320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Film

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    No see, et teil selline arvamus on, ei üllata mind. Meedia ja "arvamusliidrite" tekitatud viimaste aastate foobiaga tundub tegemist olevat. Mingi hetk lihtsalt hakati eesti meedias laduma, et eestlane on hull USA armastaja ja siis tulid arvamusliidrid, teatega, et USA on täispask, debiilseid pakse täis riik jne ning neist ei tasu eeskuju võtta.
    Pole ma mingi Ameerika armastaja aga selline god damn leibeldamine ajab oksele. Nagu meil siin või mujal Euroopas/maailmas oleks kõik hästi. Iga üks upitab oma perset üldjuhul.

    Võtame näiteks "Artis" kino, loodi, et hakata näitama nn notsomainstream kunstifilme(Kunst on kinos). Ei töötanud, tuli uus idee näitame Euroopa filme. Nüüd näitavad umbes poole mainstream filme. Ameerikast tuleb Hollywoodi masstoodangu kõrvalt ka väga häid filme, mis sobiksid kenasti Artisesse. Aga keskendutakse lollidele ideedele.

    Lincolnist - Ilmselgelt on ju teada, et 13. parandus enne ta surma läbi läheb. Samuti on tark eeldada, et sellel ajal oli sama palju neid, kes olid selle paranduse vastu. Teemaks filmis pigem orjus, kui rassism. Sel ajal oli rassisim loogiline asi, neegrid/põlisrahvas polnud ju haritud, seega oli valge boss.
    Julgen väita, et Lincoln pole üles võetud selleks, et õpetada Ameerika noortele ja muudele kergesti mõjutavatele Ameerika suurust ja vahvust.

    Kommentaar


      Heh, mingisugust anti-amerikanismi küll ei tasu sellest arvamusest välja lugeda. Pigem nõustun ma sinu arvamusega. USA ja Hollywood ei tooda sugugi ainult jama ja laiemas perspektiivis on igal kandil omad vead. Ehk siis tegelikult ei huvita mind siin sugugi mingisugused rahvused, riigid või rassism, vaid pürg objektiivsuse ja tõetruu esituse poole. Spielbergi filmid on ju alati pisut üle võlli. Kui sa nüüd tõded, et filmis säilub ajastule omane õhkkond, mis ei saa varjutatud just nimelt eepilisuse ja poliitilise korrektsusega taotlusega, mis kehtib ka Lincolni isiku enda kohta, siis ma viskan vast pilgu peale.

      Kommentaar


        Algselt postitas Yattara Vaata postitust
        Heh, mingisugust anti-amerikanismi küll ei tasu sellest arvamusest välja lugeda. Pigem nõustun ma sinu arvamusega. USA ja Hollywood ei tooda sugugi ainult jama ja laiemas perspektiivis on igal kandil omad vead. Ehk siis tegelikult ei huvita mind siin sugugi mingisugused rahvused, riigid või rassism, vaid pürg objektiivsuse ja tõetruu esituse poole. Spielbergi filmid on ju alati pisut üle võlli. Kui sa nüüd tõded, et filmis säilub ajastule omane õhkkond, mis ei saa varjutatud just nimelt eepilisuse ja poliitilise korrektsusega taotlusega, mis kehtib ka Lincolni isiku enda kohta, siis ma viskan vast pilgu peale.
        Ainuke üle võlli on see, mida eika kirjutas, suured hetked mängitakse muusikaga suuremaks . Mind see samas ei häirinud. Kuidas eluoluke sel ajal oli tundus vägagi realistlik. Poliitilist korrektsust väga ei taotle, viimane minut filmist on vaid ebavajalik.

        Kommentaar


          Algselt postitas vincent Vaata postitust
          "Machete don't text!"

          super film.


          http://www.cracked.com/photoplasty_5...scenes_p30/#30
          jokers to the right
          clowns to the left of me

          Kommentaar


            Hitchcock. Hmm, vist ootasin veidi enamat. Selline väiksemat sorti kelmikas komöödia. Hopkinsi ja Mirreni tõttu muidugi tasub vaadata, aga mitte tingimata kinos.
            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

            Kommentaar


              tu"druk hakkas goal1 vaatama, vana heaa

              Kommentaar


                Batman 1 Hea!
                Batman 2 Väga hea!
                Batman 3 Normaalne, tänu Bane'ile

                The Amazing Spiderman Bullshit!
                Madagascar 3: Europe's Most Wanted Pask!
                Ice Age: Continental Drift Hea

                Jalgpallist.

                Goal! The Dream Begins Mulle meeldis, on inimesi kes laidavad. Inspireeriv
                Goal! Living the Dream Esimesega võrreldes üpris halb
                Goal! III on ka olemas, ei ole vaadanud, ilmselt ei vaata ka!

                FORZA FIORENTINA!

                Kommentaar


                  Algselt postitas eika Vaata postitust
                  Waltz jätkas sealt, kus tal Basterdsites pooleli jäi- müstiline vana, pole midagi öelda, kes suudab täiesti suvalisel ajal vaatajal naeratuse kõrvuni lükata. Ja kui Waltzile lisaks on linal möllanud DiCaprio, Foxx jt mõtled, et okei, päris hea. Ja siis tuleb vanuriks moondunud tusane Samuel L Jackson ja lööb jalaga ukse lahti ja röövib viimaseks kolmveerandtunniks filmi. Torisev, pidevalt niggasid perse saatev ja pugev vanaätt võib olla Jacksoni viimase aja (või mida ma ajan, alates Pulp Fictionist) ägedaim roll.

                  Film oli lõbusam, üle pika aja Tarantinofilmi dialoogid toimisid ja oli muidu igati hea andmine. Ainus mure Djangoga oli see, et film oli minu maitsele liiga pikk
                  Nõus Eikaga mitmes punktis. Liiga pikk, for sure. Kahe tunni pealt kippusin ikka juba kella vaatama. Waltz - täiesti über rollisooritus. Igati hea andmine, seda kindlasti ka. Ainult, et ma ei ole kindel, kas seekordne lõbusus juba natuke ülearu paroodia kaardistamata territoorumile ei kippunud - seal ei või kunagi kindel olla, kas leiad õige teeotsa. Nt see KKK-stseen oli puhas kuld, aga Sammy L karakter kompas minu aravates juba ohtlikult naljakuse ja nõmeduse piire. Ja mis minu meelest sellega seoses oli kadunud, on see nimetu, lahtiseletamatu cool-faktor, mis on seni kõikides QT filmides olemas olnud. (Sellegipoolest, QT võiks siis juba võtta ja teha ühe tõupuhta komöödia ka ükskord ära. Praegu peale KillBill3 midagi vist välja hõigatud pole.)

                  Teine asi, mis mulle ei meeldinud, on Jamie Foxx. Ok, kui sa mängid pimedat, pole viga, et sul on ainult üks näoilme, aga teistes filmides võiks neid ikka rohkem olla. Isegi Steven Seagalil on mitu. Vähemalt kaks. Kuuldavasti oli Django roll tegelikult kirjutatud Will Smithile, aga see narr tegi samal ajal MIB3 ega saanud seetõttu palju olulisemas projektis osaleda. Millest on muidugi sitaks kahju. Mitte, et ma oleks eriline Will Smithi fanboy, aga ma kujutan ette, kui palju parem ta Foxxist oleks võinud olla.

                  Lugu ise mõjus pisut nagu ajalehe järjejutt, mida kirjutatakse episood-haaval. Kuna narratiiv oli seekord harjumatult sirgjooneline, keeras fookus siia-sinna, nagu juhtus, või, ilmselt nagu Tarantinol parasjagu pähe tuli. Kokkuvõttes jättis film pisut läbimõtlematu, õhku täis mulje. Oli kergete lisakilodega, nagu QT-gi oma cameo-rollis paistis.

                  Aga ega ta halb ei olnud. Peajagu parem ikka, kui enamik rändom-filme, mis kinodesse jõuab.
                  We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas epicap Vaata postitust
                    Goal! The Dream Begins Mulle meeldis, on inimesi kes laidavad. Inspireeriv
                    Goal! Living the Dream Esimesega võrreldes üpris halb
                    Goal! III on ka olemas, ei ole vaadanud, ilmselt ei vaata ka!
                    Esimene oli täitsa hea tükk, eriti loo poolest. Teine ei olnud ka midagi vastukäivat. Kolmas...

                    Vaadata vaid omal vastutusel ja ohtra alkoholiga. Eriti juhul, kui jalgpallifilmi oodata: siis saab vähemalt naerda, kui vähe palli tagaajamist seal on.

                    Kommentaar


                      Kurat, seal siis küll nii palju alksi vaja, et võib tervisele hakata. Vot nii "head" on need Goalid.
                      ★★★★★★

                      Kommentaar


                        Algselt postitas fitti Vaata postitust
                        (Sellegipoolest, QT võiks siis juba võtta ja teha ühe tõupuhta komöödia ka ükskord ära. Praegu peale KillBill3 midagi vist välja hõigatud pole.)
                        Välja hõigatud pole, aga QTl uitideid on. Nagu ikka.
                        I don't know exactly when I'm going to do it, but there's something about this that would suggest a trilogy. My original idea for Inglourious Basterds way back when was that this [would be] a huge story that included the [smaller] story that you saw in the film, but also followed a bunch of black troops, and they had been f--ked over by the American military and kind of go apes--t. They basically -- the way Lt. Aldo Raines (Brad Pitt) and the Basterds are having an "Apache resistance" -- [the] black troops go on an Apache warpath and kill a bunch of white soldiers and white officers on a military base and are just making a warpath to Switzerland.

                        That would be the third of the trilogy. It would be [connected to] Inglourious Basterds, too, because Inglourious Basterds are in it, but it is about the soldiers. It would be called Killer Crow or something like that.

                        Kommentaar


                          täna tuli meelde selline film nagu konvoi- sam peckinpah rezii
                          name of the game- FOOTBALL

                          Kommentaar


                            Vaatasin juba pikalt arvutis vedelenud Men In Black 3-e ära. Täitsa mõnus ajaviide üksikusse neljapäeva. Tore oli,et seoti minevikus toimunud sündmuste/isikutega. Midagi ulme head sealt muidugi ei tulnud, aga kellel igav on, siis ajaviiteks käib kah.
                            6/10

                            Kommentaar


                              Soovitage filme nagu "Man on a Ledge", "Premium Rush", "Inside man" ja "taking the pelham 123".

                              Kommentaar


                                Algselt postitas xrip55 Vaata postitust
                                Soovitage filme nagu "Man on a Ledge", "Premium Rush", "Inside man" ja "taking the pelham 123".
                                Hmm, "Man on a Ledge", "Premium Rush", "Inside man" ja "taking the pelham 123".

                                Kommentaar

                                Working...
                                X