320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Film

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Headhunters Väga korralik krimka. Soovitan
    God Bless America on ka päris huvitav vaatamine.

    Kommentaar


      Snow White and the Huntsman (2012)

      Sai eile see ära vaadatud. Charlize Theron(Ravenna/Võõrasema) oli seksikas aga film ise meenutas tahes tahtmata Sõrmuste Isandat, kust oli ära võetud eepilisus, võimas muusika ja hea režissööri töö ning hea graafiline pool. Alles jäi selline nikerdis, mida näidata TV3s esmaspäeva õhtul suure filmiõhtu raames.
      Kõige suurem probleem oli aga see, et Charlize on kordades kenam kui Kristen Stewart...miks pidi see pagana peeglike valetama koguaeg? Mingi hetk meenutas aga Kristen üldse Megan Foxi. Terve ülejäänud filmi mõtlesingi Megan Foxist...Oleks olnud mida vaadata ja peeglike poleks enam valetanud.
      Õiglane hinne peaks olema: 6.5/10
      Eelistan Eesti vutti võõrale. Olgu see siis koondisemängud või ka meie oma ML. Kui hakkaksin ManU fänniks, siis ei muutuks sellest põhimõtteliselt mitte midagi. Oleksin üks kübe ookeanitäiest poolehoidjatest. Rooneyl on rohkem kui ükskõik, kas sa istud oma kulunud ManU särgiga pubis või mitte. Siin on iga fänn kullahinnaga ja kohalike klubisid toetades saad reaalselt midagist korda saata. Ja kui välismaalastel kõlbab siin mängida, siis mis perse pärast mul ei kõlba mänge vaatamas käia? - Myrgel

      Kommentaar


        Anna oma parool ja ma kustutan ära
        Arvasin, et oled ikka veidike teravam pliiats.
        Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

        Kommentaar


          Algselt postitas Rein Vaata postitust
          Anna oma parool ja ma kustutan ära
          Arvasin, et oled ikka veidike teravam pliiats.
          Enamus foorumites pole seda võimalust tavalisel jukul seega ei osanud selle peale tulla aga aitäh!
          Eelistan Eesti vutti võõrale. Olgu see siis koondisemängud või ka meie oma ML. Kui hakkaksin ManU fänniks, siis ei muutuks sellest põhimõtteliselt mitte midagi. Oleksin üks kübe ookeanitäiest poolehoidjatest. Rooneyl on rohkem kui ükskõik, kas sa istud oma kulunud ManU särgiga pubis või mitte. Siin on iga fänn kullahinnaga ja kohalike klubisid toetades saad reaalselt midagist korda saata. Ja kui välismaalastel kõlbab siin mängida, siis mis perse pärast mul ei kõlba mänge vaatamas käia? - Myrgel

          Kommentaar


            Algselt postitas zelee Vaata postitust
            God Bless America on ka päris huvitav vaatamine.
            Idee hea, teostus (stsenaarium, näitlejatööd) sitt mis sitt. Pärast esimest 10-15 minutit sõidab film totaalselt kraavi. Langeb enam-vähem samale tasemele kui asjad-nähtused, mida pilkab. Satiir, mis isennast liiga tõsiselt võtab, ei ole eriti ... ee .. tõsiseltvõetav.

            Kommentaar


              MIB 3 - ei midagi erilist, arusaamatu on 3D kui selline. Mõned vähe positiivsemad momendid olid.

              Kommentaar


                "1 + 1" on südantsoendav lugu rikkast, halvatud riskiarmastajast (Francois Cluzet), Prantsuse kõrgklassi musternäidisest, kelle maailm pööratakse pea peale, kui ta palkab enda hooldajaks noore, elurõõmsa, mustanahalise, moslemist eksvangi (Omar Sy).


                Soovitan, tragikomöödia.

                Kommentaar


                  Tahtsin ka just eelnevat filmi kiita. Kindlasti vaadake, kellel võimalus. Pole ammu nii head filmi näinud.

                  Kommentaar


                    Ma ka soovitan. Väga meeldis.

                    Kommentaar




                      Üks parimaid filme, mida see aasta sai nähtud. Kavatasen nüüd selle 1+1 (Intouchables) ära vaadata, treiler tundus päris hea.

                      Kommentaar


                        Driftworks Outsiders: Japan



                        Väga hea dokk drifti olemusest ja kultuurist Jaapanis. Või teistpidi vaadates, Inglased läksid Jaapanisse jooma.

                        Kommentaar


                          Diktaator osutus küll parajaks kähkuka stiilis tehtud filmiks võrreldes eelmise kahega. Nõrk.

                          Kommentaar


                            Wanderlust, Jack&Jill ja Iron Sky sai reisil olles ära vaadatud... Kahe esimesega on nii, et igaüks neid nalju kaasa ei naera, aga mulle endiselt istuvad need juutide tehtud huumoritükid, mis sealt Hollywoodist iga paari kuu tagant välja tulevad. Iron Skyd nad õnneks ei teinud, sest see temaatika pole neil eriti käpas - üllatas mind oma headusega SkiFis pole lihtne huumorit teha ja sealjuures tõsiseltvõetav näida ja siin õnnestus see minumeelest päris hästi.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Panso Vaata postitust
                              http://www.forumcinemas.ee/Event/299376/

                              Soovitan, tragikomöödia.
                              Algselt postitas Raoy Vaata postitust
                              Tahtsin ka just eelnevat filmi kiita. Kindlasti vaadake, kellel võimalus. Pole ammu nii head filmi näinud.
                              Algselt postitas CD7 Vaata postitust
                              Ma ka soovitan. Väga meeldis.
                              Väga hea film!
                              Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                              Algselt postitas taku*
                              Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                              Kommentaar


                                Vaatasin ka ära selle. Väga hea film. Soovitan!
                                "Quality without results is pointless. Results without quality is boring." - Johan Cruyff

                                Kommentaar

                                Working...
                                X