatustevabad. Martin/Baldwin oli suurepärased õhtujuhid ja Hurt Locker tegi Avatarile ära. Võib rahule jääda.
                            Tänud, kui kellegil veel midagi pakkuda, siis oleks väga hea.
                            Põhimõtteliselt otsin mingeid häid mystery filme.

                            Kommentaar


                              Nägin täna kahte filmi,
                              esiteks,
                              The Men Who Stare at Goats - ei soovitaks, enamus filmist oli selline pooltore, võib vaadata, lõpp oli jama, ja filmil nagu erilist pointi ei olnud.
                              The Blind Side - Mulle meeldis, kui ma ei eksi, siis Sandra sai oma osa eest Oscari ka eile. selline veits mõtlema panev film, oli näha, kui palju võib üks linnaosa ühiskond teisest erineda, soovitaks isegi.

                              Kommentaar


                                Dannarile soovitaks ka Lohetätoveeringutega tüdrukut, subclubist saab eestikeelsed kirjad ka.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X