320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Film

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mulle meeldis Date Night.

    Kommentaar


      Zombieland oli üsna mõnus ikka (ka teistkordselt vaatamisel ) ja Kick-Ass on ka üsna pull film, julgeks soovitada küll.
      olgem kristlased, vabandused on esitatud

      Kommentaar


        Algselt postitas xrip55 Vaata postitust
        cop out oli päris hea
        Duubeldan.

        Sai just ära vaadatud nn.õudukas Town Creek-tegevusrikas sisu,aga õudusjudinaid sealt küll ei saanud,igav.
        SAF- “I am not kidding. This isn’t just a job to me. It’s a mission. I am deadly serious about it – some people would reckon too serious…we will get there. Believe me. And when it happens life will change for Liverpool and everybody else – dramatically.”

        Kommentaar


          Algselt postitas kardo Vaata postitust
          öelge häid komöödiaid(võiksid olla 21. sajandi omad)
          OMFG, kas teilt, noored filmihuvilised, on palju palutud, et te kasvõi sedasama teemat vahelduseks loeksite? Kui algusest peale ei viitsi, siis lugege pool, aga lugege hästi. Suht tüütu on iga natukese aja tagant lugeda samale 'originaalsele' küsimusele laias laastus samu vastuseid.
          We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

          Kommentaar


            vaatasin The Fourth Kind'i
            ei meeldinud, filmi kõige õudsam hetk oli kui see naine vastas intervjueeria küsimustele. Minujaoks polnud usutav see teema.

            Kommentaar


              Algselt postitas kardo Vaata postitust
              öelge häid komöödiaid(võiksid olla 21. sajandi omad)
              Death at a Funeral (2010.a versioon)
              Algselt postitas fitti
              Jah. 8-2, mu vanad ja noored mankusõbrad. Kirjutage see skoor oma naabri uksele, kraapige homme hommikul trolli-istmesse, twiitige ja sheerige. Keegi ei tohi jääda teadmata, missugusele grandioossele tagantvõtule kunagine suurklubi täna viidi.

              Kommentaar


                viskaks oma kaks senti ka lõpuks ära vaadatud Inceptioni kohta, pmtslt tuleb nõustuda sellega, mida õige mitu helget pead siin eespoolgi on öelnud. hea film, tegelikult isegi väga hea, aga rääkida millestki teedrajavast, sensatsioonilisest, revolutsioonilisest kinost, no kuulge andke andeks. ka mitte idee poolest tegelikult midagi nii hirmoriginaalset, aga samas kui on hea idee (see on) ja hästi läbi kirjutatud, siis mind isiklikult väga küll ei koti see, kas ma olen midagi samasugust juba enne näinud või jaa.

                ja olgu öeldud, et ma olen tegelikult olnud juba mõnda aega ikka väga positiivselt ette kaldu kõige poole, mida Nolan teeb, aga näiteks Dark Knightis oli kõvasti neid vau-momente, kus ta loob sellise atmosfääri, et lihtsalt haarab tervenisti kaasa. siin sellist hingekinnilöövat tunnet ei tulnud õieti kordagi. ehk nagu öeldud, hindeks paneks täitsa viie väikse miinusega ja ma tahan seda kindlasti millalgi veel vaadata - aga mitte midagi raputavat.
                armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                Kommentaar


                  sai just vaadatud film "Killers" algus oli küll igav aga muidu üpriski hea film.. Võrreldes teiste selle aasta komöödiatega siis parim.. Kohe kindlasti.. ja üpris põnev kah

                  Kommentaar


                    Ma olen jällegi täiesti erineval arvamusel. Minu arust on see film üks viletsamaid komöödiaid mida viimasel ajal nähtud. Filmi vaatasin ainult lõpuni, sest sunniti.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas xrip55 Vaata postitust
                      sai just vaadatud film "Killers" algus oli küll igav aga muidu üpriski hea film.. Võrreldes teiste selle aasta komöödiatega siis parim.. Kohe kindlasti.. ja üpris põnev kah
                      Ah?

                      Ning ütleks, et The Killers on saast, pole näinud, ei taha näha ja olen raudkindel oma eelarvamuses.

                      Annaks siin listi filmidest, mis on mu mällu kirjutatud, mis on minu arvates väga head.
                      Inception, Kick-Ass, American History X, Full Metal Jacket, The Dark Knight, The Shawshank Redemption, Goodfellas, Blood Diamond, The Godfather, The Departed, Pulp Fiction, Shutter Island, V for Vendetta, Sin City, Braveheart
                      Algselt postitas Plechazunga
                      Jones doesn't get injuries. Injuries get Jones.

                      Hmm, that didn't really work.

                      Kommentaar


                        Keegi seletaks Pulp Fictioni ideaalsuse ära? Kõik on kiitnud taevani ja vaatasin ära ja ütlen, et ausalt ma ei tea mis mul viga aga pole igavamat filmi näinud. Need dialoogid olid ka kuidagi mannetud ja ma ei tea, miski mulle ei meeldinud. Võib-olla mulle ei sobi lihtsalt need gangsteri filmid.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas erxu Vaata postitust
                          Keegi seletaks Pulp Fictioni ideaalsuse ära? Kõik on kiitnud taevani ja vaatasin ära ja ütlen, et ausalt ma ei tea mis mul viga aga pole igavamat filmi näinud. Need dialoogid olid ka kuidagi mannetud ja ma ei tea, miski mulle ei meeldinud. Võib-olla mulle ei sobi lihtsalt need gangsteri filmid.
                          Algselt postitas erxu Vaata postitust
                          "Law Abiding Citizen"
                          Tõeliselt hea film ning pealekauba veel head näitlejad ka. Näitab tänapäeval kohtu- ja seadusepraaki, ning saab näha lause "Iga enda teo eest tuleb ka vastutada" tähendust.
                          Mis siin ikka seletada.
                          When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas erxu Vaata postitust
                            Keegi seletaks Pulp Fictioni ideaalsuse ära?
                            It's very unique, each portion of the story is very engaging and odd. The character's are each created by their dialogue, they way Tarantino creates his character's by giving them quirky and odd dialogue is memorable. The performances are solid as well, the chemistry between John Travolta and Uma Thurman is great and the violence is shocking and unsettling, honestly, have you seen anything like it before? It's considered a masterpiece, because of it's iconic storytelling, it is told out of order, but in the end it all wraps up perfectly. It's honestly, an amazing piece of work.

                            a muidu sa oled idioot
                            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                            Kommentaar


                              Sai siis Diary Of Wimpy Kid ära vaadatud, ning ei osanud midagi oodata, ning ei tulnud ka sealt midagi, loo mõte jäi segaseks. Võinoh, sain aru mida taheti öelda, aga sellise poindiga filme on tuhatkaksteist tehtud, ning paremini teostatud ka. Seega 3/10.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas erxu Vaata postitust
                                Keegi seletaks Pulp Fictioni ideaalsuse ära? Kõik on kiitnud taevani ja vaatasin ära ja ütlen, et ausalt ma ei tea mis mul viga aga pole igavamat filmi näinud. Need dialoogid olid ka kuidagi mannetud ja ma ei tea, miski mulle ei meeldinud. Võib-olla mulle ei sobi lihtsalt need gangsteri filmid.
                                Jules: Mmm-mmmm. That is a tasty burger. Vincent, ever have a Big Kahuna Burger?
                                Jules: Wanna bite? They're real tasty.
                                Vincent: Ain't hungry.
                                Jules: Well, if you like burgers give 'em a try sometime. I can't usually get 'em myself because my girlfriend's a vegitarian which pretty much makes me a vegitarian. But I do love the taste of a good burger. Mm-mm-mm. You know what they call a Quarter Pounder with cheese in France?
                                Brett: No.
                                Jules: Tell 'em, Vincent.
                                Vincent: A Royale with cheese.
                                Слава Україні! Героям слава!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X