320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Film

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Django Unchained on väärt vaatamist.

    Kommentaar


      Algselt postitas Shaq Vaata postitust
      Oskab keegi äkki soovitada mõnda filmi või doki, mis räägiks küüditamisest ja/või siberi tollasest elust.
      Sobivad kõikkeelsed teosed, juhul kui inglise/saksa subtiitrid saadaval on.
      Tuleb meelde ainult:
      The way back: http://www.imdb.com/title/tt1023114/

      Kommentaar


        Algselt postitas CD7 Vaata postitust
        Tuleb meelde ainult:
        The way back: http://www.imdb.com/title/tt1023114/
        Tänan, aga antud teost mitmeid kordi nähtud.

        Kommentaar


          Algselt postitas Shaq Vaata postitust
          Oskab keegi äkki soovitada mõnda filmi või doki, mis räägiks küüditamisest ja/või siberi tollasest elust.
          Sobivad kõikkeelsed teosed, juhul kui inglise/saksa subtiitrid saadaval on.
          Kaks minutit pingsat mõttetegevust ja teised kaks minutit tuhnimist ETV arhiivist andsid selle tulemuse, mida just silmas pidasin (vist)

          Ehk siis "Mälestuste jõel". Pole selline klassikaline dokk võib-olla. Aga minul oli huvitav seda vaadata.

          Kommentaar


            Gulag: http://www.imdb.com/title/tt0089240/

            One Day in the Life of Ivan Denisovich http://www.imdb.com/title/tt0067530/

            Need soovitati mujalt - ei tea küll kus sa neid leiaks aga jah.

            Kommentaar


              kunagi oli youtubes olemas ivan denisovich

              Kommentaar


                Algselt postitas Shaq Vaata postitust
                filmi või doki, mis räägiks küüditamisest ja/või siberi tollasest elust.
                Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                kaks minutit tuhnimist ETV arhiivist
                "Mälestuste jõel". Pole selline klassikaline dokk võib-olla. Aga minul oli huvitav seda vaadata.
                lisaks veel:





                jne
                GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                (Seinfeld, The Pitch)

                Kommentaar


                  Algselt postitas Crackerz Vaata postitust
                  Django Unchained on väärt vaatamist.
                  Vaatasin täna ära. Suhteliselt vaadatav, aga midagi märkimisväärset mina selles filmis ei leidnud. Hindeks annaks poolkõva 7/10.

                  Kommentaar


                    Seesamunegi "Lincoln" on tubli tükk filmi. Meeldib, et süvenetakse lühikesse, aga üliolulisse perioodi suure mehe elus. Tavaline sünnist surmani stiil muudab filmi lihtsalt episoodiliseks, nüüd aga on võimalik minna sügavuti. Puudub ka patriootlik trummipõristamine, mille eest Spielbergile eriline tänu. Kõrvalkarakterid on vaimustavad, eelkõige Tommy Lee Jonesi mängitud Thaddeus Stevens.
                    Selline film, et mõned head tunnid Vikipeedias on tagantjärgi loo tausta uurimiseks kindlustatud. Muidugi soovitan kohe ja praegu kinno minna.
                    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                    Kommentaar


                      Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                      Seesamunegi "Lincoln" on tubli tükk filmi. Meeldib, et süvenetakse lühikesse, aga üliolulisse perioodi suure mehe elus. Tavaline sünnist surmani stiil muudab filmi lihtsalt episoodiliseks, nüüd aga on võimalik minna sügavuti. Puudub ka patriootlik trummipõristamine, mille eest Spielbergile eriline tänu. Kõrvalkarakterid on vaimustavad, eelkõige Tommy Lee Jonesi mängitud Thaddeus Stevens.
                      Selline film, et mõned head tunnid Vikipeedias on tagantjärgi loo tausta uurimiseks kindlustatud. Muidugi soovitan kohe ja praegu kinno minna.
                      Vahelduseks olen ma sinuga täiesti nõus!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Keemik. Vaata postitust
                        Vaatasin täna ära. Suhteliselt vaadatav, aga midagi märkimisväärset mina selles filmis ei leidnud. Hindeks annaks poolkõva 7/10.
                        +1
                        Läbi ja lõhki Tarantino film - naerda sai, verd nägi, äge stoori jne. Aga miskit jäi nagu puudu või ma ei tea. Ütleme nii, et ta on paremaid filme teinud, kõik eelnevad viimase aja teosed (Vääritud tõprad, Kill Billid, Death Proof) on sügavama mulje jätnud.

                        Lõpetasin just Pick Pocketi vaatamise. Uskumatu, aga ei leia seda isegi IMDB-st üles, kuigi peaks eelmise aasta film olema. Michael Madsen oli ka veel kõrvalosas. Igastahes, trailer jättis hea mulje. Film ise täielik jama. Ebaloogiline stoori, ebaloogiline ülesehitus ja eriti ebaloogiline laavstoori taga tipuks. 3/10

                        Kommentaar


                          Tegin ka nädalavahetused negrodvabaks kinokombo ehk Lincolni ja Django duubli.

                          meeldis mõlemas: näitlejatööd
                          Lincoln on selgelt tekstile/rollisooritustele ehitatud film, kus näitlejad said oma rollid suureks mängida. Day-Lewis tegi ehk oma elu parima rolli, mis mehe teenistuslehte vaadates on hämmastav. Day-Lewis mängis Lincolni vaiksehäälseks ja elegantseks meheks, kes paneb teisi oma monolooge kuulama ja kelle suurtest sisepingetest andsid aimu vaid 2 äraflippimist. Väga võimas. Ja ega muudki tegelased nõrgaks ei jäänud, eriti vääriksid äramärkimist veel Sally Fields ja Tommy Lee Jones. Kui Lincolni ülesehituse puhul oli loogiline, et filmi "röövivad" näitlejad, siis Django puhul oli see pigem üllatus. Waltz jätkas sealt, kus tal Basterdsites pooleli jäi- müstiline vana, pole midagi öelda, kes suudab täiesti suvalisel ajal vaatajal naeratuse kõrvuni lükata. Ja kui Waltzile lisaks on linal möllanud DiCaprio, Foxx jt mõtled, et okei, päris hea. Ja siis tuleb vanuriks moondunud tusane Samuel L Jackson ja lööb jalaga ukse lahti ja röövib viimaseks kolmveerandtunniks filmi. Torisev, pidevalt niggasid perse saatev ja pugev vanaätt võib olla Jacksoni viimase aja (või mida ma ajan, alates Pulp Fictionist) ägedaim roll.

                          meeldis/ei meeldinud Lincolnis:
                          Lincolni suurim mure ja rõõm on see, et film on tehtud suurfilmina ehk igast stseenist, muusikast ja kõige kumas läbi "Nüüd teeme filmi, mis võtab 10-15 Oscarinominatsiooni". See on ju tore ja värki, aga näiteks iga Lincolni kõne saatev "taustaks vaikus -> sisse tuleb sümfoonia, et asi oleks ikka lööv -> ja kui on eriti sügav stseen, siis lõpetame klaverimänguga" oli tüütav. Ja vastupidiselt mcnile leian, et seda patriootlikku trummipõristamist filmis oli: "kogu maailma vaatab meid ja meie kui maailma üliriik peame nüüd mustanahalistele õigused võitlema, sest me oleme üliriik". Noh, vähe kruttis paatoslikuks ära, aga õnneks jäi see tõesti hea maitse piiridesse.

                          meeldis/ei meeldinud Djangos:
                          Vastupidiselt lorenzole arvan, et võrreldes Tarantino viimaste filmidega, sh Basterdistega ja eriti žanrikummardusfilmidega DeathProof/KillBill, meeldis ausaltöeldes kõik ja see film oli Tarantinol samm õiges suunas. Film oli lõbusam, üle pika aja Tarantinofilmi dialoogid toimisid ja oli muidu igati hea andmine. Ainus mure Djangoga oli see, et film oli minu maitsele liiga pikk- jäi mulje, et westerni mõõdu väljaandmiseks pidi see film 3h olema, kuigi kõik saanuks tehtud ka kaks korda lühema ajaga. Samas ma pole eriline westernilemb, et westernilembesele inimesele ei tohiks see kindlasti probleem olla.

                          Lincoln 4,5/5
                          Django 4,5/5

                          ps. kui naisega kinno minna, siis pigem Djangot vaatama.

                          Kommentaar


                            Ma vist ei suuda Lincolni vaadata. Mul on juba eos kahtlus, et tegemist on klassikalise Reamees Ryani stiilis tervet mõistust eirava aga kuradi eepilise "vaadake kui mitterassistid me oleme" juhtkirja kandva teosega. Ilmselt ei suuda ma sellise eelarvamusega filmi lihtsalt nautida.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Yattara Vaata postitust
                              Ma vist ei suuda Lincolni vaadata. Mul on juba eos kahtlus, et tegemist on klassikalise Reamees Ryani stiilis tervet mõistust eirava aga kuradi eepilise "vaadake kui mitterassitid me oleme" juhtkirja kandva teosega. Ilmselt ei suuda ma sellise eelarvamusega filmi lihtsalt nautida.
                              Palun kuumutage ka minu jaoks see arvamus, kui võimalik.
                              BVB - Vaprus

                              Kommentaar


                                Django sai vaadatud eelmisel nädalal ja pikalt ei komenteeri - kiidetud on palju ja ma olen ka rahul nähtuga.
                                Hetkel aga tulin Movie 43 vaatamast. Kuna ma olen selline, kes hindab kuulsaid näitlejaid, siis isegi need paar sketsi, kus huumor oli liiga kõveriti minu jaoks, siis nad olid ikka seda väärt kui Kate ja Hugh on selle ette võtnud. Aga peale trailerit ma natuke kartsin, et sellist vähe tervamat huumorit ei ole seal, aga ma ütleks, et minu jaoks oli küll. Ropp ta on ja sellest ka otsus üksi ta ära vaadata, aga jah, mulle ajaviitena läks peale.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X