320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Film

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vaatasin just suurepärast filmi: Piranha!

    Väga palju paljast tissi, natuke paljast tussi ning pärast söödi üks peenis ka ära. Suurepärane linateos.
    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

    Kommentaar


      Keegi(Devil?) Tron Legacy-t on näinud? Approve/disapprove? Mitu Disney filmi on sinult ok saanud?
      jokers to the right
      clowns to the left of me

      Kommentaar


        Algselt postitas Jose
        Devil on üks sitemaid õudukaid vms.
        aasta posti kandaat. Napilt jõudis.
        "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

        Kommentaar


          The Ghost Writer - 9,5/10

          Tase! Kel nägemata kindlalt soovitan kaks tundi väga-väga omanäolises ja sombuses Polanski-maailmas veeta.
          Victoria Concordia Crescit

          Kommentaar


            Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
            ...kindlalt soovitan kaks tundi väga-väga omanäolises ja sombuses Polanski-maailmas veeta.
            Ma kardan, et kui keegi üritaks paar tundi Polanski-maailmas veeta, siis pandaks ta vangi.

            Just sayin'

            Kommentaar


              Algselt postitas lenc Vaata postitust
              Ma kardan, et kui keegi üritaks paar tundi Polanski-maailmas veeta, siis pandaks ta vangi.

              Just sayin'
              Köha ja naerupisarad.

              Ja see Tondikirjutaja võimisiganes oli täiesti 6,5 palli ehk keskmine USA toodang. Samas on selge, et Euroopa kino tuleb poputada ja mõned kolmed pallid juurde või taha keevitada. Polanski stiilis.
              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

              Kommentaar


                Maitse üle ei vaielda, vaid ...

                good one lenc!

                Martin ma tõesti ei tea mis filme sa vaatad kui see film sulle keskpärasena tundus.
                Victoria Concordia Crescit

                Kommentaar


                  Algselt postitas Martin Vaata postitust
                  Köha ja naerupisarad.

                  Ja see Tondikirjutaja võimisiganes oli täiesti 6,5 palli ehk keskmine USA toodang. Samas on selge, et Euroopa kino tuleb poputada ja mõned kolmed pallid juurde või taha keevitada. Polanski stiilis.
                  Nõustun 100% Täielik ila. Pointless ila. Jubedalt on keeratud mingit tumedat tooni filmile peale ja meeleheitlikult üritatakse mingit pointi teha, aga lõpuks tuleb välja et ei olegi mingit erilist pointi ja no lõputseen... cmon, isegi Arsenali fänn ei saa nii lolli juttu ajada... või saab? Mulder
                  FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                  sigpic

                  Kommentaar


                    Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                    Maitse üle ei vaielda, vaid ...

                    good one lenc!

                    Martin ma tõesti ei tea mis filme sa vaatad kui see film sulle keskpärasena tundus.
                    Ma ka näiteks tõesti ei tea, mis filme näiteks Jaan Ruus vaatab, kui see film tema sõnul oli küllaltki keskpärane.
                    Algselt postitas Plechazunga
                    Jones doesn't get injuries. Injuries get Jones.

                    Hmm, that didn't really work.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Rebellion Vaata postitust
                      Ma ka näiteks tõesti ei tea, mis filme näiteks Jaan Ruus vaatab, kui see film tema sõnul oli küllaltki keskpärane.
                      Nõustun, et polnud midagi eriskummaliseripärast. Nagu Mandžuuria kandidaat, aga natuke läikivam.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                        Keegi(Devil?) Tron Legacy-t on näinud? Approve/disapprove? Mitu Disney filmi on sinult ok saanud?
                        Kohe lähen 3ndat korda vaatama . Approve igastahes, mitte pöörfikt aga 8/10.

                        Rapuntsel saab tõenäoliselt Disney filmina 10/10 või 9/10, pole olnud aega veel lõpuni vaadata .

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Devil Vaata postitust
                          Kohe lähen 3ndat korda vaatama . Approve igastahes, mitte pöörfikt aga 8/10.

                          Rapuntsel saab tõenäoliselt Disney filmina 10/10 või 9/10, pole olnud aega veel lõpuni vaadata .
                          A kui teda mitte 3d-na vaadata, et kuidas siis lood on?

                          Kommentaar


                            no Tron oli 3D-na rahulik. sita sisu korvasid efektid. ja isegi finnkinos ei väsita prillid ninapealset ja silmi.

                            Kommentaar


                              Soovitan:
                              Exam


                              Kommentaar


                                Algselt postitas Rebellion Vaata postitust
                                Ma ka näiteks tõesti ei tea, mis filme näiteks Jaan Ruus vaatab, kui see film tema sõnul oli küllaltki keskpärane.
                                Ma tõesti ei huvitu eriti Jaan Ruusi arvamustest selles mõttes, et tippkriitikute arvamused ei võrdu teps mitte alati absoluutse tõena. Heaküll, talle ei meeldinud, paljudele teistele ehk meeldis. Ja kui sa võrrelda tahad siis Roger Ebert samas nimetas vastava filmi oma aasta 10 lemmiku hulka. Võta sa nüüd kinni kellel "õigem" õigus on, eks?

                                Samas näiteks oli Ebertil eelmine aasta listis Knowing mis oli mu arust täiesti "keskmine ameerika 6.5 palli jura", ning Bad Lieutenant: Port of Call New Orleans mis minule absoluutselt ei meeldinud, üllatuslikult, kuna enemasti Herzogi filmid on ikkagist üle keskmise hästi meeldinud.

                                Huvitaval kombel sattusin viimast filmi vaatama täiesti juhuslikult samal päeval filmiga The Yellow Handkerchief mille tegevus samuti New Orleansis toimub, ning sain ilmselt tollest filmist liiga hea annuse "dirty southi" feelingut kätte, ning Herzogi oma jäi miskitpidi natuke liiga lahjaks, kuigi Cage jällegist meeldis üle pika aja.

                                Lisaks on veel viimastest aegadest hästi meeldinud üks pisike indie Middle of Nowhere.

                                Ning Count, kui sa veel ikka siin foorumis üldse oled, siis ma päris ausalt kohe küsiks sinult filmisoovitust, et end ka natukenegi ühele Roma fännile tarkuses järele ehk saaks aidata.
                                Victoria Concordia Crescit

                                Kommentaar

                                Working...
                                X